Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2017., 10:57   #81
da, vidjela sam i tu kombinaciju. ispadne preko 34 sata. to je malo tlaka.
ja mislim da ćemo se ipak odlučiti
voditi ću se onom tko riskira- profitira.

ipak je to manje o 2ooo kn za singapur, maleziju, indoneziju i tko zna kaj sve još možemo utrpati unutra uz pomoć air asie
provinci alka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 11:00   #82
S obzirom na cijene u Singapuru, usparajte di stignete. U Tokyu sam upoznao tipa koji zivi u Singapuru, svaki put se cudio u restoranu, kao sve je 2-3 puta jeftinije u Tokyu.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 11:04   #83
bila je frendica u singapuru, kaže da je po ulicama hrana za dzabe. pretpostavljam da je to kao u tajlandu, vijetnamu....a meni je to super

nisu ni cijene smještaja tako skupe, pa se nadam da će to ispasti low budget putovanje unatoč tome kaj sam pročitala je de singapur najskuplji grad za život na svijetu. mislim d ase to više odnosi na najam/kupnju nekretnina, poreze, troškove oko auta i sl.

we`ll see, i hope :klap:
provinci alka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 11:57   #84
Quote:
provinci alka kaže: Pogledaj post
p.s. kakvom nukcevom sapkom? nemam pojma o tome :-/
Mislim da su ga skinuli s početne "maske" sitea, a do nedavno je to izgledalo nekak ovako:

http://medien.unister.de/customs/upl...ght_72dpi2.jpg

BTW, nukac veli da se napatio iako je na kraju putovao. Oni koji nisu, čiji letovi nisu poletjeli (a budući da se radi o error fare, vjerojatnost je nezanamariva) na TA kažu da fluege.de ima u pravilima "sitnim slovima" napisano da pri refundiranju naplaćuje troškove .... U visini od 90€.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 12:07   #85
Quote:
provinci alka kaže: Pogledaj post
vezano za ovaj singapur sa Britishem i Malasiya airlines....ove cijene su preko Flughafen.de i CheapTickets.de

ima netko iskustva? jel to ok da kupimo preko njih?
thnx
-kupio preko flugladen.de; došle potvrde, provjerio i na check my trip, malaysia air. i BA, sve ok
-meni baš odgovara ono dugo stajanje u Londonu na povratku ( i u odlasku planiram na 3-4 sata do Londona; meni je to baš bonus dio putovanja )

-postoji i fluege.de; meni sve to izgleda isto
-samo napomena, 20 eur je doplata i za amex i za vizu i mastercard
__________________
"Da me bude sram navijat za Dinamo, do tog su me doveli." -prof. Ivanković
"Ukupno 265,6 milijuna kuna oštećen je nogometni klub Dinamo u tri dosadašnje Uskokove istrage. Uskok smatra Zdravka Mamića glavnim organizatorom izvlačenja novca."
marko_31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 12:09   #86
Quote:
marko_31 kaže: Pogledaj post
-postoji i fluege.de; meni sve to izgleda isto
To jest isto.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 13:26   #87
Isto ti je i s rumbo. Meni aviokompanija otkazala let. I to bi trebalo automatski znacit refund. Ali ne i na rumbu. Moras ih zvat i tek onda krece refund. Ako zelis pare, onda cekas par mjeseci i rumbo si uzme fee od 20 eur. Ako zelis cijeli iznos, mozes dobit vaucher. Ali opet caka, ako ne placas Diners karticom, cijenu ti uvecaju za 30 eur fee. Uglavnom - koma.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 16:07   #88
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Isto ti je i s rumbo. Meni aviokompanija otkazala let. I to bi trebalo automatski znacit refund. Ali ne i na rumbu. Moras ih zvat i tek onda krece refund. Ako zelis pare, onda cekas par mjeseci i rumbo si uzme fee od 20 eur. Ako zelis cijeli iznos, mozes dobit vaucher. Ali opet caka, ako ne placas Diners karticom, cijenu ti uvecaju za 30 eur fee. Uglavnom - koma.
Zato ja u pravilu i favoriziram kupovanje karata direkt od aviokompanije (iako budu 20-30 € skuplje). ali za ovu kombinaciju jednostavno se nije moglo drugacije nego preko OTA (british je imao sulude cijene, a malaysia uopce ne dozvoljava upis zagreba kao pocetne tocke...)
_A_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 17:33   #89
Bok,

Evo i ja sam uhvatio dvije karte s polaskom 9.5.2017. Potvrde i karte su stigle odmah, pa vjerujem da će biti sve OK. Prema tamo ima stajanje u Londonu skoro cijeli dan (to mi zapravo dobro dođe), a prema natrag je manje više bez čekanja.

Još važem što iskombinirati - Malezija + Singapur ili Indonezija (Bali + eventualno još jedan otok) + Singapur. Ono što je izglednije je Indonezija (Bali) s Air Asia. Trenutno je povratna Singapur-Bali na nekih 75 EUR (+ vjerojatno neka doplata za check-in dodatne prtljage) što mi se čini pihvatljivo.

Ono što me malo muči je razmak između glavnog leta i ovog od Air Asie. Glavnim letom se dolazi u Singapur u 9:05, a Air Asia ima let prema Baliju u 12:15. To je, najčešće, u nekim normalnim uvjetima dovoljno, no nisam siguran kakva je obično situacija u Singapuru, je li to dovoljno vremena da se sve odradi?
Također, glavni let staje u Kuala Lumpuru prije Singapura i razmak je 1h15min. Je li to dovoljno vremena da prebace prtljagu (jer mi se čini da se mijenja avion) i da je podignemo u Singapuru kad sletimo.
Što ako zakasni, a mi imamo kupljeni LC koji nema veze s prethodnim letovima?

Zahvaljujem na pomoći.

Pozdrav
Phil_HR is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 18:13   #90
Ja bih na tvojem mjestu ipak uzeo let za dalje za sljedeci dan. Ako zakasnis, let propada.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 19:13   #91
Hvala na savjetu. Ima jos jedan let u 16h pa je mozda i to opcija. Ili drugaciji raspored pa imamo prvi i zadnja dva dana Singapura.
Phil_HR is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 19:30   #92
Ja uvijek idem na ziher.
Ja bih uzeo drugi dan navecer. Pa jedno nocenje u onom hotelu s bazenom na krovu. Pa koliko kosta da kosta. Hihi
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 02:35   #93
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Isto ti je i s rumbo. Meni aviokompanija otkazala let. I to bi trebalo automatski znacit refund. Ali ne i na rumbu. Moras ih zvat i tek onda krece refund. Ako zelis pare, onda cekas par mjeseci i rumbo si uzme fee od 20 eur. Ako zelis cijeli iznos, mozes dobit vaucher. Ali opet caka, ako ne placas Diners karticom, cijenu ti uvecaju za 30 eur fee. Uglavnom - koma.
Pozdrav, znači nikako ih ne preporučaš? Ja taman došla zamoliti nekog hoće mi uzeti preko svog dinersa pošto imam pay pal. Kako je to na kraju prošlo, jesi li uzeo/la voucher pa odabrao drugi neki let ili? Odgovara mi datum, lokacija i sve...

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Lilli_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 23:43   #94
Molim vas pomoć gdje pronaći kartu za Hamburg?
__________________
Balerina
Majape is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 01:48   #95
Pa, kakvu? Imas skyscanner pa ce ti nesto pronaci. Ili Eurowings /Lufthansa. Ili rumbo ili ... I otkuda?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 15:24   #96
Quote:
Bezveze kaže: Pogledaj post
Pa, kakvu? Imas skyscanner pa ce ti nesto pronaci. Ili Eurowings /Lufthansa. Ili rumbo ili ... I otkuda?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Zagreb ili Split. Sve ono što mi pronađe i nije baš neki deal. Moje isprike Zemljanima od Marsovke koja puno ne putuje pa ni nema iskustva s tim.
__________________
Balerina
Majape is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 21:43   #97
Ovako na brzinu ima povoljnije iz Splita nego Zagreba. 149 vs 189 eur najpovoljnije sljedeca 2-3 mjeseca po Skyscanneru.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 20:15   #98
Quote:
Bezveze kaže: Pogledaj post
Ovako na brzinu ima povoljnije iz Splita nego Zagreba. 149 vs 189 eur najpovoljnije sljedeca 2-3 mjeseca po Skyscanneru.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Hvala
__________________
Balerina
Majape is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 11:45   #99
Kuba iz Amsterdama 140€

http://www.putoholicari.rtl.hr/povra...mo-140e-42601/

Peru, također iz Amsterdama od 185€

http://www.putoholicari.rtl.hr/povra...od-585e-35632/
__________________
Maybe broccoli doesn't like you either.
Oatmeal Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 13:45   #100
ERROR FARE – New York – Povratne aviokarte za samo 156€


http://www.putoholicari.rtl.hr/error...mo-156e-34895/
__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:25.