Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2017., 07:13   #141
Procitah sve o magneziju, znam koji trebam kupit za po doma.
Ali mene muči kaj tokom treninga piti, a da je fino koliko toliko
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 17:55   #142
Da li netko zna bi li trebalo uzimati željezo ako je ono sniženo?
Meni je oduvijek bilo povišeno, negdje između 30 i 35 ali prije par dana sam radio krvnu sliku i palo je na samo 3,0.
E sad ja ne znam je li to zbog ove bolesti koju imam ili ne ali nikad sa željezom nisam imao problema, može li doći do pogoršanja ako još padne?
__________________
Tražim iskrenu i skromnu curu koja prihvaća autistične muškarce.
tmarkulincic is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 18:09   #143
Quote:
tmarkulincic kaže: Pogledaj post
Da li netko zna bi li trebalo uzimati željezo ako je ono sniženo?
Meni je oduvijek bilo povišeno, negdje između 30 i 35 ali prije par dana sam radio krvnu sliku i palo je na samo 3,0.
E sad ja ne znam je li to zbog ove bolesti koju imam ili ne ali nikad sa željezom nisam imao problema, može li doći do pogoršanja ako još padne?
Trebao bi, i to nema veze s trčanjem. Ti si anemičan, a to je najčešće znak neke bolesti. Pitaj doktora što i kako. (ne mene )

OT:Ja tokom godine nekoliko puta popijem bočicu Multiple enrgizera od Natrola, najčešće tokom zime zbog pojačanja imuniteta, ili i tokom godine ako jače treniram. No, ne smatram to nužnim za rekrativno trčanje.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 06:24   #144
Šta mislite o MALTODEXTRINU?! Ima li tko kakva iskustva i isplatili se to uopće konzumirati?!
C:R:N:K:A is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 13:51   #145
Quote:
C:R:N:K:A kaže: Pogledaj post
Šta mislite o MALTODEXTRINU?! Ima li tko kakva iskustva i isplatili se to uopće konzumirati?!
ak se dobro sjećam to je umjetni šećer od koruze i služi za debljanje ...
gooooc is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 14:54   #146
Pa recimo da bi to bilo to vise manje a ne treba meni zbog debljanja, vec su mi to neki savjetovali da uzmem prilikom duljeg trcanja umjesto energetskih gelova, jer navodno isto koristi za brzi povratak energije...konkretno radi se o polumaratonu, prvi svoj sam istrcala sa jednim energetskim gelom i to mi je super sjelo. Sad ne znam da li se taj maltodextrin uopce isplati uzimati ili da ostanem na gelovima?!
C:R:N:K:A is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 16:01   #147
Quote:
C:R:N:K:A kaže: Pogledaj post
Pa recimo da bi to bilo to vise manje a ne treba meni zbog debljanja, vec su mi to neki savjetovali da uzmem prilikom duljeg trcanja umjesto energetskih gelova, jer navodno isto koristi za brzi povratak energije...konkretno radi se o polumaratonu, prvi svoj sam istrcala sa jednim energetskim gelom i to mi je super sjelo. Sad ne znam da li se taj maltodextrin uopce isplati uzimati ili da ostanem na gelovima?!
Ma jasno, ali ja ti nemrem pomoći jer ja ne trošim ama baš niš. Voda i to je to, kad sam prvi put odtrćal (i zadnji) 21km sam na pol puta pojel neku čokoladicu i to je to. Tak da nisam neki stručnjak za to ... no kupil sam si Izo prah u DM-u
da probam.
gooooc is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 16:11   #148
I ja sam inače samo na vodi iako sad po ovim vrucinama nastojim u vodu dodati i malo soli i meda da nadoknadim izgubljeno znojenjem...ne znam koliko to pali ali ajde neka se nađe malo soli hahahhahaha...inače ne koristim gelove,uzela jednom za probu i jednom na utrci i to je to...čini mi se da ću ga opet uzet za ono "nek se nađe". Šta se ti e tih dodataka stvarno ne znam šta i kako,te koga slušati...jedni kažu ništa ne treba,dok drugi imaju cijeli asortiman dodataka...ja sam si samo uzela neke sumece magnezije sad pred utrku i to je to...
C:R:N:K:A is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 17:46   #149
Ja ne stignem to sve skupa pratiti.
Znojim se ko budala, skoro pa stalno od kad trčim. Da tuhnem pola kg soli u pola litre vode ?
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 17:48   #150
E da, jučer sam nakon cjelodnevnog terena navečer odradil neke svoje intervale. Jebemti danas cijeli dan nesmem staviti noge u krivi položaj odmah grcevi za popizdit.
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 07:50   #151
ExCenTric mislim da bi ti pola kg soli bilo malo :P problem sa znojenjem imam i ja, ne da se znojim vec izgledam kao da sam iz tusa izasla, a majica kao da radim u solani :P pa me pocela malo hvatati ta panika oko pada elektrolita...na netu ima svega i svacega, toliko razlicitih informacija da ne znam vise sta slusati sta ne...
C:R:N:K:A is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 07:53   #152
Znaci da smo u istoj kaši
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 09:23   #153
Quote:
C:R:N:K:A kaže: Pogledaj post
ExCenTric mislim da bi ti pola kg soli bilo malo :P problem sa znojenjem imam i ja, ne da se znojim vec izgledam kao da sam iz tusa izasla, a majica kao da radim u solani :P pa me pocela malo hvatati ta panika oko pada elektrolita...na netu ima svega i svacega, toliko razlicitih informacija da ne znam vise sta slusati sta ne...
Uuuu, wet t-shirt contest.





Btw, ne koristim nikakve posebne suplemente. Par sati prije treninga/utrke se nakrkam ugljikohidratima, za vrijeme pazim da pijem dovoljno vode, a na kraju voda, isosport, UH, dosta proteina... i sve ostalo što mi dođe pod ruku.
I nikad dosad nisam imao problem s padom elektrolita, a isto se brutalno znojim.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 09:28   #154
Quote:
ExCenTric kaže: Pogledaj post
Znaci da smo u istoj kaši
Bome da, u nekoj slanoj kaši ahahhaha
C:R:N:K:A is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 20:30   #155
Mislim da ste malo prenaučili gradivo kak se kaže Realno nitko od nas ne trenira nekaj specijalno, nego je više-manje normalno aktivan i zato bi mu trebalo biti dovoljno da se normalno hrani i pije.Normalno da ces vise popit/pojest nakon treninga, eventualno neki izotonik ako je stvarno bil dugacak i vruc trening i amen. Meni je to ajmo rec struka pa relativno dobro treniram uz relativno normalnu prehranu bez ikakvih dodataka i posebnih napitaka. Jedino bi upozoril kolegu tmarkulincica da detaljnije obavi pretrage zbog zeljeza jer kod naglog pada zeljeza postoji sansa za krvarenje u organizmu, pogotovo u probavnom sustavu (cir na zelucu, dvanaestercu). Mislim, vrlo vjerojatno nije, ali toliko bas riskirat nije potrebno.
kaksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 15:37   #156
uglavnom prije treninga ili utrke nije dobro piti izotonic. meni barem, jer onda od 4-og kilometra se pali NOS :-)
gooooc is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 19:19   #157
Ne uzimam ništa. Kada sam se pripremao za trku malo sam smanjio pušenje i to je to.....daleko od toga da mi bar voda nebi dobro došla al stvarno mi se neda nikaj cukat sa sobom dok trcim
__________________
slike golih forumaša
Kobayashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 20:02   #158
O kombinaciji izotonika i gumenih bombona mogu roman napisati. Zaključak je: nemojte. Jednostavno nemojte
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 20:25   #159
Quote:
listopad kaže: Pogledaj post
O kombinaciji izotonika i gumenih bombona mogu roman napisati. Zaključak je: nemojte. Jednostavno nemojte
Izotonik mi je ni stete ni koristi ali energetski napici i gumeni bomboni su dobitna kombinacija

Sve je individualno, zato i treba isprobavati na treninzima.
scaramouche is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 22:43   #160
Ništa ne koristim, osim vode prije i poslije. Na utrci pijem na okrjepama
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:00.