Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Internet

Internet Forum.hr i svi ostali

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2007., 18:22   #61
index.hr, feral i radio 101 = udbaško-komunjarsko smeće za idiote
morlak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 10:29   #62
meni su, recimo, prihvatljivi ljudi koji štite moj (budući) kapital. za njihov mi se živo jebe.
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2008., 09:12   #63
Quote:
poseidon kaže: Pogledaj post

Zato mi ide na živce ovako kretenska kampanja indexa, kojom se furaju kao na neku "modernu" i "progresivnu" ekipu koja se ismijava nacionalno - religiozno određenim osobama. U suštini pokazuju svoju isključivost i zatucanost.

Indexovi forumaši pljuju Barbaru, pljuju sve zapravo, no nažalost moram priznati da je Indexov forum davno postao mjesto na kojem se skupljaju osobiti kreteni, ustaška gamad, ljubomorne stare kuje i 30% iznimaka. I utoliko ni izbliza ne oslikava populaciju koja se okuplja na Index portalu, a koja zbog navedenih često izbjegava forum.

Nastojat ćemo to promijeniti s više baniranja. Ali stoka se uvijek vrati.


ne bi se reklo da je ovo kretenska kampanja - biče prija da su ventili prolupali - a nema se šolada za generalku
Ademaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 20:26   #64
indexov forum mora sprovodit politiku lijevog centra,jer oni ih i placaju,a i sam matija babic je nedavno izjavio da bih volio preselit u beograd
ARGETA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 20:41   #65
koja je razlika između forumahr i indexahr?
printscreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 11:23   #66
2000

Svijet sam promatrao u bojama Feral Tribjuna, crno-bijelo. Sve vezano uz Tuđmana bilo je crno, sve protiv Tuđmana bilo je bijelo. Moja vizija svijeta kasnije se pokazala djetinjastom i pogrešnom, barem u ovom drugom dijelu.

U osnovnoj i srednjoj školi bio sam propalica. Jedva sam se iz trećeg pokušaja upisao na faks, jedino što me zanimalo, politologiju. Prvu godinu završio sam s nekih 4.7, i shvativši da nisam baš toliki idiot koliki sam mislio da jesam, odlučio sam napustiti faks i pridružiti se borbi protiv zla - Tuđmanovog režima.

Moj doprinos rušenju HDZ-a nije bio ne znam kako golem, ti moji sajtovi, ali osjećao sam da radim ispravnu stvar. Pare me nisu zanimale, radio sam to jer me je nešto gonilo da to radim.

Ali pare su došle.

I to doslovno ovako: jedan dan nazvali su me iz Otvorenog društva (notorni Soros, je li) i zamolili da dođem na sastanak. Pitali su koliko ti para treba. Ja sam pitao da li nešto traže zauzvrat. Oni su rekli samo radi to što radiš.

Ja sam i dalje radio to što sam radio, pare su sjele. Moje prve pare za koje sam kupio Yugo 55, koji je zapravo bio Yugo 45, al me zajebalo jer sam uzeo prvi iz Oglasnika.

matijababic.bloger.hr
frogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 11:30   #67
Index mi je već neko vrijeme portal od kojeg mi je lagano zlo, sa svim tim svojim senzacionalističkim vijestima i hvaljenjem kako su oni najbolji, a svoj novinarski profesionalizam u zadnjih par mjeseci dokazuju tako što su postali politički glasnik sdp-a. Na sve to, promijenili su naslovnicu i nova je tako gadna da ne mogu gledati u nju

Rezultat: izbrisao sam index iz bookmarksa i više ne idem tamo
clouseau is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 15:21   #68
Evo kako se ekipa s indexa obračunava s neistomišljenicima:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/u...ta/373926.aspx


Jedva su dočekali da naiđu na nekoga sa ustaškim znakovljem ,pa da cjeli skup mogu sotonizirati. Jer tko je protiv Tita taj je protiv antifašizma. Iako je i druga strana provocirala ,nazivajući Titove protivnike fašistima ,ali to je za sdp/hns - ov bilten nevažno.
busca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 17:26   #69
Evo još jednog primjera debilizma i uređivačke politike na tom portalu


http://www.index.hr/vijesti/clanak/bbb-i-torcida--fascist-reunion/376074.aspx


Da ne pričam kako su momentalno pobrisali nekoliko stranica negativnih komentara
zmay is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 18:51   #70
Quote:
frogy kaže: Pogledaj post
2000

Svijet sam promatrao u bojama Feral Tribjuna, crno-bijelo. Sve vezano uz Tuđmana bilo je crno, sve protiv Tuđmana bilo je bijelo. Moja vizija svijeta kasnije se pokazala djetinjastom i pogrešnom, barem u ovom drugom dijelu.

U osnovnoj i srednjoj školi bio sam propalica. Jedva sam se iz trećeg pokušaja upisao na faks, jedino što me zanimalo, politologiju. Prvu godinu završio sam s nekih 4.7, i shvativši da nisam baš toliki idiot koliki sam mislio da jesam, odlučio sam napustiti faks i pridružiti se borbi protiv zla - Tuđmanovog režima.

Moj doprinos rušenju HDZ-a nije bio ne znam kako golem, ti moji sajtovi, ali osjećao sam da radim ispravnu stvar. Pare me nisu zanimale, radio sam to jer me je nešto gonilo da to radim.

Ali pare su došle.

I to doslovno ovako: jedan dan nazvali su me iz Otvorenog društva (notorni Soros, je li) i zamolili da dođem na sastanak. Pitali su koliko ti para treba. Ja sam pitao da li nešto traže zauzvrat. Oni su rekli samo radi to što radiš.

Ja sam i dalje radio to što sam radio, pare su sjele. Moje prve pare za koje sam kupio Yugo 55, koji je zapravo bio Yugo 45, al me zajebalo jer sam uzeo prvi iz Oglasnika.

matijababic.bloger.hr
To je valjda nesto kao americki san o uspjehu:

bio sam propalica i onda sam jedan dan nasao jedan dolar na plocniku. Ostalo spada u legendu...
Umjesto toga: zvali me iz Sorosa i uvalili mi lovu, a ja se cudio zasto mi nude lovu kad ne radim nis' pametno...
__________________
Drink coffee: do stupid things faster with more energy!
*Fay* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 10:26   #71
ARGETA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 10:27   #72
http://www.index.hr/forum/default.as...idt=170192&p=2
ARGETA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 21:59   #73
index mi je daleko najnepoželjniji site.. to kako oni napišu i komentiraju nešto..
 
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 22:37   #74
Quote:
orange_girl kaže: Pogledaj post
index mi je daleko najnepoželjniji site.. to kako oni napišu i komentiraju nešto..
Meni je index.hr najdraži sajt. Nitko ne trola bolje od njih.
__________________
...
s.e.v.e.n. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 23:59   #75
Meni je index sasvim ok,jbga navikao sam na njega
Alex84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 13:45   #76
Moje iskrene čestitke.
__________________
...
s.e.v.e.n. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 22:03   #77
Quote:
kozz kaže: Pogledaj post
Jel' je to samo meni čini ili su momci s indexa blago zagazili u nešto što ni na kraju pameti ne bih nazvao 'novinarstvom' kamoli 'nezavisnim novinarstvom'?

Prvo ona prebacivanja s Severinom gdje su pratili svaki njen korak i svaku njenu izjavu u nadi da će naći nešto čime će ju pribiti na križ. Nemilice bi oprali svakog tko je stao u njenu korist ( Lokas je zaslužio, ali ne uz onoliku količinu žući i gorčine ).

Sad ova Afera Žužul gdje pozamašnu količinu moralnog kredita ( jerbo Žuža smrdi od glave do pete ) brzo troše jeftinim prozivkama tipa 'Žužule, lažeš', 'Žužule odlazi' i on line anketama koje je u 24 sata ispunilo spektakularno mnoštvo od 1000 ljudi.


Imam dojam da svaku stvar spuste na nivo osobnog sukoba - najniže što ju novinar može spustiti.
Smrad koji je namirisao severininu snimku je najobičniji smrad koji u areni krvožedne publike koristi priliku prodavati kokice!!!
__________________
Implosive FM
Ravih is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 22:09   #78
Quote:
printscreen kaže: Pogledaj post
koja je razlika između forumahr i indexahr?
pa, meni se čini da je forum.hr puno bolje moderiran, a čini mi se da su i debatne vještine forumaša na forum.hr-u daleko bolje razvijene.

Ovdje fakat naletim na puno oštrih i dobro sročenih replika, dok se temo više-manje svodi na "koji si ti kreten" i "puši kurac" što njihovi moderatori toleriraju.

Zato mislim da je forum.hr puno bolji kao forum.

A index.hr članke mislim da nisam nikad čitao.
__________________
"Being a good writer is 3% talent, 97% not being distracted by the internet."
zoran k is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 12:50   #79
Index je postao prebolestan

http://img162.imageshack.us/img162/7...omunistuz2.jpg

http://img162.imageshack.us/img162/3823/babikom2zr6.jpg


I sad mi nije jasno odakle im pravo da stave Hrvatsku zastavu u pozadini, prate Hrv reprezentaciju i imaju .hr domenu
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 03:35   #80
haha babic je car
todoric u jednoj ruci, suvar u drugoj, a raca... ovaj milanovic na q... cenzura ipak ovo nije njegov forum
pa neka moj prvi post na forumu bude oblika...

http://64.233.183.104/search?q=cache...lnk&cd=1&gl=hr


google ne laze (kao sto peratovic veli)

a na sajtu je izbrisan dio gdje se spominje koliko je todoric junior spizdio u haciendi (ako vam se ne da kliktati radi se o 10 mjesecnih placa u konzumu)

http://www.index.hr/xmag/clanak/ivan...je/392006.aspx


fino je zivit od tudjih oglasa pogotovo ako su od lokalnoga feudalca protiv kojeg se pljuvalo do prije par nedjelja
miris mazuranica macht frei...
mozda je feral ipak na kraju svega imao pravo :-\
borkborkbork is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:55.