Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2017., 23:19   #21
Znam da je kolega iz Splita isao u Mostar ugraditi plin. 500 eura je platio jednaku instalaciju za koju bi u Splitu platio 1000 eura. A onda je u Hrvatskoj platio nekom ugradjivacu takve instalacije da mu napravi papire kao da je kod njega radio. Mislim da mu je dao 100 eura.
Ako zanemaris trosak puta (nesto je usput obavljao) i jedno nocenje, ustedio je 400 eura. Da, izgubio je par dana vremena, energije... Ali eto, netko nadje racunicu.
miroslav kadlec is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 15:17   #22
javim kad završim papirologiju. Imam dvije opcije jedna jeftina, ali i rizična pa postane možda skupa, druga za oko 1500kn
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 19:01   #23
Quote:
miroslav kadlec kaže: Pogledaj post
Znam da je kolega iz Splita isao u Mostar ugraditi plin. 500 eura je platio jednaku instalaciju za koju bi u Splitu platio 1000 eura. A onda je u Hrvatskoj platio nekom ugradjivacu takve instalacije da mu napravi papire kao da je kod njega radio. Mislim da mu je dao 100 eura.
Ako zanemaris trosak puta (nesto je usput obavljao) i jedno nocenje, ustedio je 400 eura. Da, izgubio je par dana vremena, energije... Ali eto, netko nadje racunicu.
Ne treba nociti, odradi se za 4 do 5 sati

Šlapatalk
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2018., 02:28   #24
Kakva je sad procedura kad ugradim plin u BiH...treba li ici na carinu i oni ce mi dati atest i onda ga ja negdje prevedem i na tehničkom obavim ostatak prije teh pregleda
leli35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2018., 23:52   #25
Zvao sam danas servis u BiH i kažu mi da se ne brinem da oni naruce sve iz Hrv i da atest ide bez problema da ce mi objasniti kad dođem....
leli35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2018., 22:09   #26
Ako te carina ne pusti, onda racunaj na ustedu od 200-250e, gubitak vjerojatno cijelog dana i zivaca kao nikada u zivotu (u najgorem slucaju), a ako sve prođe kako govore, onda si na 450-500e uštede.

Atest dobivas samoci jedino od CVH. U HR moras od ovlastenog ciji si sustav ugradio, dobiti potvrdu da je sve ugrađeno po pravilima (i to naplate od 200 do vise kuna). I to ima sada foru da ovisno koja je EURO norma motora, jer nisu pravila za sve sve ista.
Carina je druga priča. Tu mozes upoznati čari spedicije, EURI broja, carine i jako puno toga. I mogu ti uzeti oko 100e carine. Spedicija isto nije jeftina i kosta jos toliko cca.
-Vuco- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2018., 23:47   #27
Znaci sa racunom od plina idem na carinu HR...na Bih netreba ništa?
I tamo prijavim plinsku instalaciju onda njima platim neke troškove(pdv,carinu) oko 1000kn
i poslije zakazem termin kod ovlastenog servisera za atest(1000kn) i izjavu(200) ..znaci ugradnja plina 2200kn + atest(1200kn) i carina(cca1000kn)......
ukupno oko 4200kn ????....
leli35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2018., 13:25   #28
Može ti se dogoditi slučaj da te vrate na špediciju u Bosni, pa ćeš onda provesti dan tamo. No to je rijetkost.

Najčešće ti je da sve prođe bez problema, na granici te nit ne pogledaju, nikakva davanja. Ideš do majstora u HR po potvrdu i onda u CVH po atest. S druge strane, možeš imati 3h na carini/granici/špediciji na granici, pa onda jedan dan na carini/špediciji u svom mjestu (ili nekom većem gradu).

Kod mene je bilo 2200kn ugradnja, 200€ pologa na špediciji na granici (koje se vraćaju kad sve obaviš) + 200kn špediterske usluge na granici, 10KM kava Bosanskim carinicima da me ne šalju na njihovu špediciju, 750kn na carini u Jankomiru (Zagreb), 800kn špediterske usluge od firme koja se time bavi (Jankomir isto). 400kn potvrda od majstora u HR + 100kn izmjena dijela za točenje (koji kao nije bio po pravilima u HR).
I atest oko 1000kn u CVH.

4. godina kreće, bilo je nekih problema koje sam uglavnom sam riješio (nije da drugi HR i BiH majstori nisu pokušavali, ali sve je to bilo rađeno bez previše volje) no ušparao sam oko 2000kn naprema sličnom sustavu u HR.
Onaj dan na carini u Jankomiru ne bih ponovio za tih 2000kn. Isplatio sam plin u 16 000km, napravio bih još 5000km za tih 2000kn.

Moje mišljenje naravno.

Sada, drugi puta kada sve više manje znam, bi razmislio. Na slijepo i da budem prvi, više ne bih išao (usprkos što svi govore da neće biti problema i da je to sve ziher).

S druge strane, kod nas ti ugrade pa izgubiš te živce umjesto na carini - kod majstora za plin. Sve je to kocka. Majstor je najvažniji faktor u svemu tome. Novci, ne toliko (osim ako stvarno ne šparaš svaku lipu).
-Vuco- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2018., 00:04   #29
E hvala ti na iscrpnom odgovoru...
Nadam se prvoj varijanti...znaci treba uzeti novaca sa sobom mimo ugradnje jos oko 1500-2000kn.. slažem se da je majstor prevaga tako sam i dosao do Bihaća
Sta na BiH carini samo kažem da sam ugradio plin nema nekih davanja (sem kahva) 😂
leli35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2018., 10:27   #30
Na carini sam ja morao ostaviti 200e pologa špediteru, koje mi je kasnije bilo vraćeno. Ne sjećam se da sam imao drugih troškova na carini.

Naime, kada sam išao u Bihać (tamo živi od žene mama, pa smo spojili ugodno s korisnim), pitao sam carinika što napraviti nakon ugradnje plina. Samo je rekao, pokaži mi račun od Nunija i ja te pustim jer će sve biti ispod 300e (kako je i bilo, sve kako treba).
No, bilo je gotovo isti dan, vratio se na carinu, prijavio ugradnju kod poslijepodnevne smjene, carinik Mile koji me stavio sa strane, uzeo osobnu i nije vraćao dokle god nisam napravio ono što je on smatrao da trebam napraviti - izaći iz HR, ući ponovno u Bosnu, otići na njihovu špediciju na carini (odnosno proći tamo gdje idu i gdje se važu kamioni; tamo nisu znali šta da rade sa mnom pa su me pustili samo dalje) i onda sam dao 200e našem špediteru za jedan list papira i otišao na carinu/špediciju koja je bila 100m od carine (tamo dobio hrpu papira za Jankomir). Onda sam dobio nazad osobnu i mogao puta Zagreba gdje kreće pak nova priča sa carinom i špedicijom na Jankomiru koji su bili tada slične nesposobnosti i neznanja. 3 živčana sloma i 9h kasnije kasnije, auto izašao iz carinske zone spreman za atest.

S druge strane, svaki dan vidim slike 2-3 sa KA tablicama i sumnjam baš da su svi oni prijavili i prošli bez problema granicu. Mada sam ja na Mileta naletio i kasnije
-Vuco- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2018., 22:16   #31
Kaže mi jedan što radi na carini da ne smijem sa plinskom instalacijom bez atesta doci jer cu dobiti kaznu..kao neregularno itd kratko smo pričali mislim odkud mi atest hrv tek ulazim u hr valjda ga tek treba uraditi...

Da li da ništa i ne govorim (prijavljujem) na granici vec prođem samo i onda atestiram
leli35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2018., 21:26   #32
O tome ti ja pričam. Sad zamisli jos 10-15-20 takvih na carini i špediciji koji imaju apsolutno različita mišljenja sto treba ili ne treba napraviti. I svako te zaje*ava, pa kad se pojavi šef šuti ili kaze drugačije...
Vidim da nije nista drugacije nego sto je bilo prije 3 godine meni.

Ja sam prijavio ugradnju instalacije. Sve ostalo je carinski prekrsaj svakako. No vjerujem da je 80% ekipe iz HR koji su ugrađivali u BiH ili Srbiji, to napravilo i prošlo bolje, te da su uspjesno sve atestirali kod nas.
-Vuco- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2019., 20:35   #33
Evo da podjelim svoje iskustvo...išao sam u Bihać kod Nuica ugraditi plin, auto je redni 6cly ugrađen Stag sustav.

Dovezao auto ujutro u 8 u 16h bio gotov.

550eur,trošak,put i klopa 50eur
atest 1000kn

ista stvar u Zg sa atestom 8500kn
ja zadovoljan
exfreerider is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2019., 12:45   #34
Dakle, nisi na carini ništa prijavljivao?
alenatore is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2019., 16:35   #35
No
exfreerider is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:05.