Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2017., 16:32   #3721
Quote:
profesorka87 kaže: Pogledaj post
Mene je npr.brinulo sto sam pocela gubiti kg neovisno o povracanju.taj gubitak mi je jasan i to me ne bi brinulo uopce. Nego to sto sam u drugom tromjesecju u 5 dana izgubila kg bilo mi je cudno jer sam mislila da se kg gube samo od povracanja i sl.
Ja sam prije ovog zadnjeg mjeseca trudnoce stagnirala s tezinom par mjeseci. Ljeto je, vruce je, i nisam bas jela. Samo salate i lubenice.
Ali nisam ni gubila tezinu. Samo pratite bebu i sto vam doktor kaze. Meni je beba usporila s debljanjem kad i ja, pa sam se natjerala da sto vise jedem i sad sam u banani jer ne mogu prestat dobijat kile.
Pricajte s doktorom, reci ce vam ako beba napreduje.
znanstvenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 16:34   #3722
Quote:
znanstvenica kaže: Pogledaj post
Ja sam prije ovog zadnjeg mjeseca trudnoce stagnirala s tezinom par mjeseci. Ljeto je, vruce je, i nisam bas jela. Samo salate i lubenice.
Ali nisam ni gubila tezinu. Samo pratite bebu i sto vam doktor kaze. Meni je beba usporila s debljanjem kad i ja, pa sam se natjerala da sto vise jedem i sad sam u banani jer ne mogu prestat dobijat kile.
Pricajte s doktorom, reci ce vam ako beba napreduje.
Beba je i teza nego sto je po tjednima tako da moje brige prestaju
__________________
cura
beba
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 15:27   #3723
Krenula sam sa 66kg na 170cm,danas 18+2 sam 2kg u plusu
__________________
Baby, you can drive my car
Yes, I´m gonna be a star...
klonirana papiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 14:01   #3724
22 tjedan, dobila 6 kg.
Ricerca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 17:31   #3725
28+3tt +10kg.
Kilaza i dalje stoji na mjestu :-)
snelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 13:38   #3726
24+0, + 5 kg
Sovica Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 11:43   #3727
32. tjedan - 10 kg
__________________
Malo nas je al smo govna
escada4life is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 11:38   #3728
pozdrav

ja sam odmah u startu izgubila 5 kila. imala hiperemezu. i na prvom pregledu sa 10 tjedana sam bila 4 u minusu. i danas na kontroli sam dobila 3 i po u 5 tjedana (inače mučnine stale ima 3 tjedna, jedem ko prije, normalno, ništa extra) i sestra digla paniku da sam se previše udebljala. nije mi jasno. nisam debela(dosta mršavija nego u prvoj). po meni to je tijelo nadoknadilo zalihe koje je naglo izgubilo, a sad ih vraća. ne vidim razloga za paniku, vi? btw nisam još došla na predtrudničkuz kilažu a 15 tjedana. meni to ok :nezna:
nymphadoratonks is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 12:12   #3729
Ma ja se vise ne obazirem na kile...dok se ja dobro osjecam i dok je dijete dobro i dok znam da vecinom jedem zdravo i uravnotezeno (u to ulazi da si ponekad priustim i slatko i pizzu i sl.) necu se brinuti...nismo sve zene iste...nemamo istu kilazu u startu...nemamo sve isti dnevni ritam i jednaku potrebu za kalorijama...nismo iste gradje/genetike/zdravlja....puno je tu faktora i ne bi sve strpala u jednu tablicu...
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 12:17   #3730
Quote:
nymphadoratonks kaže: Pogledaj post
pozdrav

ja sam odmah u startu izgubila 5 kila. imala hiperemezu. i na prvom pregledu sa 10 tjedana sam bila 4 u minusu. i danas na kontroli sam dobila 3 i po u 5 tjedana (inače mučnine stale ima 3 tjedna, jedem ko prije, normalno, ništa extra) i sestra digla paniku da sam se previše udebljala. nije mi jasno. nisam debela(dosta mršavija nego u prvoj). po meni to je tijelo nadoknadilo zalihe koje je naglo izgubilo, a sad ih vraća. ne vidim razloga za paniku, vi? btw nisam još došla na predtrudničkuz kilažu a 15 tjedana. meni to ok :nezna:
A ono, dosta je u malo vrijeme, nadoknadila ili ne. Zbog secera i svega treba paziti

Ja sam krenula s 53kile,pala sam na malo ispod 52 u prvom tromjesecju
Sad s 25tt sam na +2kg, iako je to zapravo +3 ako racunam ono sto sam izgubila. Al moj dr gleda samo od pocetne, i da kile rastu ravnomjerno
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 12:24   #3731
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
A ono, dosta je u malo vrijeme, nadoknadila ili ne. Zbog secera i svega treba paziti

Ja sam krenula s 53kile,pala sam na malo ispod 52 u prvom tromjesecju
Sad s 25tt sam na +2kg, iako je to zapravo +3 ako racunam ono sto sam izgubila. Al moj dr gleda samo od pocetne, i da kile rastu ravnomjerno
ma da, radi šećera i jesam zabrniuta. ja ne jedem previše, jedem stadardno isto ko prije. na 4 obroka sam dnevno. jedem kruh često ali uvijek sam ga jela i nisam ga niu prvoj trudnoći izbacivala jer bi mi bilo mučno bez njega ručat ili večerat. nisam primjetila na sebi nikakvu veliku promjenu, zato me iznenadilo, sad čitam da je normalno da nakon velikog povraćanja nakon kile narastu, pa ću malo više pripazit. al ne da mi se bit gladna
nymphadoratonks is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:09   #3732
Meni u prvoj T bijeli kruh nije bio problem, ali sad mi dizao šećer jako. Tako da sam samo na kukuruznom
I malo sam sad popustila sa strogoćom kad mi je guk u redu, i čini mi se da će kile brže krenuti. Tak da ću svejedno pripaziti da ne bude veliki skok sad odjednom
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:10   #3733
Dobila 14kg u trudnoci, ali sam krenula s puno previse.
12 dana iza sve otislo
Lentil is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:34   #3734
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Meni u prvoj T bijeli kruh nije bio problem, ali sad mi dizao šećer jako. Tako da sam samo na kukuruznom
I malo sam sad popustila sa strogoćom kad mi je guk u redu, i čini mi se da će kile brže krenuti. Tak da ću svejedno pripaziti da ne bude veliki skok sad odjednom

našla sam staru trudničku isto u ovim tjednima mi je bio nagli skok, ne znam ima li veze.

inače jedem samo kukuruznii. šećer ću radit normalno kad dođe vrime za to, u prvoj je bio uredan. s tim da sam u prvoj imala više kila nego sad (8 kila više hahah) u ovim tjednima.
nymphadoratonks is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:41   #3735
33 + 5tt

+10 kg
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 15:48   #3736
35tt plus 14

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 16:36   #3737
20t + 2.5kg, nadam se da ce jos toliko biti do kraja
U prosloj t u ovo vrijeme je bilo vec +5kg
__________________
cura
beba
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 16:48   #3738
Quote:
profesorka87 kaže: Pogledaj post
20t + 2.5kg, nadam se da ce jos toliko biti do kraja
U prosloj t u ovo vrijeme je bilo vec +5kg
ja sam već na +5
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 18:51   #3739
22tt +6 i rasteeee

a usla s premalo kila, lagana kost i koza, pa mi nije bed.
cvexter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 19:26   #3740
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
ja sam već na +5
Sigurno si imala manju kilazu na pocetku

Ja smanu obje imala par kg viska po mojoj procjeni, al pribliznu na pocetku obje t. Jednako jedem, ali sad vjezbam u ovoj i vjerujem da je do toga. Al stigne se sve jos promijeniti.
Samo ne bih htjela preci 70 (s tolikom sam isla roditi u prvoj, tad sam ukupno 9 dobila) jer sam niska i onda mi koljena pate
__________________
cura
beba
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:54.