Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: Pobjednik AusOpena 2017. je?
Nadal 21 44.68%
Federer 26 55.32%
Glasovatelji: 47. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2017., 15:51   #61
pogle si agassijevo kretanje rankinga

kad je on, po tebi, trebao reći dosta?
http://www.tennis28.com/rankings/history/agassi.html
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Old 16.01.2017., 15:59   #62
Quote:
friendship kaže: Pogledaj post
pogle si agassijevo kretanje rankinga

kad je on, po tebi, trebao reći dosta?
http://www.tennis28.com/rankings/history/agassi.html
Puno ranije nego je rekao.

Kad je Sampras prestao? Ko da se on nije mogao taljigati još godinama na touru i osvojiti možda još par GS.

Ovo što radi Fed zadnje barem dvije godine je "silovanje" vlastitog tijela. Nema više, ne može, gotovo, adios, ćao.
sedan is offline  
Old 16.01.2017., 16:17   #63
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
Cilic ako bude igra u nastavku turnira ko danas posli prva dva seta tesko ce ga ko dobit..uso mode cini mi se

Ps. Trenutno je 46 46 62 52 ali ovo je milina gledat ( ukljucio sam se nakon 64 64 jer san opali jedan jaki live na cilkea )

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Samo sam prva dva seta vidjela, i nije ni tu bas bezveze propuhao kao sto bi netko mozda pomislio, nego je JJ jednostavno stvarno dobro igrao, super je servirao.

Gledam sad statistiku, u prvom setu Cilkan je imao 17 W/8UE, JJ 13W/5UE. 6 aseva, 2 DF za Marina, 6 aseva i 1 DF za JJ.

Drugi set, omjer aseva/DFova isti za oboje. Cilic 10/7 omjer W/UE, JJ 10/4.

Sve skupa je Marin manje od trideset UE odradio u svih pet setova, sto je nista za njega. Dobro je to izvukao, svaka cast. Bravo, Marine.

I JJ je urlao kao svinja kada je kolju kroz cijeli prvi set, uzas za slusati. Kao da je od Sharapove uzimao lekcije.
Atticus Finch is offline  
Old 16.01.2017., 16:28   #64
Janowiczs-ov ranking nije relevantan. Kad sam vidio da je dobio njega pomsilio sam, nije mogao goreg za prvo kolo pa da ga je tražio. Taj može dobiti svakog i izgubiti od svakoga.

Kao što mu je ..jel ono rečeno mogući Tomić protivnik u eventualnom trećem kolu. Nije mogao gori. Taj mu igrač ne leži nikako. Mislim da je i protiv njega, prije onog svog jedinog polufinala na AO čupao isto 0:2 ili barem igrao pet setova dok je ovaj još bio mulac, a zadnji meč ga je TomiK pomeo s terena ako se dobro sjećam.

Zadnje uređivanje sedan : 16.01.2017. at 17:34.
sedan is offline  
Old 16.01.2017., 16:35   #65
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
Janowiczs-ov ranking niej relevantan. kad sam vidio d aje dobio njega pomsilio sma nije mogao goreg za prvo kolo da ga je tražio. Taj može dobiti svakog i izgubiti od svakoga.
Ocekivala sam da JJ, iako stvarno neugodan, nece imati force za pet setova, a nakraju i nije, kao da je noge izgubio do petog seta.

Cilkan je jedva igrao do AO-a tako da za njega ova tri sata na terenu i nisu najgora stvar na svijetu. Nadam se da je zagrijan za dalje.

Inace je ova publika dosta skandirala i bila glasna tijekom meca....pretpostavljam fanovi Jerzyja.
Atticus Finch is offline  
Old 16.01.2017., 16:49   #66
https://twitter.com/fedele_giulio/st...56548235149312

ouch
blackkeys18 is offline  
Old 16.01.2017., 17:16   #67
new balls, please

jbg, što se nije maknuo, kad je već odustao od poena, a ne se nasadio direkt ispred wawa
sesve is online now  
Old 16.01.2017., 17:31   #68
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
Očito da on sam sebi nešto dokazuje..jer realno, nije baš normalno da "najbolji ikad" zadnjih koliko, 5 godina uzme jedan jedini GS.
Teniski ivica kostelic.
Zabranjeni is offline  
Old 16.01.2017., 17:32   #69
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
Pa što ako je bio br 2. Ko da bi bio prvi koji je rekao dosta s broja 2.

Nisam ja rekao da je on trebao prestati prije 3-4 godine..mogao je prije godinu i po..kad je postao svjestan da mu tijelo ne dopušta odigrati par turnira zaredom..a da poslije toga ne mora pauzirat po pola godine.

Očito da on sam sebi nešto dokazuje..jer realno, nije baš normalno da "najbolji ikad" zadnjih koliko, 5 godina uzme jedan jedini GS.
Čovjek uziva igrat tenis, rekao je i nakon ovog meča, da bi danas bio dobar dan i da je izgubio jer je natrag na terenu. Da je odmarao dosta i uzivao s djecom, al da i dalje zeli igrati...Uostalom, ako i dalje moze pobjediti no.1 i no.2, a vjerojatno moze, ne vidim zašto bi trebao prestati

Sretan je što moze igrat i to je to, ako šta osvoji osvoji, ako ne ne
Sunny Ways is offline  
Old 16.01.2017., 19:10   #70
Quote:
Shaggy kaže: Pogledaj post
Gdje si naletio na tu info ? Odigro sam neki tiket, pa me bas on oborio, pitam da se informiram za ubuduce.
Ovo je članak prije meča

http://www.lequipe.fr/Tennis/Actuali...diminue/768918

Ovo je njegova izjava poslije meča


"I had a poor training session with Tommy Haas on Saturday morning and I felt a big pain. We did everything to make it better but we did not succeed. I wanted to play and try to win even if I was at 30-40%. It was a bit complicated. Retiring did not cross my mind. I knew Bublik would make some mistakes but when you have trouble moving and doing everything, it's complicated,"
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is online now  
Old 16.01.2017., 20:45   #71
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
Ocekivala sam da JJ, iako stvarno neugodan, nece imati force za pet setova, a nakraju i nije, kao da je noge izgubio do petog seta.

Cilkan je jedva igrao do AO-a tako da za njega ova tri sata na terenu i nisu najgora stvar na svijetu. Nadam se da je zagrijan za dalje.

Inace je ova publika dosta skandirala i bila glasna tijekom meca....pretpostavljam fanovi Jerzyja.
Upravo suprotno. Navijali su za marina hshah
Gleda san stream i bas se dosta culo s trib8na nasih povika..npr ; jebi mu mater marine hahaga

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 16.01.2017., 20:55   #72
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
Upravo suprotno. Navijali su za marina hshah
Gleda san stream i bas se dosta culo s trib8na nasih povika..npr ; jebi mu mater marine hahaga

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Imas bolji sluh od mene.

Ja sam uhvatila ova zadnja tri seta na replayu na ESPNu jutros, i nikako cuti sto dobacuju, a kvalitetan stream, nije piratski. Kamera je pokazala dosta "kockica" u publici tako da to ima smisla, da su zapravo vikali da Marina ohrabre.

Jedan iz publike je razljutio Jerzyja na pocetku petog, ali taj mi se cinio ili random tip ili neki trollerski/razljuceni Poljak.

Uglavnom je publika bila jako aktivna, nema sto. Iznenadila sam se koliko su sudjelovali u mecu.
Atticus Finch is offline  
Old 16.01.2017., 21:00   #73
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
Imas bolji sluh od mene.

Ja sam uhvatila ova zadnja tri seta na replayu na ESPNu jutros, i nikako cuti sto dobacuju, a kvalitetan stream, nije piratski. Kamera je pokazala dosta "kockica" u publici tako da to ima smisla, da su zapravo vikali da Marina ohrabre.

Jedan iz publike je razljutio Jerzyja na pocetku petog, ali taj mi se cinio ili random tip ili neki trollerski/razljuceni Poljak.

Uglavnom je publika bila jako aktivna, nema sto. Iznenadila sam se koliko su sudjelovali u mecu.
Nisan gleda prva dva seta, tek san u trecem upalio i dojma sam ds je veliks vecina bila za marina. A sad jel to radi togs jer su htili duzi mec ili su bili "nasi" australci ne znsm al me bas iznebadilo..nakon sto bi jj fobio poen najglasnije je bilo ono njegovo iritantno krestanje.
Ali i ruku na srce marin je ima sjajnih ooteza zadnja 3 seta tako da je publika morala bit aktivna haha

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 16.01.2017., 21:07   #74
Quote:
blackkeys18 kaže: Pogledaj post
Hu dat
Onaj koji je upisao 3 Top10 pobjede i osvojio Brisbane ... isto koliko ih je i 6. na svijetu Monfils skupio u cijeloj 2016.

Quote:
sedan kaže: Pogledaj post

Kad je on odigrao zadnji put par turnira u nizu
Prije tri-četri godine
.
2015. propustio samo Miami

Quote:
Zabranjeni kaže: Pogledaj post
Teniski ivica kostelic.
Ivica je bas bio propao, od vlasnika velikog kristalnog globusa do osobe koja se borila da se plasira u drugu voznju slaloma

Jedna mini usporedba zadnje 2,5 sezone na GSovima

Nadal 0 W, 0 F, 0 SF
Murray 1 W, 3 F, 2 SF
Fed 0 W, 3 F, 3 SF

Nelose za dedu kojeg vec par sezona tjerate u penziju jer se recimo sramoti kao uvjerljivo najbolji u 2015. iza tada nedodirljivog Novaka
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 16.01.2017., 21:16   #75
Treba ispratiti možda posljednji nastup Haasa na Australian Openu, turniru gdje je davne 1999. igrao polufinale.

Baš jedva čekam vidjeti na što liči njegov tenis. Vidim da je na egzibiciji uzeo set Janowiczu, pa očekujem barem nešto za vidjeti, pogotovo protiv Pairea koji bi realno mogao izgubiti od stolice postavljene na sredinu terena. Tip je luđak, a odličan igrač. Mi ovdje se nadamo kako će se dignuti na lijevu nogu.
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is online now  
Old 16.01.2017., 23:21   #76
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post
new balls, please

jbg, što se nije maknuo, kad je već odustao od poena, a ne se nasadio direkt ispred wawa
bedast jedan, bedast drugi...što im bi obojici...
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Old 17.01.2017., 02:09   #77
pogledao set Zvereva, mlati jače lopticu nego lani, sigurno
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 17.01.2017., 02:33   #78
Konačno je počeo konstantnije pogadati Zverev, to bi trebalo biti dovoljno za prolaz.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Old 17.01.2017., 02:57   #79
Quote:
Kockar :D kaže: Pogledaj post
Konačno je počeo konstantnije pogadati Zverev, to bi trebalo biti dovoljno za prolaz.
evo ga opet na aparatima u zavrsnici 3.seta
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 17.01.2017., 03:02   #80
Raspad
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:53.