Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 22:31   #2201
Quote:
glogovlje kaže: Pogledaj post
Evo, ja sam nedavno bila po 1. put pa da ti odgovorim:

1 - ne treba se naručivati, samo se pojaviš tamo ujutro, predaš uputnicu i zadnji nalaz na prijemu i čekaš da te prozovu (zovu te u 3 navrata, i to za, redom: mjerenje tlaka i težine, ctg, vaginalni pregled). Tražit će na uvid i nalaze mjerenja šećera te brisa na streptokok.
2 - ovo i mene zanima
3 - ulaz s lijeve strane zgrade pa hodnikom lijevo
Ok! Super, hvala ti! A citala sam negdje da se na ultrazvuk treba naruciti posebno da ga ne rade na tom prvom pregledu ako nisi narucen iako mi to nema smisla bas?
martina-20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 10:40   #2202
Quote:
martina-20 kaže: Pogledaj post
A citala sam negdje da se na ultrazvuk treba naruciti posebno da ga ne rade na tom prvom pregledu ako nisi narucen iako mi to nema smisla bas?
Meni ga nisu radili, a i da jesu, uz sve ostalo, činio bi mi se bespotreban.
Vezano uz naručivanje - nemam info.
glogovlje is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 15:49   #2203
Pod koju općinu spada Merkur? Tj. u kojoj ste općini prijavili vaše dijete nakon rođenja?
glogovlje is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 17:16   #2204
U PU Maksimir ovamo
For My Pain is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 16:22   #2205
Gdje je trudnicka ambulanta u merkuru? Znam di je ulaz u rodiliste, bas tamo udem ili?
Olivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 18:28   #2206
Čim uđeš u bolnicu, odmah lijevo. Ni blizu rodilištu.
For My Pain is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 21:44   #2207
Tnx
Olivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 04:24   #2208
Pozdrav cure,

Da li ims koja dobra dusa da javi raspored doktora u TA?

Hvala...
yonaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 11:06   #2209
Gdje se nalazi taj raspored? Nisam ga nigdje vidla
Olivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 16:31   #2210
Ja sam bila prošli utorak na prvom pregledu u trudničkoj ambulanti, isto tako nisam nikakav raspored nigdje vidjela. Meni je na pregledu bila dr. Sandra Flisar i mogu reći da je meni bila skroz ok, sad u utorak idem ponovno na kontrolu pa ćemo vidjeti dali će biti opet ona ili netko drugi.
martina-20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 14:01   #2211
Quote:
yeli kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure,

Da li ims koja dobra dusa da javi raspored doktora u TA?

Hvala...
Kad sam ja isla, utorkom je bila Flisar, sri Zana Zegarac, cet Leder, a pet Zmijanac Partl. Jedino ne znam tko je ponedjeljkom. A sad raspored se moze izmjeniti ukoliko je pojedini doktor odsutan ili sto drugo

P.s.ni ja nisam vidjela raspored vec znam po svojim pregledima i pricama drugih trudnica. Bila sam i uto i cet i pet, a za sri mi je rekla jedna trudnica.
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 09:26   #2212
Quote:
tynaa kaže: Pogledaj post
Kad sam ja isla, utorkom je bila Flisar, sri Zana Zegarac, cet Leder, a pet Zmijanac Partl. Jedino ne znam tko je ponedjeljkom. A sad raspored se moze izmjeniti ukoliko je pojedini doktor odsutan ili sto drugo

P.s.ni ja nisam vidjela raspored vec znam po svojim pregledima i pricama drugih trudnica. Bila sam i uto i cet i pet, a za sri mi je rekla jedna trudnica.
tynaa, hvala 👍🏻
yonaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 10:03   #2213
Quote:
tynaa kaže: Pogledaj post
Kad sam ja isla, utorkom je bila Flisar, sri Zana Zegarac, cet Leder, a pet Zmijanac Partl. Jedino ne znam tko je ponedjeljkom. A sad raspored se moze izmjeniti ukoliko je pojedini doktor odsutan ili sto drugo

P.s.ni ja nisam vidjela raspored vec znam po svojim pregledima i pricama drugih trudnica. Bila sam i uto i cet i pet, a za sri mi je rekla jedna trudnica.
Isla sam jucer, ponedjeljak, i bila mi je dr Stasenko, simpa zena
yonaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 16:15   #2214
Curke, jel znate radno vrijeme trudnicke ambulante?

Tnxic
yonaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 18:25   #2215
Cure, cetvrtkom izbjegavajte ici...ima gore par postova iznad koji je dr, samo cu reci da proguglate.
yonaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 10:51   #2216
Anomaly scan

Je li ga tko radio u Merkuru?
Kod kojeg doktora? Može li se posebno nekome naručiti?
Može li otac djeteta biti prisutan?

U prvoj trudnoći radila sam ga privatno, ali sad imam uputnicu pa bih išla u Merkur jer sam tamo rodila, a najvjerojatnije planiram i sad drugi put. U TA prošla sam manje više sve doktore jer sam dosta prenijela i izrazito neugodna iskustva imam samo s dr. Žegarac, ostali su svi bili okej pa cijenim i neke preporuke.
For My Pain is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 09:20   #2217
Curke u utorak planiram prvi put u trudničku ambulantu na pregled na Merkur? Tad cu biti u 37tt.
Gdje je točno ta trudnička ambulanta? Jeli to odmah dolje s ljeve strane kad se udje ( ginekologija).
Dali znate sto se točno sve radi na prvom pregledu? Dali ima gužve? Ja kad sam zvala rekli su mi da se netreba naručivati i da se dodje iza 8h.
Hvala
JutarnjaKavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 23:49   #2218
JutarnjaKavica TA je na glavnom ulazu (zelena zgrada). Kad se udje sa lijeve strane. Sto se tice pregleda, ovisi sto ti pise na uputnici, ali najcesce je ctg i pregled (uzv ako je napomenut na uputnici). Iako su ti rekle iza 8h, savjet je da dodjes vec oko 7:15 jer imaju 2 ctg-a, a kad dodje dr. (oko 9h) mogu koristiti samo jedan, pa se onda cekanje oduzi...
HiIsMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 10:38   #2219
Thumbs up

Quote:
HiIsMe kaže: Pogledaj post
JutarnjaKavica TA je na glavnom ulazu (zelena zgrada). Kad se udje sa lijeve strane. Sto se tice pregleda, ovisi sto ti pise na uputnici, ali najcesce je ctg i pregled (uzv ako je napomenut na uputnici). Iako su ti rekle iza 8h, savjet je da dodjes vec oko 7:15 jer imaju 2 ctg-a, a kad dodje dr. (oko 9h) mogu koristiti samo jedan, pa se onda cekanje oduzi...
Super hvala Ti na odgovoru.
JutarnjaKavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 23:49   #2220
Thumbs up Ta Merkur

Evo ako nekog zanima.
Bila sam prije dva dana na prvom pregledu u Merkuru I Imam Samo rijeci hvale. Ta Je jako uredna, doktori I sestra svi ljubazni. Ja sam dosla oko 9, cekala sam oko posla sata da se Javim na salter jer nas Je Bilo puno a Jedna teta na salteru. Ali poslje su me jako brzo prozvali mozda za 10tak min.
Sve sam obavila I ctg, I ultrazvuk I vaginalni pregled. Na uputnici mi Je pisalo “pregledi do kraja trudnoce”
Bila sam skoro sat vremena na pregledu, Zapao me Dr Roki, jako ljubazan, simpatican, njezan na pregledu I veliki šaljivdjija. Hahahha zna Kako treba opustiti pacijenta.
Dok Je radio ultrazvuk sve mi Je pokazivao I objasnjavao. Sve u svemu jako sam zadovoljna I ugodno iznenadjena. S veseljem cekam sljedeci pregled. Bravo Merkur
JutarnjaKavica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:08.