Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2017., 15:40   #3901
Quote:
ChemTrail kaže: Pogledaj post
300je max koji bih dala za lokot
KRYPTONITE sa linka izmedu 200 i 300kn (skrolaj malo kad otvoris) ce i vise nego dovoljno posluziti zastiti bajka.

http://www.ciklo-centar.hr/new/artikli.asp?ID=787
__________________
PRO
litrenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 15:48   #3902
Quote:
tirox kaže: Pogledaj post
Kaj se tiče Ikea Sladda U-Lock, za 130kn je ok ali večina ljudi nema/ne treba IKEA FAMILY uslugu.Regularna cijena je 180kn, pa kad vidiš bitne detalje to je znatno preskupo i neisplativo.
Btw...za napraviti IKEA FAMILY karticu ti treba doslovno 10ak minuta da ju sam napraviš...ono zbog čega sam ju ja napravio, uz family popuste ne moraš čuvati račune samo prilikom kupnje daš karticu i račun može ići u smeće



Quote:
Za 165kn moš kupit Zefal K-TRAZ U13/Ciklo-Centar, ili znatno bolji i več odavno poznati i provjereni U-Lock model.
Na tvoju preporuku i ja sam isto postao ponosan vlasnik Zefala

Quote:
Kolko ja vidim Ikea U-Lock ima Nizozemski ART certifikat. Preciznije tu su dvije ART zvjezdice, od maksimalno mogučih pet zvjezdica razine sigurnosti.Dakle tu je sve jasno, Ikea Ulock spada u istu klasu kao Kryptonite Kryptolock ili Evolution Mini serija.Ali tu ima jedna bitna razlika, Ikea U-Lock očito zaključava obje strane U-Lock štangi, u odnosu na preskupi/precjenjeni Kryptonite dvojac koji se ionako ne preporuča.
Tirox care zahvaljujem ti na iscrpnom odgovoru
Bezoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 14:01   #3903
Quote:
litrenka kaže: Pogledaj post
KRYPTONITE sa linka izmedu 200 i 300kn (skrolaj malo kad otvoris) ce i vise nego dovoljno posluziti zastiti bajka.

http://www.ciklo-centar.hr/new/artikli.asp?ID=787
Preporuka ti je šipak na kvadrat, na ovaj način bez detalja U-lock preporuča samo osoba koja nema blage veze o omjeru uloženo-dobiveno.To ti je isto kao recimo ovakva preporuka, odi u RogJomu pa kupi Trek bajs između 3500 i 5500kn bit če ok.

Niti jedan Kryptonite U-Lock do 300kn nije isplativa kupnja.Činjenice su jasne preskupo loše dizajnirano itd, tipična Kryptonite marketinški prenapuhana i preskupa U-Lock bižuterija.

https://1drv.ms/f/s!AlF4STCErOSGg0dHkHTzzDF4hxKM

https://1drv.ms/f/s!AlF4STCErOSGgzW8kqtj0oVGStiS

Ovo je realnost u praksi, Ciklo-Centar U-Lock do 300kn plati i nosi samo Zefal K-TRAZ U13 za 165kn, ili ZEFAL K-Traz U13 Mini 150kn.Za tu lovu to je super ponuda, i realno Ciklocentar navedene modele prodaje ispod tržišne cijene.Ali to je tak kad te stisne konkurencija(RogJoma pa Decathlon itd), onda barem par U-Lock model moraš ponudit po vrlo ugodnoj cijeni.

https://www.amazon.de/Zefal-B%C3%BCg.../dp/B01DQXALQA

https://www.amazon.de/Schloss-ZEFAL-.../dp/B01DQXEVKC


Quote:
Bezoo kaže: Pogledaj post
Btw...za napraviti IKEA FAMILY karticu ti treba doslovno 10ak minuta da ju sam napraviš...ono zbog čega sam ju ja napravio, uz family popuste ne moraš čuvati račune samo prilikom kupnje daš karticu i račun može ići u smeće





Na tvoju preporuku i ja sam isto postao ponosan vlasnik Zefala


Tirox care zahvaljujem ti na iscrpnom odgovoru
Sve to štima ali opet isto, to su klasične nepotrebne Ikea marketinške budalaštine.Kompliciraju bezveze, umjesto da ponude samo jednu realnu cijenu recimo do 150kn, oni eto kemijaju sa popustom preko nekakvih kartica.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=3899
tirox is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 04:58   #3904
Fun fact - netko mi je probao obiti on guard brute
__________________
samo gledam!
vaglji is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 06:29   #3905
Na cesti, u haustoru... gdje?

Daj baci par slika da vidimo štetu.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 07:01   #3906
a nemam puno detalja pošto bajk sad sestra vozi
desilo se u sesvetama na ulici prije koji tjedan ako se dobro sjećam (budem dodala detalje o lokaciji ako se ona sjeti)

mislim da su probali odvojiti onaj plastični žuti dio na spoju U-I pa su skuzili da nebu išlo
sister poludila, ali preživjeli smo i to je bitno (osim što ga sad manijakalno ključa sa još 2 debelje sajle oko kotača čisto onak )
__________________
samo gledam!
vaglji is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 13:41   #3907
Quote:
vaglji kaže: Pogledaj post
a nemam puno detalja pošto bajk sad sestra vozi
desilo se u sesvetama na ulici prije koji tjedan ako se dobro sjećam (budem dodala detalje o lokaciji ako se ona sjeti)

mislim da su probali odvojiti onaj plastični žuti dio na spoju U-I pa su skuzili da nebu išlo
sister poludila, ali preživjeli smo i to je bitno (osim što ga sad manijakalno ključa sa još 2 debelje sajle oko kotača čisto onak )
Zakaj uopče trgat plastiku zbog čega, pa U-Lock konstrukcija nije od plastike as ti gospe.Tak nekaj može probat ili pokušat, pa samo osoba koja nema poma kaj je uhvatila u ruke.Realno to se niti ne može tretirat kao pokušaj krađe, nego eto onako smotana budala u pokušaju igre sa pepelom.Kaj se tiče zaštitne plastike ili kučišta, pa moš ga slobodno zatuč s čekičem.Na kraju dobit češ mršavi U-Lock, ili OnGuard Bulldog seriju, koja osim bočnih gumiranih čepova uopče nema nikakve zaštitne plastike.Ako zaštitna plastika nije previše potrgana, pa to se može elegantno zaljepit i eto opet sve ok.




Kad smo več tu, eto u Rogjomi je opet dostupan "lagani OnGuard Neon" u standardnoj veličini 23cm.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=3471
tirox is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 15:38   #3908
Ima li tko za preporučiti neki nosač za ulock?

Inače imam K Traz U13 Mini i s njime sam dobio nosač, ali mi je otpala ona kvačica u koju se umetne nosač i koja ga drži da ne ispadne. Imam i dalje onaj dio sto je pričvršćen za ramu, ali je otpao taj drugi dio koji je s jednim šarafom bio pričvršćen za ovaj prvi. Vjerojatno se šaraf od uporabe olabavio, nisam primijetio i sad imam upotrebljivi ulock i neupotrebljivi nosač.

Nisam našao da Zefal ima za posebno kupit samo nosač. Sad ga nosam u ruksaku, ali nije mi praktično za kraće vožnje.

Ako nije jasno stavit ću slike kad budem u prilici

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
QuarkTheFerengi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 10:10   #3909
Čičak vezice za kablove, koristim ih godinu dana i sasvim solidno drže U-lock, a mogu se montirati na bilo koji bajk tj. bilo koji U-lock.

Brza i jednostavna instalacija i (de)montiranje U-locka, ne koštaju puno, a mogu držati i najteže lokote bez ikakvih problema.

Primjer



Ima ih po raznim Bau centrima ili Pevecima, a ja sam svoje nabavio u Chipoteci.
.:domy:. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 15:09   #3910
Quote:
QuarkTheFerengi kaže: Pogledaj post
Ima li tko za preporučiti neki nosač za ulock?

Inače imam K Traz U13 Mini i s njime sam dobio nosač, ali mi je otpala ona kvačica u koju se umetne nosač i koja ga drži da ne ispadne. Imam i dalje onaj dio sto je pričvršćen za ramu, ali je otpao taj drugi dio koji je s jednim šarafom bio pričvršćen za ovaj prvi. Vjerojatno se šaraf od uporabe olabavio, nisam primijetio i sad imam upotrebljivi ulock i neupotrebljivi nosač.

Nisam našao da Zefal ima za posebno kupit samo nosač. Sad ga nosam u ruksaku, ali nije mi praktično za kraće vožnje.

Ako nije jasno stavit ću slike kad budem u prilici



Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Moš kupit poseban U-lock nosač, ali to ti uopče ne treba pogotovo ne za Mini U-lock mase 800g.Kryptonite ima univerzalne U-Lock nosače, trenutna Ciklo-Centar cijena 75kn.Detalji su na dolnjem linku, ukratko uz taj nosač imaš nastavke za bilo koju klasičnu okruglu U-Lock štangu promjera 13mm ili 16mm.Zefal K-TRAZ U 13 serija, to su klasične U-Lock štange promjera 13mm.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=3387

Eto ti nekoliko primjera improvizacije, tu je galerija fotki pa pogledaj kaj sve moš iskombinirat.Za krače relacije, pa najlakše da Mini U-Lock okačiš na ramu, ili kao primjer Mini U-Lock verzije i standardne veličine na mojoj plavom Nakamuri. Za stalno najbolji U-Lock nosač, ili idealan za bilo koji Mini U-Lock opet moja plava Nakamura.Dakle Mini U-lock elegantno ubacit/prilagodit u klasični nosač bidona, pod uvjetom da ne koristiš bocu za vodu.

https://1drv.ms/f/s!AlF4STCErOSGg0uAImzXyy7zpm09

Quote:
.:domy:. kaže: Pogledaj post
Čičak vezice za kablove, koristim ih godinu dana i sasvim solidno drže U-lock, a mogu se montirati na bilo koji bajk tj. bilo koji U-lock.

Brza i jednostavna instalacija i (de)montiranje U-locka, ne koštaju puno, a mogu držati i najteže lokote bez ikakvih problema.

Primjer



Ima ih po raznim Bau centrima ili Pevecima, a ja sam svoje nabavio u Chipoteci.
Ako ti imaš takav U-lock kao na fotki, to je loša montaža ili improvizacija+koš čičak traka, takva sklamerija fakat nema smisla. Taj U-Lock ima svoj nosač, uz koji ti samo treba jedna čičak traka za dodatno U-lock učvrščivanje.

Zadnje uređivanje tirox : 28.08.2017. at 15:24.
tirox is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 22:12   #3911
Quote:
tirox kaže: Pogledaj post
Moš kupit poseban U-lock nosač, ali to ti uopče ne treba pogotovo ne za Mini U-lock mase 800g.Kryptonite ima univerzalne U-Lock nosače, trenutna Ciklo-Centar cijena 75kn.Detalji su na dolnjem linku, ukratko uz taj nosač imaš nastavke za bilo koju klasičnu okruglu U-Lock štangu promjera 13mm ili 16mm.Zefal K-TRAZ U 13 serija, to su klasične U-Lock štange promjera 13mm.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=3387

Eto ti nekoliko primjera improvizacije, tu je galerija fotki pa pogledaj kaj sve moš iskombinirat.Za krače relacije, pa najlakše da Mini U-Lock okačiš na ramu, ili kao primjer Mini U-Lock verzije i standardne veličine na mojoj plavom Nakamuri. Za stalno najbolji U-Lock nosač, ili idealan za bilo koji Mini U-Lock opet moja plava Nakamura.Dakle Mini U-lock elegantno ubacit/prilagodit u klasični nosač bidona, pod uvjetom da ne koristiš bocu za vodu.

https://1drv.ms/f/s!AlF4STCErOSGg0uAImzXyy7zpm09



Ako ti imaš takav U-lock kao na fotki, to je loša montaža ili improvizacija+koš čičak traka, takva sklamerija fakat nema smisla. Taj U-Lock ima svoj nosač, uz koji ti samo treba jedna čičak traka za dodatno U-lock učvrščivanje.
Ajd ne pričaj bedastoće, jer gledam te tvoje slike i to su tek kombinacije da te bog sačuva. Lockovi vire na sve strane i u vožnji zapinješ nogama za njih GARANT.

Ova čičak kombinacija drži lock bolje od skoro bilo kojeg nosača (koji pucaju kao od šale jer su dno kvalitete), plus što ti rezervni nosači koštaju barem duplo više od čičak vezica.

Ja doslovno mogu odraditi downhill rutu po Sljemenu i biti siguran da će lock ostati na mjestu, a za te original nosače ... baš i nisam siguran
.:domy:. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 13:32   #3912
Ja ga gumicom vežem,te ona drži dok se ne raspuca pa pukne,zatim staviš novu,drugu.

Inače sezona sajli je počela.
10-12 bajkova vezenih neću reći gdje,svi na sajlma,ja kao vanzemaljac
na jeftinom midi u-locku
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 16:55   #3913
Hvala svima na korisnim savjetima.

Najviše mi se sviđaju prijedlozi od tiroxa s pripadajućom galerijom slika. Koristit ću neku od kombinacija s nosačem bidona jer imam dva, a i ne nosim uvijek vodu, osobito ako idem na posao ili samo skočim malo do grada.

Odlične ideje i primjeri

Samo da dodam. Meni je originalni nosač bio odličan, čvrst, nije se ulock klimao niti je postojala mogućnost da padne. Moja je krivnja što nisam uočio da se otpustio šaraf. Bar pretpostavljam da se to dogodilo jer u biti ne znam kad i kako mi je otpao. Nosio sam bicikl na more na krovnom nosaču (ulock sam naravno skinuo) i tamo sam primijetio da nema tog dijela. U međuvremenu do mora je bicikl skidan s krova, no ne znam kad se taj dio izgubio.



Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
QuarkTheFerengi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 20:43   #3914
Ti nosači pucaju skoro na svakom locku i ako ti je u planu mijenjati ih svakih par mjeseci, slobodno ih mijenjaj.

Pun je internet savjeta o nosačima koji su pukli, pa ljudi traže alternative za te nosače. Ekipa koja vozi po makadamu, brdskim stazama ili lošim cestama jako dobro zna o čemu pričam.

Ovo vješanje na bidone je poprilično nestabilno i nezgrapno rješenje, jer postoji sto drugih kvalitetnijih načina/rješenja koja će držati lock DALEKO sigurnije i neće mu dopuštati lupanje po okviru bajka (glodanje boje i buka).

Ali dobro, svako se snalazi kako zna
.:domy:. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 21:39   #3915
Quote:
.:domy:. kaže: Pogledaj post
Ti nosači pucaju skoro na svakom locku i ako ti je u planu mijenjati ih svakih par mjeseci, slobodno ih mijenjaj.

Pun je internet savjeta o nosačima koji su pukli, pa ljudi traže alternative za te nosače. Ekipa koja vozi po makadamu, brdskim stazama ili lošim cestama jako dobro zna o čemu pričam.

Ovo vješanje na bidone je poprilično nestabilno i nezgrapno rješenje, jer postoji sto drugih kvalitetnijih načina/rješenja koja će držati lock DALEKO sigurnije i neće mu dopuštati lupanje po okviru bajka (glodanje boje i buka).

Ali dobro, svako se snalazi kako zna
Možda glupo pitanje, ali kako s tim čičkovima postigneš da ti ulock ne dodiruje okvir i da nema lupanja jer mi se upravo to činilo kao najveći nedostatak "tvog" sistema

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
QuarkTheFerengi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 22:42   #3916
Quote:
.:domy:. kaže: Pogledaj post
Ti nosači pucaju skoro na svakom locku i ako ti je u planu mijenjati ih svakih par mjeseci, slobodno ih mijenjaj.

Pun je internet savjeta o nosačima koji su pukli, pa ljudi traže alternative za te nosače. Ekipa koja vozi po makadamu, brdskim stazama ili lošim cestama jako dobro zna o čemu pričam.

Ovo vješanje na bidone je poprilično nestabilno i nezgrapno rješenje, jer postoji sto drugih kvalitetnijih načina/rješenja koja će držati lock DALEKO sigurnije i neće mu dopuštati lupanje po okviru bajka (glodanje boje i buka).

Ali dobro, svako se snalazi kako zna
Ne, U-Lock nosači ne pucaju ako U-lock dodatno osiguraš sa čičak trakom za ramu bicikla.Samo jedna čičak traka radi čuda, dodatno začičkan U-Lock za ramu znači 50% manje opterečenja na U-Lock nosač.Problem je jednostavan, večina biciklista ne koristi čičak trake, dakle samo gurne U-Lock u nosač, i to je to pa dokle izdrži.Večina biciklsta puno toga radi ukrivo, realno ekipa ne može svladat niti osnovne stvari ili bajs održavanje.Kak če neko odradit smislenu improvizaciju, kad ne zna niti gumu napumpat, ili recimo pokrpat/zamjenit probušenu gumu itd.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=8306

Ozbiljno bicikliranje po brdskim stazama sa U-Lock u nosaču, takav biciklist je okvirno totalno ponorel bez greške.MTB bicikliranje po brdima, tu se U-Lock(što lakši) nosi samo u ruksaku ili još bolje uopče ga ne nosiš sa sobom.MTB bicikliranje zna se kak to ide, što lakši biciklist i bez nepotrebnog utega od 1.5kg na biciklu, pa niti na leđima u ruksaku itd.

U-Lock u bidonu na mojem primjeru, to je super rješenje bolje od bilo kojeg U-Lock nosača. Unutra moš ubacit(uz malu prilagodbu) bilo koji U-Lock do recimo 26cm, veči ili manji U-Lock to ovisi o veličini rame bajsa.Ako pogledaš fotku to nije čisit bidon, i realno samo ovakav običan bidon je idealan za takvu namjenu.Kao što vidiš tu je nešto na bidon dodano, ili dodatno po potrebi prilagođeno. U-Lock po defoltu ne može tak jednostavno ili optimalno sjest u ovakav bidon.Treba odradit improvizaciju, pa eto U-Lock je elegantno zaključan kroz bidon.U-lock ne može ispast iz bidona, nema nikakve šanse za ispadanje.Može se samo olabavit, ali to buš primjetil lako dakle nema frke.Pričvrščivanje je stvar izbora, moš iskoristit komad zračnice kao na fotki(moš i dvostruki sloj), ili po želji iskoristiš jednu robusnu čičak traku.Za normalno bickliranje jedna guma/čičak traka je dovoljna.Ako hočeš moš se još dodatno osigurat, pa dolnji dio U-Lock dodatno čičak trakom zakačit za bidon.

Ako osoba u sebi ima dobru razinu improvizacije, dosta je da vidiš samo okvirno ideju za određeni primjer.Sve ostalo ide svojim tokom, brzo se spoje razne točkice i eto nema nikakvih problema.



Zlatna pravila su jasna, čisti biciklistički U-lock standardne veličine 23cm ne bi trebao težit više od 1.5kg.Realna praksa je sasvim drukčija ili apsurdna, pa recimo Kyptonite New York STD ima 2kg na duljinu od 20cm.OnGuard Brute je sasvim druga priča, oko 1.8kg ali na duljinu od čak 26cm.

Abus Granit 540 U-lock, on s razlogom nosi titulu kao konstrukcijski+sigurnost najbolji biciklistički U-Lock na tržištu.Cijena je prilično visoka, ali takva je i kvaliteta i da verzija od 23cm ima masu 1500g.

Ljudi realno nemaju poima kaj kupuju, kao ovaj bedasti U-Lock primjer na dolnjem linku.Neko je kupil U-Lock od skoro tri kile, i šta če sad sa tom hrpom žembeleza.Hebiga kad ti nema ko poklonit pametan savjet, onda kupiš U-Lock od 3kg koji realno i nije namjenjen za zaključavanje bicikla.Za kraj baš si zamišljam, takav U-Lock na MTB bicikliranju "zašvasan za ramu", ili nošenje u ruksaku itd.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=3849

Zadnje uređivanje tirox : 29.08.2017. at 23:40.
tirox is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 23:14   #3917
Ja sam imao isti problem, kamo staviti ulock.
Nakon dosta mozganja koristio sam 2 rjesenja , prvo dok nisam nabavio straznji nosac za stvari.
Nosac za ulock(dosta je pouzdano izgledao moram priznati, ulock je masterlock neki veci model) sam stavio na cijevi od sica, one koje su drito ispod sica.
Malo sa strane jel .
Ulock je taman usao tamo i nije mi nimalo smetao kod pedaliranja.
Naravno , kod prelaska preko rinzola malo bi "zalupio" ulock, a to sam rijesio onim fleksibilnim trakama za sa kukicama na kraju, koje se koriste za vezanje stvari na autu, ima ih po ofertisima pevecima i sl.Cak sam nasao zlatno crne u boji bicikla

Druga opcija, koju trajno koristim je stavljanje nosaca u torbicu na straznjem nosacu.Torbica je dosta velika, ali ne stane bas cijeli jer je 28cm moj ulock,onaj dio gdje je brava stavim da "viri" van torbice i cijelu torbicu predem sa 2-3 namotaja fleksibilne trake od metra, koja na kraju nema kukice nego one ko trokute koji se otvaraju.
Brzo rjesenje, ne lupka u voznji, ne smeta.
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 00:33   #3918
Quote:
QuarkTheFerengi kaže: Pogledaj post
Možda glupo pitanje, ali kako s tim čičkovima postigneš da ti ulock ne dodiruje okvir i da nema lupanja jer mi se upravo to činilo kao najveći nedostatak "tvog" sistema

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
S obzirom da su ove čičak trake (koje sam predložio u prvom postu) duge 30cm lagano se omotaju par puta oko cijevi bicikla gdje će U-lock dodirivati okvir. Ili možeš par puta omotati oko šipke U-locka - u oba slučaja savršeno amortizira dodire/udarce u okvir.

A postoji i treća opcija, dvije gumice/lastike omotaš oko onog debelog dijela U-locka (na mjestu gdje očekuješ kontakt sa biciklom), opet se ne čuje niti najmanji udarac/dodir ili lupkanje, čak i kada voziš kao manijak po šumskim putevima i nizbrdicama

Na slici koju sam stavio u prvom postu se vidi da je kortištena ona platnena futrola na U-locku koja amortizira kontakte te sprječava oštećenje boje na biciklu.


Zadnje uređivanje .:domy:. : 30.08.2017. at 01:49.
.:domy:. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 19:18   #3919
Eto šta ti je konkurencija, sad i Ciklo-Centar u ponudi ima OnGuard U-Lock modele.

OnGuard Bulldog model sa šifrom, pa to niti nisu trebali stavljat u ponudu.Očito se ekipa u Ciklo-Centur slabo kuži u bitne detalje, dakle zaboravite na U-Lock sa zaključavanjem na šifru.

http://www.ciklo-centar.hr/new/artikli.asp?ID=787

https://www.rog-joma.hr/oprema.php?g...oiVS1MT0NLIjt9

Miksanje Kryptonite i OnGuard ponude je ok, ali kad uloženo-dobiveno usporediš cijene eto problema.

KRYPTONITE Evolution 4 cijena nema nikakvog smisla, kad je tu znatno jeftiniji ali osjetno jači/robusniji OnGuard Brute model.

KRYPTONITE Messenger Mini+, apsurdno preskup kramp

KRYPTONITE Evolution 9 Mini, preskupi kramp

KRYPTONITE Evolution Lite 6 Mini, preskupi kramp

https://1drv.ms/f/s!AlF4STCErOSGg0dHkHTzzDF4hxKM

https://1drv.ms/f/s!AlF4STCErOSGgzW8kqtj0oVGStiS

Kolko ja vidim, u ponudi više nema Kryptonite New York STD modela/20cm(500kn)sa 16mm U-Lock štangama.Ako su umjesto njega ubacili OnGuard Brute, dobar potez za kupce jer to su U-Lock modeli iste sigurnosne klase.Sad su u ponudi dva Brute modela, STD od 20cm i duža verzija od 26cm.
tirox is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 16:25   #3920
Jel imao netko pokušaje krađe ili samu krađu bicikla s u-lock zaštitom? Vjerujem da potencijalni lopovi zaziru od krađe bicikla s u-lock zaštitom.
snikodic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:11.