Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2010., 20:08   #61
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Nije, koliko sam vidjeo! Vidi se sa ulice, nemo'š falit! Ne znam kako se ulica zove, ali paralelna je sa prugom, i ide od Lidla (u Vrapchu) prema željezničkoj stanici Vrapche! Ako ideš od Lidla, onda će ti biti sa lijeve strane, i ako je još tamo onda ćeš ga vidjeti sa ceste! Nalazi se u dvorištu otkupne stanice za metal, i slično! Ima i tel broj, ali nije mi palo na pamet da ga zapišem!
ako me služi sjećanje, ulica je Vrapčanske putine i ta stanica metala je tamo na početku, baš ću se sutra prošetati dotamo, ako je za siću možda uzmem
marcons is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 21:03   #62
Quote:
marcons kaže: Pogledaj post
ako me služi sjećanje, ulica je Vrapčanske putine i ta stanica metala je tamo na početku, baš ću se sutra prošetati dotamo, ako je za siću možda uzmem
Pa da! Recimo da je na početku, 100-tinjak metara od raskrižja!
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 17:10   #63
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Pa da! Recimo da je na početku, 100-tinjak metara od raskrižja!
bio, vidio, čovjek je rekao da ga daje za 50 kuna, više manje je kompletan, ali dosta toga treba zamijeniti, inaće je sam okvir ok....nakon kraćeg mozganja, odlučio sam da ću za moj prvi projekt obnove ipak naći nešto mrvicu bolje za 100 kuna
marcons is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 21:42   #64
Misliš da će biti duplo bolji?
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 23:48   #65
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Misliš da će biti duplo bolji?
teško
marcons is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 20:21   #66
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Panasonic/National/Matsushita - frend mi je kupil ramu od panasonica , koji je navodno kupil Matushitu. Navodno rade medju top 3 rame na svijetu za one bicikle kaj se trkaju u krug sa direktnim prenosom . Znam da je njega bic izašal 14 somova kuna a govorimo o bicu bez kočnica i brzina
__________________
Be brave warriors of light, the kingdom of doom will fall and light will be all over us..
Pegaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 20:49   #67
Quote:
Pegaz kaže: Pogledaj post
Panasonic/National/Matsushita - frend mi je kupil ramu od panasonica , koji je navodno kupil Matushitu. Navodno rade medju top 3 rame na svijetu za one bicikle kaj se trkaju u krug sa direktnim prenosom . Znam da je njega bic izašal 14 somova kuna a govorimo o bicu bez kočnica i brzina
daj ga nazicaj za par fotki, bas bi htio vidjet tu pilu..
__________________
Take Me To The Hospital
C.J.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 20:59   #68
pa mogao bi, znam da mu je rama dosla iz japana, felge neznam od kud, kupil je neki profi lanac za utrke, kocnice ne koristi (ima noge za to ) a i nema ih , tako niti mjenjac
__________________
Be brave warriors of light, the kingdom of doom will fall and light will be all over us..
Pegaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 22:06   #69
Quote:
Pegaz kaže: Pogledaj post
pa mogao bi, znam da mu je rama dosla iz japana, felge neznam od kud, kupil je neki profi lanac za utrke, kocnice ne koristi (ima noge za to ) a i nema ih , tako niti mjenjac
pa normalno, nebi bio pravi fixie da ima kocnice..
inace, mislim da je bas neki dan netko spomenuo da je sreo decka na biciklijadi s panasonic fixiem na kojeg je ulupal 14k
i pazi kaj ne bede nist od slika, nemoj se zajebavat
__________________
Take Me To The Hospital
C.J.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 22:42   #70
hmm, da i meni se čini da je to taj kojega sam ja na biciklijadi vidio i razgovarao sa njim. dao je nekom čovjeku da mu sašije volan i sic kožni, Pegaz jel' to tvoj frend?
__________________
:-)(-:
poznanik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 23:35   #71
ak je bijeli bic, onda vejerovatno jest
__________________
Be brave warriors of light, the kingdom of doom will fall and light will be all over us..
Pegaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 23:38   #72
da, bijeli...ima one neke prekidače na volanu kaj je mislio staviti bateriju da svjetle on/off
__________________
:-)(-:
poznanik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 01:46   #73
Imam staru ćaćinu specijalku. Stara je oko 40 godina i dobro je očuvana samo što bi je još malo tribalo osposobit za vožnju jer ju je zadnji put vozio moj ćaća ima 40 godina. Tribalo bi mi par savjeta kako je sredit.
__________________
Samaka
banned_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 01:52   #74
Quote:
banned_3 kaže: Pogledaj post
Imam staru ćaćinu specijalku. Stara je oko 40 godina i dobro je očuvana samo što bi je još malo tribalo osposobit za vožnju jer ju je zadnji put vozio moj ćaća ima 40 godina. Tribalo bi mi par savjeta kako je sredit.
oš mi je prodat?????
__________________
SESSION 88
šćir is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 01:54   #75
A vidit ćemo. To je biciklo veoma drago mom Ćaći. Budi mu uspomene iz djetinjstva. Teško bi on to proda. Možda da mu dadeš u zamjenu neku bolju fleksaricu
__________________
Samaka
banned_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 07:18   #76
Quote:
poznanik kaže: Pogledaj post
da, bijeli...ima one neke prekidače na volanu kaj je mislio staviti bateriju da svjetle on/off
to se nemrem sijetit, ali znam da mu je jedna ili dvije felge, hebem mu , jedan dio zgleda kao od drva ili tak nekaj, ma vidjel sam bic milijun puta ali nisam previse obracal paznju.
__________________
Be brave warriors of light, the kingdom of doom will fall and light will be all over us..
Pegaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 17:12   #77
Quote:
Pegaz kaže: Pogledaj post
to se nemrem sijetit, ali znam da mu je jedna ili dvije felge, hebem mu , jedan dio zgleda kao od drva ili tak nekaj, ma vidjel sam bic milijun puta ali nisam previse obracal paznju.
ma da , to je on
__________________
:-)(-:
poznanik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 17:28   #78
Quote:
banned_3 kaže: Pogledaj post
Imam staru ćaćinu specijalku. Stara je oko 40 godina i dobro je očuvana samo što bi je još malo tribalo osposobit za vožnju jer ju je zadnji put vozio moj ćaća ima 40 godina. Tribalo bi mi par savjeta kako je sredit.
Znači radiš isto što i ja. Imaš kakvu sliku?
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 18:04   #79
Ja danas slucajno naisao na neku staru winora specijalku, u prilicno dobrom stanju i jednostavno nisam mogao odoljet...
450kn
iskreno, jos ne znam sta cu s njom, ima neke simplex shiftere koji rade fenomenalno...novi sic i lulu imam...farbal ga budem sigurno, nove kotace i gume bi mogao stavit...a mozda i fixie napravim od nje...ne znam ni sam..





p.s.

tvuk, u kojoj si ti fazi? jesi slozio kotace, plastificiral ramu?
i da, koristis stare nabe ili si nove kupil?
__________________
Take Me To The Hospital

Zadnje uređivanje C.J.B. : 03.05.2010. at 18:22.
C.J.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 18:28   #80
Quote:
C.J.B. kaže: Pogledaj post
Ja danas slucajno naisao na neku staru winora specijalku, u prilicno dobrom stanju i jednostavno nisam mogao odoljet...
450kn
oooooooooooo, pa to čis fino zgleda.
di si to uzeo?
__________________
Da Vi niste neki šarlatan? Ljudi iz kompjutera! Tiger Woods Tiger in the woods
Oluja77 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:36.