Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2011., 19:33   #61
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Vidi se Da ju ne mrzis, znao bi da su i prirodni sastojci kemikalije, da si ti nacinjen od kemikalija i da je sve sto unosis u sebe nacinjeno od kemikalija (prva lekcija kemije, sedmi razred).

http://icanhasscience.com/chemistry/...nt-a-chemical/
Ah što bih dao da sam i ja tako mudar...

Gore sam pisao cijeli esej o pilulama, trebam li sad pojašnjavati što sam mislio pod "mrzim kemiju"?

Ili ćeš mi sad objasniti da ono gore nije zapravo esej i dati mi link s definicijom?
tamburix is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 19:36   #62
Ono sto si gore napisao je cisti appeal to nature. "Alli nije prirodan, pa ne valja, Capsilex je prirodan, pa valja, a nuspojave, to je zapravo dobro jer je prirodan." I cijanid je prirodan. I zelene pupavke su prirodne. I radioaktivne rude su prirodne. Dobar tek!
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2011., 21:18   #63
Da podijelim svoje iskusto sa Vama i olakšam onima koji se dvoume kupiti Capsiplex!radije potrošite tih 280 kn na kupnju povrća, žitarica,posnog sira i zelenog čaja!vraćam se svom provjerenom načinu skidanja kila, nema rezultata bez vježbanja i znojenja.Popila sam jednu kutiju tableta i sknula cca 1 kg, jedino pozitivno što sam osjetila je količina energije koju sam imala prije treninga....eto, nadam se da će vam moje iskustvo pomoći u odluci...
P.G is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 21:48   #64
Proactol se može naručiti sa interneta

Tu ima link
http://emrsavljenje.com/clanci/proac...a-mrsavljenje/


Ima tamo i za Capsiplex, ali nekako mi ideja da mi se ono ljuto iz paprike otopi direktno u crijevima ne sviđa.

__________________
.:. Ja bi ovo! .:.
huskyblack is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 21:56   #65
Ne zavaravajte se. Bez muke nikakvi suplementi ne vrijede. Postoje tablice. Postoji odricanje i fiskultura. Mali obroci svakih par sati i dvadeset minuta svakodnevne aerobne aktivnosti i bok. Ko misli da bu bil sit i gubil masti, zavarava se. Vrak ti ovo kad vidim, izgleda da bi svi j..... a da im ne vujde.
__________________
Raj na Zemlji postoji, no ljudima ipak treba neko prikladnije mjesto.
Slaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 00:14   #66
Quote:
tamburix kaže: Pogledaj post
Ovaj link što sam stavio ide direktno na stranice proizvođača (evo opet: Proactol Plus i kod za 8% popusta PROAC8)

Ponavljam ponudu: ako netko iz Zg naručuje, možemo podijeliti troškove, ja si svakako naručujem još jednu kutiju krajem tjedna.

@Slaven: ti si u pravu, nema dileme da je to najbolje i najzdravije, samo ima nas koji si to ne možemo priuštiti.
"odricanje i fiskultura. Mali obroci svakih par sati"... prekrasno, ali kad čovječe, 10 sati dnevno sam na poslu...!
Ja mrzim vjezbat i znojit se po teretanama i fitnes klubovima
Ma mrzim se znojit opcenito...
Svaka pomoc sa strane mi dobrodosla...a jednom ce nesto upalit..
Odnosno,vec jeste...ja nasla "carobnu formulu"
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 12:31   #67
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Ja mrzim vjezbat i znojit se po teretanama i fitnes klubovima
Ma mrzim se znojit opcenito...
Svaka pomoc sa strane mi dobrodosla...a jednom ce nesto upalit..
Odnosno,vec jeste...ja nasla "carobnu formulu"
na kakvu čarobnu formulu misliš? na proactol?

tamburix, pokušala sam naručiti s te stranice, ali mi skroz izbacuje da mi ne odgovara neki kod i neće možeš li mi reći, dok piješ tablete, jesi se pridržavao od neke hrane, jesi jeo sve ili? jesi se bavio nekom fizičkom aktivnosti?
good_girl_16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 16:15   #68
Quote:
good_girl_16 kaže: Pogledaj post
tamburix, pokušala sam naručiti s te stranice, ali mi skroz izbacuje da mi ne odgovara neki kod i neće možeš li mi reći, dok piješ tablete, jesi se pridržavao od neke hrane, jesi jeo sve ili? jesi se bavio nekom fizičkom aktivnosti?
Odgovor tebi i ostalima što su me pitali na privat:
Ono gore je link s kojeg sam ja naručivao i meni radi normalno, samo kad odeš na stranicu proizvođača stisneš "Order Today".
Odabereš količinu koju naručuješ i ispuniš svoje podatke i podatke o plaćanju. Pazi da označiš "Royal Mail", piše da je dostava za 25-30 dana, ali meni je stiglo za nekih 12-14 dana. Nema potrebe da plaćaš DHL 30-ak € više, osim ako ti se baš jako ne žuri

Čini se jedino da ovaj kod za popust PROAC8 više ne važi, ali sistem ti izbacuje da možeš iskoristiti neki novi kod EXPIR1 s kojim imaš 7% popusta. To samo ukucaš/kopiraš u ono polje "Discount Code" i stisneš "Apply".

Možeš ih kontaktirati i mailom, gore stisneš "Contact customer Service".

Nisam baš pretjerano pazio, možda sam malo više pripazio na slatkiše i tjestenine, ali činjenica je i da sam puno rijeđe bio gladan. Čak više pazim sad, da ne vratim kilice nazad
Fizičke aktivnosti, niti stignem, niti mogu previše jer imam problema s koljenom. Ali naravno, da se preporučuje više aktivosti i paziti što se papa i naravno da to može samo pomoći.
Netko me je pitao: za skinuti 8 kg, dvije kutije bi trebale biti sasvim dovoljne. Nisam ni ja neki stručnjak, ali obično ide oko 4-5-6 kg/mjesečno bez problema. Vjerojatno ponešto ovisi i koliko viška imaš, tj. ako više imaš, više se istopi...barem pretpostavljam
tamburix is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 17:49   #69
Quote:
good_girl_16 kaže: Pogledaj post
na kakvu čarobnu formulu misliš? na proactol?

tamburix, pokušala sam naručiti s te stranice, ali mi skroz izbacuje da mi ne odgovara neki kod i neće možeš li mi reći, dok piješ tablete, jesi se pridržavao od neke hrane, jesi jeo sve ili? jesi se bavio nekom fizičkom aktivnosti?
Ne,nego tomato weight loss
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 18:09   #70
Na spomen tableta za mršavljenje uvijek se sjetim Oprah:

Da postoji takva, mislite li da bi ja ovako izgledala?

A dobra mi je ona....s reklame....negdje sam vidjela: Anđelina Đoli ju koristi....uj, za što točno? Da skine kile - koje?

To mi je u rangu da ja reklamiram neki proizvod protiv ćelavosti - a imam grivu.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 18:33   #71
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Ja mrzim vjezbat i znojit se po teretanama i fitnes klubovima
Ma mrzim se znojit opcenito...
Svaka pomoc sa strane mi dobrodosla...a jednom ce nesto upalit..
Odnosno,vec jeste...ja nasla "carobnu formulu"
Pa vježbanje ne uključuje nužno fitnes klubove i teretanu.
Rolanje? Jogging? Vožnja bicikla? Vježbanje doma? Brzo hodanje???


I ne,nemojte mi prodavat fore da ne stignete.
4 mjeseca godišnje učim 16 h dnevno, ostatak po 6-10 h dnevno. Znači,puno radno vrijeme i više o toga. I da, stignem vježbati. I kuhati. I sve ostalo.
Stvar je u volji.

Ako nešto odlučiš,napravit ćeš to.

Nema lakog puta do vitkog tijela.Da ima,ne bi pola populacije bilo pretilo.
Umjesto da uništavate želudac kojekakvim pilulama, kontorlirajte unos hrane,hranite se zdravo, pazite na svoje tijelo i vježbajte.
TO je čarobna forumula.
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 18:59   #72
Quote:
5rich kaže: Pogledaj post
Pa vježbanje ne uključuje nužno fitnes klubove i teretanu.
Rolanje? Jogging? Vožnja bicikla? Vježbanje doma? Brzo hodanje???


I ne,nemojte mi prodavat fore da ne stignete.
4 mjeseca godišnje učim 16 h dnevno, ostatak po 6-10 h dnevno. Znači,puno radno vrijeme i više o toga. I da, stignem vježbati. I kuhati. I sve ostalo.
Stvar je u volji.

Ako nešto odlučiš,napravit ćeš to.

Nema lakog puta do vitkog tijela.Da ima,ne bi pola populacije bilo pretilo.
Umjesto da uništavate želudac kojekakvim pilulama, kontorlirajte unos hrane,hranite se zdravo, pazite na svoje tijelo i vježbajte.
TO je čarobna forumula.
So true. Ista stvar kod mene! 5rich da ti možda ne studiraš na pfzg-u?

Učim za jesenske rokove, uz to i odem na more, na izlete i sl., jer ipak je ljeto pa ipak ne odustajem od svog plana zdrave prehrane i mršavljenja. Povremeno mi se dogodi da pojedem nešto zabranjeno kad mi padne šećer, ali neću se zbog toga nastaviti prejedati . Što vi mislite da ima čarobna formula za debljinu da bi stvarno bilo debelih ljudi, da bi se sve one bogate manekenke, pjevačice i glumice nakon poroda ubijale od vježbanja da smršave . Pa barem one mogu sve kupiti .

Nema čarobne formule, postoje dodaci prehrani za pomoć pri mršavljenju, i to je sve. Ali, da ćeš jesti 5000 kcal dnevno i biti štiglić, to ne. Pa to ni biološki nije moguće i takva osoba ni ne može biti zdrava .
pia1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 23:11   #73
Quote:
5rich kaže: Pogledaj post
Pa vježbanje ne uključuje nužno fitnes klubove i teretanu.
Rolanje? Jogging? Vožnja bicikla? Vježbanje doma? Brzo hodanje???


I ne,nemojte mi prodavat fore da ne stignete.
4 mjeseca godišnje učim 16 h dnevno, ostatak po 6-10 h dnevno. Znači,puno radno vrijeme i više o toga. I da, stignem vježbati. I kuhati. I sve ostalo.
Stvar je u volji.

Ako nešto odlučiš,napravit ćeš to.

Nema lakog puta do vitkog tijela.Da ima,ne bi pola populacije bilo pretilo.
Umjesto da uništavate želudac kojekakvim pilulama, kontorlirajte unos hrane,hranite se zdravo, pazite na svoje tijelo i vježbajte.
TO je čarobna forumula.
Pa nevolim bilo kakvu vrstu znojenja...nevolim trcat ni rolat se ni po kuci aerobik picit...od sveg jedino sto radim to je svako jutro pol sata setam sa malom u kolicima plazom,nevucem se neg brze hodam,nevolim setkat sporo...cjeli zivot brzo hodam...
A sto se tice unistavanja zeludca,pa evo mogu reci da sam konstantno imala jake bolove u zeludcu ujutro svaki dan zadnjih godinu dana...od kad pijem tomato bolovi su prestali u potpunosti....
Vidis, nisam ni skontala da me vise neboli zeludac dok nespomenu ti unistavanje istog...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 18:52   #74
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Ja mrzim vjezbat i znojit se po teretanama i fitnes klubovima
Ma mrzim se znojit opcenito...
Svaka pomoc sa strane mi dobrodosla...a jednom ce nesto upalit..
Odnosno,vec jeste...ja nasla "carobnu formulu"
Nije to najzdravije, to je jedini put do uspjeha. Ako mislite ne klopat i tovarit se dopom, samo naprijed u susret katabolizmu, ovisnosti i emocionalnom krahu bez rezultata. Nema magije, samo odricanje i dosljednost.
__________________
Raj na Zemlji postoji, no ljudima ipak treba neko prikladnije mjesto.
Slaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 07:51   #75
Quote:
Slaven kaže: Pogledaj post
Nije to najzdravije, to je jedini put do uspjeha. Ako mislite ne klopat i tovarit se dopom, samo naprijed u susret katabolizmu, ovisnosti i emocionalnom krahu bez rezultata. Nema magije, samo odricanje i dosljednost.
Kad smrsam onda cu vidjet sta i kako dalje...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 10:36   #76
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Pa nevolim bilo kakvu vrstu znojenja...nevolim trcat ni rolat se ni po kuci aerobik picit...od sveg jedino sto radim to je svako jutro pol sata setam sa malom u kolicima plazom,nevucem se neg brze hodam,nevolim setkat sporo...cjeli zivot brzo hodam...
A sto se tice unistavanja zeludca,pa evo mogu reci da sam konstantno imala jake bolove u zeludcu ujutro svaki dan zadnjih godinu dana...od kad pijem tomato bolovi su prestali u potpunosti....
Vidis, nisam ni skontala da me vise neboli zeludac dok nespomenu ti unistavanje istog...
Ako je tebi dobro,.meni je tak svejedno.
Ali imam jednu u familiji, koja već godinama isprobava razne pilule za mršavljenje i svaku godinu bar jednom nađe svoju "čarobnu formulu".
Rezultat svega toga: 100 kg, želudac u kukiju, jetra bijela, ona na 100 muka. Dok je specijalist vidio koliko je ona tih tableta (uključujući i ovu mislim) uzimala tijekom godina, pitao ju je kaj je ona očekivala.
I eto,ona sad,nakon xy godina isprobavanja čarobnih formula, na zdravu prehranu se prebacila. Ali nas nije slušala tijekom godina. Čim se spomenula zdrava prehrana, faca ko da joj je pura kruha uzela.
Nadam se da se to tebi neće dogoditi,ali bolje spriječiti nego liječiti.
A i zapitala bih se kad mi tableta koja bi trebala uzrokovat mršavljenje, mi smiri želudac

Što se brzog hodanja tiče. Ne,ne hodaš brzo. Božda hodaš brzim tempom,ali to nije brzo hodanje na koje sam mislila.
Brzo hodanje je onaj tren između tvog hoda i trčanja, ko kad žuriš na tramvaj koji ti prelazi pred nosom,a tebi se ne da potrčati. Više je trčanje nego hodanje. Ne vjerujem da trčiš s kolicima.
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 16:00   #77
mršavljenje

Quote:
merien kaže: Pogledaj post
Naručila sam capsiplex preko interneta. Stigao mi je jučer, i danas sam popila prvu kapsulu. Vidjet ćemo kakav je učinak za par tjedana....
Poštovanje ,jeste li uspjeli smršavjetii pomoču capsiplexa ?Jako sam debela i moram nešto kupiti a ne znam šta. Hvala.
jelas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 19:42   #78
Quote:
jelas kaže: Pogledaj post
Poštovanje ,jeste li uspjeli smršavjetii pomoču capsiplexa ?Jako sam debela i moram nešto kupiti a ne znam šta. Hvala.
JELAS- probaj tablete proactol. iskustva su odlična, naručuje se preko interneta, cijena je oko 350 kn za mjesec dana.
good_girl_16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 22:16   #79
Quote:
good_girl_16 kaže: Pogledaj post
ipak se ne može preko MAESTRO...sad sam pokušala, kada se upiše ime države, izbaci samo visu, mastercard, discover...i traže CSC...tako da mora biti jedna od tih kartica.
Ako mislimo na Capsiplex one se mogu naručiti svim karticama preko ovog linka (provjereno).
Hajd da i ja budem nekome koristan
krapić is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 22:18   #80
Quote:
krapić kaže: Pogledaj post
Ako mislimo na Capsiplex one se mogu naručiti svim karticama preko ovog linka (provjereno).
Hajd da i ja budem nekome koristan
e nisi mi koristan, mislila sam na Proactol ali vjerujem da ćeš drugima pomoći
good_girl_16 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:43.