Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2017., 14:55   #61
Vozi li itko bicikl u njima?
Ja sam probao par puta voziti MTB s flat pedalama, probno, i bio mi je super osjećaj. Nisam išao na neki težak teren. Je li netko ma više iskustva?
miroslav kadlec is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 00:24   #62
Question razočaranje totalno

Išla sam ih probat dok se još moglo (kažete da se više ne mogu nigdje probati?) pa mi nije jasno kakve vi to ljudi imate prste da vam pašu "kao rukavice"? Ja imam duge prste a ti sićušni prstići mi pokriju samo do drugog zglobića, pa to je smijurija, ne mogu se prsti uopće slobodno kretati. Ali koliko god su dugi, vidim da i drugi ljudi imaju duge prste. Mislim ono fakat! Nije mi to nikako jasno.
Doduše prilikom kupovine kožnih rukavica to mi jest problem ako mi pašu po širini, onda prsti od rukavica ne dosežu nego su kraći od prstiju. Nije da baš sviram klavir u rukavicama ali nije ugodno. Tako da ako tako gledam, stvarno mi (ne) pašu kao (ni) rukavice.
Da niti ne spominjem da mi je palac kraći a ove su napravljene za kontra situaciju. Tako da ništa nije bilo od svega.

Nešto spominjete neke kineze, je li to slijepa imitacija ili pak imaju malo realističniji kalup? Bosom nogom je OK na nekim podlogama, al postaje hladno.
san.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 23:47   #63
Probaj ih opet sutra obuci, bit ce ti bolje!
miroslav kadlec is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 21:57   #64
Da malo dignem...temu Danas nakon dosta vremena odradio trening u obući iz naslova, nekih 14,3 km većinom po travi i nasipu, nešto asfalta. Tempo lagan, praktično rastrčavanje 3 dana nakon maratona. I opet onaj osjećaj stopljenosti s tlom i slobode. Zato ih volim.
__________________
Nick mi je trebao biti Pripitomljen ali je tipkovnica rik&%$#".... evo je opet :(
Pripit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2018., 10:06   #65
Da li netko zna ima li u Zagrebu https://eu.vibram.com/en/shop/furosh...r_MAD_size=40# ?
phiberoptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2018., 21:45   #66
Vjerojatno nema.
Bolje se, ako već nisi, registriraj na toj stranici, cijena bi nakon toga mogla biti i niža od istaknute, potom si izmjeri stopalo u cm i u tablici odaberi preporučen broj.
Naruči, uplati i za dva dana ti stignu.
__________________
Nick mi je trebao biti Pripitomljen ali je tipkovnica rik&%$#".... evo je opet :(
Pripit is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2018., 07:37   #67
Quote:
Pripit kaže: Pogledaj post
Vjerojatno nema.
Bolje se, ako već nisi, registriraj na toj stranici, cijena bi nakon toga mogla biti i niža od istaknute, potom si izmjeri stopalo u cm i u tablici odaberi preporučen broj.
Naruči, uplati i za dva dana ti stignu.
Nema carine?
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2018., 09:39   #68
Nema, skladište je u Italiji, dakle EU.
Mene ovaj par tijeh opanaka http://eu.vibram.com/en/shop/fivefin...20Navy#start=1 s shipingom 112 Eura, znači niže no što navode početnu cijenu.
Jedino moram priznati da materijal od kojeg su izrađene potiče neugodan miris nogu
Prijašnje bile dolje guma, gore koža i tekstil i sve bilo u redu.
__________________
Nick mi je trebao biti Pripitomljen ali je tipkovnica rik&%$#".... evo je opet :(
Pripit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2018., 08:54   #69
Jel ima netko nogu 31cm i da ima neke VFF? Adidas, Nike i Salomon US13 nosim...
Ovi iz VFF.eu ne odgovaraju uopće na mailove sad imaju na sniženju 2 modela koji su mi super i oba mogu dobit za 100€ skupa...
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2018., 13:02   #70
Jučer sam u Ljubljani trčao prvi maraton (nakon nekoliko halfova) u opancima iz naslova.
Budući da je padala kiša i da uobičajena trkaća obuća i čarape upiju više vode i time otežavaju aktivnost nositelja istih, mislim da je odluka bila u redu.
Čak mi se čini da imaju bolji grip na mokrom asfaltu.
Rez je 3:24:01, moglo je i bolje ali sam se precijenio i prvih 30 km pratio pacera za 3:15 ali nije išlo.
Uglavnom, uskoro slijedi naručivanje još jednog para.
__________________
Nick mi je trebao biti Pripitomljen ali je tipkovnica rik&%$#".... evo je opet :(
Pripit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2018., 13:17   #71
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Jel ima netko nogu 31cm i da ima neke VFF? Adidas, Nike i Salomon US13 nosim...
Ovi iz VFF.eu ne odgovaraju uopće na mailove sad imaju na sniženju 2 modela koji su mi super i oba mogu dobit za 100€ skupa...
Nosim ja 30,5 inače.
VFF su mi 45 broj.
miroslav kadlec is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2020., 19:13   #72
Uzeo VFF i počeo trčati u njima od nedavno.
Fine upale listova imam nakon 4 km laganice, trčanje je opet postala zabava i baš uživam.
Zasad je prilagodba sa kojom nikud ne žurim da nebi bilo nekakvih ozljeda a cilj nekakav je da se može lupati dužina po Sljemenu bez problema...bumo vidli


Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
asfalteka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2022., 13:43   #73
jel tko naručivao? čini mi se jako jeftino tak da nisam siguran da li je scam.. https://www.vibramxhr.com/
flicinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2022., 13:49   #74
Taj site je ocit scam, usporedi sa pravim:
https://eu.vibram.com/en/vibramhome
bLah. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2022., 12:58   #75
Jel se ista promijenilo na bolje u Zagrebu ili barem Hrvatskoj - jel se prodaje u nekom klasicnom ducanu? Rado bih probao bare foot obucu a neozbiljno mi ju je kupovati on line, tj. rado bih poslusao strucni savjet i isprobao velicinu prije kupnje.
Novky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2022., 13:26   #76
I mene ovo zanima…
leonardo10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2022., 13:44   #77
Na žalost nema, najbliže je u Italiji. ALI možeš naručit sa eu.vibram, pa ako ti ne paše vratit. Samo si dobro izmjeri nogu navečer, pročitaj malo u komentarima jel su na knap ili su loose. Za trčanje preporučam KSO ako želiš pravi barefoot feeling, super su zabavne i jedne od jeftinijih. Budući da ne znam kakav ti je stil trčanja, moj savjet je da ne žuriš s tranzicijom, prvo hodaj par dana/tjedana dok se ne navikneš. Ako imaš još pitanja slobodno me cimni u inbox
flicinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2022., 21:26   #78
Ok, još javno ovo - Vibram je marka, znači ni ništa drugo za barefoot nema u HR za probati?
leonardo10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2022., 10:08   #79
Quote:
leonardo10 kaže: Pogledaj post
Ok, još javno ovo - Vibram je marka, znači ni ništa drugo za barefoot nema u HR za probati?
Znao sam viđati po dućanima barefoot od Merrell-a.
mtbxc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2022., 22:46   #80
Barefoot tenisice bi se nasle i kod nas, ali five fingers je samo vibram, ima još nekih hibrida na trzistu(ninja stil), ali nisam ih vidio dugo dugo kod nas. U drugim barefoot tenisicama nisam trčao jer mi je fivefingers najsmislenija priča zbog dodatne stabilnosti koju dobiješ sa slobodnim prstima.
flicinka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:45.