Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2017., 03:10   #1
Analiza trčanja

Ima li gdje u Zagrebu, ili znate neko drugo mjesto gdje bi se mogla provesti analiza tehnike trčanja, te eventualne korekcije? znam da je bilo nešto organizirano prije u Intersportu, ali to nisam stigao.
ili možda netko zna nekog trenera koji može analizirati trčanje i dati savjete ako je potrebno?
__________________
"You look like shit, nobody likes you, you're gonna loose!.....Smile, you fuck!"
Svenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 10:19   #2
Koliko znam u Intersportu se mogao napraviti footscan. To znači da se vidi način na koji gaziš stopalom i prema tome odabrati model tenisica.
Trenere se sigurno može iznajmiti na koji sat ili priključiti školi ili klubu.
Kako trčiš možeš probati i sam vidjeti pred špiglom, nekim izlogom, ili da te netko snimi, pa da probaš ispraviti greške.
Iako se mišljenja stručnjaka razlikuju. Neki kažu da ne treba forsirati drukčiji korak, nego trčati kak ti odgovara. Ali to ne mogu stručno komentirati.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 11:14   #3
da, postojala je u nekom dućanu mogućnost analize tehnike trčanja i onda odabira tenisica na osnovu te analize. čini mi se da je to bio baš Intersport (u Splitu je to bilo u Mall Of Split), ali ne znam gdje je to bilo u Zagrebu. Pokušaj sa Intersportom
__________________
Pomozite mi da vas ne ubijem.
shicy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 18:20   #4
Ima jedan website shop za tenisice gdje imaju foru da snimiš sa mobitelom odostraga kak trčiš i onda to uploadaš kod njih i dobiješ analizu natrag, zabadava.
Sad sam tražil u favoritima ali ne mogu naći na žalost. Google zna sigurno.

EDIT: kak sam bedast https://www.sportsshoes.com/gait-analysis/
gooooc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 16:10   #5
Ima,
prati Intersport i Salomon i Salomon školu trčanja. svakih par mjeseci bude.
IvonaBonbona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 11:55   #6
Izgleda da autor teme više nije zainteresiran.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:44.