Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2017., 07:22   #21
Quote:
pskaro kaže: Pogledaj post
Meni isto odradili eko test na plinu, tip kaže da je rezultat bio savršen, idealan.... Ja zadovoljan za 9g staro auto koje je od početka na plinu
Ma nije to do plina, nego do marke auta
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 16:21   #22
Quote:
sonata-LPG kaže: Pogledaj post
Ma nije to do plina, nego do marke auta
Hahaha, možda i to ima malo utjecaja (moj i30 je upravo ovih dana napravio 170tkm), ali mislim da su nazaslužniji novi EVO 08 injektori (stavljeni prije 80tkm), i dobro složena mapa. Flash lube sam izbacio kada sam stavio te nove injektore, ionako nije pomoglo ventilima kada je trebalo

Injektori nisu uopće čišćeni od stavljanja, jedino mislim da mi malo pušta membrana (ima sada 130tkm), jer ponekad teže upali, a i potrošnja je malo veća nego li prošle godine sa klimom. Ništa još alarmantno, ali...

A, imao sam ja svojih problema sa plinom, od potrebe štelanja ventila i paljenja CE lampice zbog očito loše jednog tvornički repariranog EVO 07 injektora raila na 1. cilindru, ali evo od kada sam stavio ove nove EVO 08, prst u uvo :klap:
pskaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 22:31   #23
Quote:
sonata-LPG kaže: Pogledaj post
Ma nije to do plina, nego do marke auta
aha, a budeš vidio za mjesec dana kako izgleda eko test na benzincu s 403000 km i originalnim katalizatorom i lambdom. Ili da stavim sliku lanjskog s 375 tkm?
frenchkey is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:28.