Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2006., 10:20   #1
Auto plin Silvio

Bok!

Evo ja sam novi na forumu,ali sam malo gledao i vidio sam da ima dosta rasprava o autoplinu,pa imam neka pitanja.
Da li netko ima iskustva sa AutoSilviom, jer u Podpičan mi se baš i nejde, a o njemau sam čuo dobre stvari.

Hvala!
živac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 10:27   #2
Kod njega sam ugradio plin u Nivu. Zbog gužve koju je tada imao (nekih par desetaka Niva koje su čekale ugradnju) morao sam se naručiti i pričekati nekih par tjedana što i nije neka stavka. Ugradio, poštelao, sve radi super i nemam nikakvih primjedbi. S obzirom da sam keširao bio je još i neki popust.
__________________
Nisam ti ja za te điđe-baje.
eisenfaust is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 10:29   #3
Silvio

Ko da je svu pamet svijeta popio... prepotentan do bola...

Nazovi 099/3544-269, Tihomir. Rade u Podsusedskoj aleji nasuprot želj. stanice i rade skoro ko Boyski

BRC ofkors
ROAD RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 13:32   #4
Quote:
živac kaže:
Bok!

Evo ja sam novi na forumu,ali sam malo gledao i vidio sam da ima dosta rasprava o autoplinu,pa imam neka pitanja.
Da li netko ima iskustva sa AutoSilviom, jer u Podpičan mi se baš i nejde, a o njemau sam čuo dobre stvari.

Hvala!

_Ja jebenno nemogu vjerovati da bi netko biotoliko kmotan ne otici negdje ajd recimo max 500 km od kuće na jedan jedini dan, radi ugradnje nečega što dođe 11000kn i što je pouzdano ugrađeno i ne stvara probleme kasnije. Jebiteme al ja ne shvaćam....Niti ću ikada shvatiti.
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 13:46   #5
Quote:
Vincent Vega kaže:
_Ja jebenno nemogu vjerovati da bi netko biotoliko kmotan ne otici negdje ajd recimo max 500 km od kuće na jedan jedini dan, radi ugradnje nečega što dođe 11000kn i što je pouzdano ugrađeno i ne stvara probleme kasnije. Jebiteme al ja ne shvaćam....Niti ću ikada shvatiti.
Ja ne razumijem takve kao ti. Niti cu.
Flo_Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 16:45   #6
dobro je, onda smo se lijepo definirali.
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 17:21   #7
Nije problem otići jednom,ali ako čovjek mora nedajbože ići na štelanje itd. - tu nastaju problemi.
živac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 17:35   #8
to za fordaljku?
koliko trosi?
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 17:45   #9
samo ne idi na kukuljanovo
bombe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 18:13   #10
Quote:
živac kaže:
Nije problem otići jednom,ali ako čovjek mora nedajbože ići na štelanje itd. - tu nastaju problemi.
ak se dobro postela, nema problema a ta ekipa zna svoj posao.....toplo preporucam
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 20:04   #11
Quote:
Flo_Master kaže:
Ja ne razumijem takve kao ti. Niti cu.
Problem je i redoviti servisi (mjenjanje filtera svakih 10 000km). Ak ti je sustav pod garancijom neću "trošit" 1000km od 10000km da bih otišao na servis kod tipa koji je ugrađivao. Ako imaš problema, e onda si naje....
Već sam vidio par ljudi koji su nisu htjeli se uopće zafrkavat s plinom koji je netko drugi ugradio.

Silvio je preopterećen poslom, al inaće je ok. Nekad pametuje al i izlazi u susret. Dobio sam zamjenski auto kad je auto morao ostat jedan dan duže. Ja sam tamo ugradio i nemam problema. Na atestiranju su rekli mi da je dobro ugrađen plin.
fulcrum is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2006., 12:17   #12
Eto Silvio me odj...o - prvo sve može, a onda je vidio da ima više posla i neda mu se gubiti vrijeme za jedan auto kada za isto vrijeme složi tri jednostavnija, mislim da mi Podpičan ne gine.
živac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 19:55   #13
[QUOTE=Vincent Vega]ak se dobro postela, nema problema a ta ekipa zna svoj posao.....toplo preporucam[/QUOTE

A šta ako mi ne znaju poštelat sistem tamo si dam ga ugradio?
Kamo onda?
bombe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 21:39   #14
Odi tam kod onih koji ugrađuju isti sistem. Samo pazi da nebu bilo . "tko je to ugradio? Smeće. Niš nevalja" i onda ti naplate masno a niš ne naprave i izvlače se da je to onaj prvi sje....
fulcrum is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 13:41   #15
Quote:
bombe kaže:
samo ne idi na kukuljanovo

prvo Pozdrav sto je kod tebe opet neki problemi?????
evo meni trosi < 11 l i ja zadovoljan..nikakve detonacije u glavom da smo ovako nastavi

za neupucene imamo isti motor 1.416v i istog ugrađivača on je ugradio prije 10-tak mj a ja prije 1mj
plz čija je instalacija kod tebe ? kod mene je Tomasseto
__________________
nema kruha bez motike okopavam narkotike...
AXE COUNTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2006., 11:30   #16
Jučer sam bio kod Silvija. Naručio sam se 2 dana prije na servis (pod garancijom), pitao me kad mogu doć, ja predložio vrijeme i rekao je da može.
Bio je fakat ljubazan.
Sitnica koja me je mučila nikako se nije pojavljivala kad sam bio na servisu , po mom dobrom starom običaju i motor je radio savršeno.
Kasnije smo malo popričali i pokazao mi je neke stvari u svojoj radionici. Recimo zmazane filtere koje su skinuli i bocu koju tankaju uljem koje nađu u isparivaču. ISUSE BOŽE na kaj to izgleda. Rekao je da u zadnja 3 mjeseca nije normalno koliko autiju dolaze s problemima. Veliki problem je auto s isparivačem jer bi se moglo dogoditi sad po zimi da se membrana smrzne zbog ulja u plinu. Inaće se non stop dopisuju s INOM i PROPLINOM i kažu da je je INA analizirala plin i da je kao dobar, da je ona naša famozna agencija analizirala plin i da su rekli da je dobar. Onda su oni poslali uzorak u Italiju i talijani su im rekli da je plin dobar samo što ima ulja na bacanje u njemu.

Uglavnom jako sam zadovoljan s uslugom, čista 5.
fulcrum is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2006., 18:58   #17
Quote:
AXE COUNTER kaže:
prvo Pozdrav sto je kod tebe opet neki problemi?????
evo meni trosi < 11 l i ja zadovoljan..nikakve detonacije u glavom da smo ovako nastavi

za neupucene imamo isti motor 1.416v i istog ugrađivača on je ugradio prije 10-tak mj a ja prije 1mj
plz čija je instalacija kod tebe ? kod mene je Tomasseto
Ja imam AUTRONICO
bombe is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 10:53   #18
Evo da dignem temu iz zaborava

Zanima me ima li novijih iskustava sa Auto Silviom i kakva su. Ugradit cu plin u Logana 1,6 MPI i on je za sada najozbiljniji kandidat.

Kod njega je u igri poljski STAG za 7500 i BRC za 10000. Što se toga tiče mislim da 2500 kn razlike opravdava ovog poljaka jer nisam na netu našao da se entko žali na taj sustav, a vrlo sam kratak s lovom. Niti ovih 7500 nemam sada u komadu nego ću dio posuditi.

Zanimaju me mišljenja i savjeti.
__________________
U životu je važno da ne skidaš pločice sa zida u kupioni!
Korto is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 11:07   #19
Moja mišljenja i preporuke su tu:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=304866
Wesper is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 12:08   #20
Quote:
Wesper kaže: Pogledaj post
Moja mišljenja i preporuke su tu:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=304866
Hvala! Procitao sam to i ranije i jasno mi je da bi mi ti rađe preporučio neku rasprostranjeniju marku od STAG-a zbog servisne podrške. Argument štima. Mene doduše muči ova razlika u cijeni od 2500 do 3500 kn, budem još razmislio.

Argumentacija o provjerenosti sustava stoji, ali kad sam kupovao Logana dobar dio ljudi se čudom čudio mom izboru i govorio pa rađe dodaj x tisuća EUR i kupi XYZ, a ne rumunjski auto. Da ne duljim nije uvijek sve crno-bijelo, ali kuzim kaj hoćeš reći i znam da je savjet dobronamjeran i hvala!

Još nisam donio odluku, budem vidio.
__________________
U životu je važno da ne skidaš pločice sa zida u kupioni!
Korto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:57.