Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 22:45   #9181
Ta persona koja ima pjesmu, mi nikad nije odg..
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Old 19.09.2017., 23:25   #9182
700k, vjv ce biti 300k drugi dan
Guillotine is offline  
Old 19.09.2017., 23:31   #9183
Era propala a album nije ni u najavi
KillsXO is offline  
Old 19.09.2017., 23:44   #9184
Pa album izlazi u dijelovima jos od Kao... pjesmu po pjesmu ga pusta vani, ne odjednom... al kad-tad ce ostatak zajendo na nekom CD-u


Sent from my iPhone using Tapatalk
dje-CAk is offline  
Old 20.09.2017., 00:53   #9185
Nisam odgovorio @volume3d kad je napisao onaj referat da treba da sutne aspirince jer sam htio opipati potencijalni uspjeh pjesme, ali objektivno gledano - treba da minimalizuje aspirince ili da ih ostavi samo za balade. Slazem se s njim, koristio je 'tvrde' rijeci ali shvatio sam sto zeli da kaze.
Podobrili su produkciju to stoji, ali svaka pjesma im ima istu tematiku. Hazarder je meni puno bolja od npr. KZV, Calimero itd. ali tematika pjesme je vec pretstavljena u nekoliko pjesama prije.
To sto KZV nije uspjela, a mozda ni H nece je upravo zbog:
- prezasicenosti trzista Severine (singl za singlom, album nigdje)
- ista tematika pjesama (UM, Calimero, KZV, H...)
Treba ih svesti na minimum, promjeniti tematiku potencijalnih pjesama na albumu, a ono sto nije trebala -- nije trebala nakon MBM nista izbacivati. KZV kao pjesma sa albuma bi prosla slicno, a H bi prosao puno bolje da je s njim recimo najavila album. Takodjer, previse singlova prije ovih 'najavnih' je bilo i trziste se zasitilo njenih pjesama. Druga stvar je to syo pjesme navodno ima 2-3 godine i plasim se sta je to i kakav je to trend (sjetimo se M. Todorovic i to sto su joj propale pjesme jer nisu in). Toplo se nadam da su Bacic, Lazic i ostali autori "bili ispred vremena" kada su radili pjesme.
Niti album, niti turneja nisu upitni jer su ljudi zeljni spektakla ali sada jednostavno mora pametno igrati, jedino mi je zao sto pjesme propadaju i izgleda pogubljeno i ona i era.
Nama ce se svidjeti svaka njena pjesma jer smo njeni fanovi, ali kada nesto nije u redu - nije. Ova tema se cita na dugo i siroko i trebamo iznjeti svoje savjete.
---
Tko se slaze? Dosta sa Severina-Rozga gluposti i dajte malo ono sto stvarno mislite i u neku ruku prizeljkujete.
Ludjaci is offline  
Old 20.09.2017., 01:13   #9186
Slazem se. Spot vrhunski, ali pjesma prosjek. Jedino onaj drop iza refrena sleja.

Daj Seve vise taj album dosta singlova svako mjesec dana nismo u 2014.
Arial is offline  
Old 20.09.2017., 01:17   #9187
Kao sto sam vec rekao, meni je i dalje Hazarder odlican, ali mislim da je sad trebala izbaciit neku Bacic baladu..
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Old 20.09.2017., 01:22   #9188
Ma super je pjesma, ali vise sam ocekivao. I hocu album
Arial is offline  
Old 20.09.2017., 01:26   #9189
Super je bila ideja o dva albuma: jedan u srpnju, drugi na jesen...

Nije mi jasno zasto se odustalo od toga, a imaju pjesama..
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Old 20.09.2017., 02:28   #9190
Komentirala joj "nicki minaj" da joj svaka pjesma traje sedmicu

malo previše ironično
Guillotine is offline  
Old 20.09.2017., 07:36   #9191
Najavila je da sa idućim singlom izlazi album, moguće je da će bit balada pošto se one obično izbacuju u periodu jesen/zima jer tad obično bolje prođu.
Svejedno mislim da je umjesto KZV trebala onda stavit H, a KZV tek nagodinu.
Hazarder mi jednostavno ne izlazi iz glave i trenutno mi je najbolji s novog albuma, jedino što me smeta kod te pjesme je loše ispeglan glas na početku i to što Seve ima malo teksta.
Mislim da je i planirala izbacit 6 singlova pred album jer će na njemu vjerojarno bit 12 pjesama i moguće je da čak bude i vuzalni.
Sa izdavanjem albuma mislim da nebi trebala ići prije 10. mjeseca, a najdalji rok za objavu je početak 12. mjeseca.

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Taliman is offline  
Old 20.09.2017., 09:00   #9192
..meni je isto Hazarder odličan.. ima taj hitoidan vibe, produkcijski je vrlo dobar i pjesma ima glavu i rep.. i volim vidit Sevku u onako mladenačko-teenage izdanju kao u Uzbuni... ipak Otrov mi je hit godine i numero uno.
Nije trebala KZV uopće izbacivat....
S obzirom da je ovo 5. uzastopni singl i da u trendingu rastura , pregledi nikako nisu loši niti flop jer će danas do miljona.
SevdaJo is offline  
Old 20.09.2017., 09:39   #9193
Ma da, samo meni osobno je ovo previse singlova pred album ovako kratko vrijeme. Sada se drmne album jos da je vizualni pa da napravi boom. Ili ako vec nece tako treba i nakon izlaska albuma izbacivati singlove a ne kao sa DUK jedva snimila spot za naslovnu pjesmu i live ostavljene i vec hurem odmah. Ne valja to poslije albuma odmah nove pjesme spamati. Treba pustiti album i pjesme da otraju a neke s vremenom i growaju i treba ih pustiti
Arial is offline  
Old 20.09.2017., 12:01   #9194
798,265 views
11,640 1,648
Guillotine is offline  
Old 20.09.2017., 12:04   #9195
Hazarder
1. 470k
2. 330k (800k) (-30%)

KZV
1. 515k
2. 300k (815k) (-42%)

Bolje se drži Hazarder
Guillotine is offline  
Old 20.09.2017., 13:27   #9196
Quote:
Guillotine kaže: Pogledaj post
Komentirala joj "nicki minaj" da joj svaka pjesma traje sedmicu

malo previše ironično
Nikolija ? Ne kontam
Ludjaci is offline  
Old 20.09.2017., 13:32   #9197
Quote:
Ludjaci kaže: Pogledaj post
Nikolija ?
ma ne nego na youtubeu neko ima nick "nicki minaj" lol
Guillotine is offline  
Old 20.09.2017., 13:34   #9198
Quote:
Guillotine kaže: Pogledaj post
ma ne nego na youtubeu neko ima nick "nicki minaj" lol
mislio sam neka nasa fejk reperica
Ludjaci is offline  
Old 20.09.2017., 13:55   #9199
Nakon dugo vremena odsustva s foruma (tj nisam nikad ni bila nešto preaktivna, ali ja u to brojim i samo svoje čitanje vaših komentara, rijetko kad komentiranje s moje strane), moram se javiti i reći da je Hazarder meni najdraža pjesma ove godine i da prestanete srati o tzv 'flopiranju'.

Sama pjesma mi je predobre produkcije, odličnog plesnog ritma uz koji ne možeš da ne mrdneš bar nekim dijelom tijela, catchy i provokativnih stihova, i najjači mi je onaj kiss, kiss u kiticama i definitivno je zaslužila postati hitom!

Spot neću ni komentirati Leon je tako-tako, sladak ali pomalo i iritantan ko nekima...

https://www.youtube.com/watch?v=iWk9bVaMf28
I da, ovaj zasad jedini cover pjesme od te neke Vinke (nadam se da će ih biti još) je i sama Seve komentirala :klap: ne znam jel to i inače običava raditi i također nez tko vodi taj njen kanal, ali zaslužio je da ga se primijeti
Lolita94 is offline  
Old 20.09.2017., 14:02   #9200
hoće prestić kim kardašijan u prvih 7 dana?

Quote:
Lolita94 kaže: Pogledaj post
I da, ovaj zasad jedini cover pjesme od te neke Vinke (nadam se da će ih biti još)
TurboFlop is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:31.