Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2015., 00:37   #41
Koja je šema sa tim čet temama općenito ?

Jel se tu treba pisat isto o mjuzi ali na neki neobavezan (što god to značilo) način,ili ono pišemo bezveze stvari koje ne moraju imat veze sa glazbom . Tipa,prd prd smrd kme kme
__________________
Fuck this planet. It is a piece of shit. Seriously. If I cannot return to space, then I will snort coke until I die.
Afx01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 00:55   #42
Quote:
Afx01 kaže: Pogledaj post
Koja je šema sa tim čet temama općenito ?

Jel se tu treba pisat isto o mjuzi ali na neki neobavezan (što god to značilo) način,ili ono pišemo bezveze stvari koje ne moraju imat veze sa glazbom . Tipa,prd prd smrd kme kme
ako ne znaš što bi napisao, onda ne napišeš ništa. a ako želiš nešto napisati, a nije vezano uz neku postojeću temu i lako moguće da nema veze s glazbom, onda je dobro da postoji takav kutak. chat je obično neobavezan razgovor unutar ekipe koja inače komunicira na forumu i skoro se neizbježno, ali i nepoželjno, razvije po raznoraznim temama, pa rasprava skrene u offtopic. zato je dobro imati takav kutak. za čavrljanje, a ne lijepljenje random linkova koji nikog ne zanimaju, kako to radi manchild.
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 01:11   #43
Quote:
Afx01 kaže: Pogledaj post
Koja je šema sa tim čet temama općenito ?

Jel se tu treba pisat isto o mjuzi ali na neki neobavezan (što god to značilo) način,ili ono pišemo bezveze stvari koje ne moraju imat veze sa glazbom . Tipa,prd prd smrd kme kme
Ne, svaka izjava mora biti potkrijepljena dokazima jer će u suprotnom biti prijavljena udrugama.
FassGoHard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 01:13   #44
Quote:
dile kaže: Pogledaj post
za čavrljanje, a ne lijepljenje random linkova koji nikog ne zanimaju, kako to radi manchild.
Meni se to sviđa. Mislim da je manchild u pravu jer time pokazuje širinu svojih interesa te, u krajnjoj liniji, odmah nudi moguće teme za razgovor.
FassGoHard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 10:21   #45
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
Meni se to sviđa. Mislim da je manchild u pravu jer time pokazuje širinu svojih interesa te, u krajnjoj liniji, odmah nudi moguće teme za razgovor.
hvala!
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 13:51   #46
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
Meni se to sviđa. Mislim da je manchild u pravu jer time pokazuje širinu svojih interesa te, u krajnjoj liniji, odmah nudi moguće teme za razgovor.
nije uopće problem u nuđenju teme za razgovor, nego u načinu nuđenja. to je ko da otvoriš temu i u uvodnom postu zakeljiš neki random link, bez ikakvog objašnjenja - evo vam pa radite od toga što hoćete. ako me nešto zanima, mogu i sam potražiti, a sigurno mi neće ni promaknuti ako se nalazi na indexu ili tako nekakvom posjećenom sajtu. ako misliš da je neki članak zanimljiv, ako misliš da se o tome može čavrljati, onda je prvo i osnovno da napišeš nekoliko rečenica sa svojim razmišljanjem. inače nizanje linkova na index nema apsolutno nikakvog smisla. možemo svi bez problema zasuti temu sa sličnim stvarima.
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 14:59   #47
Quote:
Snowcrowned kaže: Pogledaj post
kud baš da se ovdje ne usude zajebavat, pa jedan od modova je troll samo takav, svi su opušteni i razumni, ne cenzuriramo, ne maltretiramo, ne baniramo i ne kartoniramo samo tako... da, tu i tamo ak procijenimo da situacija to traži moramo napravit neke stvari i kad treba nekome opalit virtualni šamar i dobije ga, ali generalno mislim da nikog ne treba bit strah ovdje pisat, stvarno trebaš bit biser da najebeš na ovom podforumu :ne zna :
joj, ne snow krivo smo se shvatile. apsolutno nisam ni pomislila osvrnut se na dikataturu moderature. jer je tu nema u tom pojmu.
htedoh reć upravo ovo kaj dile objašnjava. s dodatkom da mislim kak možebitno čet (makar privremen), može bit dobra stvar. ljudi su se neak udaljili, lepe se samo linkovi. komunikacija je svedena na minimum. postoje određene grupacije i primjetih da se novi ljudi ko boje upast u taj vrtlog. a vamo se možemo svi bolje upoznat, opustit, i možda malo probudit pdf u pozitivnom smislu.
ne znam zakaj sam mislila da je jasno kaj blebećem valjda jer me viroza već vatala.. enivejz, sori za duševne boli

Quote:
Insert/Break kaže: Pogledaj post
Čeeet! Jebemu, ovo je nešto najbolje kaj sam danas doživio... ravno iza Franckovog toplog napitka od bijele čokolade i kokosa.


Quote:
Grimble Gromble kaže: Pogledaj post
Fali : rofl:
imam te. na oku!

Quote:
Nevera HC kaže: Pogledaj post
ja cu samo citat i pratit svađe
đžavo je u ovoj ženi ne potitji!

i svaka vam čast na strpljenju prema.. khm
M. Laševska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 17:08   #48
Eo. Mene nije strah.

Buju se ljudi već opustili s vremenom. Do ve su ih furt kažnjavali za četanje pa s nevericom i strahom prilaze ovoj temi. Ono. More bit da je klopka.

I tak to.
__________________
5K = 18:58 | 10K = 38:50
15K = 58:42 | HM = 1:24:06
30K = 2:10:56 | FULL = 3:51:11
Space Chamber is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 17:44   #49
Quote:
Space Chamber kaže: Pogledaj post
Eo. Mene nije strah.

Buju se ljudi već opustili s vremenom. Do ve su ih furt kažnjavali za četanje pa s nevericom i strahom prilaze ovoj temi. Ono. More bit da je klopka.

I tak to.
Mene je strah svakog chata -jer se okupe nervozni muški i ženke pod pmsom pa se dogodi klanje
,ali je divna ekipa tu na glazbi pa bi bilo lipo vidit kakve razgovore vode ljuditelji glazbe (ajde ne treba bit ni svađa ,možda malo nekad da se zacini tema )
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 18:33   #50
Zna li netko ovdje što se događa s Frankom Oceanom?
FassGoHard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 19:12   #51
Inače ne slušam radio baš,ali neku večer se vozim in the car i okrenemnja yammat ,sjetih se da to vode dva propala kakati fraera,uz to su i stare komunjare i svašta nešto. Prvi svira true love waits,meni suze na oči.Odmah nakon toga roads od portishead.Brijo sam da me netko trola . #emocije #rare
__________________
Fuck this planet. It is a piece of shit. Seriously. If I cannot return to space, then I will snort coke until I die.
Afx01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 19:16   #52
joj imam isto divnijeh trenova vezanih uz true love, al uvek onak, zeru, al fakat zeru, progutam gadljivu knedlu jer mi odma napamet padne, lavor vode za zmazanim krampama unutra
nenam zakaj :ja to nemam!
M. Laševska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 19:19   #53
znal je to PTA pa ti roknul easter egg
__________________
isn't it good to be lost in the wood. isn't it bad so quiet there in the wood. meant even less to me than i thought. clover honey pots and mystic shining feed
šumski is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 19:22   #54
a ne, ne to je kul! jer je to pi đjej
https://www.youtube.com/watch?v=FIxYCDbRGJc
M. Laševska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 19:40   #55
so, ekipa koja nema rl ili je bolesna :le me: i ostaje doma, kae danas na rasporedu od medija?
M. Laševska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 19:42   #56
mislim da su ova dva dragulja na rasporedu
__________________
isn't it good to be lost in the wood. isn't it bad so quiet there in the wood. meant even less to me than i thought. clover honey pots and mystic shining feed
šumski is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 19:55   #57
ne daj se, šuma. oduvek si imao više ukusa omene
kod mene je jedna lepa obiteljska komedija
M. Laševska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 20:04   #58
U mene nič. Gejming kak i inače
__________________
5K = 18:58 | 10K = 38:50
15K = 58:42 | HM = 1:24:06
30K = 2:10:56 | FULL = 3:51:11
Space Chamber is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 20:12   #59
ja pogledo film koji se zove the science of sleep. ajde, moze proc. bolji od betmena.

brzo ce bozic. All I want for Christams is a goat full album


no foolin'
wolfpack is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 20:13   #60
kaj igraš?
najobožavam mohu pogotovo ih onak debat ma satima sa snajperom. skorz zajcev filing. a kaj se tiče onlajna tu sam oldskul i mažem se u anrilu
M. Laševska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:56.