Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2007., 17:46   #1
Odjeća za bicikl

U cemu se vozite ? Pod time prvenstveno mislim na hlace ili sto vec. Za neke manje udaljenosti ok su mi bilo kakve hlace, ali kad odem na Sljeme ili se duze vozim osjecam da obicna trenirka i nije najsretnije rjesenje. Vidjela sam u turbo sportu, doduse samo jedne u izlogu, hlacice i kostaju oko 400kn. Gdje bi jos mogla pogledati i da su malo jeftinije ? Hvala !
hexy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 18:42   #2
Po zimi meni nema boljeg od biciklistickih tajica, a za ljeto imam kratke hlacice o kojima pricas s onom spuzvom da manje zulja guza i podstavom mrezastom da ih znoj ne lijepi za bedra..
E sad.. Ja sam u Turbo Sportu prosle god kupila 3 kom Scottovih (bavim se brdskim biciklizmom pa se to trosi, jel ) koji su bile na zimskoj rasprodaji (onda se kupuje biciklisticka roba kao i bicikli uostalom ) nesto manje od 200 kuna komad.. Imam ti jos slicne Nakamura dva komada koje sam u Intersportu dobila za slicnu cijenu- cca 25€/kom u Austriji.. Ako nista, kupi ove za 400- ako si rekreativac trajat ce ti dosta dugo (kvalitetne su) pa nek ti to bude dugorocna investicija

Inace kod nas je nazalost asortiman zenske biciklisticke robe bijedan, ja vecinom sve kupujem vani ili narucujem online..(sportske grudnjake da i ne spominjem.. )
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 11:22   #3
bicke.
ženske nije lako nać.
__________________
Portorikanski pozeri under the influence so to speak
lisboa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 17:16   #4
Quote:
hexy kaže: Pogledaj post
U cemu se vozite ? Pod time prvenstveno mislim na hlace ili sto vec. Za neke manje udaljenosti ok su mi bilo kakve hlace, ali kad odem na Sljeme ili se duze vozim osjecam da obicna trenirka i nije najsretnije rjesenje. Vidjela sam u turbo sportu, doduse samo jedne u izlogu, hlacice i kostaju oko 400kn. Gdje bi jos mogla pogledati i da su malo jeftinije ? Hvala !
Pozdrav,Hexy, evo danas sam u reklamnom letku od Lidla vidjela da imaju opremu za bicikle, kacige, košarice, rukavice, muške i ženske hlače, majice...pogledaj kod njih.
Ja uglavnom navučem tajice i neku majicu.Tenisice su obavezne, a oko ostalog improvizacije na temu.
Pozdrav,S.
suzana_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 13:05   #5
Quote:
suzana_kc kaže: Pogledaj post
Pozdrav,Hexy, evo danas sam u reklamnom letku od Lidla vidjela da imaju opremu za bicikle, kacige, košarice, rukavice, muške i ženske hlače, majice...pogledaj kod njih.
Ja uglavnom navučem tajice i neku majicu.Tenisice su obavezne, a oko ostalog improvizacije na temu.
Pozdrav,S.

rekao bi da je cijela oprema vrlo vazna, jerbo ak imas neku pamucnu majicu, ona se namoci od znoja i onda te stravicno ohladi, dok, ak imas neku moderniju, bicikloisticku opremu, ona ti preuzima znoj, brzo ga oslobada, te te ne pothladuje;

gdje to kupiti? dobar izbor zenske opreme prosle godine je bio u intersportu, i cijene su bile super snizene- oko 120 kn /majica od nakamure dry plus...al to je bilo ....sad mislim da se nesto moze pronaci u cisalfi u king krosu i vidio sam nesto u www.keindl-sport.com
traction is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 14:42   #6
Nda..zenske biciklisticke majice.. Nisam dugo kupovala u hr ali S/XS bez rukava sam jedva jedvice (samo su jednu imali) nasla u Rog Jomi (Briko).. U kiendlu ih narucuju oko desetak.. Biciklisticka majica mora biti "taman " a ne laprdati oko tebe- ove koje sam vidjela u Intersportu i cisalfi su bile za neke bucmaste biciklistice.. Wind stopper malih dimenzija nisam ni pokusavala naci u Hr, po to odmah u Graz..
Pamuk nikako za bicikl, osim ako se taljigate to posla- no za sljeme, pogotvo za downhill, pamuk je smrt..
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 16:33   #7
Lidl više nema majica na akciji. Imat će 27.4. akciju bic.opreme ali ne i majice. U Ipercoopu bilo bicika i majica ali sve po 300-400 kn/kom. Mada se dugoročno ipak isplati, problem su nam kratkoročne investicije, jeltako? A pamuk je shit na ovu vrućinu i znoj. Eto.
 
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 10:21   #8
ja sam imao odlične bicke... u biti mtb hlačice sa bickama ispod... ali sam smršavio da su mi postale ogromne... kupio ih u grazu, tamo je izbor ogroman... i niš, kako mi trebaju za bajk... otišao u extreme shop u mesničkoj 3... i kupio mrak hlačice, sa podstavom ... ok za 600kn... ali su fakat mrak...
izgledaju kao kratke hlačice, a bicke su ušivene unutra... i podstava je predobra... dupe uopće ne osjeti...
black_rider is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 12:22   #9
Ja kupio u LIDLU jaknu za bic... Prva liga je. Super izgleda i prilično je praktična. Čak se i rukavi daju skinuti...i to sve za samo 99,90 kn
Kaj se hlačica tiče, njih sam "piknuo" u Ipercoop-u isto za nekih 100tinjak kunića. Uopće nisu loše, a 2-3 puta jeftinije od nekih sa potpisom....
citro is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 14:45   #10
Quote:
hexy kaže: Pogledaj post
U cemu se vozite ? Pod time prvenstveno mislim na hlace ili sto vec. Za neke manje udaljenosti ok su mi bilo kakve hlace, ali kad odem na Sljeme ili se duze vozim osjecam da obicna trenirka i nije najsretnije rjesenje. Vidjela sam u turbo sportu, doduse samo jedne u izlogu, hlacice i kostaju oko 400kn. Gdje bi jos mogla pogledati i da su malo jeftinije ? Hvala !
Svaka cast za Sljeme, rijetke su cure koje idu gore.

Biciklisticke ili bermude s pelenama su must have jer je sjedenje neusporedivo. Foxove su najbolje, imas ih za kupiti u Extreme sportu. Opcenito je Foxova oprema najbolja i vrijedi platiti nesto vise.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 23:41   #11
Imam potebu i želju ponovno dignuti ovu temu. Ja sam biciklist početnik (ne računam staž "odrađen" do šesnaeste godine ). Zasad se vozam po kvartu i bližoj okolici, ali imam namjeru, kad se još bolje ispraksiram, krenuti i po kakvim putevima u prirodi. Kako još uvijek nisam išla na duže vožnje, dovoljnima su mi se pokazale obične pamučne tajice s elastanom (imam dobar sic ). Po ljeti sam došla do zaključka da su pamučne majice koma i namjeravam kupiti pravu biciklističku za toplu sezonu. Sad kad je malo svježe ipak sam u pamuku (ne znojim se toliko po ovoj temperaturi), a preko nabacim windstopper softshell jaknu. Mrak!! . Grije, zaustavlja vjetar, a ne zakuha. Moja nije strogo biciklistička, ali ne smeta.
A što vi nosite u ovo doba ispod kakve jakne? Osobito pitam vozačice, podijelite iskustva!
grgica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 21:43   #12
Erh... ljudi, vozi li tko po kišnom vremenu, i kakvu bi opremu preporučili za takve uvjete?
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 18:59   #13
Žene sportašice svaka vam čast
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Erh... ljudi, vozi li tko po kišnom vremenu, i kakvu bi opremu preporučili za takve uvjete?
Motoristi koriste kišno odijelo, SIDI dvodijelno oko 300kn košta. To navučeš preko odijeće i sve pet.
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 22:14   #14
postoji jedno jednostavno pravilo:
sto skuplje bicke - to je "pelena" kvalitetnija, i to se osjeti, zbilja!

umjesto troje bicki iz Lidla ili Intersporta kupite jedne postene i primjetiti cete razliku, primjetnu. hlace su 100% sintetika i ako ih uvece operete nema sanse da ujutro nisu suhe.

@grgica - za zimu nije nuzno da je odjeca "biciklisticka" , softshell "jakna" sto ju imas je izvrsna stvar, samo ispod stavi neku tanku majcu koja je namijenjena za znoijenje, znaci nikako pamuk... ako se bavis jos kojim "outdoor" sportom nije problem kombinirati odjecu... jedino su biciklisticke hlace zbilja biciklisticke
kako vidim da si iz Ri , najbolje mjesto za kupovinu ti je "Rudi" u Basovizzi , nije daleko, svasta se nadje i sa cijenama je vise-manje pristojan, mada i Sportler ( Il Gulia ) ima za nase pojmove fantastican izbor odjece.... kako su svi talijani 170cm , nase cure taman kupuju njihovu robu...

no ne zaboravite zimi kvalitetno utopliti noge, glavu, i ruke..... odjednom cete primjetiti da vam i nije potrebno toliko puno odjece
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 22:55   #15
Jesu biciklističke tajice dovoljne za zimske dane? Mislim, šta nije malo hladno u njima?

I dajte mi recite do kojih temeperatura ste vi na biciklu? Idete i ispod 0 celzijevaca?
Neki dan sam se vozila na job i bilo je 4C.. Malo me brine zadihanost i udisanje tog hladnog zraka, stajaznam...
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 09:31   #16
Quote:
sheeva kaže: Pogledaj post
Jesu biciklističke tajice dovoljne za zimske dane? Mislim, šta nije malo hladno u njima?
dugih tajica imas tanjih i debljih..... jbg najbolje bi bilo imati jedne tanje i jedne deblje...
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 16:23   #17
Quote:
sheeva kaže: Pogledaj post
Jesu biciklističke tajice dovoljne za zimske dane? Mislim, šta nije malo hladno u njima?
meni nisu dovoljne, ja još prek njih obučem one old skul skijaške hlače (ne mislim one šuškave, neg one obične pamučne).

ne znam, ja sam i inače zimogrižljiva, ali smrzla bi se da samo u tajicama vozim
__________________
...wir standen ständig auf dem Schulhof in der Ecke und wir tauschten tief enttäuschte Blicke aus
miss l on the road is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 11:03   #18
imas zimskih dugih "termo tajica" kuhala bi se u njima bez brige, samo njih je neisplativo kupovati ako se bas puno ne vozis zimi
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 00:51   #19
Quote:
sheeva kaže: Pogledaj post
Jesu biciklističke tajice dovoljne za zimske dane? Mislim, šta nije malo hladno u njima?

I dajte mi recite do kojih temeperatura ste vi na biciklu? Idete i ispod 0 celzijevaca?
Neki dan sam se vozila na job i bilo je 4C.. Malo me brine zadihanost i udisanje tog hladnog zraka, stajaznam...
sljeme gore je bilo -11
Odjeca za gore: 1 majica kratki rukav, jakna "gore bike wear", windstopper bicke kapa "gore bike wear"
Odjeca za dolje: 1 majica kratkih rukava, 2 majice dugih rukava, jakna windstopper, bicke windstopper , rukavice windstoppper, 2 carapa, mammut fantomka naravno winstopper

jedino sto je bilo pamucno su bile carape
Haus_Tw is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 12:03   #20
Koji dućan u Hrvatskoj (može i Slovenija) ima najveću ponudu biciklističke odjeće?
__________________
Da Vi niste neki šarlatan? Ljudi iz kompjutera! Tiger Woods Tiger in the woods
Oluja77 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:05.