Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2017., 09:16   #1
Question Uređenje biciklističke staze u Držićevoj

Kome i na koju adresu grada uputiti apel/molbu za uređenje biciklističke staze na Držićevoj od mosta Mladosti do Branimirove?
sbrbot is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 09:26   #2
Gradski ured za prostorno uređenje

http://www.zagreb.hr/gradski-ured-za...adnju-grad/829

a može kopija i na http://sindikatbiciklista.hr/o-nama/ s obzirom da gđa Darinka alfa i omega udruge radi u Gradu.
to3cutter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 09:32   #3
AFAIK, Darinka Jug nema veze sa Sindikatom biciklista
Koliko znam, ima(la je) sa udrugom Moj Bicikl.

Sindikatu biciklista se može obratiti čisto da podrže zahtjev...
__________________
Kad preživiš Jarun, onda si spreman na sve!
+++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++
Mali Maleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 09:46   #4
pa tam postoji kakti neka biciklistička staza. Je da je to u biti samo pofarban dio nogostupa.. al bolje od toga sumnjam da će napravit.
Brock is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 09:50   #5
Quote:
Mali Maleni kaže: Pogledaj post
AFAIK, Darinka Jug nema veze sa Sindikatom biciklista
Koliko znam, ima(la je) sa udrugom Moj Bicikl.

Sindikatu biciklista se može obratiti čisto da podrže zahtjev...
Darinka je Bandicev minion koji tvrdi da su bic staze u gradu do jaja. Vodi Zg Cycle Unit (Istrazivanje Ruda i Gubljenje Vremena), tim od desetak nesposobnih za vaznije funkcije a dovoljno povezanih za dobit posao u Holdingu.
Istrazivanje ruda i gubljenje vremena

U tri godine pokrenuli 3 projekta, od kojih mi se cini da je jedan realiziran i to loše (brojač prolazaka kod Lisinskog).
Za njihov doprinos izgradnji bic staza u Zagrebu, dovoljno je pogledati Koturašku ulicu.
__________________
--
Siempre hay que separar las drogas
Mighty Harby is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 10:03   #6
Jes' uglavnom sve točno, zajebo sam Udrugu, nije ova nego ona. Biciklističke staze uglavnom katastrofa. Biciklima je mjesto na kolnicima a ne na nogostupu.
to3cutter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 10:06   #7
Ma na stranicama Sindikata biciklista (http://sindikatbiciklista.hr/) postoji zgodna interaktivna karta na kojoj se mogu označiti uočene točke na kojima se treba nešto mijenjati. Ima već valjda i godinu dana kako sam, a i mnogi drugi, označio takve točkena Držićevoj, ali ne vidim da se išta od toga napravilo. Ako se nešto i napravilo (tipa uređenje Savskog mosta), onda to baš i nema neke veze s ovim ovdje ostavljenim informacija. Tako da mi se čini da je to samo jedna lijepa ideja koja nije nešto pretjerano zaživjela u praksi. Ali možda zato što nitko te informaicje nije proslijedio gradu. Baš sam uputio e-mail u Sindikat biciklista s pitanjem mogu li na sajt objaviti što su oni od tih prijedloga poslali gradskim vlastima i jesu li ovi išta odgovorili ili poduzeli.

Desila mi se danas skoro nezgoda na Držićevoj, išao sam Držićevom prema sjeveru i prelazio onu cestu desno odvajanje Držićeve na SLavonsku, Kombi mi je stao da me pusti preko pješačkog, a neki divljak silom zaobilazi kombi preko trake koja je označena kao zabranjena za voženje, i skoro me udario, još budala sav bijesan trubi na mene. Ja reko čekaj prika, izvadio mobitel i da ću ga snimiti i poslati policiji, kad je frajer skužio da ću ga slikati, manevar udesno ispred kombija i bris. Majmun.
sbrbot is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:13.