Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2007., 19:26   #1
Smile Ples

neznam dali ova tema spada ovdje, nisam znala gdje drugo da je stavim!
I ples je umjetnost!
Zanima me dali se tko bavi plesom, gdje,u koju plesnu školu i zašto?
Ples je nešto što me oduvjek zanimalo,samo nikad nisam imala vremena za to,plesala sam davno u osnovnoj školi ali sam prekinula, ali htjela bih se baviti plesom...dali je kasno s 20 godina počet se bavit s tim,a to mi je velika želja (latino plesovi,standardni plesovi, trbušni ples ...svi plesovi ) ?
sussana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 19:49   #2
Pa zar nitko nevoli ples!
Tužno!
sussana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 20:09   #3
Kako da ne.

Upravo odoh u plesnu skolu.
Pozdrav.
Maska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 20:15   #4
Da i gdje ideš u plesnu školu? kada si se upisao? Koje plesove plešeš? Zašto plešeš?
sussana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 11:40   #5
Quote:
sussana kaže: Pogledaj post
Pa zar nitko nevoli ples!
Tužno!
Ja sam isao u plesnu skolu Fredi prije 3 godine.
I uvijek sam volio cagati(tako sam upoznao dosta cura)
Na tecaju sam bio ja i jos neka 2 lika i oko 15 cura
kasda is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 13:22   #6
...ja plesem s deckom u PK Elite...i supač nam je

...inace plesala sam kratko u Liberdance, seka mi je vec u dugo u Kelkopama one su mi zaaaakon....

ples je najnaj!!!!
__________________
Avanture i poutovanja - blog
gljivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 19:46   #7
I uvjek je više cura nego muškaraca!
zašto muškarci misle da je to za gay muškarce ( bar ovi koje sam ja molila da idu samnom da mi budu partneri su tako mislili- a što će seljačine)!
baš je lipo kad muškarci znaju plesati (to je samo + za njega) !
sussana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 21:38   #8
Ja imam 22 i tek sam sad počela plesati, i makar se osjećam kao stup koji sve krivo radi, meni je baš super... i mislim da za ples nikad nije prekasno... a tako se lijepo osjećam kad dođem u školu
BeautifullyChaotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2007., 13:04   #9
Quote:
sussana kaže: Pogledaj post
I uvjek je više cura nego muškaraca!
zašto muškarci misle da je to za gay muškarce ( bar ovi koje sam ja molila da idu samnom da mi budu partneri su tako mislili- a što će seljačine)!
baš je lipo kad muškarci znaju plesati (to je samo + za njega) !
Vidis moja sadasnja cura bas i ne voli plesati(voli ali ne u dvoje).
Ma natjerat cu ja nju
kasda is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2007., 21:23   #10
jel znate dal se u zg može ići na balet, onak rekreativno, ko u običnu plesnu školu? curu mi zanima, a na netu nema ničeg.
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2007., 22:04   #11
Neznam, ja sam iz Splita!
A neznam ni za Split!
sussana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 22:07   #12
u zagrebu na balet rekreativno ima u liberdancu
Dionaea muscipula is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 20:48   #13
nedavno sam krenula na trbusni ples i jako mi se svida jer je dinamicno, plese se uz prikladnu orijentalnu glazbu i nose se marame oko bokova. dobro je za tijelo, pogotovo za guzu
prije sam isla u skolu plesa TALA u savskoj.
mirabelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 00:01   #14
Quote:
mirabelle kaže: Pogledaj post
nedavno sam krenula na trbusni ples i jako mi se svida jer je dinamicno, plese se uz prikladnu orijentalnu glazbu i nose se marame oko bokova. dobro je za tijelo, pogotovo za guzu
prije sam isla u skolu plesa TALA u savskoj.
Mirabelle,gdje ideš na trbušni,ak si iz Zg? Išla sam prije,a nešto razmišljam,možda bi opet,ako je učiteljica dobra.
__________________
"Ako ne mogu plesati,ne želim biti dio vaše revolucije."
Luna
Bambi*plesačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 00:10   #15
Quote:
sussana kaže: Pogledaj post
neznam dali ova tema spada ovdje, nisam znala gdje drugo da je stavim!
I ples je umjetnost!
Zanima me dali se tko bavi plesom, gdje,u koju plesnu školu i zašto?
Ples je nešto što me oduvjek zanimalo,samo nikad nisam imala vremena za to,plesala sam davno u osnovnoj školi ali sam prekinula, ali htjela bih se baviti plesom...dali je kasno s 20 godina počet se bavit s tim,a to mi je velika želja (latino plesovi,standardni plesovi, trbušni ples ...svi plesovi ) ?
pohvala za temu.i ja sam,kao i ti,počela u osnovnoj,pa pauza,pa se sad pronalazim... i to traje...ja sam počela ponovno s 23 god.mislim da nikad nije kasno.kojom vrstom plesa se želiš baviti?
__________________
"Ako ne mogu plesati,ne želim biti dio vaše revolucije."
Luna
Bambi*plesačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 16:37   #16
ja imam 22 god. (muško sam) i čini mi se dobro, znat plesat. Ali jel postoje neke grupe di su svi početnici? jer glupo mi je doletit negdje gdje svi to već rade 100 godina pa da budem stupčina tamo iz zg-a sam inače!

pozdrav
srdalxMI is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 15:03   #17
Latino plesovi su mi super...iako volim sve vrste plesova...trbušni ples mi je prekrasan...
__________________
"Jedan razgovor sa mudrim čovjekom vrijedi više od mjeseci učenja iz knjige."
sussana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 23:52   #18
Quote:
srdalxMI kaže: Pogledaj post
ja imam 22 god. (muško sam) i čini mi se dobro, znat plesat. Ali jel postoje neke grupe di su svi početnici? jer glupo mi je doletit negdje gdje svi to već rade 100 godina pa da budem stupčina tamo iz zg-a sam inače!

pozdrav
Haj.Ne otkrivam ti toplu vodu,ali koliko znam za bilo koji ples postoji tečaj za početnike.Pogotovo u Zg-u.Tak da nisi jedina stupčina .Možda kakav salsa tečaj,od nekih prijatelja sam čula kako je atmosfera ležerna skroz,a i kao ples čini mi se manje opterećen formom.Pa eto google u ruke i traži.Sretno.
__________________
"Ako ne mogu plesati,ne želim biti dio vaše revolucije."
Luna
Bambi*plesačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 00:05   #19
Quote:
sussana kaže: Pogledaj post
Latino plesovi su mi super...iako volim sve vrste plesova...trbušni ples mi je prekrasan...
složila bi se,za žene nema boljeg plesa od trbušnog.išla sam neko vrijeme,ali nisam bila zadovoljna učiteljicom.sad bi možda opet,ako naiđem na kakvu preporuku.iako sam primjetila da što dulje plešem,to me manje zanimaju plesovi gdje učiš pokret,a sve više gdje sam stvaraš svoj.u zadnje vrijeme se bavim radionicama izražavanja i istraživanjem sebe kroz ples.Plesna terapija,rekla bih,ali čini me jako sretnom.
Eto toliko od mene.Pozdrav.
__________________
"Ako ne mogu plesati,ne želim biti dio vaše revolucije."
Luna
Bambi*plesačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 15:59   #20
Quote:
Bambi*plesačica kaže: Pogledaj post
Mirabelle,gdje ideš na trbušni,ak si iz Zg? Išla sam prije,a nešto razmišljam,možda bi opet,ako je učiteljica dobra.
ja idem u samoboru u studio Teuta a u Zg ima tecaj u Preradovicevoj 16 gdje sam prije isla. To je 200 kn mjesecno i stvarno se isplati. Postoje i pojedinacne radionice, na koje redovito idem, obicno subotom popodne po 2 do 3 sata koje vodi poznata trbusna plesacica Sabah, na razlicitim lokacijama, i mogu reci da sam odusevljena tom rad. Imas na www.trbusniples.net sve o Sabah i radionici.
mirabelle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:42.