Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2017., 16:39   #5041
To sam i ja mislio, nema mi sto naplatiti ako se ne mogu spojiti uopce na mrezu, primiti sms niti poslati za stanje, nista, "emergency calls only" mi stoji. Platit cu sve do tog zadnjeg racuna kad sam bio iskljucen, a prigovor sam vec poslao, pa sto bude, bude...
mrblack is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 11:55   #5042
Jel imate problem sa mobilnim internetom? Meni svako malo na mobitelu prestane radit net. Kad ugasim i ponovo upalim telefon sve opet proradi. Poznanik ima isti problem zvao sam u Tele2 oni tam hoće da mijenjam karticu i gluposti a znam da nije do toga ... jer je jedno kratko vrijeme bilo ok.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 15:29   #5043
Quote:
Intel_85 kaže: Pogledaj post
Jel imate problem sa mobilnim internetom? Meni svako malo na mobitelu prestane radit net. Kad ugasim i ponovo upalim telefon sve opet proradi. Poznanik ima isti problem zvao sam u Tele2 oni tam hoće da mijenjam karticu i gluposti a znam da nije do toga ... jer je jedno kratko vrijeme bilo ok.
Jednostavna dijagnostika.

Uzmeš SIM karticu i staviš u drugi mobitel.

1. Ako se problem više ne pojavljuje, problem je u mobilnom uređaju.
2. Ako se problem i dalje pojavljuje, problem je u SIM kartici.

Također provjeri internet postavke.
__________________
Cellular Tower Maps
sipe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 15:31   #5044
@Intel_85
Isti problem imam i ja, i do sad sam mislio da je problem u mom mobitelu jer imam dva sim-a pa sam mislio da se "kolju" ali ocigledno je do Tele2. :-(
Moj SIM nije stariji vise od 5 mjeseci.
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 15:36   #5045
Kod mene isto od neki dan problem s mobilnim internetom. Proradi kad restartam mob.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 00:04   #5046
Otkazala sam ugovor za mobilni internet za stick, jer imam pokucni, pa da ne placam bezveze dvije pretplate. E sad, nisu mi isporucili racun za kolovoz. Kako da dodjem do njega na najjednostavniji nacin? Cekat ce me jia di racuna za rujan. Ne zelim kasnije neke probleme s tim racunima.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 00:34   #5047
Poslovnica ili SZK
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 06:03   #5048
Aplikacija mojtele2 i tu su svi racuni ako je to vezano uz neki br. Mislim da bi moglo bit (nisam siguran)
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 09:53   #5049
Nemam trenutno sifru kod sebe za moj tele, pa nisam mogla provjerit. Inace na t comu su ubili taj racun za korisnike po otkazu pretplate, a isto nisu isporucili racun. Ono covjek bas pocne dobivati osjecaj da to namjerno rade. Lako je zaboravit.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 21:24   #5050
Jeli se može nekako dobiti potrošnja za prošlih par dana ako si na bonovima? U dva dana mi je misteriozno nestali 15tak kn s računa pa bi htio vidit gdje..

Sent from my Lenovo K33a48 using Tapatalk
__________________
Pride is all very well, but sausage is a sausage.
Welcome to terrordome...I'm your host the friendly neighborhood baritone
aspirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 00:51   #5051
Quote:
aspirin kaže: Pogledaj post
Jeli se može nekako dobiti potrošnja za prošlih par dana ako si na bonovima? U dva dana mi je misteriozno nestali 15tak kn s računa pa bi htio vidit gdje..

Sent from my Lenovo K33a48 using Tapatalk
Nazovi SZK i sve im objasni. Imaju regan sav promet pa će ti objasniti! Provjereno!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 19:16   #5052
potvrđujem , moj tata je presao na tele2 (tarifu na bonove) sa t-coma i par puta je bilo nekih problema sa novcima/prometom koje su odmah rijesili u szk, vratili sve sto je nestalo, nisu muljali, poklapali slusalicu itd. kao ovi kod kojih je bio prije
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 17.09.2017. at 19:27.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 20:51   #5053
Također potvrđujem! Iako sam bio u krivu, odobrili su mi umanjenje cijelog računa. Javi im, ako je do njih sve će biti riješeno, uvjeren sam. A mene su čak kasnije par puta zvali je li sve uredu provedeno, zadovoljava li me odgovor na prigovor itd.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 01:50   #5054
Treba mi kartica za uređaje koji bi mi slali izvještaje. Čuo sam da tele 2 najjeftiniji. da se za 15kuna mjesečno dobije 1000poruka ?

Osim toga treba mi za više brojeva.

Meni je djelatnija za bonbon rekla da kod njih mogu registrirati na web stranici račun i dodati više brojeva i tako pratiti stanje i uplačivati bonove na njih . Može li to i tele2 ?? Jer bonbon je 30kunamjesečno za1000 poruka.
msvijet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 10:33   #5055
Quote:
msvijet kaže: Pogledaj post
Meni je djelatnija za bonbon rekla da kod njih mogu registrirati na web stranici račun i dodati više brojeva i tako pratiti stanje i uplačivati bonove na njih . Može li to i tele2 ?? Jer bonbon je 30kunamjesečno za1000 poruka.
Nisam našao da Tele2 ima takvu opciju, ali možeš otvoriti više accounta i za svaki posebno imati br. mobitela. Za svaki account trebaš drugi email.
cruzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 15:05   #5056
@msvijet
Ja sam uspio tri broja registrirati na isti account (e-mail), cetvrti mi vise nije dao vec sam morao na novi account. Da li je to samo tada bila greska ili je to pravilo ne mogu tvrditi.
I moze se preko weba pratiti stanje (sms-ova u ovom slucaju) i nadoplatiti broj.
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 09:19   #5057
Hvala, probat ču tako
msvijet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 21:43   #5058
Ja sam danas zvala szk jer mi pruije svakog poziva govori da nadoplatim račun, iako imam na bonus računu 24 kn za uspostave, a na glavnom 2,40kn, a smart mi traje još 20 dana.
A imam i paket sms-ova.
Kažu da nema pomoći, baš me to razljutilo.
Zašto bih uplaćivala bon ako mi za sad ne treba??

I pitala sam što sa bonus kunama koje se nemaju na što potrošiti kod korištenja slagalice, na to isto nemaju rješenje, kažu da je u izradi.

Ovo su im baš propusti
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 07:53   #5059
To je tako kod svih operatera koji imaju bonus racun. Pa ni tele2 nije nista poseban po tom pitanju.

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk
dostami is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 22:17   #5060
Izlazi mi pretplata kod tele2 za dva dana, imao sam staru revoluciju 135kn +135kn uredjaj. Ima li tko kakvih prijedloga što se nudi od tarifa uredjaja? 8 god sam pretplatnik kod njih već. Hvala
tomislav_07 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:44.