Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2013., 23:31   #3401
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Kratke traper hlačice ili kratke traper tregerice za dečka, vel. 98-104 ali da su traper sa elastinom?
Malo gledala po netu, sve je 100% pamuk ili pamuk sa poliesterom a ja bih da je bar malo rastezljivo/ugodnije
ja sam prosli viken u cco west, C&A, vidjela zaista ogroman izbor svakakvih kratkih traperica, od kratkih do bermuda, na odjelu 92+. Jedino mi se svi modeli cine bas siroki. Al su zato jako tanke i mekane, bas ok i ugodne za ljeto
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 15:02   #3402
Trampolin

googlala i našla da je lani bilo trampolina za po parsto kuna u konzumu , lidlu..zna li netko da li ima negdje a da košta ispod 1000 kn.. hvala
njuškalo nema, plavi oglasnik nema.. šmrrrc
suseda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 01:34   #3403
Quote:
suseda kaže: Pogledaj post
googlala i našla da je lani bilo trampolina za po parsto kuna u konzumu , lidlu..zna li netko da li ima negdje a da košta ispod 1000 kn.. hvala
njuškalo nema, plavi oglasnik nema.. šmrrrc
e ovo i mene zanima + kak ste zadovoljni s tim konzum trampolinima?

znam da ste ih kupovale pred godinu dana, da su ih snizavai pa su na kraju bili nekih 400 kn, al mene forumska trazilica M R Z I i ne mogu uopce naci gdje ste o tome pisale

do tell
__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 09:07   #3404
Mali trampolin iz konzuma je sasvim u redu. Isključivo je za jedno dijete, jer bi se inaće sudarali. Mi smo ga na kraju sezone rastavili i spremili, ne znam dal bi mi se onaj veliki od 3 m dalo rastavljat i ponovno sastavljat. Ako su djeca veća i dosta divljaju, treba ga nekako učvrstit u zemlju/pod da se ne izvrne. Moji nisu bili baš tako spretni u skakanju pa nismo ni učvršćivali. Ne znam šta vas još zanima, pitajte...
sunce moje is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 10:24   #3405
Quote:
sunce moje kaže: Pogledaj post
Mali trampolin iz konzuma je sasvim u redu. Isključivo je za jedno dijete, jer bi se inaće sudarali. Mi smo ga na kraju sezone rastavili i spremili, ne znam dal bi mi se onaj veliki od 3 m dalo rastavljat i ponovno sastavljat. Ako su djeca veća i dosta divljaju, treba ga nekako učvrstit u zemlju/pod da se ne izvrne. Moji nisu bili baš tako spretni u skakanju pa nismo ni učvršćivali. Ne znam šta vas još zanima, pitajte...
ic okej, imam samo jedno dijete i takodjer cu ga morati rastavljati na kraju ljeta
jel ima ogradicu? koliko ste ga vi platili? jel se sjecas kada je otprilike bila ta akcija po konzumima?
__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 13:22   #3406
Quote:
suseda kaže: Pogledaj post
googlala i našla da je lani bilo trampolina za po parsto kuna u konzumu , lidlu..zna li netko da li ima negdje a da košta ispod 1000 kn.. hvala
njuškalo nema, plavi oglasnik nema.. šmrrrc
Ima ih u intersportu, cini mi se da su oni mali za jednu osobu 400 kn.
Ima i vecih, ali cijena raste proporcionalno s velicinom.
__________________
hello how low
bambix is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 13:45   #3407
Ima sad nekakvi jumper ala trampolin na akciji u Konzumu. Nisam dobro gledala al oko 300kn mi se čini.
__________________
Budućnost je sadašnjost moje prošlosti.
Fleurdefeu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 13:51   #3408
Quote:
Fleurdefeu kaže: Pogledaj post
Ima sad nekakvi jumper ala trampolin na akciji u Konzumu. Nisam dobro gledala al oko 300kn mi se čini.
je, 299kn. al kolko sam vidla, to je k'o bazen, na napuhavanje dole s debljim dnom za skakanje. ne ulijeva mi bas vjeru u neku dugotrajnost radije bih trampolin.
__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 20:06   #3409
imam i ja mali trampolin, mali ga bas i ne dozivljava, prezimio je na otvorenom i osim sto su ga mace izgrebale sve ostalo je kao novo. nije najstabilniji ali za jedno dijete taman. za te novce (na akciji) se isplati
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 20:19   #3410
Quote:
zameomevjetar kaže: Pogledaj post
haljinice za krštenje ali ne one standardne, saten i mašnice.
neke lijepe, zara i to.
ali da je netko vidio konkretno u veličini newborn ili 56?
bila danas u zari cco east (povukli su one prekrasne što su bile, čak mi je žena zvala uokolo, ali su sad na ful ljetnim cvjetastim kombinezonima i sl), hm, c&a, carters, baby centru, ovs, benetton u dubravi.
pliz prosvjetlite me.
next mi je super ali je 28 eur haljinica pa ne prolazi.
i da, trebaju mi dvije kompatibilnr ili iste

vidjela preslatke u cartersu u king crosu
nisu satenske
maza1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 23:01   #3411
gdje kupiti dječji remen za hlače?

Lijepi pozdrav..
Ne znam,da li postoji ovakva ili slična tema,provrtila sam nekoliko stranica,nisam našla. Pa se unaprijed ispričavam administratorima ako postoji.

Dakle,mame,tate,bake,tete....recite mi da li znate gdje u Zagrebu mogu kupiti remen za hlače za dijete od 1 i pol godinu. Sve hlačice mu padaju...pa ako netko ima informaciju,da ne lutam.

Hvala.
__________________
Lovro,sunce mamino,unio si svjetlost u moj život..
lucka1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 11:07   #3412
Molim vas ako netko zna di ima za kupiti ljuljačke za bebe ali one sa postoljem, koje se mogu koristiti u stanu te po potrebi iznijeti vani na terasu? Gledala sam u Magic baby, ali te su mi premale..dakle, nešto tipa ovako: http://www.njuskalo.hr/djecje-igrack...-oglas-5491894, što bi se moglo koristiti neko vrijeme a ne samo par tjedana..malac ima 11 mjeseci..
__________________
11.09.2010.
mv27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 12:01   #3413
Quote:
lucka1989 kaže: Pogledaj post
Lijepi pozdrav..
Ne znam,da li postoji ovakva ili slična tema,provrtila sam nekoliko stranica,nisam našla. Pa se unaprijed ispričavam administratorima ako postoji.

Dakle,mame,tate,bake,tete....recite mi da li znate gdje u Zagrebu mogu kupiti remen za hlače za dijete od 1 i pol godinu. Sve hlačice mu padaju...pa ako netko ima informaciju,da ne lutam.

Hvala.
bambi

Quote:
mv27 kaže: Pogledaj post
Molim vas ako netko zna di ima za kupiti ljuljačke za bebe ali one sa postoljem, koje se mogu koristiti u stanu te po potrebi iznijeti vani na terasu? Gledala sam u Magic baby, ali te su mi premale..dakle, nešto tipa ovako: http://www.njuskalo.hr/djecje-igrack...-oglas-5491894, što bi se moglo koristiti neko vrijeme a ne samo par tjedana..malac ima 11 mjeseci..
adax ali je manja, ovakva u emmezeti
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 22:36   #3414
Quote:
lucka1989 kaže: Pogledaj post
Lijepi pozdrav..
Ne znam,da li postoji ovakva ili slična tema,provrtila sam nekoliko stranica,nisam našla. Pa se unaprijed ispričavam administratorima ako postoji.

Dakle,mame,tate,bake,tete....recite mi da li znate gdje u Zagrebu mogu kupiti remen za hlače za dijete od 1 i pol godinu. Sve hlačice mu padaju...pa ako netko ima informaciju,da ne lutam.

Hvala.
sve te hlace za malene imaju unutar gumu koju mozes sa strane regulirati. moj je mrsavko i moramo sigurno i sa jedne iu sa druge strane povuci par cm da mu ne padaju. jos nisam naletila da hlace to nemaju...
ancika is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 09:06   #3415
Malih remena imaju H&M i C&A, kao i tregere za hlače. Cijena oko 30-35kn.
__________________
LadyMo Foto album
LadyMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 16:14   #3416
Hvala vam svima
__________________
Lovro,sunce mamino,unio si svjetlost u moj život..
lucka1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 21:35   #3417
Quote:
La_LuNa kaže: Pogledaj post
ic okej, imam samo jedno dijete i takodjer cu ga morati rastavljati na kraju ljeta
jel ima ogradicu? koliko ste ga vi platili? jel se sjecas kada je otprilike bila ta akcija po konzumima?
Ima ogradu jedno 1,5 m, onu mrežu koja ve dosta viša od mog 4g. djetata. Mi smo ga kupili krajem 5 mj. Cijena bila 400 kn i mislim da je to bila regularna cijena a ne neka akcija.
...ma evo slika... http://public.fotki.com/suncemoje/tr.../dsc00672.html
sunce moje is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 22:52   #3418
Kišne kabanice za decka br. 104 al da je kao jakna (a ne pončo)?
I jel postoji nešto kao hlače za kišu? Jaaako volimo lokvice :-)
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 22:58   #3419
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Kišne kabanice za decka br. 104 al da je kao jakna (a ne pončo)?
I jel postoji nešto kao hlače za kišu? Jaaako volimo lokvice :-)
tako nešto sam vidjela u C&A
__________________
T i F
mali_vrh is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 00:00   #3420
jel zna netko di kupiti navlaku za maxi cosi priori xp,ne ljetnu neg ovu obicnu?
__________________
L&L&L
Pheobe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:41.