Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2004., 00:18   #81
Quote:
debelakrava kaže:
a onaj crtic s lego kockama koje su mi bili sportasi pa bi se uvijek skrhali. bile su formule, klizanje, nogomet...

Joj, to sam totalno zaboravila---češka proizvodnja, jelda? Uvijek je bila Olimpijada u điru.
__________________
"Dear Starfleet, hate you, hate the Federation, taking Voyager" -- Janeway
DanaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 04:14   #82
Ajmo malo advanced trivie

Jel se neko sjeca crticha trap door? Engleski horor humoristicki, ja sam prvo znao igru na commodore64, pa sam poslje vidio i crtic i bio je zakon
Almighty Watashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 12:15   #83
E nek nisam jedini koji je odrastao na patuljku davidu. Znate onaj crtic o zivotinjama kojima su ljudi unistavali sumu pa ih je lisica mislim da je lisica vodila u novu sumu. I kad je jezic poginuo na cesti. Umalo nisam zaplakao :((
__________________
Neću žvaku, oću kusur.
Zeppelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 14:08   #84
Znam taj crtić s lisicom... Baš je bio tužan i imao je super mjuzu... I ja sam isto zaplakala zbog ježa, a kad su svi oni mali ptići bili ubijeni...
__________________
"Out of the Great Sea to the Middle-earth I am come. In this place will I abide, and my heirs, unto the ending of the world"
Arwen Evenstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 15:27   #85
Quote:
Arwen Evenstar kaže:
Znam taj crtić s lisicom... Baš je bio tužan i imao je super mjuzu... I ja sam isto zaplakala zbog ježa, a kad su svi oni mali ptići bili ubijeni... :(
Kako se zvao taj crtic. AK slucajno znas :)
__________________
Neću žvaku, oću kusur.
Zeppelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2004., 02:47   #86
A je to
Gusztav
Bajum-badum
Stripy
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2004., 21:24   #87
Quote:
karlovacko3 kaže:
Legendarni crtic o curici i onom velikom psu, mislim da se zvao Fik.
Klanjam ti se care! To godinama pokušavam otkrit tako se taj crtić zvao! Vladao je!!!!!!
Još odličnih crtića: Inspektor draguljče!
__________________
RIP G.G. Allin 1956-1993
tough fuckin' shit
punknroll is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 11:16   #88
Quote:
punknroll kaže:
Klanjam ti se care! To godinama pokušavam otkrit tako se taj crtić zvao! Vladao je!!!!!!
Još odličnih crtića: Inspektor draguljče!
Ak se dobro sjecam, Draguljce je bio prikazivan u sklopu Smehotresne olimpijade, skup s ostalim likovima Hane- Barbere
karlovacko3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 20:18   #89
A je to

Wheeeeeee...

Uspio sam iskopati čak 2 CD-a sa epizodama ovog, usudio bih se
reč, kultnog critića.

Kvaliteta slika i zvuka me je iznenadila...512x384 @ 25
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 22:46   #90
nego, ja bi htio negdi nabavit beavisa i buttheada na divx. Ima netko da to ima?
__________________
RIP G.G. Allin 1956-1993
tough fuckin' shit
punknroll is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 07:38   #91
Nije baš crtić a nije ni star ali su mi zakon oni pračovjeci od plastelina. Mislim da se zovu Googs ili tak nešto.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 22:21   #92
gogs - imam
beavis&butthead - imam

Ak neko ima crticha, mozemo se mjenjat (nemojte mi nudit filmove, imam ih nekolko i ne gledam ih uopce )
Almighty Watashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 23:09   #93
Quote:
-Almighty_Watashi- kaže:
gogs - imam
beavis&butthead - imam

Ak neko ima crticha, mozemo se mjenjat (nemojte mi nudit filmove, imam ih nekolko i ne gledam ih uopce )
Ja imam 12 epizoda Gogsa. Kolko ih ti imaš?
A b&b?
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 22:45   #94
Quote:
GnothiSeauton kaže:
Čekaj, još uvijek nije niko odgovorio kak se zove legendarni 'Čkn-čkn-plot-plot' robot sa osmerokutnim očima i tri ladice koje naizmjence krenu ić unutra-van dok on neš kao računa, i onda se u jednoj od njih stvori upravo ono što tom klincu i klinki treba u toj epizodi.
Evo, izlazim iz lurkerske anonimnosti samo da dam odgovor na ovo pitanje (damn, a nadala sam se da ce netko drugi). Ja sam dusu ispustila dok sam saznala kako se zove, a bilo je i likova koji su tvrdili da sam izmislila crtic i da je to zapravo Sport Billy. Neznalice :2up:
Dakle, crtani je francuski i zvao se Pluk Naufragé De L'Espace iliti Pluk in Cosmos (za anglosaksonsko trziste). Robot je bio Pluk, pas Jupiter, a imena djecaka i djevojcice sam zaboravila.
Za sva slicna pitanja imate Big cartoon database (www.bcdb.com).
Pozdrav!



p.s. Nadam se da ce mi za ovu informaciju netko na PM objasnit kako se ovdje pravilno quota jer ne moze bit u 4326 koraka koliko sam napravila
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 23:51   #95
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Evo, izlazim iz lurkerske anonimnosti samo da dam odgovor na ovo pitanje (damn, a nadala sam se da ce netko drugi). Ja sam dusu ispustila dok sam saznala kako se zove, a bilo je i likova koji su tvrdili da sam izmislila crtic i da je to zapravo Sport Billy. Neznalice :2up:
Tako treba. i dobro nam došla na forum.

Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
p.s. Nadam se da ce mi za ovu informaciju netko na PM objasnit kako se ovdje pravilno quota jer ne moze bit u 4326 koraka koliko sam napravila
Imaš PM.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 23:54   #96
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Evo, izlazim iz lurkerske anonimnosti samo da dam odgovor na ovo pitanje (damn, a nadala sam se da ce netko drugi). Ja sam dusu ispustila dok sam saznala kako se zove, a bilo je i likova koji su tvrdili da sam izmislila crtic i da je to zapravo Sport Billy. Neznalice :2up:
Dakle, crtani je francuski i zvao se Pluk Naufragé De L'Espace iliti Pluk in Cosmos (za anglosaksonsko trziste). Robot je bio Pluk, pas Jupiter, a imena djecaka i djevojcice sam zaboravila.
Jeee , Pluk! Ma znala sam da je Pluk, al ipak nisam bila sigurna.
Nastassja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2004., 00:36   #97
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Evo, izlazim iz lurkerske anonimnosti samo da dam odgovor na ovo pitanje (damn, a nadala sam se da ce netko drugi). Ja sam dusu ispustila dok sam saznala kako se zove, a bilo je i likova koji su tvrdili da sam izmislila crtic i da je to zapravo Sport Billy. Neznalice :2up:
Dakle, crtani je francuski i zvao se Pluk Naufragé De L'Espace iliti Pluk in Cosmos (za anglosaksonsko trziste). Robot je bio Pluk, pas Jupiter, a imena djecaka i djevojcice sam zaboravila.
Za sva slicna pitanja imate Big cartoon database (www.bcdb.com).
Pozdrav!



p.s. Nadam se da ce mi za ovu informaciju netko na PM objasnit kako se ovdje pravilno quota jer ne moze bit u 4326 koraka koliko sam napravila
Inače ovaj topic je nastao mojim pitanjem vezanim za taj crtić samo što ga je Icepick preimenovao u sadašnji naziv.
Ko bi reko da će se iz toga nastati ovo!?
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2004., 00:39   #98
Quote:
kpt. Willard kaže:
Inače ovaj topic je nastao mojim pitanjem vezanim za taj crtić samo što ga je Icepick preimenovao u sadašnji naziv.
Ko bi reko da će se iz toga nastati ovo!?
It's a circle of life, što bi rekli Di$neyevci.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2004., 00:40   #99
Bilo bi zgodno da napišemo ko kaj ima na DivX-u pa da napravimo neke zamjene.

Ja nemam niš drugo osim Googsa (12 epizoda).

Da čujem ostale.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2004., 00:53   #100
Quote:
kpt. Willard kaže:
Bilo bi zgodno da napišemo ko kaj ima na DivX-u pa da napravimo neke zamjene.

Ja nemam niš drugo osim Googsa (12 epizoda).

Da čujem ostale.
Samo DivX dolazi u obzir? A vhs?
Ja na DivX-u isto imam Gogse, al na VHS-u imam neprocjenjivu vrijednost: 6 epizoda Garfielda, svaka od oko 20 minuta, nesinhronizirana verzija (ima titl), prve koje su puštene na našoj televiziji.
Nastassja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:23.