Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2008., 12:23   #81
Kako se promijenio? Ja trenutno ne gledam, samo čitam što se događa, pa ne znam za promjene...
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 12:38   #82
Quote:
Baya_Rober kaže: Pogledaj post
koliko se promjenio bb produkcijski jer su radili pauze izmedju sezona ohho ho ho
Kakve pauze između sezona ove godine TEK nije bilo pauza... 3 sezone u godinu dana
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 15:50   #83
Quote:
maaarin kaže: Pogledaj post
Kakve pauze između sezona ove godine TEK nije bilo pauza... 3 sezone u godinu dana
e sorry razmisljao sam o necemu drugom gledao sam temu usa bb a razmisljao o loft stoy-u
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 16:38   #84
Quote:
maaarin kaže: Pogledaj post
Kakve pauze između sezona ove godine TEK nije bilo pauza... 3 sezone u godinu dana
I zato mislim da je sad gledanost slabija nego inače..

Rekao bih inače da je i sezona loša i da i to utječe na gledanost, jer meni je ovo jedna od najlošijih zasad koje sam gledao, ali ljudima po internetu se sviđa, pa ne smijem to reći
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 12:14   #85
meni nekako fali obitelj Donato
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 13:18   #86
Nije da mi fale, al bar je s njima bilo drame..

S ovima stalno će MOŽDA bit drame, stalno se kao nešto sprema, al ne dogodi se baš puno toga... :nezna:
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 15:17   #87
donato company su zakon
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2008., 01:17   #88
Šta ja to čitam da se vraća America's Player?
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2008., 10:38   #89
Vraćaju ga samo na jedan tjedan.

Publika će glasati i odabrati jednu osobu, a ta osoba će jedan tjedan raditi ono što publika odredi.
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 19:45   #90
Nemogu smislit to smeće !!
__________________
We're just two lost souls swimming in a fish bowl, year after year,
Running over the same old ground.
What have we found? The same old fears...
JEDEM ŠKAMPE is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2009., 18:58   #91
Još samo par mjeseci i opet počinje... nadam se da će biti barem jednako dobro kao i prošla sezona
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 01:04   #92
Valjda
__________________
Ne brinite pushka je zakocena.....Bummmm!
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 12:50   #93
http://tv.yahoo.com/slideshow/736/photos/

Slike ovogodišnje kuće... 13. sezona počinje uskoro!!

Info o ukućanima bi trebao izaći nekad u srijedu!
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 16:36   #94
sviđa mi se kuća

kako se emitira ovo? svaki dan ili?
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 13:14   #95
Ne, ne... Ide srijeda/četvrtak/nedjelja..

Počinje 07.07.2011. Tada je snimka ulaska u kuću i bira se prvi HOH.
Nedjelja 10.07.2011. - nominacije i have/have not competition
Srijeda 13.07.2011. - veto i konačne nominacije
Četvrtak 14.07.2011. - prvo izbacivanje i novi HOH se bira

Info o kandidatima i twistu pomaknut za četvrtak u 9 am EST
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 22:16   #96
ja ništa ne razumijem ovo HOH, veto i i have/have not ali valjda ću skužiti ako pogledam nešto

znači tu uopće nema dnevnih emisija? ne prikazuje se šta oni rade po kući?
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 02:42   #97
Nema klasicnih dnevnih emisija, u ovim emisijama srijedom, cetvrtkom i nedjeljom prikazuju najvaznije dogadjaje iz prethodnih dana. To znaci da smo postedjeni idiotskih scena budjenja stanara, uz koju pjesmu, itd
Doduse, losa stvar toga je sto ima puno manipulacija, al ako bude ultra zanimljiva sezona, postoje brojne stranice sa "spoilerima" tj na kojima se pisu dogadjaji sa live feedova s obzirom na to da postoje live feedovi al se oni placaju.
Isto tako, svakoga dana ide uzivo u kucu od ponoci do 03 prenos na SHO 2 kanalu.

Inace, u kratkim crtama:
HOH - Head of Household, glava kuce Osoba koja nominuje dvoje ljudi iz kuce. Titula se stice pobjedom u HOH takmicenju koje se odrzava svakog cetvrtka, poslije izbacivanja. HOH svoju titulu drzi nedjelju dana tj do sledeceg izbacivanja i tih nedjelju dana ima neke privilegije (svoju sobu, sa slikama, pismima itd iz stvarnog zivota). U HOH takmicenju ucestvuju svi ukucani sem trenutnog HOH-a.
Nominacije - idu nedjeljom, HOH na kraju te epizode saopsti dvoje ljudi koje nominuje za tu nedjelju.
POV - Power of Veto - Moc VETA. Mogucnost da se jedan od dvoje nominiranih ljudi spasi i na njegovo mjesto postavi druga osoba. POV se isto stice u takmicenju. U POV takmicenju ucestvuju: HOH, 2 nominiranih i jos dvoje osoba (iskreno sad sam zaboravio kako se biraju te osobe, ranije je bio random draw, sad mislim da nominirane osobe biraju koga zele u takmicenju, ili je obrnuto lol ). Uglavnom, u epizodi od srijede se prvo prikazuje POV takmicenje a onda POV ceremony na kojem osvajac POV-a saopstava da li zeli da iskoristi POV i ako da na koga. Ukoliko iskoristi POV i spasi neku osobu, onda HOH ima zadatak da na mjesto te osobe da zamjensku nominaciju koja ne smije ukljucivati spaseni osobu i osobu koja je osvojila POV.

Mozda zvuci sve konfuzno al kad pocne da se gleda poslozice se kockice. Kao sto vidite, znatno kompleksnija, pametnija i zanimljivija igra od onoga sto se nama potura pod brendom BB-a.

Uf, bas me uhvatila groznica, jedva cekam da pocnee
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 21:24   #98
da, ovo nije ni blizu našem BB, sviđa mi se kako ovo zvuči

znači HOH u potpunosti sam odlučuje koga će nominirati? zanimljivo

hvala na pojašnjenju cobras
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 15:15   #99
Yup, HOH sam odlučuje koga nominirati. Osim toga, za razliku od našeg BB-a, oni se SMIJU dogovarati o nominacijama, te se tako stvaraju klanovi i često se kuća podijeli na dva dijela i nastane pravi rat

Samo mala ispravka.. u POV natjecanju se natječe šest osoba: trenutni HOH, dvoje nominiranih, te TRI nasumično izabrane osobe (izvlače se imena iz vreće).

Ne brini, ima dosta materijala i o tome što ukućani rade tokom dana. Nije sve samo podređeno igri i spletkama.. ima dosta njihovih razgovora o privatnim životima, dosta smješnih razgovora i tako..

Postoje i te Have/Have Not competitions, gdje se podijele u dva ili tri ili četiri tima (ovisno koliko ih ostane u tom trenutku u kući) i onda se bore za hranu. Tim koji izgubi je "Have Not" tim za taj tjedan. Oni ne smiju ništa jesti od fine hrane već dobiju uvijek neko smeće i moraju spavati u posebnoj sobi.. jedne sezone to je bila hladna soba, u drugoj je bila uređena kao neko smetlište, pa mislim da je smrdilo.. i tako..

Ono što zasad znamo o ovoj sezoni jeste, da će biti OSAM novih ukućana, a da se ŠEST ukućana iz prošlih sezona vraća. Bit će dakle nešto kao Fans vs Favorites u Survivoru.

Prema glasinama i nagađanjima, vraćaju se Dick Donato (Big Brother 8), Daniele Donato (Big Brother 8), Jeff Shroeder (Big Brother 11), Jordan Lloyd (Big Brother 11), Brandon Villegas (Big Brother 12) i Rachel Reilly (Big Brother 12). Ali to nije potvrđeno. Navodno je jučer producentica izjavila da ne mora značiti da će se vratiti netko od ponuđenih na CBS-ovoj stranici, pa se sad priča da bi se možda mogli vratiti Dan i Memphis iz BB10! That would AWESOME!!! <333

Eh da!

Natjecanja mogu biti pitalice, fizička natjecanja ili natjecanja izdržljivosti.

Fanovima koji prate uživo događanja iz kuće putem live feedsa su ova natjecanja izdržljivosti najzanimljivija. Ona znaju trajati i po 12-13 sati... bude jako napeto


EDIT: Još nešto.. skoro svake sezone imamo i Fast Forward week, gdje se u tijeku jedne emisije uživo dogodi cijeli tjedan. Dakle imamo dvoje nominiranih, odmah na početku netko ispadne... ukućani odmah odigraju natjecanje za HOH, novi HOH mora ODMAH nekog nominirati, odmah se igra veto, osvajač veta odmah donosi odluku da li će nekog spasiti od nomiancija ili ne (ako spasi, HOH odmah mora nominirati nekog drugog) i onda se ODMAH izbacuje još jedna osoba. To je uvijek fora


Evo malo klipova
Jedna od meni najdražih sezona jeste šesta.. Kuća je bila podijeljena od valjda drugog tjedna.. u jednom trenutku u kuću su ostali Janelle, Howie i Rachel vs Maggie, Ivette, Beaua i April. Tu je bio i James, ali on je nekako bio između dva klana...

U ovom videu, Janelle osvaja HOH i kad joj Jennifer (prošli HOH) treba predati ključeve od HOH sobe, Jennifer ih baci na travu, a Janelle joj u afektu pokaže srednji prst..
http://www.youtube.com/watch?v=cbID-XGgxUA
Zatim Janelle odmah mora nominirati nekog, pa onda nominira u ovo sljedećem klipu:
http://www.youtube.com/watch?v=Bv2eCGgkEiE

Najbolje kad im Janelle na kraju vikne: Bye, bye, Bitches!

Svi fanovi su voljeli i navijali za Janelle i njezin klan.. a mrzili su Maggie i njezinu ekipu

Još jedan odličan moment je bio u Big Brotheru 11...

Amerika je cijeli tjedan glasala kome od stanara će dati posebnu moć: Coup D'Etat (što u prijevodu znači državni udar)... to je moć koja traje dva tjedna. Igrač ju u ta dva tjedna može iskoristiti samo jednom. Igrač može svrgnuti trenutnog HOH-a i umjesto HOH-ovih nominacija postaviti SVOJE nominacije.

I evo što se dogodilo

http://www.youtube.com/watch?v=e4pXkpYmYYc

Ako je netko gledao Amazing Race 17, da, to su Jeff i Jordan

http://www.youtube.com/watch?v=1rTOtr6uAwQ
Evo da vidiš kako izgleda nomination ceremony...

Svaki stanar ima svoj ključ... HOH posloži sve ključeve u nomination box i onda ih na nominacijskoj ceremoniji vade jedan po jedan. Dva ključa nisu u kutiji i osobe koje ne dobiju ključ su nominirane

Zadnje uređivanje soundvision : 03.07.2011. at 13:10.
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 17:28   #100
Quote:
Mikey23 kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=1rTOtr6uAwQ
Evo da vidiš kako izgleda nomination ceremony...

Svaki stanar ima svoj ključ... HOH posloži sve ključeve u nomination box i onda ih na nominacijskoj ceremoniji vade jedan po jedan. Dva ključa nisu u kutiji i osobe koje ne dobiju ključ su nominirane
Ovo je bilo odmah nakon Jessijevog ispadanja kad je dosao onaj Chimin self destruct momenat
Ta 11. sezona je zaista bila sjajna!!! Iako je bilo gresaka u igri, bilo je bas puno i drame i obrta i backstabbinga....sjajna!

Inace ovaj bye bye bitches momenat mi je najbolji momenat u istoriji Big brothera. (vidi se po mom potpisu jel _
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:45.