Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2008., 22:10   #1
Rekreativni tenis


Pozdrav,
tražim partnera za rekreativni tenis. Nemam profesionalnog teniskog iskustva, ali znam OK igrati tenis pa ako je neko zainteresiran neka se javi na pm. Idealno bi bilo negdje blizu Trešnjevke, ali se može dogovoriti i neka druga lokacija.
Tomislav


Zadnje uređivanje Sheeva : 02.07.2010. at 22:05.
tomix is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 06:59   #2
ak još netko treba partnericu...
Superbare is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 23:22   #3
Quote:
tomix kaže: Pogledaj post

Pozdrav,
tražim partnera za rekreativni tenis. Nemam profesionalnog teniskog iskustva, ali znam OK igrati tenis pa ako je neko zainteresiran neka se javi na mail. Idealno bi bilo negdje blizu Trešnjevke, ali se može dogovoriti i neka druga lokacija.
Tomislav
na krivom si putu i mjestu...
tenis je sport u kojem ti treba samo jedan partner ali ga je nekad teze naci nego 10 toricu za nogomet..
iz iskustva znam da ljudi cesto precjenjuju svoje znanje u tenisu i moze ti se vrlo lako desiti da naletis na nekog puno boljeg i onda nemas nikakve koristi..

ako mislis igrati tenis ozbiljno onda bi ti ja puno prije preporucio da se prijavis na jednu od rekreativnih liga kojih po zagrebu imas dosta a vjerovano je najbojla na teniskim terenima tk dinamo..
prijavis se u njihovu piramidu i igras jedan mec tjedno ali najbolja stvar ce ti biti sta ce igrati sa sebi slicnima jer ces u pocetku biti zadnji red i ako si tolko los da niti sa ovima iz predzadnjeg reda ne mozes odigrati normalnu partiju onda jos malo treniraj..vjerovatno ces moci..
osim sta ces igrati sa sebi slicnima upoznat ces i ostale tenisace i to ti je najbolji put...

ali sve to naravno ako mislis igrati tenis ozbiljno..ako mislis 4 puta godisnje onda badave i tebi i ovome kojeg ovdje izmamis

Zadnje uređivanje Sheeva : 02.07.2010. at 22:05.
Utah is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 23:24   #4

nisam ni gledao datume
Utah is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 22:15   #5
a kaj s curama?? dečkima je po pitanju sportova puno lakše...
Superbare is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 15:59   #6
Quote:
Superbare kaže: Pogledaj post
a kaj s curama?? dečkima je po pitanju sportova puno lakše...
je..kad cura nema ni za ljek...kad jednom prestanu s treniranjem rijetko se rekreativno bave.
ak ti se igra tenis mislim da ti je najbolje rjesenje otici u jedan od klubova koji imaju te rekreative lige kroz cijelu vanjsku sezonu..npr. tk dinamo i onda muski moraju s tobom igrati
Utah is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 16:15   #7
Quote:
Utah kaže: Pogledaj post
ako mislis igrati tenis ozbiljno onda bi ti ja puno prije preporucio da se prijavis na jednu od rekreativnih liga kojih po zagrebu imas dosta a vjerovano je najbojla na teniskim terenima tk dinamo..
prijavis se u njihovu piramidu i igras jedan mec tjedno ali najbolja stvar ce ti biti sta ce igrati sa sebi slicnima jer ces u pocetku biti zadnji red i ako si tolko los da niti sa ovima iz predzadnjeg reda ne mozes odigrati normalnu partiju onda jos malo treniraj..vjerovatno ces moci..
aaaaa, ovo mi je otkriće

daj još malo informacija o tim rekreativnim ligama, jel ima neki link možda? kak se može prijaviti za to?

znam da ima tak nešto za ping pong jer mi frend to vodi, al pojma nisam imala za tenis, a meni bi super došlo tak nešto
__________________
...wir standen ständig auf dem Schulhof in der Ecke und wir tauschten tief enttäuschte Blicke aus
miss l on the road is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 18:27   #8
Quote:
miss l on the road kaže: Pogledaj post
aaaaa, ovo mi je otkriće

daj još malo informacija o tim rekreativnim ligama, jel ima neki link možda? kak se može prijaviti za to?

znam da ima tak nešto za ping pong jer mi frend to vodi, al pojma nisam imala za tenis, a meni bi super došlo tak nešto
imas npr. http://www.tkdinamo.hr/
mislim da je to najbolja rekreativna liga u drzavi..igraju ti i boban, cvitanovic i druge poznate face..boban je inace mislim jedan od najboljih..gledao sam ga jednom uzivo i za jednog rekreativca jako dobar..

te piramide si igraju u dosta gradova s tim da su pravila u svima malo razlicita.
uglavnom sve se svodi na redove..u dinamu imas mislim 17tak redova po 10tak ljudi u redu i svaki tjedan ti je izvlacenje..jedan tjedan se izvlaci tako da neparni red igra sa parnim a sljedeci tjedan parni red izaziva a neparni brani poziciju i ako neparni izgubi ide red nize a ovaj koji ga je dobio naravno red vise..

sjajna stvar..imas zagarantirano jedan mec tjedno i uvjek igras sa ljudima priblizno iste kvalitete i upoznas jos puno igraca s kojima mozes igrati i van piramide naravno jer jedan mec tjedno nije dovoljno..
na pocetku naravno ides na kraj piramide i polako se penjes gore ovisno o svojim kvalitetama...

prijavis se kod vlade rajacica..mislim da ima tamo njegov broj moba..to pocne na pocetku vanjske sezone...

mislim da ti je u tk dinamo fora da platis godisnju clanarinu i vise ne placas terene. imas samo kotizaciju za piramidu.
Utah is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 20:36   #9
zna netko di se sad po zimi moze odigrat ono rekreativno partija tenisa,a da nije strasno skupo? u zagrebu
zagreb4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 14:37   #10
Quote:
zagreb4ever kaže: Pogledaj post
zna netko di se sad po zimi moze odigrat ono rekreativno partija tenisa,a da nije strasno skupo? u zagrebu
To i mene zanima..

I ako mi netko može reć di ima zid i dal se plaća korištenje. Znam da je na savici bio al sad ne znam jel to još uvijek zid koji se može koristit il su napravili teren pa se više ne može lupat.
ukratko.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 00:48   #11
imaš zid na mladosti na savi, besplatno je, ali ajde u glupe sate da uhvatiš mjesto - ljudi se naguraju i to često ne liči na ništa, posebno kad je toplije... ako je neko s tobom možete i na ona dva betonska terena za nešto malo para- ne treba rezervirat, samo pričekaš da ovi prije tebe završe

i ako je ko zainteresiran, ja sam igrala tenis više od 15 godina (prošla jadna turnire po svim mogućim selima), došla studirat u zg, upoznala čari studentskog života i prestala igrat...
sad bi htjela malo za svoju dušu ponovo počet pa ako ima netko ko relativno dobro igra (ipak sam ja bila županijska prvakinja) nek se javi
može split, može zagreb
jadro_keks is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 15:40   #12
Quote:
jadro_keks kaže: Pogledaj post
imaš zid na mladosti na savi, besplatno je, ali ajde u glupe sate da uhvatiš mjesto - ljudi se naguraju i to često ne liči na ništa, posebno kad je toplije... ako je neko s tobom možete i na ona dva betonska terena za nešto malo para- ne treba rezervirat, samo pričekaš da ovi prije tebe završe

i ako je ko zainteresiran, ja sam igrala tenis više od 15 godina (prošla jadna turnire po svim mogućim selima), došla studirat u zg, upoznala čari studentskog života i prestala igrat...
sad bi htjela malo za svoju dušu ponovo počet pa ako ima netko ko relativno dobro igra (ipak sam ja bila županijska prvakinja) nek se javi
može split, može zagreb
Hvala!

Išo bi ja s tobom al ipak nisam dovoljno dobar..
ukratko.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 13:14   #13
Tenis Piramida

Još jedna teniska piramida, igra se na Starim Ravnicama (7 terena)

http://www.domovina-tenis.com/
http://miniliga.domovina-tenis.com/
mba is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 16:52   #14
Quote:
ukratko.. kaže: Pogledaj post
I ako mi netko može reć di ima zid i dal se plaća korištenje. Znam da je na savici bio al sad ne znam jel to još uvijek zid koji se može koristit il su napravili teren pa se više ne može lupat.
Ima jedan na Sveticama odmah s južne (desne) strane zgradice kod glavnog ulaza (kod autobusa), ali taj zna biti zauzet. Zato ima još dva (u stvari jedan dvostrani) na južnom kraju kompleksa. Lijevo od prvog zida dođeš do atletske staze, pa desno prema jugu skoro do kraja.

Naravno, besplatno je.
__________________
I’m not saying let’s go kill all the stupid people … I’m just saying let’s remove all the warning labels and let the problem sort itself out.

Zadnje uređivanje rip : 26.03.2009. at 17:08.
rip is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 17:18   #15
Quote:
zagreb4ever kaže: Pogledaj post
zna netko di se sad po zimi moze odigrat ono rekreativno partija tenisa,a da nije strasno skupo? u zagrebu
Mene to ubija u pojam kaj teniski centri nemaju internet stranice na kojima bi se moglo vidjeti cjenik, raspored, rezervacije i slično. (Možda bi neko mogel zaraditi da im to sredi?)

A čak nema niti neki lak način da online nađeš popis centara s telefonskim brojevima.

Uglavnom, meni se čini da je najjeftinije radnim danom prijepodne. To bi se čak moglo, ako nije zauzeto treninzima za klince, naći i za 50 - 80 kn po satu. Navečer zna biti i oko 120 po satu. Na velesajmu na paviljonu 6 na tepihu je možda malo jeftinije, ali je dosta usko (ima oko metar između terena).

Ak je lepo vrijeme, može se igrati na betonu / asfaltu na Sveticama ili Mladosti. To bi trebalo biti još jeftinije.
__________________
I’m not saying let’s go kill all the stupid people … I’m just saying let’s remove all the warning labels and let the problem sort itself out.
rip is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2009., 09:43   #16
Quote:
rip kaže: Pogledaj post
Mene to ubija u pojam kaj teniski centri nemaju internet stranice na kojima bi se moglo vidjeti cjenik, raspored, rezervacije i slično. (Možda bi neko mogel zaraditi da im to sredi?)

A čak nema niti neki lak način da online nađeš popis centara s telefonskim brojevima.

Uglavnom, meni se čini da je najjeftinije radnim danom prijepodne. To bi se čak moglo, ako nije zauzeto treninzima za klince, naći i za 50 - 80 kn po satu. Navečer zna biti i oko 120 po satu. Na velesajmu na paviljonu 6 na tepihu je možda malo jeftinije, ali je dosta usko (ima oko metar između terena).

Ak je lepo vrijeme, može se igrati na betonu / asfaltu na Sveticama ili Mladosti. To bi trebalo biti još jeftinije.

Daleko su oni od Interneta, svi teniski tereni u gradskom vlasništvu se katastrofalno održavaju.
mba is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 01:55   #17
Quote:
rip kaže: Pogledaj post
Ima jedan na Sveticama odmah s južne (desne) strane zgradice kod glavnog ulaza (kod autobusa), ali taj zna biti zauzet. Zato ima još dva (u stvari jedan dvostrani) na južnom kraju kompleksa. Lijevo od prvog zida dođeš do atletske staze, pa desno prema jugu skoro do kraja.

Naravno, besplatno je.
Hvala!
ukratko.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 20:16   #18
Quote:
jadro_keks kaže: Pogledaj post
može split, može zagreb

može rijeka?
Noštromo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 09:31   #19
I want to play

ej ljudi, pošto je piramida svugdje počela a nemam s kim igrat ako ima netko da bacimo pokoji meč nek se javi.
tomek_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 09:33   #20
......

zaboravih reći, zagreb, što bliže dubravi ako nije problem, makar sve lokacije dolaze u obzor
tomek_zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:40.