Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2017., 18:19   #1701
Narudzba sa bike24.com, placeno u ponedjeljak popodne (18:04h), danas dostavljeno.
dimosphobos is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 08:44   #1702
Quote:
jaZey kaže: Pogledaj post
Narucio sam pedale sa ubyk.co.uk i poslane su 7.6, naveden je rok dostave 5-10 radnih dana, do sad je proslo 16 radnih ili sveukupno 22 dana.
Jel tko narucivao od njih i koliko je cekao, poslano je royal mailom.
Zavrsile su u 10000 Zagreb, Hungary tako da cekam druge koje su poslane sinoc
jaZey is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 15:15   #1703
SysCycles

Ima li tko iskustva sa Sjscycles.co.uk?
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.

Zadnje uređivanje Arash's friend : 03.08.2017. at 15:29.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 15:48   #1704
Samo da pohvalim ubyk.co.uk, prije dva tjedna uzel nukeproof evo electronke i stigle sveukupno za 15 dana od narudžbe (6 dana je bil status plaćeno), a poslali običnom royal mailom.. :-)
__________________
umjetna inteligencija ne može se mjeriti sa ljudskom glupošću..
darmar_hujs is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 19:39   #1705
Pohvala za dečke u CikloCentru!
U dućanu puno kupaca kao i uvijek, svi ih nešto traže, a oni bez obzira kaj su samo dvoje trude se pomoći svakom kupcu i uz to su jako ljubazni i trude se maksimalno pomoći. Dečki, svaka čast, a šefica (kaže fininfo) nebi trebala škrtariti na radnoj snagi jer posao očito ide nego zaposliti još djelatnika jer dečki kad god dođem se ubijaju od posla! Nadam se da su bar dobro plaćeni.
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 22:10   #1706
plaćeni su ne tako sjajno, a prije godinu dana dijelili su otkaze ko djeci bonbone. Čisto sumnjam da će nekog uzeti.
__________________
Askhole - A person who constantly asks for your advice, yet ALWAYS does the complete opposite of what you told them to do.
doopeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 12:39   #1707
Quote:
doopeen kaže: Pogledaj post
plaćeni su ne tako sjajno, a prije godinu dana dijelili su otkaze ko djeci bonbone. Čisto sumnjam da će nekog uzeti.
Hr stvarnost nazalost, radio sam i ja jedno vrijeme u jednom poznatom bike shopu i nije bas bajno

Jedino kaj radis ono sto volis , ostalo koma!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 14:27   #1708
Velika pohvala za servis bicikla Marko projekta u Vlaškoj. Osim što se SMSom dobije poruka kad je gotov servis i koliko je iznos, svaki dolazak je kao dolazak starom prijatelju koji se razumije u kvar i pokušava pomoći. Servis osovine koji je najavljen kao vjerojatno dva-tri dana, rješen je unutar 12 sati, bicikl nakon izlaska iz servisa čist, kočnice zategnute, gume napumpane. Uz preporuku na što obratiti pažnju dalje. Stvarno za svaku pohvalu. U poplavi kritika na sve živo u uslugama po Hr, stvarno svijetla točka.
Bravo dečki!
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 10:19   #1709
Vozima auto i slusam reklamu o Hervisu i navidnoj akciji bicikala 60% bez iznimke, bio sam blizu Citya i reko da navratim, ljudi moji ono nema veze sa vezom, bicikli sad tek sad na navodnoj akciji prodaju po normalnim cijenama bicikle, cak bi rekao da su sad na akciji preskupi sa obzirom na komponente i marku.

Dokle ce taj lopovluk trajati, do kad ce tako muljati narod, odem na njihovu web stranicu i vidim neki xfact snizen sa 5000kn na 2500kn, dajete molim vas, bike je komplet tourney sa zadnjim deore mjenjacem, wtf, to im je fora , taj bike nikad ni u snu nije vrijedio 5000+ kuna niti izbliza ali jbga narod pusi takve fore.

Jebem mu za 3000kn kupim Trek Marlina 29-vetku u osnivnoj opremi a ne tamo neki xfact za Deore mjenjacem kojim vuku neznalice!

A o njihovim Ktm biciklima nema potrebe trositi rijeci, Ktm-ovi su na akciji -60% sad po realnoj trzisnoj cijeni kako kostaji u bilo kojem normalnom ducanu u europi odavno, i bim u hr ima odavno te cijene koje su u Hervisu kakti snizene.

Fuj gade mi se , da se razumijemo ne trazim da mi netko pokloni bike trazim da prestanu srati i obmanjivati narod o akciji koja ustvari nije akcija!

Evo da vidite o cemu se radi:

https://www.hervis.hr/store/Oprema/Bicikli/Brdski-bicikli/X-Fact/Sport-27%2C5"/p/COLOR-2090511

Ovaj je kao bio 5000kn , ali ima Deore mjenjac , naravno kad ga stave na 2500 kao sad to je narodu best buy jer odmah pogledaju odotraga i vide natpis Deore he he, pogon , vilica , kotaci i ostalo je dno ali nema veze!!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 12:17   #1710
Isto tako postoje 2 marke Scirocco. Ja ih razdvajam iako je vjerovatno jedna marka, ali na naše tržište dolazi smeće. Imao sam 3-4 Scirocco bicikla iz Austrije i imali su Altus/Acera mjenjače, felge dupla stijenka, Shimano osovine, kazete 7-8 brzina...

Ovaj Siviglia je smeće kakvog nema, a vidim da se itekako dobro prodaje. Prolazim ispred Hervisa i stoji 10 takvih vani, svaki ima hrđav vijak od upravljača i treger-sic.

A pazi popusta...

https://www.hervis.hr/store/Oprema/B.../COLOR-2000407
martin222 is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 14:03   #1711
Quote:
martin222 kaže: Pogledaj post
Isto tako postoje 2 marke Scirocco. Ja ih razdvajam iako je vjerovatno jedna marka, ali na naše tržište dolazi smeće. Imao sam 3-4 Scirocco bicikla iz Austrije i imali su Altus/Acera mjenjače, felge dupla stijenka, Shimano osovine, kazete 7-8 brzina...

Ovaj Siviglia je smeće kakvog nema, a vidim da se itekako dobro prodaje. Prolazim ispred Hervisa i stoji 10 takvih vani, svaki ima hrđav vijak od upravljača i treger-sic.

A pazi popusta...

https://www.hervis.hr/store/Oprema/B.../COLOR-2000407
Jeben im je popust , takav slican bike u bim-u Torpado kosta normalno bez popusta toliko para.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 10:36   #1712
Whoohoo fixie bikes

Ttebala mi je sic stanga nesto rijedje dimenzije 27.0, nakon turneje po lokalnimnducanima, nasao sam je kod navedenog poljaka na ebayu, cijena ok shipping $8 , ima ogroman izbor dimenzija. Kupio u pon, stiglo u petak.
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 11:29   #1713
Ja bi samo pohvalio Marko Projekt web shop.
Odmah kad staviš stvari u košaricu navedu da koriste Overseas kao dostavnu službu, pa se stigne na vrijeme odustati od kupovine
__________________
Kad preživiš Jarun, onda si spreman na sve!
+++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++
Mali Maleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 13:23   #1714
Quote:
Mali Maleni kaže: Pogledaj post
Ja bi samo pohvalio Marko Projekt web shop.
Odmah kad staviš stvari u košaricu navedu da koriste Overseas kao dostavnu službu, pa se stigne na vrijeme odustati od kupovine
Dobar!!!
MoschuS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 08:31   #1715
Quote:
Mali Maleni kaže: Pogledaj post
Ja bi samo pohvalio Marko Projekt web shop.
Odmah kad staviš stvari u košaricu navedu da koriste Overseas kao dostavnu službu, pa se stigne na vrijeme odustati od kupovine
Epic !
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 08:57   #1716
Quote:
Mali Maleni kaže: Pogledaj post
Ja bi samo pohvalio Marko Projekt web shop.
Odmah kad staviš stvari u košaricu navedu da koriste Overseas kao dostavnu službu, pa se stigne na vrijeme odustati od kupovine
Rog Joma isto...ali opcija je placanja pouzecem, pa ako ce zajebavati, lijepo nek nose nazad
__________________
--
Siempre hay que separar las drogas
Mighty Harby is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 09:11   #1717
Quote:
Mali Maleni kaže: Pogledaj post
Ja bi samo pohvalio Marko Projekt web shop.
Odmah kad staviš stvari u košaricu navedu da koriste Overseas kao dostavnu službu, pa se stigne na vrijeme odustati od kupovine
U cemu je zez sa prekomorcima?
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 09:47   #1718
Kaj se bunite na Overseas, ja sam preko Gls-a cekao robu cca dva tjedna, narucil sam preko factcoola neke Everlast hodice i jaknu, fucking dva tjedna, prije bi stuglo iz Kine regularnom postom.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 09:55   #1719
Ne znam dal su mi jednom dostavili nešto a da nije bilo problema
A iskustvo da te nazove dostavljač i kaže da ne može tvoj paket utovariti u dostavno vozilo (Caddy, op.a.) jer je prevelik, pa se ti zaletiš sa osobnim vozilom (Kangoo, op.a.) i bez problema utovariš - neprocjenjivo.
Da ne pričam da su me tjedan dana zajebavali sa dostavom.
__________________
Kad preživiš Jarun, onda si spreman na sve!
+++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++
Mali Maleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 10:03   #1720
Quote:
Mali Maleni kaže: Pogledaj post
Ne znam dal su mi jednom dostavili nešto a da nije bilo problema
A iskustvo da te nazove dostavljač i kaže da ne može tvoj paket utovariti u dostavno vozilo (Caddy, op.a.) jer je prevelik, pa se ti zaletiš sa osobnim vozilom (Kangoo, op.a.) i bez problema utovariš - neprocjenjivo.
Da ne pričam da su me tjedan dana zajebavali sa dostavom.
Za sada najbolja iskustva s Intereuropom...ostali više manje isti...
Lik mi nosi utege i štangu doma iz Rijeke, zove i veli "imamo neko koplje za vas"
SHOGO is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:17.