Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2016., 21:02   #161
Jeste vidjeli u SC Srdoči?
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 12:33   #162
Čuo sam da je pred par godina na Trsatu u Dvorani Mladosti postojalo olimpijsko dizanje utega kao grupni trening - zanima me dal tko zna nešto o tome - kako funkcionira/termini/koja dvorana ? Neda mi se sad ić gore tražit po dvorani mladosti na blef

Zabavno mi postalo dizat pa bi da mi netko pokaže tehniku za ove fancy liftove rekreativno čisto - ne da mi se davat 1k kn/mj da mi netko sjedi i broji sa strane dok ja dižem.
__________________
Gotta' love the bank run; Bringing people together.
wiseen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 11:33   #163
Quote:
wiseen kaže: Pogledaj post
Čuo sam da je pred par godina na Trsatu u Dvorani Mladosti postojalo olimpijsko dizanje utega kao grupni trening - zanima me dal tko zna nešto o tome - kako funkcionira/termini/koja dvorana ? Neda mi se sad ić gore tražit po dvorani mladosti na blef

Zabavno mi postalo dizat pa bi da mi netko pokaže tehniku za ove fancy liftove rekreativno čisto - ne da mi se davat 1k kn/mj da mi netko sjedi i broji sa strane dok ja dižem.
Za termine ti ne znam, ali postoji, KDU Kvarner se zove.
Ulaz je sa straznje strane Dvorane Mladosti, ali pitaj na porti (ulaz pokraj kafica) da te tocno upute.

Sent from my D6603 using Tapatalk
051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 09:53   #164
Pozdrav! Ima li negdje na Viškovu -Marinići-Marčelji ili negdje taj dio (ma može i Kastav )neka vježbaona gdje se moze doći više puta tjedno a da su ljudi preko 30 god barem,mislim da ne bih bas mogla pratiti mlađe jer imam 38 godina? Trazim nesto da se učvrstim i smrsavim par kilica 3 barem...?(nesto gdje nas neki vježbač vodi kroz vježbe ,ne da sam sama na spravama ) A naravno uz to i da nije skupo?
HvalaaA
eura is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 17:48   #165
Evo da dam preporuku, Bellator na Kantridi iznad Vive
bella vita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 10:57   #166
Selim se na Gornji Zamet, odmah ispod Marinića pa me zanima jel ima negdje blizu (da se moze pjeske) neka teretana ili nesto slično..?
Taj kvart mi je nepoznat s obzirom da sam cijelizivot na istoku Ri...
__________________
Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretniji, a još čudnije kako nam često baš to malo nedostaje...
DraMaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 06:40   #167
Pitanje..treba mi dobar osobni trener koji se zbilja kuzi u svoj posa naime imam operiranu kraljeznicu vec 17g pa ne bi isla nekom nadobudnom frajeru! Ima neko preporuku za nekoga please
tinika22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 14:28   #168
Quote:
DraMaRi kaže: Pogledaj post
Selim se na Gornji Zamet, odmah ispod Marinića pa me zanima jel ima negdje blizu (da se moze pjeske) neka teretana ili nesto slično..?
Taj kvart mi je nepoznat s obzirom da sam cijelizivot na istoku Ri...
Lovorka gym.

http://www.fitnesslovorka.hr/
automation is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 11:02   #169
Quote:
tinika22 kaže: Pogledaj post
Pitanje..treba mi dobar osobni trener koji se zbilja kuzi u svoj posa naime imam operiranu kraljeznicu vec 17g pa ne bi isla nekom nadobudnom frajeru! Ima neko preporuku za nekoga please
Scipion iza sportske dvorane na Zametu.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:54.