Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Kuhinja bez mesa

Kuhinja bez mesa Vegetarijanstvo, veganstvo, makrobiotika i ostala bezmesna prehrana

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2017., 16:38   #101
kakvo je trenutno stanje po zagrebackim vrticima? Dali je moguce u gradskim vrticima provuci vegansku prehranu? Tj da si dijete nosi svoj zdravi rucak svaki dan?
iva1505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 01:15   #102
Ima netko iskustvo sa vege prehranom u Petrovoj bolnici?
dharma108 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2018., 12:54   #103
Quote:
dharma108 kaže: Pogledaj post
Ima netko iskustvo sa vege prehranom u Petrovoj bolnici?
Evo opet ja Postoji li uopče vegetarijanska hrana u Petrovoj bolnici. Vjerujem da je neka vegetarijanka bila hospitalizirana kroz zadnjih par godina.

U Evropi je to standard u bolnicama.

Molim bilo kakvo iskustvo jer moram 10 dana tamo boraviti.
dharma108 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2018., 22:46   #104
prije par godina nije postojala, jedino posebna prehrana za dijabeticare i celijakicare
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2018., 01:44   #105
Quote:
aria kaže: Pogledaj post
prije par godina nije postojala, jedino posebna prehrana za dijabeticare i celijakicare
Sve sam se nadala kako postoji vegeterijanska prehrana. Kako preživjet deset dana ako nemaš da ti netko donosi jelo izvana.

Kako se snači---jesti priloge ---strašno
dharma108 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 11:54   #106
Quote:
dharma108 kaže: Pogledaj post
Ima netko iskustvo sa vege prehranom u Petrovoj bolnici?
Netko mi je nedavno bio tamo i treba reći sestri da hoćeš vegetarijansku prehranu, nije im to strano. Samo ti ne mogu puno reći o tome što ćeš dobiti, jer se radilo o par dana i većinom je to bila tekuća hrana, znači neke povrtne juhe, a kasnije riža, povrće i neki umak, sve nešto lagano. Treba ponijeti nešto izvana; oraščiće, kikiriki, peciva, da malo to nadopuniš.
Sparkly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2018., 15:23   #107
evo što dobe u Japanu:

http://www.index.hr/lajk/poster/2025...anskoj-bolnici
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2018., 10:14   #108
Ehm, tema je, kakti, veggie prehrana..
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2018., 15:18   #109
Vratila se iz Petrove bolnice. Svaki dan sam dobivala vege obroke i stvarno su se trudili. Falilo je malo soli iako ja jedem prilično neslano. Tako da je dobro uzeti malu solenkicu.Nravno nije bilo tofua, soje i ostalog, ali nisam bila gladna. Obroci su bili ogromni---pojela bi polovicu donešenog---valjda su se bojali da ne ostanem gladna kad ne jedem meso :-))))
dharma108 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2018., 21:41   #110
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Okladi se s njim Zaozbiljno, ako je stvarno uvjeren u to, bit ce mu lako okladiti se u pozamasnu svotu love.
Eto me natrag s 20 godina

Na 20. rodendan sam preduhitrila ocevu cestitu s "Tko je ono rekao da necu dozivjeti dvadesetu??". Sad je zapravo dosta chill i hvali moju (sada vegansku) prehranu, uz komentare kako sam vjerojatno najzdravija u obitelji i tak to.


Sto se teme tice, na ekskurzijama sam pocela lagati da imam razne alergije kako bi ljudi bili ponukani da mi ne podmetnu nesto. Idem logikom da moje lazi imaju manje stete

Idem redovno donirati krv u Petrovu 3 i ne vjerujem tetama u restoranu dovoljno da uzmem nesto vise od salate i case vina za svoj bon za hranu.
arivle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:43.