Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2007., 22:27   #21
Mirabelle,srce si.Puno hvala.
__________________
"Ako ne mogu plesati,ne želim biti dio vaše revolucije."
Luna
Bambi*plesačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 13:57   #22
Quote:
sussana kaže: Pogledaj post
neznam dali ova tema spada ovdje, nisam znala gdje drugo da je stavim!
I ples je umjetnost!
Zanima me dali se tko bavi plesom, gdje,u koju plesnu školu i zašto?
Ples je nešto što me oduvjek zanimalo,samo nikad nisam imala vremena za to,plesala sam davno u osnovnoj školi ali sam prekinula, ali htjela bih se baviti plesom...dali je kasno s 20 godina počet se bavit s tim,a to mi je velika želja (latino plesovi,standardni plesovi, trbušni ples ...svi plesovi ) ?
Tema koju sam tražila Ples je moja PRVA ljubav iako ne plešem profesionalno ni u bilo kojoj plesnoj školi. Plesala sam neš malo u osnovnoj, srednjoj, al sve to bilo "dok ide ekipa, idem i ja.kad ekipa ne ide, ne idem ni ja". Tako sada plešem samo subotom i četvrtkom kad se ide van. I frednice nagovaraju da se upišem na neki tečaj, ali ja sam lijena...I znam da bi odustala brzo, jer nikad ništa ne završim. Ima dosta plesnih škola po Rijeci, ali malo koja objavi kada su upisi, a upadat u pola tečaja je besmisleno.I tako uvijek sve isponova..Kako sam sada bubana, frendica me nakrcala filmovima..Iako sam ga već gledala, pogledala sam ga sad opet "STEP UP"...pregenijalno...kad ozdravim, a tek onda se neću moći bavit nijedom fizičkom aktivnosti koji mjesec, obećala sam sama sebi da ću ovaj put dati sve od sebe da se upišem na neki tečaj. Imam 19., iako je vjerojatno kasno za profesionalno bavljenje ( a da li uopće ima preofesionalnih plesača u Hrv.? ), za ljubav nikad nije kasno

ps. i, jel idemo na ples?
Bejb I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 09:33   #23
Quote:
Bejb I. kaže: Pogledaj post
Tema koju sam tražila Ples je moja PRVA ljubav iako ne plešem profesionalno ni u bilo kojoj plesnoj školi. Plesala sam neš malo u osnovnoj, srednjoj, al sve to bilo "dok ide ekipa, idem i ja.kad ekipa ne ide, ne idem ni ja". Tako sada plešem samo subotom i četvrtkom kad se ide van. I frednice nagovaraju da se upišem na neki tečaj, ali ja sam lijena...I znam da bi odustala brzo, jer nikad ništa ne završim. Ima dosta plesnih škola po Rijeci, ali malo koja objavi kada su upisi, a upadat u pola tečaja je besmisleno.I tako uvijek sve isponova..Kako sam sada bubana, frendica me nakrcala filmovima..Iako sam ga već gledala, pogledala sam ga sad opet "STEP UP"...pregenijalno...kad ozdravim, a tek onda se neću moći bavit nijedom fizičkom aktivnosti koji mjesec, obećala sam sama sebi da ću ovaj put dati sve od sebe da se upišem na neki tečaj. Imam 19., iako je vjerojatno kasno za profesionalno bavljenje ( a da li uopće ima preofesionalnih plesača u Hrv.? ), za ljubav nikad nije kasno

ps. i, jel idemo na ples?

daaaa.. naravno.
nisam sigurna dali se u tim godinama moze poceti ozbiljnije baviti plesom, jer kad smo mladje tijelo nam se razvija i ako se jos bavimo plesom ili nekim drugim sportom, misici i sve ne tijelu se prilagodjava tome i tako formira. a sada je vec formirano i tesko je poceti od neke nule.
ali gle, ne zelim nikog obeshrabrit, znas kako kazu " nikad nije kasno", pa i ja u to vjerujem. ja sam se oduvijek zeljela baviti plesom, ali sam imala isti problem kao i ti i uvijek sma cekala da neko ide samnom, a niko nikad nitko nije krenuo, i vrijeme je proslo a od plesa ni p. tek prije negdje dvije i pol godine ja sam odlucila sama potraziti skolu koja bi mi odgovarala i krenula sam ,ali opet, nije to bilo ono sto sam trazila. malo sam isla, malo ne, i nekako se prekinulo, i opet nista. odnedavno sma na trbusnom i to mi je cisto rekreativno ali u meni je jos uvijek zelja da budem, kao u STEP UP filmu, prava profesionalna plesacica.
mirabelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 09:35   #24
e da , i zelim ti da brzo ozdravis i da krenes i ZAVRSIS neki tecaj plesa
mirabelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 20:51   #25
Quote:
mirabelle kaže: Pogledaj post
e da , i zelim ti da brzo ozdravis i da krenes i ZAVRSIS neki tecaj plesa
Hvala! Znam da je kasno za ozbiljno bavljenje plesom, al rekreativno vjerujem da nije. Sve je najbolje počet u djetinjstvu, al eto..Tada većina nas ni ne zna šta bi htjela, a roditelji nas ne guraju ( kako koga ).. Uvijek nam ostaju partyiji, kafići i diskoklubovi Trbušni...jako zanimljivo !!! ali čula sam da su tečaji dosta skupi...

Nemoj odustat
Bejb I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 12:02   #26
Zanimame još kako se ustvari postaje plesni trener, dali imaju te škole tu kod nas, jer svi profesori plesa su većinom starije osobe (iznad 30 god) ???
__________________
"Jedan razgovor sa mudrim čovjekom vrijedi više od mjeseci učenja iz knjige."
sussana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 13:33   #27
Quote:
sussana kaže: Pogledaj post
Zanimame još kako se ustvari postaje plesni trener, dali imaju te škole tu kod nas, jer svi profesori plesa su većinom starije osobe (iznad 30 god) ???
To bi se trebala raspitat direktno u plesnoj školi...Vjerojatno treba završit neki tečaj, pohađat seminare...Ne znam..
Bejb I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 14:30   #28
Quote:
sussana kaže: Pogledaj post
Zanimame još kako se ustvari postaje plesni trener, dali imaju te škole tu kod nas, jer svi profesori plesa su većinom starije osobe (iznad 30 god) ???
Ovi što plešu Latino, plešu od malih nogu, pa natjecanja, pa medalje i tako...Godine iskustva su ono što je najvažnije. Nije to sad neki seminar i školica kao za aerobic.
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 11:08   #29
Quote:
sussana kaže: Pogledaj post
neznam dali ova tema spada ovdje, nisam znala gdje drugo da je stavim!
I ples je umjetnost!
Zanima me dali se tko bavi plesom, gdje,u koju plesnu školu i zašto?
Ples je nešto što me oduvjek zanimalo,samo nikad nisam imala vremena za to,plesala sam davno u osnovnoj školi ali sam prekinula, ali htjela bih se baviti plesom...dali je kasno s 20 godina počet se bavit s tim,a to mi je velika želja (latino plesovi,standardni plesovi, trbušni ples ...svi plesovi ) ?
evo ti jedan blog sto sam ja gledo u svezi plesa http://bscats.blog.hr/
bonifacio is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 22:04   #30
Za pesanje salse najbolje je da se referencirate na stranicu http://www.salsacroatia.net/

Tamo ima i linkove na škole koje uče i standarsne i latinoameričke plesove. Ja sam inače plesao 4 godine u fredi-ju i bilo je super...

Još jedne stranice koje su jako dobre kaj se tiče samog natjecanja u plesu http://www.norbi.biz.hr/cro/sport/sportdance.asp
demosten is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 10:13   #31
obooožavam plesati!
jedno vrijeme sam išla na ribnjak na moderni... sad već dugo ne ali planiram na jesen krenuti ili opet u ribnjak (tam mi je bilo fenomenalno) ili u liberdance...

a u zadnje se vrijeme bavim hoopdanceom i mislim ga zadržati kao primarnu aktivnost... a moderni kao rekreaciju

hoopdance mi je baš ono kaj sam tražila godinama - spoj tijela, hula hoopa i odlične mjuze - prekrasan feeling...
čak sređujem stvari pa da na jesen otvorimo hoopdance školicu. za sada se sve bazira na više - manje spontanim radionicama...
__________________
hoop it up!
funkycow is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 21:37   #32
ja sam se počela baviti plesom prije 7 godina (inače sad imam 19) i moja prva ljubav je bila i ostala jazz dance
trenutno sam više orijentirana na cheerleading i na pom-pon ples (posljednje 2 godine) i mogu reći da sam se u tome stvarno našla
Dancerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 23:35   #33
U Osijeku su upisi do 15.09. u D&D klubu, imate plakate s brojevima po cijelom centru...
veronika_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 17:03   #34
Quote:
Bejb I. kaže: Pogledaj post
Tema koju sam tražila Ples je moja PRVA ljubav iako ne plešem profesionalno ni u bilo kojoj plesnoj školi. Plesala sam neš malo u osnovnoj, srednjoj, al sve to bilo "dok ide ekipa, idem i ja.kad ekipa ne ide, ne idem ni ja". Tako sada plešem samo subotom i četvrtkom kad se ide van. I frednice nagovaraju da se upišem na neki tečaj, ali ja sam lijena...I znam da bi odustala brzo, jer nikad ništa ne završim. Ima dosta plesnih škola po Rijeci, ali malo koja objavi kada su upisi, a upadat u pola tečaja je besmisleno.I tako uvijek sve isponova..Kako sam sada bubana, frendica me nakrcala filmovima..Iako sam ga već gledala, pogledala sam ga sad opet "STEP UP"...pregenijalno...kad ozdravim, a tek onda se neću moći bavit nijedom fizičkom aktivnosti koji mjesec, obećala sam sama sebi da ću ovaj put dati sve od sebe da se upišem na neki tečaj. Imam 19., iako je vjerojatno kasno za profesionalno bavljenje ( a da li uopće ima preofesionalnih plesača u Hrv.? ), za ljubav nikad nije kasno

ps. i, jel idemo na ples?

I ja sam kao ti, obožajem ples i volila bi se baviti time ali uvjek mislim kako neću moći i da je kasno za mene
a obožajem gledati te plesen filmove, pogledala sam ih sve, zadnji sam gledala STEP UP i onaj osjećaj....kada vidim kako plešu......predivan osjećaj.....želim i ja to raditi
__________________
"Jedan razgovor sa mudrim čovjekom vrijedi više od mjeseci učenja iz knjige."
sussana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 17:15   #35
Za ples nikad nije prekasno (osim ak si baba od 50. godina)
Pogledaj malo po tražilici zaista ima dosta studija i klubova u Hrvatskoj.
Ja plešem MTV jazz dance već tri godine i to je stvarno prekrasno ako imaš volje i se želiš isplesati i razgibati.
__________________
Too Much Love Will Kill You.....
Dani California is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 22:39   #36
http://www.youtube.com/watch?v=ph0eR...elated&search=
__________________
"Jedan razgovor sa mudrim čovjekom vrijedi više od mjeseci učenja iz knjige."
sussana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 22:42   #37
http://www.youtube.com/watch?v=p9sbcRv6s0w
__________________
"Jedan razgovor sa mudrim čovjekom vrijedi više od mjeseci učenja iz knjige."
sussana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 22:46   #38
http://www.youtube.com/watch?v=rxvQ6yNGIes
__________________
"Jedan razgovor sa mudrim čovjekom vrijedi više od mjeseci učenja iz knjige."
sussana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2007., 08:14   #39
Quote:
sussana kaže: Pogledaj post
Zanimame još kako se ustvari postaje plesni trener, dali imaju te škole tu kod nas, jer svi profesori plesa su većinom starije osobe (iznad 30 god) ???

znam da za moderne tehnike moraš imati završenu školu a. maletić, a postoji i petogodišnja škola u plesnom studiju spot... googlaj, tamo imaš sve informacije
__________________
hoop it up!
funkycow is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 08:37   #40
Ja sam krenula na ples sa 24.godine i to na klasični balet!!! Plesni studio Spot, za starije početnike

http://www.plesni-studio-spot.hr/
__________________
Živjela ljubav ne idem bez tebe!
ikas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:02.