Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2017., 16:55   #161
Evo da podijelim cure da i mene čeka u 10tom mjesecu prog mjesec u raku trigon natalno sunce u sedmoj, a u isto vrijeme taj isti progresivni mjesec radi kvadrat na progresivno sunce u ovnu. Kad sam bila na tumačenju godišnjeg, rečeno je kao neka promjena statusa, možda veza (zato što u isto vrijeme ima još nekih drugi aspekata i tranzita).
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 18:04   #162
Bas sam isla pogledati sto se meni dogadjalo kad mi je prog. Mjesec (iz 5. kuce) kvadrirao Sunce (u 8., vladar 9. kuce) kad ono dosta znacajno - ponovno sam krenula sa skolovanjem (2. karijera/profesija). Tada je jos i tranzitni Jupiter bio na Suncu i prog. Venera.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 19:26   #163
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Evo da podijelim cure da i mene čeka u 10tom mjesecu prog mjesec u raku trigon natalno sunce u sedmoj, a u isto vrijeme taj isti progresivni mjesec radi kvadrat na progresivno sunce u ovnu. Kad sam bila na tumačenju godišnjeg, rečeno je kao neka promjena statusa, možda veza (zato što u isto vrijeme ima još nekih drugi aspekata i tranzita).
meni je uvijek progresivni mjesec u trigonu i konjukciji na natalno sunce donio vezu.Kad je progresivni Mjesec bio u konjukciji s progresivnim suncem u 10 . polju, donio mi je također promjenu statusa,bila sam zauzeta, postala slobodna i opet zauzeta.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 19:32   #164
Quote:
infra red kaže: Pogledaj post
Bas sam isla pogledati sto se meni dogadjalo kad mi je prog. Mjesec (iz 5. kuce) kvadrirao Sunce (u 8., vladar 9. kuce) kad ono dosta znacajno - ponovno sam krenula sa skolovanjem (2. karijera/profesija). Tada je jos i tranzitni Jupiter bio na Suncu i prog. Venera.
čini se plodonosno razdoblje,Ju u tranzitu na Sunce ti je donio nastavak skolovanja.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 22:23   #165
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
meni je uvijek progresivni mjesec u trigonu i konjukciji na natalno sunce donio vezu.Kad je progresivni Mjesec bio u konjukciji s progresivnim suncem u 10 . polju, donio mi je također promjenu statusa,bila sam zauzeta, postala slobodna i opet zauzeta.
Pogledala sam progresije kad sam otpočela svoju bivšu petogodišnju vezu i progresivni mjesec je bio u konjunkciji s natalnim suncem, among other things. Tako da budemo vidjeli, bilo bi lijepo.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 23:45   #166
Narode, ja se u progresije ne razumem, a tako bih volela, jer mi je zivot sav nekako krajnje neizvestan po svim pitanjima...

Ono sto vidim kada otvorim progresivnu kartu je sl

progres So, Ne, Ju u progresivnoj 7., pritom So i Ne u konjukciji, Ju u konjukciji sa progresivnim DESC
progres Mo, Ma, Pl, u konjukciji, u vagi, u prog 5.kuci
prog Ur, Sa, Ve, u 6.kuci, nisu u konjukciji...Ve u skorpiji

Na sta ovo lici ?

Ono sto me brine je posebno to Mo0Pl0MA, a za dve god ce i Mo0Sa u skorpiji...


A n.p.mojoj drugarici sto se skoro udala je prog Ve0prog MA na progresivnom desc u ovnu
zvezdano nebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 23:59   #167
Quote:
zvezdano nebo kaže: Pogledaj post
Narode, ja se u progresije ne razumem, a tako bih volela, jer mi je zivot sav nekako krajnje neizvestan po svim pitanjima...

Ono sto vidim kada otvorim progresivnu kartu je sl

progres So, Ne, Ju u progresivnoj 7., pritom So i Ne u konjukciji, Ju u konjukciji sa progresivnim DESC
progres Mo, Ma, Pl, u konjukciji, u vagi, u prog 5.kuci
prog Ur, Sa, Ve, u 6.kuci, nisu u konjukciji...Ve u skorpiji

Na sta ovo lici ?

Ono sto me brine je posebno to Mo0Pl0MA, a za dve god ce i Mo0Sa u skorpiji...


A n.p.mojoj drugarici sto se skoro udala je prog Ve0prog MA na progresivnom desc u ovnu
Kod progresija gledas osobne planete (Sunce, Mjesec, Merkur, Venera, Mars) a ove udaljenije se uzasno sporo krecu tako da nece odmaknuti puno od natanih pozicija.
Znacajni su egzaktni askpekti (unutar stupnja) s natalnim planetama. Bitno je i kad prog. osobne planete i uglovi mijenjaju znak/kucu.
Znak u kojem je Mjesec je uvijek indikativan i dosta govori opcenito u kojem ces emotivnom filmu biti tih par godina.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 17:06   #168
Koliki se orbis uzima kod sekundarnih progresija, to su ove dan za godinu, jel? Ili mora biti egzaktno?
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 18:14   #169
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Koliki se orbis uzima kod sekundarnih progresija, to su ove dan za godinu, jel? Ili mora biti egzaktno?
Obično se uzima 1° orbisa što se smatra egzaktnošću.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 15:52   #170
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Sjećam se dobro tog kvadrata pr. Mjeseca s pr. Suncem. Ali ne po dobrom.
.
A progresivni Mjesec u kvadratu s natalnim Suncem? Egzaktno u proteklih mjesec dana....

Vrlo težak i loš period, emotivno najviše...

Nego, progresivni Merkur mi je krenuo retrogradno... Što može to da predstavlja...?
Također mi je (u isto vrijeme) i progresivno Sunce promijenilo znak, iz Jarca u Vodenjaka... To isto nešto bitno "donosi"... ali što?

I još jedno pitanje:
Ovo su progresije... a što je solar arc direction?
Ovo prvo su primarne, a ovo drugo sekundarne direkcije/progresije....???
Vidim da osim pozicije Sunca - sve drugo se prilično razlikuje...

Sve mi se pomiješalo...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 18:32   #171
Kakva su vam iskustva sa prog. Mjesecom u pr. 9. kući?
Polly Leandar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 18:50   #172
Quote:
Polly Leandar kaže: Pogledaj post
Kakva su vam iskustva sa prog. Mjesecom u pr. 9. kući?
promijenila sam svjetonazor,započela ljubavnu vezu.Vladar 9.natalnog polja mi je Neptun/Jupiter smjesteni u 5. natalnom polju,pa odatle ta energija progresivnog Mjeseca.
Isto tako, dok je progresivni Mjesec bio u 9. natalnom polju,dosta sam putovala sa partnerom i jako se zabavljala.Zapravo, ista ti je simbolika progresivnog ili natalnog polja.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 19:06   #173
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
promijenila sam svjetonazor,započela ljubavnu vezu.Vladar 9.natalnog polja mi je Neptun/Jupiter smjesteni u 5. natalnom polju,pa odatle ta energija progresivnog Mjeseca.
Isto tako, dok je progresivni Mjesec bio u 9. natalnom polju,dosta sam putovala sa partnerom i jako se zabavljala.Zapravo, ista ti je simbolika progresivnog ili natalnog polja.
Hvala ti na odgovoru

Ja osjetim naznake 9. polja jer razmišljam o ponovnom upisivanju fakulteta i općenito nema više toliko one težine. 8. kuća me iscrpila ovih godina. Počela sam i s tečajem stranog jezika nedavno.
Polly Leandar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 19:24   #174
Quote:
Polly Leandar kaže: Pogledaj post
Hvala ti na odgovoru

Ja osjetim naznake 9. polja jer razmišljam o ponovnom upisivanju fakulteta i općenito nema više toliko one težine. 8. kuća me iscrpila ovih godina. Počela sam i s tečajem stranog jezika nedavno.
nakon 8 polja, 9. polje je sreća i blagoslov,pa ce ti biti lakse i uspjesnije.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 19:40   #175
Prog. Mo iz 12. kuće kvadrat nat. Ur u 3.
Događaju se neke šokantne situacije, koje su nenormalne čak i za moje standarde. Svojim sam špijunskim sposobnostima, iskopala neke podatke kroz sredstva komunikacije, recimo to tako...
Taj je dan Ma iz 12. udario točno u Uran u 3.

Lijepo se uklopio s ovim punim Mo na relaciji Vaga-Ovan, kao i opozicijom Ju-Ur , čiji vladari ponavljaju moju natalnu konjunkciju Ve i Ma u 12. kući, pa je valjda to zato još dodatno bacilo svjetlo na tu poziciju.
Odavno mi se tako nešto nije dogodilo. A možda je to tek početak.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 20:23   #176
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Prog. Mo iz 12. kuće kvadrat nat. Ur u 3.
Događaju se neke šokantne situacije, koje su nenormalne čak i za moje standarde. Svojim sam špijunskim sposobnostima, iskopala neke podatke kroz sredstva komunikacije, recimo to tako...
Taj je dan Ma iz 12. udario točno u Uran u 3.

Lijepo se uklopio s ovim punim Mo na relaciji Vaga-Ovan, kao i opozicijom Ju-Ur , čiji vladari ponavljaju moju natalnu konjunkciju Ve i Ma u 12. kući, pa je valjda to zato još dodatno bacilo svjetlo na tu poziciju.
Odavno mi se tako nešto nije dogodilo. A možda je to tek početak.
joj to su Marsovci iz 12. polja koji "vrebaju iz busije",anonimno šire glasine.Pa jos opozicija Ju-Ur, ruse se temelji postojećeg.Sta se dogodio neki prevrat u odnosima
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 20:36   #177
Nisam poznata po tračanju nego suprotno, po čuvanju tajni. Tako ću i ovu zadržati za sebe. A osoba koja je to nešto skrivala isto ima tamo 3 planeta. I Mars.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 20:45   #178
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Nisam poznata po tračanju nego suprotno, po čuvanju tajni. Tako ću i ovu zadržati za sebe. A osoba koja je to nešto skrivala isto ima tamo 3 planeta. I Mars.
to se podrazumijeva,to čuvanje muskaraca u 12. polju.I njihovih tajni također. i progresivni Mjesec je učinio svoje.Tek sad sam saznala da ti je Uran u 3. polju.Pa ti nećes ni živoj dusi nikakvu informaciju izreći.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 20:48   #179
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
to se podrazumijeva,to čuvanje muskaraca u 12. polju.I njihovih tajni također. i progresivni Mjesec je učinio svoje.Tek sad sam saznala da ti je Uran u 3. polju.Pa ti nećes ni živoj dusi nikakvu informaciju izreći.
Možda i bih s Uranom, ali vl. je Pl a unutra Sa.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 21:07   #180
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Možda i bih s Uranom, ali vl. je Pl a unutra Sa.
ah tako.Pl i Sa, vladar podzemnog svijeta i mudri krojač ,tebi je progresivni Mo u 12. polju nagrada za sva čuvanja.Jel puno gomilaš saznanja?Ja znatiželjna, Pl u 3. polju,tu smo slične.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:17.