Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2008., 23:22   #1
Styling

opet nova tema.
neznam dali je bilo..čini mi se da nije dosad..

uglavnom: kako se može iz nečijeg horoskopa raspoznati kako se netko oblači, frizura, šminka, što voli i koji je njegov ukus.koliko netko pridaje važnosti statusnim simbolima..

ja uzimam u obzir veneru i 6.polje (sve sa njim povezano)
neka me ostali nadopune ili isprave ako sam u krivu.

__________________
"Bogatstvo je kao morska voda: što više piješ, sve si žedniji."
Schopenhauer
white_yellow_pink is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 16:08   #2
Quote:
white_yellow_pink kaže: Pogledaj post
uglavnom: kako se može iz nečijeg horoskopa raspoznati kako se netko oblači, frizura
frizura je na glavi, glavu predstavlja prvo polje, pa tom logikom u prvom polju se može iščitati i kvaliteta kose (lavovska griva, ricava ovca isl..)

Quote:
white_yellow_pink kaže: Pogledaj post
šminka , što voli i koji je njegov ukus. koliko netko pridaje važnosti statusnim simbolima..
šminkanje i lickanje bi bio vagin i venerin department
vaga je vrlo 'posh esteta izraženog ukusa; ne znam koje bi to polje bilo i koje polje pada tu pa da se to vidi i kod ne-vaga
ali recimo (to sam pisala na temi mjesec) moja sestra i frendica imaju mjesec u vagi i ono fakat se non stop bigecaju, čak to malo graniči s nekim poremećajem
no također i svi vatreni znakovi se vole kititi i ukrašavati (sjetimo se lavova za strijelce, točnije za njihove ženske predstavnice se pak smatra da se toliko vole đinđati i ukrašavati da to često završi vrlo neukusno)

vodenjak bi bio zadužen za ekstravaganciju i avangardu (reći ću samo jedno: Josipa Lisac ); znam dosta vodenjaka koji se jednostavno moraju istaknuti iz mase; pa će iako se neupadljivo oblače to začiniti nekim raritetima (npr frendica koja nosi naušnice tipa male plastične paprike...nestilizirane) isl.

statusni simboli, luksuz, povezani su s lavom, bikom, jupiterom i s drugim poljem
znak lava, je 'slab' na 'blještavilo'
dok su bik i strijelac najveći hedonsti horoskopa i shodno tome svim blagodatima koje život pruža

škorpionu odgovara malo 'mračniji' look; opasniji, crno,koža (lanci), zakovice, ziherice, dekoltei (cure), sexy izgled i u uredu u utorak, kada pola firme u čudu gleda zakaj je sad ona došla u bijesnom minjaku i mrežastim čarapama na posao?! (imam jednu takvu i jako mi je draga )


Quote:
white_yellow_pink kaže: Pogledaj post
ja uzimam u obzir veneru i 6.polje (sve sa njim povezano)
neka me ostali nadopune ili isprave ako sam u krivu.
jasno mi je za veneru; ali kako 6. polje? zašto?
znam da je ono pokazatelj higijene i kroničnih bolesti
ali da odaje čovjekov stil? šminkanje? prvi put čujem
i to, ako je istina, bi mi bilo jako drago, jer imam krcato to polje

bokte, kvotam tvoj tekst i napišem svoj i ne da mi da objavim jer ima praviše smajlića, pa sam ih išla brisati
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 16:25   #3
6 polje sam negdje čitala da je isto za stil. nemam pojma. rekla mi je Fish na pvt da je to točno.
ajde hvala bogu da je netko ozbiljno shvatio ovu neozbiljnu temu..zvonkaaa evo ti pogledaj si malo aspekte koje radi vladar 6 i gdje se nalazi.

inače kad malo pogledaš- svi ljudi su na neki način slično obučeni- tamne boje, casual, sve ozbiljno nekako.. ona manjina je onih koji se ističu sa nekim svojstvenim stilom

kako to objasniti?



off: a to šta se tiče smajlića to i ja radim.. prvenstveno na pričalici...
__________________
"Bogatstvo je kao morska voda: što više piješ, sve si žedniji."
Schopenhauer
white_yellow_pink is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 19:00   #4
Quote:
white_yellow_pink kaže: Pogledaj post
6 polje sam negdje čitala da je isto za stil. nemam pojma. rekla mi je Fish na pvt da je to točno.
pogledaj si malo aspekte koje radi vladar 6 i gdje se nalazi.

ajde hvala bogu da je netko ozbiljno shvatio ovu neozbiljnu temu..zvonkaaa evo ti

inače kad malo pogledaš- svi ljudi su na neki način slično obučeni- tamne boje, casual, sve ozbiljno nekako.. ona manjina je onih koji se ističu sa nekim svojstvenim stilom

kako to objasniti?

oho, baš to nisam znala
hehe, moj merkur (vladar 6) je u strijelcu u 8.
a inače 6. kuća mi je progutala 'vagu'
pa zato se ja dobro oblačim; a nije đinđavo

ne vidim po čemu bi ova tema bila manje ozbiljna od bilo koje na ovome forumu
ako se raspravljalo o zubima i građi vilice...ova tema je zakon
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 01:16   #5
Slucajno naletio nakon sto je fish napravila pregled foruma, zanimljiva tema jako.

Da li tko moze napisati nesto vise o osobinama odijevanja koje x planeti davaju u 6om polju
pms is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 20:23   #6
Ja znam da los aspekt venere i urana daje kič.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 00:56   #7
kakav styling ima žena s konjukcijom sunca i venere u blizancima, u 2. kući (ja )?

slušam vas...baš me zanima.
__________________
dancing through the fire just to catch a flame
astrid is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 01:12   #8
6.počinje u vodenjaku,a u 6 imam jupitera u ribama
vladar 6.kuće djevica je vladar asc,merkur u ribama rx
što bi značilo oblačim se da izrazim svoj stav,i oblačim se kako se osjećam?
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 13:13   #9
Quote:
astrid kaže: Pogledaj post
kakav styling ima žena s konjukcijom sunca i venere u blizancima, u 2. kući (ja )?

slušam vas...baš me zanima.

kao kylie minogue
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 15:32   #10
Quote:
zvonkaaa kaže: Pogledaj post
kao kylie minogue
wrong. posve netočno.

Quote:
Lutijena kaže: Pogledaj post
Ja znam da los aspekt venere i urana daje kič.
ne znam baš. moja mama ima opoziciju venere i urana, pa je uvijek bila izrazito nesklona svakom kiču...i styling joj je uvijek bio jako daleko od toga. a oko za kič ima takvo da bi mogla tečajeve drugima držati o tome.
__________________
dancing through the fire just to catch a flame
astrid is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 15:41   #11
Quote:
astrid kaže: Pogledaj post
wrong. posve netočno.
Pa ja sam se samo zezala, naravno da ti to ne znam reći

ali i ona ima konjukciju sunca i venere u blizancima, pa sam blebnula bezveze
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 02:30   #12
astrid,ne znam kakav stil ima tvoja mama,ali znam sta kazu knjige i provereno je 100%.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 09:16   #13
Quote:
astrid kaže: Pogledaj post

ne znam baš. moja mama ma opoziciju venere i urana, pa je uvijek bila izrazito nesklona svakom kiču...i styling joj je uvijek bio jako daleko od toga. a oko za kič ima takvo da bi mogla tečajeve drugima držati o tome.
moj brat(vagica) ima konjukciju venere i urana(valjda je i to negativni aspekt) u 2.kući,i isto je nesklon bilo kakvom kiču,ima stila kao rijetko koji frajer.

dok sam ja priča za sebe...
(ali brat me uči)
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 09:29   #14
Quote:
white_yellow_pink kaže: Pogledaj post
6 polje sam negdje čitala da je isto za stil. nemam pojma. rekla mi je Fish na pvt da je to točno.
ajde hvala bogu da je netko ozbiljno shvatio ovu neozbiljnu temu..zvonkaaa evo ti pogledaj si malo aspekte koje radi vladar 6 i gdje se nalazi.
meni se tema jako sviđa,samo nije mi jasno da se stil veže za 6.polje.

vladar 6.polja je merkur,i nalazi se u vagi u steliju sa venerom,marsom i plutonom.
merkur mi ima još trigone sa mjesecom i jupiterom,i sekstil sa saturnom.
(mislim da je to to).

a ne znam,što se tiče stila najdraži mi je klasični stil,premda jako volim modu i pratim modne trendove.
primjetila sam da se oblačim drugačije od većine žena u gradu(npr.obožavam haljine u svako doba godine(ali ne one kičaste)-moj najdraži odjevni predmet,a volim i suknje),dok većina ženskih ne izlazi iz hlača.

definitivno se oblačim jako ženstveno,a ne vidim i zašto ne bih,ipak sam žena

e da,zaboravila sam reći,opsjednuta sam šminkom i kozmetikom uopće,a najveća opsesija su mi proizvodi za kosu,jer mi nema ništa ljepše od duge zdrave sjajne i ravne kose
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 11:51   #15
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
merkur,i nalazi se u vagi u steliju sa venerom,marsom i plutonom.

definitivno se oblačim jako ženstveno,a ne vidim i zašto ne bih,ipak sam žena

e da,zaboravila sam reći,opsjednuta sam šminkom i kozmetikom uopće,a najveća opsesija su mi proizvodi za kosu,jer mi nema ništa ljepše od duge zdrave sjajne i ravne kose
uz toliko planeta u vagi bilo bi apsolutno nemoguće da si ispala drugačija
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 00:00   #16
Zanima me vaše mišljenje:kako se oblače ljudi sa znakom škorpiona na vrhu 6.polja?
__________________
Moja natalna karta:

http://de.tinypic.com/r/t5je52/5
Vega_21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 21:56   #17
Quote:
Vega_21 kaže: Pogledaj post
Zanima me vaše mišljenje:kako se oblače ljudi sa znakom škorpiona na vrhu 6.polja?
... iz vlastitog iskustva (iako znak na vhu 06. nije jedino što se gleda kada je odijevanje u pitanju): ne pridodaje se velika pažnja odijevanju u smislu da se prate trendovi - pomodarstvo isključeno, nitko im nije uzor u odijevanju, ne vole se previše isticati odjećom (djeluju suzdržano i tajanstveno) iako se baš zbog toga zna dogoditi da nekako na kraju nečim privuku pozornost. Praktičnost u odjevanju. Škorpionske boje - crna.

Kakav je "slučaj" kod tebe?
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 16:12   #18
Ja mislim da taj znak koji vlada 6. ne mora apsolutno ništa značiti...meni je strijelac vladaoc 6. ... i po tome bi trebala biti više casual, manje šminke..., a moj stil odijevanja je sve samo ne casual... treba gledati cijelu natalnu...rekla bih da ako netko ima naglašenu vagu i/ili lava u svojoj natalnoj karti, voli se šminkati i uređivati do detalja svakodnevno...nosi glamurozan i elegantan stil...primijetila sam po primjerima oko sebe...
Godišnja doba is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 22:52   #19
Quote:
12.kuća kaže: Pogledaj post
... iz vlastitog iskustva (iako znak na vhu 06. nije jedino što se gleda kada je odijevanje u pitanju): ne pridodaje se velika pažnja odijevanju u smislu da se prate trendovi - pomodarstvo isključeno, nitko im nije uzor u odijevanju, ne vole se previše isticati odjećom (djeluju suzdržano i tajanstveno) iako se baš zbog toga zna dogoditi da nekako na kraju nečim privuku pozornost. Praktičnost u odjevanju. Škorpionske boje - crna.

Kakav je "slučaj" kod tebe?
Pa crna je najčešća boja mog prvog izbora,volim kad je crno ali da sve skupa odiše nekakvom dramatičnom energijom,volim crno-vamp,to me tako ispunjava

Ali nekad osjetim potrebu za malo vedrijim bojama,ali na kraju uvijek ispadne kako mi najbolje stoje tamne boje
__________________
Moja natalna karta:

http://de.tinypic.com/r/t5je52/5
Vega_21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 23:57   #20
Quote:
Vega_21 kaže: Pogledaj post
Pa crna je najčešća boja mog prvog izbora,volim kad je crno ali da sve skupa odiše nekakvom dramatičnom energijom,volim crno-vamp,to me tako ispunjava

Ali nekad osjetim potrebu za malo vedrijim bojama,ali na kraju uvijek ispadne kako mi najbolje stoje tamne boje
... nisu tamne boje toliko " strašne ", mogu biti u kombinaciji sa nekim svjetlijim detaljima koji ne dolaze u prvi plan tako da zagasitost tamne boje dominira, ali da sve zajedno ne izgleda presumorno.
Crna boja je praktična, lakše je kombinirati različite materijale jer su manje prepoznatljivi kada su crne boje u odnosu na nekakvu svijetliju boju. Crno " ide na sve " i ne troši se previše vremena na kombiniranje.

Meni se osobno sviđa jer me ne stavlja odmah u prvi plan kao primjerice crvena, žuta ili neka druga jarka boja, crna daje dozu diskrecije ...
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:58.