Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2017., 00:21   #221
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Ima li tko ovu torbicu http://www.mangooutlet.com/HR/p0/wom...esorios.bolsos ili ovu http://www.mangooutlet.com/HR/p0/wom...esorios.bolsos
Zanima me kolike su otprilike i kvaliteta

Studded bucket bag sam vidjela uživo samo crna boja i izgleda odlično ...dosta stane u nju...
__________________
“No matter how far you travel, you can never get away from yourself.”
Haruki Murakami
maribili is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 11:58   #222
Jel tko ima ovu haljinu?



Ne znam teebam li uzeti M ili L, inace sam 38/40, ovisi o ducanu

Sent from my VIVAX TABLET TPC 802 3G using Tapatalk
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 12:41   #223
Naručuje li još tko danas, dok je ovaj popust 30%?
Ware is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 13:23   #224
Ja cu naruciti

Sent from my VIVAX TABLET TPC 802 3G using Tapatalk
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 10:59   #225
Pitanjce oko povrata robe s greškom i one neodgovarajuće iz više naružbi u jednom zajedničkom paketu - da li vam je Mangooutlet vratio poštarinu u cijelosti ili pak djelomično i prema nahođenju, ovisno o broju itema i narudžbi nekom samo njima poznatom računicom ?
Naime, poslah im dva itema (1 s greškom) iz prve i tri (1 s greškom) iz druge narudžbe, pa su mi nakon višetjednog utjerivanja najprije jednog pa drugog povrata te mrcvarenja e-mailom i telefonom oko (nimalo nezanemarivih) poštanskih troškova na jedvite jade vratili polovinu poštarine, a onda i trećinu od druge polovine (wtf!? )...
Siobhain is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 12:28   #226
Ne znam odgovor na pitanje, ali ne mogu se suzdržati da ne prokomentiram: daj, nemoj zezati da su ti pravili problema oko poštarine zbog robe s greškom!? Pa što su tvrdili, da se ne radi o grešci? Koji je problem bio? Nisam imala nikad s njima problema, baš me zanima. Ježim se od takve neposlovnosti.
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 17:50   #227
Meni su također u narudžbi poslali majicu na kojoj je bila rupa, te torbicu koja je bila ukoso sašivena
Poštarinu za te dvije plus još dvioje stvari sam platila 120 kn. Vratili su iznos narudžbe ali ne i poštarinu. Pisala sam već dva puta i nikakvog odgovora nema...ne znam što sljedeće da radim, lijepo sam im napisala da su 2 stvari bile oštećene i da želim povrat poštarine i poslala im skeniran račun...i ništa, uopće nema odgovora...užas.
__________________
Stvarčice i parfemi
Mycka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 18:47   #228
Vraćala sam nekoliko puta robu s greškom i vratili su mi svaki put i cijeli iznos poštarine. Ali mi ide na živce što sam im svaki put trebala slati i dodatni mail za te poštanske troškove. Kao da se prave blesavi pa ako ne pitam neće morati ni uplatiti . Znači pošaljem im mail prije slanja da ih obavijestim da vraćam robu s greškom i tu napišem da se nadam i povratu poštarine, pozitivno odgovore na taj mail. U paketu im pošaljem i račun iz pošte, na njihov isprintan obrazac o povratu napišem još jednom i ručno da se nadam i povratu poštarine i na kraju oni naprave samo povrat za odjeću . Lud, zbunjen...
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 22:18   #229
Moj povrat je po trackingu zaprimljen u petak, no nitko se nije sjetio (još) javiti.
Danas sam im slala 'mail' preko onog kontakt obrasca na stranici.
Nadam se da se ovo neće pretvorit u trakavicu.

Mrzim njihovu korisničku službu
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 23:30   #230
Baš sam šokirana ovakvim ponašanjem iako sam se poučena forumaškim kolektivnim iskustvom s customer service iz pakla bila pripremila na najgore. Tim više što sam nedavno vraćala neku majicu u Stradivarius i ne mogu ih dovoljno nahvaliti za profesionalnost (a imaju i normalnu dostavljačku službu ), povrat preko trgovine, i to bez ikakvih pitanja a kamoli problema, za deset minuta nakon izlaska iz dućana na mail stiže poruka da će povrat biti isplaćen. Ma milina...

A ova mangolgota traje već skoro dva mjeseca. Poslali su mi haljinu s divovskom rupom na prednjici i kao skalpelom zarezan remen, a u povratu sam im iz narudžbe s haljinom poslala još dvije stvari te iz narudžbe s remenom još jedan šal.
Dosad sam im poslala na desetke poruka preko onog njihovog obrasca, dopisivala se sa Sofijom, Naomi, Evom i Marijom (pritom svaki put sve ab ovo objašnjavajući kao da komuniciram s pacijentom s Alzheimerom), nadobivala se generičkih odgovora koji to nisu u kojima me upućuju da sve informacije o povratima pronađem na 'help section' na websiteu, čak su me tražili broj telefona i vrijeme kada me mogu nazvati (rekoh im bilo kada iza 15 sati - i naravno da su nazvali u 10)... I ništa, kada dođe do pitanja povrata poštarine odgovora više nema...

Kada sam uspjela dobiti potvrdu povrata (naivno sam pomislila cijele) poštarine mislila sam da je napokon kraj svoj toj muci, a kad ono oni me s veseljem obavješćuju da će mi isplatiti polovinu poštarine za prvu narudžbu (jer je bio jedan item s greškom - dakle remen - to je njihovo objašnjenje za tu računicu).

Pa opet natezanje, upiti, slanje fotki i haljine s rupom... Na kraju se čudom čudiše što je u paketu bio poslan i drugi item s greškom i nakon vijećanja u Departmentu zaduženom za to (moj je slučaj na razmatranju, kako kafkijanski) s radošću su me obavijestili da će mi isplatiti još trećinu od nedostajuće polovine poštanskih troškova. A dvije trećine očito neće .

Budući da mi više ne odgovaraju, mogu jedino pretpostaviti da su do tog iznosa došli jer su u toj drugoj narudžbi bile tri stvari...
Siobhain is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 02:58   #231
Sad čitam na ovoj stranici gore nekoliko vas spominje robu sa greškom, a kad sam ja napisala da je na Mangooutletu uglavnom roba sa greškom onda ste me svi napalii da to nije istina...
__________________
“No matter how far you travel, you can never get away from yourself.”
Haruki Murakami
maribili is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 07:30   #232
Pa ja sam ove godine prvi put počela naručivati s Mangooutleta i do sad sam naručila jedno 8-9 stvari. Niti jedna nije imala grešku, oduševljena sa svim stvarima (i cijenama). Veličine štimaju. Sad ste me s ovim tako pokolebali. Hajde, cijene su turbo povoljne, no, princip, da se tako odnose prema kupcima, mene to trenutno ohladi. Nije vrijedno popusta.

Pvi put čujem da bi to, zapravo, sve trebala biti roba s greškom. I to mi je čudno, jer to nigdje ne piše. Iako mi je znalo biti čudno da neke stvari imate po punoj cijeni ili malo snižene na Mango stranici, a na Mango outletu neko turbo sniženje te iste stvari. Ne kužim.
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 07:54   #233
Quote:
maribili kaže: Pogledaj post
Sad čitam na ovoj stranici gore nekoliko vas spominje robu sa greškom, a kad sam ja napisala da je na Mangooutletu uglavnom roba sa greškom onda ste me svi napalii da to nije istina...
ne znam sto tebi znaci "uglavnom" roba s greskom, ali meni su u pedesetak outlet narudzbi (sa prosjecno 3-4, e nekad i 10 itema) dosle dvije stvari s rupicom.
puno cesce mi se rupice i rupetine znaju dogoditi u live shoppingu u nasoj zari gdje pazljive blagajnice izuzetno njezno skidaju zastitu s robe.

i ne znam kako vam se da toliko natezati s tim povratima. mislim, respect koliko vremena, zivaca i novaca na to izgubite. naravno da vam trebaju vratiti iznos placene robe, ali za svoje dobro, zazmirite na tu postarinu pa cete se postediti mangolgote.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 09:03   #234
Quote:
maribili kaže: Pogledaj post
Sad čitam na ovoj stranici gore nekoliko vas spominje robu sa greškom, a kad sam ja napisala da je na Mangooutletu uglavnom roba sa greškom onda ste me svi napalii da to nije istina...
Zato što nije istina.
Od svega što sam naručila u 2 godine samo su 2 itema bila s greškom i to sam vratila. Uredno su vratili novac, uključujući poštarinu.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 09:16   #235
Očito postoje izolirani slučajevi

No nije istina da tamo prodaju škart robu.
Naručujem već 2 godine i nikad ali baš nikad nisam dobila nešto s greškom. Najčešće naručim premalo, ili mi ne odgovara model pa moram radi toga vraćati. Ne da mi se natezati sa prodajom pa radije pregrizem tu poštarinu da dobijem dio novaca natrag.

Naravno da je svakom dućanu teško izbiti lovu za povrat poštarine, pa čak i ako je njihova greška. To im jednostavno kvari kalkulaciju

Meni je najviše koma ta njihova korisnička služba, teško su dostupni i (ponekad) jako mutavi.
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 09:48   #236
Quote:
maribili kaže: Pogledaj post
Sad čitam na ovoj stranici gore nekoliko vas spominje robu sa greškom, a kad sam ja napisala da je na Mangooutletu uglavnom roba sa greškom onda ste me svi napalii da to nije istina...
Naravno da je istina. Puno robe od tamo je s greškom. Najgore je to što oni kad im netko nešto vrati i vjerojatno napiše da je flaw oni to opet nekom drugom pošalju i uvale bez beda, makar to pošalju u kojekakvim zdrapanim vrećicama, vidljivo potrgane- prerezane remene na torbi, haljinu po kojoj je pol perli poispadano, haljinu s gigantskom rupetinom ispod pazuha, haljinu sa 3 veće rupe na podstavi... Trench sa 10-ak cm nezašivene ili rasparane podstave od naprijed bočno. Nošenu haljinu koja "miriši" po fast foodu ili svatovima ili nečemu već takvom i sa vidljivim tragovima nošenja punu kose... haljinu sa na sredini potrganim- raširenim zip zatvaračem itd.
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 09:53   #237
Quote:
maribili kaže: Pogledaj post
Sad čitam na ovoj stranici gore nekoliko vas spominje robu sa greškom, a kad sam ja napisala da je na Mangooutletu uglavnom roba sa greškom onda ste me svi napalii da to nije istina...
I nije istina. Greške se događaju i u najskupljim dućanima i aktualnim kolekcijama, pa nije čudno da se dogodi jednom Mangu sa robom iz stare kolekcije...
Al to je uglavnom iznimka, a ne pravilo. Meni je do sada sve došlo kvalitetno i super zapakirano, čisto i nepotrgano, samo što koji put fulam veličinu...

Quote:
Maiken kaže: Pogledaj post
Pvi put čujem da bi to, zapravo, sve trebala biti roba s greškom. I to mi je čudno, jer to nigdje ne piše.
Nije roba s greškom, nego roba iz ranijih kolekcija, al bože dragi, koji put se očito nađe nešto s greškom, kao i svugdje.. Vjerujem da je ta roba bila negdje izložena u dućanu, pa povučena natrag na skladište...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 09:54   #238
imala sam dosad 11 narudžbi u zadnjih godinu i pol sa Outleta i nikad mi nije došlo nešto pokidano niti sa greškom. naručivala sam i za sebe i za djecu, uvijek sve ok
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 15:52   #239
Quote:
Hellcat kaže: Pogledaj post
Naravno da je istina. Puno robe od tamo je s greškom. Najgore je to što oni kad im netko nešto vrati i vjerojatno napiše da je flaw oni to opet nekom drugom pošalju i uvale bez beda, makar to pošalju u kojekakvim zdrapanim vrećicama, vidljivo potrgane- prerezane remene na torbi, haljinu po kojoj je pol perli poispadano, haljinu s gigantskom rupetinom ispod pazuha, haljinu sa 3 veće rupe na podstavi... Trench sa 10-ak cm nezašivene ili rasparane podstave od naprijed bočno. Nošenu haljinu koja "miriši" po fast foodu ili svatovima ili nečemu već takvom i sa vidljivim tragovima nošenja punu kose... haljinu sa na sredini potrganim- raširenim zip zatvaračem itd.
ocito si neki gadni pehist.
ili mrvicu pretjerujes.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 18:56   #240
I ja moram stat u obranu Mng jer stalno nešto naručujem i uvijek je sve u redu. Vjerujem naravno i da se dešava svašta, ali da je to pravilo, ja ne bih rekla da je. A robe s greškom ima posvuda.

Ako fulam veličinu, što se uglavnom dešavalo prije dok sam bila malo deblja i dok nisam skuzila veličine, ne vraćam nego prodam. Ne da mi se zafrkavati s tim. Rasprodam kolegicama vamo tamo jer je roba zaista jeftina.
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:41.