Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2006., 23:22   #41
Quote:
hana kaže:
na kutiji pise "zasladiti po zelji"
A meni doktorica rekla da obavezno ne šećerim. Već piti onako, gorko.

Al' ovisi, možda to zasladiti stoji za one koji to redovit piju
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2006., 11:55   #42
Ja imam problema s učestalim mokrenjem, najviše noću nekad kad ne mogu zaspat znam svakih petaest min do pola sata ić na wc,ne osjećam nikakve bolove ni smetnje, kontrola urina pokazala da je sve u najboljem redu...idem za koji dan na ginekološki pregled za svaki slučaj...kupila sam uvin čaj, ali mene sad zanima da li će on utjecat na jače mokrenje ili će utjecat na smanjenje mokrenja,mislim, na njemu piše da pospješuje mokrenje (!?), znači to valjda znači da nije za mene?
__________________
V
vanesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2006., 12:11   #43
Quote:
Ava Adore kaže:
meni taj uvin uopce nije bio tako gadan
pa ima ga i u granulama, ko cedevita je
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2006., 12:33   #44
Quote:
Natch kaže:
pa ima ga i u granulama, ko cedevita je
e meni taj "ko cedevita" opce ne valja
bolji mi onda obican caj i to kad se malo ohladi, ne jako vruc..
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2006., 12:35   #45
ma najbolje ti je ne seksat se na suho
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2006., 08:19   #46
Quote:
Natch kaže:
ma najbolje ti je ne seksat se na suho
draga moja u mojim godinama se ne pita da li je suho ili ne "sretan si ako je

inace koliko puta je normalno piskati zavisi...meni je jedan stariji doktor kazao "pa sta bi radili po naci...kada smo stari i ne mozemo spavati"?

Sa ozbiljne strane cekam na 20/3/06 CYSTOSKOPY...pa cemo onda vidjet,moj 20 godisnji infection probleme,koji je veoma rijetki kod muskarca,(ultrasound je pokazao sve bubregi ,jetra,prostata perfektno) poslije idem 26/4/06 na "Flow test"... pa onda Urologistu.
__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 20:50   #47
problem s mokrenjem

na što može ukazivati to da se čovjeku strašno mokri, ali ne može. zapravo, nemam šta muljat. sad sam došao doma, popio sam 2 pive kod frenda, popišo se doma, najeo se, ali mi se neprekidno strašno piša, ali je osjećaj lažan. nikad mi se ništ slično nije dogodilo. any suggestions?
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 21:07   #48
Najvjerojatnije upala mokraćnih puteva, ništa strašno. Pij puno tekućine, a po potrebi odi do doktora po antibiotike ako ne prođe preko vikenda.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 23:55   #49
Napravi test urina na bakterije.
Upala mjehura: trazi antibiotike.
Upala prostate: trazi antibiotike, ali duzu dozu, za bar 2 tjedna.

Ako antibiotici ne pomognu onda idi na pretrage za prostatu, koje su definitivno neugodniji od nuspojava antibiotika.
miniti is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 00:13   #50
kupi uvin čaj za prvu ruku
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 18:16   #51
To je vrlo vjerojatno infekcija, ili mjehura (sto je kod muskaraca rijetko) ili prostate. Za prvu pomoc utopli se, pogotovo oko struka, pa ce ti se manje pisati. Nemoj piti manje vode u nadi da ce ti se manej pisati, jer ce ti od toga biti samo gora upala, nego pij vise, da se sistem ispire. Masturbiraj da bude protok i kroz prostatu. Napravi test mokrace za bakterije, ali i ako ih nema to ne znaci da nemas infekciju, mozes napraviti test sperme na bakterije, premda to lijecnici iz nekog razloga ne vole raditi, trazi lijecnika antibiotike, izbjegavaj hladno i vlazno.
Arslan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 01:36   #52
Quote:
x-type kaže:
na što može ukazivati to da se čovjeku strašno mokri, ali ne može. zapravo, nemam šta muljat. sad sam došao doma, popio sam 2 pive kod frenda, popišo se doma, najeo se, ali mi se neprekidno strašno piša, ali je osjećaj lažan. nikad mi se ništ slično nije dogodilo. any suggestions?
bubrežni kamenac, odi na rengen ili ultrazvuk
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 12:22   #53
To je i meni bilo, nisam išo doktoru, prošlo me nakon dugo vremena.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 12:49   #54
Quote:
kpt. Willard kaže:
bubrežni kamenac, odi na rengen ili ultrazvuk
Moguce. Neka ode urologu, ali moguce je i da mu nece naci nista u kojem slucaju se iplati probati s antibioticima.
Arslan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 18:43   #55
zapravo je trajalo kojim 20tak minuta onda kad sam se javio i onda je posustalo i nije se ponovilo. ipak, zadnjih par dana me tjera pišat češće nego inače (ali inače prilično rijetko idem pišat) i svejedno ću otić doktoru ovaj tjedan. nadam se da nitko od vas nije bio u pravu jer dosad nisam imao apsolutno nikakvih problema s urinarnim traktom, a baš mi niti ne trebaju
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 20:25   #56
Mozda je samo blaga upala koja prolazi sama od sebe. Ni da imas baketrijsku upalu nije grozno: neugodno je, ali s antibioticima prolazi brze i nema trajnih posljedica.
Arslan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 20:49   #57
Quote:
kpt. Willard kaže:
bubrežni kamenac, odi na rengen ili ultrazvuk
sumnjam da je to, iako se imaju isti simptomi, ali prije bi rekao da je samo upala... da su kamenci, osjechao bi i neshto puno gore
Acidofil is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 17:22   #58
ma nisu bubrežni kamenci, to boli ko sam vrag, a mene ništ ne boli. bit će da je samo nešto vrlo kratkotrajno bilo, samo se bojim da mi ne alarmira na nešto
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 17:49   #59
piva teče bubrezi se liječe
piva,uvin u granulama (brže djeluje) herbion biljne kapi za urinarne puteve (to toplo svima preporučam)
sok od brusnice

ak kombiniras makar dvije stvari sto posto ce proc
majchy_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 14:01   #60
Talking Umišlaš li?

Quote:
x-type kaže:
na što može ukazivati to da se čovjeku strašno mokri, ali ne može. zapravo, nemam šta muljat. sad sam došao doma, popio sam 2 pive kod frenda, popišo se doma, najeo se, ali mi se neprekidno strašno piša, ali je osjećaj lažan. nikad mi se ništ slično nije dogodilo. any suggestions?
A što si pušio?

Zadnje uređivanje SPOOL32 : 15.11.2006. at 14:02. Reason: Moj prekrasni razlog, samo moj
SPOOL32 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:15.