Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2013., 09:28   #81
prodajem plinsku instalaciju landi renzo sistem na flanđu ... boci istekao atest (10 godina).
PowerG is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 19:52   #82
Honda Civic mješač

Kupujem mješač ( flanđu ) za Hondu Civic 1,4 1990 god. dual carburator, odnosno trebam dva mješača.
dmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2014., 13:22   #83
hana injektori

prodajem crvenu hanu bile su jako malo na autu-razlog prodaje je taj jer su mestri stavili prevelike i auto nije radio dobro ostalo na pp
gusta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2014., 22:29   #84
Quote:
gusta kaže: Pogledaj post
prodajem crvenu hanu bile su jako malo na autu-razlog prodaje je taj jer su mestri stavili prevelike i auto nije radio dobro ostalo na pp
A zašto ti" majstori" nisu zamijenili te Hana injektore več kod ugradnje za one koji trebaju biti (vjerojatno od početka ugradnje to nije bilo dobro)a ne da ti sad moraš prodavati stare prejake injektore???????
miroslav k is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2014., 13:29   #85
Quote:
miroslav k kaže: Pogledaj post
A zašto ti" majstori" nisu zamijenili te Hana injektore več kod ugradnje za one koji trebaju biti (vjerojatno od početka ugradnje to nije bilo dobro)a ne da ti sad moraš prodavati stare prejake injektore???????
E zato Miroslave jer sam izgubio zivce dokazujuci da to ne radi kak treba i zato jer su bili tvrdoglavi tvrdeci da je sve ok i zaista nemam vise ni volje ni zelje prepucavat se dalje imam pametnije utrosit vrijeme potrazio sam drugo misljenje stavljeni su drugi injektori i auto sad leti i sve je ok konacno se mogu voziti na plin
gusta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2014., 14:25   #86
Razumijem te u potpunosti. Zna to često biti tako, pogotovo sa nekim našim plinašima
Popizdiš snađeš se sam i ako si pametan više se ne približavaš tom servisu Živci su u biti najskuplji i najteže dobavljivim

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 5035X using Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2014., 14:43   #87
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Razumijem te u potpunosti. Zna to često biti tako, pogotovo sa nekim našim plinašima
Popizdiš snađeš se sam i ako si pametan više se ne približavaš tom servisu Živci su u biti najskuplji i najteže dobavljivim

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 5035X using Tapatalk
sve si rekao kerby totalno se slazem s tobom prodacu te injektore ne brine me to uostalom mogu biti i u rezervi al vise se necu priblizit tom servisu to je sigurno
gusta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2014., 17:12   #88
Kakvoj rezervi? Ako kupiš jači auto? Da su ti odgovarajući ili da ti ih zamjene za odgovarajuće onda da ali ovako su ti beskorisni. U oglas ili ako imaš papire od njih raspitaj se po servisima dali ih tko želi u pola ocjene ili sl.

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 5035X using Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2014., 19:48   #89
Talking

Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Kakvoj rezervi? Ako kupiš jači auto? Da su ti odgovarajući ili da ti ih zamjene za odgovarajuće onda da ali ovako su ti beskorisni. U oglas ili ako imaš papire od njih raspitaj se po servisima dali ih tko želi u pola ocjene ili sl.

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 5035X using Tapatalk
pa s obzirom da mi se familija povecava trebat cu veci i jaci auto sve je to receno s razlogom kerbi
gusta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2014., 20:25   #90
Aha, pa kao imaš odmah i njektore za njega
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 11:24   #91
Quote:
gusta kaže: Pogledaj post
pa s obzirom da mi se familija povecava trebat cu veci i jaci auto sve je to receno s razlogom kerbi

Koji servis???da znamo
SHOGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2014., 10:38   #92
pozz,ja sam novi na forumu pa ako sam na krivom mjestu slobodno me upozorite,imam fiat multiplu i ima ugrađeni plin landi renzo.
kupio sam nedavno taj auto i imam jedan problem a taj je da mi je pregorio elektromagnet na ventilu od isparivača i kad sam to zamjenio ustanovilo se je da je nešto u plinskom ecu u kratkom spoju i savjet jednog majstora je da stavim plinski prekidač s kojim bi zaobišao plinski ecu jer sad kad stavim na plin neželi mi otvoriti ventile za dotok plina pa mezanima dali ima neko takav prekidač ili
drugi plinski ecu (plin je ugrađen 2001 g. tako da neznam kakav je to model ali ima flanđu)molim za pomoć mogu i savjeti,hvala.
salle07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2014., 12:18   #93
Jel ti otvara onoga na boci iza? Može se od njega izvesti instalacija i za ovoga. Eventualno se ubaci relej ako bi to bilo preveliko opterećenje za taj vod.

Našvrljano na Alcatelu X popu
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2014., 13:02   #94
pa kad spojim direkt na akumulator otvara samo jednog ,ako sam dobro skužil sistem ide tako da kad otvorionoga na isparivaču da ide povrat da otvori onoga na boci ali ta žica je u šlusu
salle07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 18:05   #95
Quote:
salle07 kaže: Pogledaj post
pa kad spojim direkt na akumulator otvara samo jednog ,ako sam dobro skužil sistem ide tako da kad otvorionoga na isparivaču da ide povrat da otvori onoga na boci ali ta žica je u šlusu
Odgovorio sam ti na drugoj temi i poslao savjet na privatnu poštu pa si pročitaj.
miroslav k is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 15:11   #96
Cjenjeni forumasi, pogotovo oni iz Splita i okolice, trebao bi preporuku gdje ugraditi plin. Tko je na glasu kao dobar i pouzdan, po mogucnosti i jeftin. Prelazim godisnje 20-25k km, pa s obzirom na trenutne cijene goriva i plina mislio sam se raspitati malo da vidim jel mi se isplati prelazak na plin i nakon koliko.
zihuatenejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 18:32   #97
Quote:
zihuatenejo kaže: Pogledaj post
Cjenjeni forumasi, pogotovo oni iz Splita i okolice, trebao bi preporuku gdje ugraditi plin. Tko je na glasu kao dobar i pouzdan, po mogucnosti i jeftin. Prelazim godisnje 20-25k km, pa s obzirom na trenutne cijene goriva i plina mislio sam se raspitati malo da vidim jel mi se isplati prelazak na plin i nakon koliko.
Imaš preporuku za Split na privatnoj pošti pa si pročitaj.
miroslav k is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 19:35   #98
kupujem softwer za nx force 1
snake1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 14:10   #99
Prodajem plinsku instalaciju landi renzo (direktno, boca torusna, ugrađeno 2007., atestirano, s papirima). Do sad bila na seat cordobi 1.4 i uredno radila cijelo vrijeme.
Zavelim is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 12:19   #100
eto mene uskoro u plinsku bandu (bio sam prije s yugicem plinasio pa se navukao i sad cu opet , uglavnom danas saljem ugradivacima sljedeci tekst na mejl pa cekam odgovore ako sam nesto zaboravio, recite da ucim na tudim greskama


Postovani, zanima me cijena ugradnje auto plina u moju Daciju logan 1.4 BASE iz 2006 godine s otto motorom snage 55 kW i obujmom motora 1390 cm3. Da li bi se ona mogla obaviti sljedeci tjedan, da li vi mozete obaviti atest, o kojem se sustavu radi (LandiRenzo,B.R.C.,Tatarini,Lovato,Autronic ) zatim ima li garancije na ugradeni sustav te naravno kolika je cijena za gotovinsko placanje?


Srdacan pozdrav
Drzislav is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:17.