Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2017., 12:25   #341
Ne bi nikad rekla, preružne su mi za Veneru u sjedištu.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 13:00   #342
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Ja bi rekla da te Hunterice prije idu uz neku Veneru u Biku, ono rad u vrtu i sl?
To je sve relativno, ja ni s venerom u biku ni sa suncem u blizancima nikad ne bi nosila ikakve gumene,također ni cvjetne ni mokasinke za bikove ni obične prekprene potrošne espadrile, možda neke deblje, bogatije.

..Balerinke su nježne i elegantne, i nekako se drže s visoka, baš kao i vage.

edit: Bilo bi zanimljivo da svi napišu tko je koja venera i koliko se slike poklapaju s njihovim ukusom.
__________________
The root of all evil will die if not watered

Zadnje uređivanje Ruby Soho : 12.09.2017. at 13:50.
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 14:49   #343
Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post
edit: Bilo bi zanimljivo da svi napišu tko je koja venera i koliko se slike poklapaju s njihovim ukusom.
ja sam se uključila na temu samo zato jer ste stavili cipele za veneru u ovnu koje ja ne bi ni mrtva obula. odnosno, ako bi mi ih netko mrtvoj navukao, desilo bi se novo uskrsnuće, od bijesa.

osim crvenih starki.

ali to nije čudno, moja venera je pokondirena tikva. (položaj, vladar )

ono što je stavljeno za bika već nosim, špagerice, mokasinke( one u ivory nijansi imam) ali ne volim zemljane nijanse, smeđu pogotovo, ni etno stil.
venera u biku za mene najbolje izgleda u pastelnim bojama u kombinaciji s crnom, npr.pink/crno.
alba ima stelij u biku, sunce, veneru, merkur, mars i ona često nosi te zemljane nijanse, ali neusporedivo bolje izgleda u rozom.
http://intheircloset.com/wp-content/...astel-pink.jpg
http://i2.woman.ru/images/article/d/...37b044465b.jpg

ok, ovo zadnje ju je obukla vaga pa je moguće da se zato meni takve kombinacije više sviđaju.

uglavnom, jako malo moja venera ima veze s ovnom. čak ni crvenu više ne volim, preagresivna mi je. ali znala sam okolo hodat u crvenom od glave do pete.( u štiklama)

pink papuče obavezno nosim i nikakve druge. i pink japanke i ljetne šlape. i patike su mi bijelo/pink adidaske.
a omiljene espadrile su mi "čipkaste" slične ovima.

talk about aries.
__________________
short circuit
rubylee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 15:04   #344
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Ne bi nikad rekla, preružne su mi za Veneru u sjedištu.
Danas ima jako puno vrsta cipela. Proizvođači stalno lansiraju neke "nove" modele, a uzorke, materijale i boje stalno kombiniraju na nove ili drugačije načine kako bi pogodili svačiji ukus, a cipele uvalili što većem broju žena. Isto tako, mnogi modeli danas su "križanci" nekoliko stilova, evo smo svjedoci da postoje križanci tenisica i štikla što je nekada bilo nezamislivo.



U svakom slučaju to se radi da bi u nekom modelu "dobili" što više korisnika. Pa bi tako u npr. balerinkama svaka žena mogla naći svoj model...i Venera u biku i ona u blizancu ili čak ovnu...ali generalno balerinka je cipela koja je i nazivom i izgledom nastala od baletne papučice koja u sebi ujedinjuje prozračnost i eleganciju znaka vage.




No, zato ćemo se na ovom topicu potruditi da kada izaberemo slike i stavljamo npr. balerinku koju bi nosila određena Venera da to naglasimo, da potkrijepimo objašnjenjem, te samim izborom slike. Npr. ovu balerinku bi nosila bikica jer ističe: boju zemlje, ističe motiv srca i mašne (Venera) i općenito je to model koji je klasičniji i doima se pouzdanijim, trajnijim i nosivijim obzirom na promjenu trendova:




Dok će ove recimo izabrati Venera u blizancu jer su "podvojene" (različite), jer su zanimljive, vrckave i ističu "dvostrukost" blizanca ("iste a različite"):

Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post
edit: Bilo bi zanimljivo da svi napišu tko je koja venera i koliko se slike poklapaju s njihovim ukusom.
Naš ukus ne formira samo Venera, ona opisuje "što volimo" i što nam se sviđa, ali u određenoj verziji nekog odjevnog predmeta to se može isfurati na razne načine. Da ne velim...gdje bi došli kada bi svatko opisivao svoj ukus koji je utjecajno mješavina svega i svačega (osnovni tris, aspekti Venere).



@ Ruby-Soho

P.S. Motiv galaksije bi izabrala Venera u vodenjaku, to je utjecaj Urana.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 15:15   #345
Quote:
rubylee kaže: Pogledaj post
ja sam se uključila na temu samo zato jer ste stavili cipele za veneru u ovnu koje ja ne bi ni mrtva obula. odnosno, ako bi mi ih netko mrtvoj navukao, desilo bi se novo uskrsnuće, od bijesa.
Nemoj(mo) te slike shvaćati na način što bi ti nosila ili ne, one samo služe da bi se okvirno i donekle obuhvatio neki od izričaja određene Venere, a tih izričaja ima puuuuno.

Tvoja natalna karte je priča za sebe glede ukusa/stila, kao i svaka druga natalna karta neke druge osobe.


U svakom slučaju super da si se uključila, to je i smisao ovakvih slikovnih topica...da što više ljudi ostavi svoje slikice jer se na taj način šire dodiruje određena tema.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 15:21   #346
Quote:
rubylee kaže: Pogledaj post
ja sam se uključila na temu samo zato jer ste stavili cipele za veneru u ovnu koje ja ne bi ni mrtva obula. odnosno, ako bi mi ih netko mrtvoj navukao, desilo bi se novo uskrsnuće, od bijesa.

osim crvenih starki.

ali to nije čudno, moja venera je pokondirena tikva. (položaj, vladar )

ono što je stavljeno za bika već nosim, špagerice, mokasinke( one u ivory nijansi imam) ali ne volim zemljane nijanse, smeđu pogotovo, ni etno stil.
venera u biku za mene najbolje izgleda u pastelnim bojama u kombinaciji s crnom, npr.pink/crno.
alba ima stelij u biku, sunce, veneru, merkur, mars i ona često nosi te zemljane nijanse, ali neusporedivo bolje izgleda u rozom.
http://intheircloset.com/wp-content/...astel-pink.jpg
[url]http://i2.woman.ru/images/article/d/7/img_d7cec529336eacb55912f837b044465b.jpg[/url

ok, ovo zadnje ju je obukla vaga pa je moguće da se zato meni takve kombinacije više sviđaju.

uglavnom, jako malo moja venera ima veze s ovnom. čak ni crvenu više ne volim, preagresivna mi je. ali znala sam okolo hodat u crvenom od glave do pete.( u štiklama)

pink papuče obavezno nosim i nikakve druge. i pink japanke i ljetne šlape. i patike su mi bijelo/pink adidaske.
a omiljene espadrile su mi "čipkaste" slične ovima.

talk about aries.
Moja venera u biku bi nosila većinu bikovskih osim cvjetnih i mokasinski, npr neke block, s trakama, oxford, zemljane, crvene ali najviše crne i sad najvolim cut out. Imam i ja jedne bijelo-rozo patike.

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Naš ukus ne formira samo Venera, ona opisuje "što volimo" i što nam se sviđa, ali u određenoj verziji nekog odjevnog predmeta to se može isfurati na razne načine. Da ne velim...gdje bi došli kada bi svatko opisivao svoj ukus koji je utjecajno mješavina svega i svačega (osnovni tris, aspekti Venere).
Ja sam mislila konkretno na cipele koliko se poklapa s tom našom venerom u tom i tom znaku, čisto okvirno, al ok nemojmo opisivati.

Quote:
@ Ruby-Soho
P.S. Motiv galaksije bi izabrala Venera u vodenjaku, to je utjecaj Urana.
Šta ja znam, Uran me udara i u Sunce i merkur valjda me on opčinio galaksijom.
....ali, zašto bi bli pripalo dnevno nebo, a vodenjaku noćno, tj galaksija, ako su blizanci kreativni i maštoviti što ne mogu dobiti komadić čarobne galaksije umjesto svijetlih optimističnijh oblačaka?
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 16:02   #347
Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post
....ali, zašto bi bli pripalo dnevno nebo, a vodenjaku noćno, tj galaksija, ako su blizanci kreativni i maštoviti što ne mogu dobiti komadić čarobne galaksije umjesto svijetlih optimističnijh oblačaka?
Galaksija/kozmos/univerzum/svemir...su općenito u astrološkoj simbolici Urana.

Moderna astrologija koja koristi transsaturne u Uranu pronalazi simboliku "univerzalnog uma", uma koji je "otvoren" (sposoban "razmišljati izvan okvira") pa je kao takav sposoban uočiti vezu između čovjeka kao individue i svemira, a Uran kao zadnja planeta koja može svoj ciklus proći ljudskim životom u sebi odražava tu vezu čovjek-univerzum.


Također, kao i u ostalim trilogijama, tako i u zračnoj, zadnji znak i "objedinjuje" prethodna dva...pa tako blizanac ukazuje na "kretanje uma", vaga na "dijalog srca", dok se vodenjak bavi smještajem toga unutar univerzalne sfere.

Odnosno, kroz Uran čovjek spoznaje kako se cijeli svemir reflektira kroz njega i sve živo na zemlji, zato njemu simbolički pripadaju sve "napredne nauke", astrologija, znanstvena fantastika, moderna tehnologija...te općenito prostor "izvan Zemlje kao centra naš galaksije".
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 16:13   #348
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Galaksija/kozmos/univerzum/svemir...su općenito u astrološkoj simbolici Urana.

Moderna astrologija koja koristi transsaturne u Uranu pronalazi simboliku "univerzalnog uma", uma koji je "otvoren" (sposoban "razmišljati izvan okvira") pa je kao takav sposoban uočiti vezu između čovjeka kao individue i svemira, a Uran kao zadnja planeta koja može svoj ciklus proći ljudskim životom u sebi odražava tu vezu čovjek-univerzum.


Također, kao i u ostalim trilogijama, tako i u zračnoj, zadnji znak i "objedinjuje" prethodna dva...pa tako blizanac ukazuje na "kretanje uma", vaga na "dijalog srca", dok se vodenjak bavi smještajem toga unutar univerzalne sfere.

Odnosno, kroz Uran čovjek spoznaje kako se cijeli svemir reflektira kroz njega i sve živo na zemlji, zato njemu simbolički pripadaju sve "napredne nauke", astrologija, znanstvena fantastika, moderna tehnologija...te općenito prostor "izvan Zemlje kao centra naš galaksije".
Znam to teoretski, ali mislila sam kako su blizanci podvojeni da može malo i dana i noći, da može zaći u svemir i uzeti malo više galaktičkih boja,
ali kad ne može ne može, došao uran i sredio si odmah svemirsku gruntovnicu.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 16:29   #349
Samo da još nešto nagasim da se ljudi ne čude utiscima slika na topicu...pa neću više.


Glede stila i cipela...jedne te iste cipele se mogu isfurati na mnogo različitih načina pa se time i one promoviraju na skroz drugačije načine. Mi to ne možemo toliko obuhvatiti postanjem slika ako postamo samo cipelu, pa se mogu steći različiti utisci. Tj. koliko su neke cipele "ružne" ili "lijepe", nama neprihvatljive ili prihvatljive jako ovisi i kako se isfuraju u cijeloj kombinaciji. Evo npr. jedan primjer cipela koje su meni osobno najnajnajnajgrozomornije cipele ikad izmišljene. : horor :


http://i.picresize.com/images/2017/09/12/lMbI.jpg



Dakle, to su cipele za koje sam mislila da nema šansi da ih netko može isfurati, a onda sam vidjela da ih nosi meni najdraža modna blogerica. Ja ih naravno ne bih nikada nosila, ali ovaj primjer sam stavila da se vidi koliko je to s cipelama dodatno relativno ukoliko se promatraju i "zamišljaju" izvan cijele "modne kombinacije" i stila (Venere).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 17:08   #350
Dobro ne vidim ni ja sebe previše u Veneri u Ovnu. Čizme da, sviđaju mi se. Ali recimo kad vidim nekoga da nosi špicoke (Venera u Ovnu, Mars) malo mi padne u očima kao osoba. Isto je s umjetnim noktima.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 20:08   #351
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Dobro ne vidim ni ja sebe previše u Veneri u Ovnu. Čizme da, sviđaju mi se. Ali recimo kad vidim nekoga da nosi špicoke (Venera u Ovnu, Mars) malo mi padne u očima kao osoba. Isto je s umjetnim noktima.
ne volim ni ja taj animal look.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 20:23   #352
Zato jer su špicoke staromodne, nešto su se opet počele proguravati zadnje dvije godine ali srećom nije dobar odaziv.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 15:16   #353
I ja sam htjela staviti Uggsice za Veneru u Raku.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 20:35   #354
@Ruby_Soho: ja moram reći koliko su meni prekrasne one vinsko-bordo platformice koje si stavila kao zadnju sliku na svom postu o Veneri u Biku. Dakle, ajme.
__________________
Don't submit to stupid rules, Be yourself and not a fool
Don't accept average habits
Open your heart And push the limits
Tritogeneia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 23:27   #355
Quote:
Tritogeneia kaže: Pogledaj post
@Ruby_Soho: ja moram reći koliko su meni prekrasne one vinsko-bordo platformice koje si stavila kao zadnju sliku na svom postu o Veneri u Biku. Dakle, ajme.
I meni, bilo ih je na ebay-u i aliexpress-u, ali nisu više u prodaji.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 19:28   #356
Cure, smanjite malo slike koje postate - max. 640 x 480.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 19:34   #357
evo druga je otišla u link, ne znam treba li još koja...
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 20:31   #358
jao,Fish, Venera u Raku,sve cipelice koje volim!Srebrne,pa staklaste (bez obzira sto su bajkovite), i one blesave papuče
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 00:48   #359
Znači za Veneru u Lavu su Louboutinke??
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 14:36   #360
haha, skoro svi smo ih stavili.

može se reći animal print je venera u lavu, a loubutin to izvede tako da izgleda sexy ali ne i vulgarno. ( bar ne previše )
stavljene su i za veneru u ovnu. njegove štikle bi mogle biti veza venere i marsa.
sigurna sam da će se koje pojaviti i za veneru u škorpionu.

zanimljivo je da je on jare/vaga/vaga.

sad kad sam ovo napisala sjetila sam se da sam kao mala govorila da ću imati kaput kao romy kad narastem.

romy je vaga i ima mjesec u vagi, ja imam mjesec u vagi. retoričko, jel' animal print venera u lavu?


p.s.animal print je i dalje 'to ću nosit kad narastem' zato sam se malo i zaigrala s venerom u lavu.
__________________
short circuit
rubylee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:37.