Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2017., 12:35   #921
istina, istina a još su ga sad i na brda navukli ...
ali jednosmjernu kartu za vlak bi ipak trebal imati u žepu
rduras is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 16:15   #922
Zlikovci. Svi znamo tko su.
__________________
Potpis?
krszas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 21:08   #923
Ekipa ako može mala pomoć. Dobio sam uz specku spd pedale, pd m540. koliko sam skužio to su pedale za mtb? Je li to sad jako bitno da bi ih trebao mijenjat?
Pitam zato što zapravo bi mi kao i nekima prije mene dobro došlo kombinirane za vožnje po gradu. Iskreno spd cipele niti nemam još.
Isplati li se kupovati kombinirane neke nove ili da recimo uzmem adapter koji paše, vidio sam da ima u ciklo centru za cca 100 kn? To s adapterom mi se čini možda kao najbolja opcija da ne kupujem bezveze nove pedale jer su koliko sam čitao te m540 jako dobre. Ili ako to nije za cestovnjaka dobro onda bih razmislio o kombiniranim ili čak čistim flat s obzirom da još nemam cipele. Kad smo kod toga, znate li neke dobre cipele koje pašu na te pedale a nisu preskupe?
Riddick is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 21:37   #924
Quote:
Riddick kaže: Pogledaj post
Ekipa ako može mala pomoć. Dobio sam uz specku spd pedale, pd m540. koliko sam skužio to su pedale za mtb? Je li to sad jako bitno da bi ih trebao mijenjat?
Pitam zato što zapravo bi mi kao i nekima prije mene dobro došlo kombinirane za vožnje po gradu. Iskreno spd cipele niti nemam još.
Isplati li se kupovati kombinirane neke nove ili da recimo uzmem adapter koji paše, vidio sam da ima u ciklo centru za cca 100 kn? To s adapterom mi se čini možda kao najbolja opcija da ne kupujem bezveze nove pedale jer su koliko sam čitao te m540 jako dobre. Ili ako to nije za cestovnjaka dobro onda bih razmislio o kombiniranim ili čak čistim flat s obzirom da još nemam cipele. Kad smo kod toga, znate li neke dobre cipele koje pašu na te pedale a nisu preskupe?
https://www.youtube.com/watch?v=2lL1KTr16cc

Ja ih za svoje potrebe nisam niti neću mjenjati. Komjutam s njima po gradu i vozim rekreaciju po cesti. Puno je više ZA nego PROTIV tzv. mtb spd pedala na cestovnom biciklu.
to3cutter is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:23   #925
Quote:
Riddick kaže: Pogledaj post
Ekipa ako može mala pomoć. Dobio sam uz specku spd pedale, pd m540. koliko sam skužio to su pedale za mtb? Je li to sad jako bitno da bi ih trebao mijenjat?
Pitam zato što zapravo bi mi kao i nekima prije mene dobro došlo kombinirane za vožnje po gradu. Iskreno spd cipele niti nemam još.
Isplati li se kupovati kombinirane neke nove ili da recimo uzmem adapter koji paše, vidio sam da ima u ciklo centru za cca 100 kn? To s adapterom mi se čini možda kao najbolja opcija da ne kupujem bezveze nove pedale jer su koliko sam čitao te m540 jako dobre. Ili ako to nije za cestovnjaka dobro onda bih razmislio o kombiniranim ili čak čistim flat s obzirom da još nemam cipele. Kad smo kod toga, znate li neke dobre cipele koje pašu na te pedale a nisu preskupe?
Imam cipele SPD Shimano MT23 u kombinaciji sa pedalama Shimano A530.
Meni osobno odlična kombinacija na cestovnom biciklu.
Cipele su super udobne, prozračne i može se normalno hodati u njima. Pedale A530 su kombinirane samo iz razloga što flat stranu koristim u vožnji gradom i do posla...inače SPD. Ako ti flat ne treba...onda bolje samo klasične SPD jer ove kombinirane nisu neka sretna kombinacija ako ti ne treba nikako flat strana.
Ivan-VU is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 22:22   #926
bok,

jel ima igdje u Zagrebu pristojan izbor cestovnih cipela?

kako stvari stoje s Brežicama, jel se isplati ići pogledati?
*k&k* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 13:50   #927
Quote:
*k&k* kaže: Pogledaj post
bok,

jel ima igdje u Zagrebu pristojan izbor cestovnih cipela?

kako stvari stoje s Brežicama, jel se isplati ići pogledati?
Pogledaj u Keindl sportu kaj se nudi. Ostali imaju ili slabiju ili nikakvu ponudu... Za Brezice ne znam, al generalno ducani po Sloveniji imaju drasticno ozbiljniju ponudu opreme za cetovni biciklizam.
debeli_fratar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 10:07   #928
U potrazi sam za novim cestovnim pedalama, boljim od sadašnjih PD-R540.
PD-R550? Ultegra? Koristi tko? Ili npr. Look? Dojmovi.
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 11:11   #929
http://ciklo-centar.hr/new/slikepop/80173010_10_1-L.jpg

Ima netko ove šuze?
gorank is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 11:24   #930
Imam
Doduše, tek par dana i nisam još niti jednu ozbiljniju vožnju odradio, tako da ne mogu dati nekakvu konačnu ocjenu, ali zasad sam zadovoljan.
U usporedbi sa Spiderom imaju tvrđi đon, odnosno u spideru se lakše hoda.
__________________
Kad preživiš Jarun, onda si spreman na sve!
+++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++
Mali Maleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 11:28   #931
Taman se odlucim i ti me jos vise zbunis!
gorank is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 11:38   #932

Odi do CCa, obuci jedne, prošeći, obuci druge, prošeći.
Vidi koje ti bolje pašu na nogu

Ove Escape su recimo lakše za hodanje od Shimano MT43
Blokeji su malo jače uvučeni u đon pa ne lupkaju toliko.
__________________
Kad preživiš Jarun, onda si spreman na sve!
+++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++
Mali Maleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:07   #933
Kupio Escape Evo... Juhuuuuu
gorank is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 21:09   #934
pozdrav svima
u potrazi sam za prve pedale i cipele pa molim savjet
od pedala sam gledao xt-xtr jel isplativo ili ima sta bolje???
a od cipela mi zapelo za oko
http://www.njuskalo.hr/biciklisticka...oglas-23354058
ili xc-51 ili xc-61 koje su skupe ali imaju super review
naravno preporuke ako ima sta bolje i jeftinije onak za prvi spd mozda i nes polovno cisto za smjernice jer pratim njusku i izgubljen sam
prednost bi bila kupovina u zagrebu ili taj nahvaljeni ales (gdje je on i ima li stranicu?)
hvala
Godlys is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 10:38   #935
Jel nosi tko SIDI cipele? Tenisice su mi inače po EU 46-47 i 30 cm, a kod SIDI-ja je 30 cm broj 50?! Jel moguće da su tolike razlike?
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 15:46   #936
Imam Sidi, i ne vjerujem da su tolike razlike, jer imam isti broj kao i Nike patike za trčanje.
Frances - Sheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 16:15   #937
Ma da? Meni je npr. Nike EU 46-US 12-CM 30, a kod Sidija (njihova tablica na Bike24) je to EU 46-US 11.5-CM 28.
Nemoguće da bi mi to odgovaralo. A čitam i po recenzijama i forumima da svi preporučaju da se uzme veličina veća nego što nosimo inače, ali me bune centimetri jer su mi sve tenisice raznih marki 30 cm.
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 22:36   #938
Odeš u Knedlu, isprobaš šuze i onda naručiš izvana jeftinije
__________________
Somewhere, something incredible is waiting to be known.

http://www.youtube.com/Zvjezdoznanci
Acheron is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 09:01   #939
Quote:
sun888 kaže: Pogledaj post
Ma da? Meni je npr. Nike EU 46-US 12-CM 30, a kod Sidija (njihova tablica na Bike24) je to EU 46-US 11.5-CM 28.
Nemoguće da bi mi to odgovaralo. A čitam i po recenzijama i forumima da svi preporučaju da se uzme veličina veća nego što nosimo inače, ali me bune centimetri jer su mi sve tenisice raznih marki 30 cm.
Nemam pojma, nisam mjerila, najobolje da isprobaš. Moguće da varira od modela do modela.

Quote:
Acheron kaže: Pogledaj post
Odeš u Knedlu, isprobaš šuze i onda naručiš izvana jeftinije
Vjerovao ili ne, prošle ili pretprošle godine sam naletjela na neke modele koji su imali istu cijenu kao i na web shopovima (bike24 i slično...).
Frances - Sheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 18:44   #940
Morat ću isprobati ako budu imali veće brojeve, ionako nije hitno, čekam neki dobri popust ako bude jer cijene su stvarno paprene!
Znam za odjeću da se u Keindlu ponekad može naći Castelli povoljnije nego na Bike24, a da ne govorim koliko je npr. Northwave jeftiniji u CC-u nego na B24 i sl.
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:07.