Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2014., 22:34   #21
a ja sam kupila u konzumu neko bio kokosovo ulje, 330ml za 30 i nešt sitno kuna

inače, radim si modifikaciju ovog šejka:
3dcl mlijeka
žlica kokosovog ulja
žlica kikiriki maslaca
2 žlice proteina
banana
ispadne nekih pola litre za popiti.

i što je najvažnije, čini se da djeluje
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 10:24   #22
Kokosovo ulje? Jel to ono nakon kojeg mirišiš po čupavcima?

Ja bih u taj šejk ubacio malo vlakana i vitamina, npr. jabuku. Po mogućnosti neku neutralnog okusa ili lagano slatku.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 15:47   #23
Quote:
tonkamatek kaže: Pogledaj post
Preporuka pivski kvasac uz jelo ili bilo koji b kompleks koji povećava apetit
Ja sam ovo probala i ne pomaže. S obzirom da je stara tema,pa da podginem... dakle,ne pomaže mi b-complex,niti bilo kakav shake,a o trpanju sa kaloričnom hranom da ne govorim. Očajna sam a želim kile..Što mi je činiti?
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 23:50   #24
I ja sam u istim problemima, 57 kg na 172 cm...vise me muci opusteno tijelo nego mrsavost.. Krenila na body shape pa cemo vidit..jedem ko oveći lučki radnik tako da do toga nije, ali dosta i radim. Nadam se najboljem!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
EjlaiDžondalar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 09:05   #25
Quote:
tisi kaže: Pogledaj post
a ja sam kupila u konzumu neko bio kokosovo ulje, 330ml za 30 i nešt sitno kuna

inače, radim si modifikaciju ovog šejka:
3dcl mlijeka
žlica kokosovog ulja
žlica kikiriki maslaca
2 žlice proteina
banana
ispadne nekih pola litre za popiti.
Ja u isto to dodam još :
-150 g posnog sira
-2 sirova jaja

PLEASURE69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 09:40   #26
Tema je stara, muči me problem-ne mogu dobiti kilograme, jedem fino, krećem se, radim ali kila nikako da dođu... da li je neko od vas uspio sa ovim shake-ovima?
pepson is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 10:45   #27
Napiši sve što si pojeo jučer s vremenima kad si pojeo


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 10:55   #28
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Napiši sve što si pojeo jučer s vremenima kad si pojeo


-Stipe
06,00 - kafa
10,30 - doručak na poslu- sendvić sa pilećom salamom, majoneza dodatak
11,15 - kafa
16,30 - ručak kući - grah, salata od povrća
19,00 - kafa, uz dodatak čokolade, napolitanke i slično...
22,15 - večera (namazi)

ovako mi je skoro svaki dan (mijenja se sastav sendvića na poslu i ručak kući)
pepson is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 11:42   #29
Sendvič, grah i neka salata, kruh i namaz, i neke napolitanke su sve što pojedeš u danu.
Ovo će izaći na vrlo malo unesenih kcal dnevno.

Raspored je prolazan, 4 obroka, s tim da bi ti bolje vjerojatno bilo imati doručak prije posla. Od jutra ovako navikavaš tijelo da glad i potrebe za energijom kompenzira kavom.

Namirnice koje biraš i ukupni kcal unos, i bez da navedeš količine, nisu adekvatni za dobivati na težini.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 11:47   #30
Quote:
pepson kaže: Pogledaj post
06,00 - kafa
10,30 - doručak na poslu- sendvić sa pilećom salamom, majoneza dodatak
11,15 - kafa
16,30 - ručak kući - grah, salata od povrća
19,00 - kafa, uz dodatak čokolade, napolitanke i slično...
22,15 - večera (namazi)

ovako mi je skoro svaki dan (mijenja se sastav sendvića na poslu i ručak kući)
Tu i tamo umjesto kave popij shake spomenut u temi.
Ukoliko još vježbaš, pojačaj kalorijski unos za doručak,ručak,večeru. S ovakvim unosom mršaviš i bez da se krećeš, a kamoli još s treningom. Čokolade i napolitanke se ne moraš odreći, ali nemoj ih jesti baš svaki dan, nutritivno su beskorisni. Kompenziraj voćem (vidim da ga nisi naveo).
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 12:33   #31
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Sendvič, grah i neka salata, kruh i namaz, i neke napolitanke su sve što pojedeš u danu.
Ovo će izaći na vrlo malo unesenih kcal dnevno.

Raspored je prolazan, 4 obroka, s tim da bi ti bolje vjerojatno bilo imati doručak prije posla. Od jutra ovako navikavaš tijelo da glad i potrebe za energijom kompenzira kavom.

Namirnice koje biraš i ukupni kcal unos, i bez da navedeš količine, nisu adekvatni za dobivati na težini.


-Stipe
Kako ću doručkovati prije posla, to bi značilo u 06,00 sati da jedem, ne znam bi li se mogao na to naviknuti i u ovoj silnoj trci da to stignem...

Kako povećati dnevni unos kcal? šta ću zamijeniti u ovom rasporedu, osim tog doručka prije posla? šta jesti npr. za doručak ili večeru, a što bi imalo efekta...

Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Tu i tamo umjesto kave popij shake spomenut u temi.
Ukoliko još vježbaš, pojačaj kalorijski unos za doručak,ručak,večeru. S ovakvim unosom mršaviš i bez da se krećeš, a kamoli još s treningom. Čokolade i napolitanke se ne moraš odreći, ali nemoj ih jesti baš svaki dan, nutritivno su beskorisni. Kompenziraj voćem (vidim da ga nisi naveo).
Skidam recepte ovih shake-ova, to ću sigurno uvesti, pa čak i možda umjesto ove kafe zorom. Ne vježbam, ali puno vozarim, mislim da tu gubim više kalorija već da idem u teretanu :-)

Negdje sam još pročitao-dnevno nekolike kašike maslinovog ulja dobro utiču na dobijanje tjelesne mase, ali uz dobre obroke....
pepson is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 13:53   #32
Quote:
pepson kaže: Pogledaj post
Kako ću doručkovati prije posla, to bi značilo u 06,00 sati da jedem, ne znam bi li se mogao na to naviknuti i u ovoj silnoj trci da to stignem...

Kako povećati dnevni unos kcal?
Pojedeš više tokom dana

Quote:
šta ću zamijeniti u ovom rasporedu, osim tog doručka prije posla? šta jesti npr. za doručak ili večeru, a što bi imalo efekta...
Bilo što bi imalo efekta.

Za tebe trenutno postoji more teoretskih savjeta (koje je dobro znati), ali i samo jedan savjet koji ti je od praktične važnosti.
Taj je, pronađi hranu (vrstu hrane) koju će ti prijeći u naviku jesti, u adekvatnim količinama.
Primjerice, za doručak tebi možda prijeđe u naviku jesti zobene, možda ti prijeđe u naviku jesti pečena jaja s kobasicama, možda ti prijeđe u naviku jesti nešto treće. Zašto će ti nešto prijeći u naviku je do tebe; nekome jer se brzo spremi, nekome jer je lagano za spremati, nekome jer mu je okus odličan, itd. itd.
Isto ti važi i za večernji obrok.
Ta dva su obroka su u tvojoj trenutnoj situaciji najjednostavnija za mijenjati, i od najveće praktične važnosti (kako ti kažeš, efekta). Već i jedan bi napravio razliku.

Dok se to ne desi, badava ti čitanja i maslinova ulja. Kad to napraviš, postepeno će ti rasti i kilaža i riješio si stvar.

Oni za koje znam da su dobili na kilažu to su ostvarili tako kako pišem.
Oni koji su čitali puno o shakeovima i maslinovim uljima nisu stigli daleko od mjesta gdje su krenuli.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 15:42   #33
Ja bi na tvom mistu odradila 2 obroka do rucka.
Prekasno ti je dorucak, vjerojatno pregladnis vec dotad.

Ni sama ne volim dorucak, cesto ga i preskocim, ili pojedem nesto sitno, tipa bananu i/ili jaje, ali nemam problem da se trebam udebljat, pa mi nije neki faktor
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 08:17   #34
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Ja bi na tvom mistu odradila 2 obroka do rucka.
Prekasno ti je dorucak, vjerojatno pregladnis vec dotad.

Ni sama ne volim dorucak, cesto ga i preskocim, ili pojedem nesto sitno, tipa bananu i/ili jaje, ali nemam problem da se trebam udebljat, pa mi nije neki faktor
upravu si, budem gladan već oko 08,00 h, kurlaju crijeva ko dva bagera

Po svemu ovome što ste svi napisali zaključio sam da baš sve trebam promijeniti da bi dobio koje kilo.... hajde nije mi mrsko, ako će rezultat biti pozitivan...
pepson is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 18:23   #35
Quote:
pepson kaže: Pogledaj post
upravu si, budem gladan već oko 08,00 h, kurlaju crijeva ko dva bagera

Po svemu ovome što ste svi napisali zaključio sam da baš sve trebam promijeniti da bi dobio koje kilo.... hajde nije mi mrsko, ako će rezultat biti pozitivan...
Ali stvarno ti nije neka zafrkancija osmislit jos jedan jutarnji/podnevni obrok: mozes na posao ponijet npr.zobenu kasu sa svim i svacim unutra, koju pripremis vecer prije, ili neku hladnu salatu.
Tim bolje ako imate frizider na poslu.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 23:03   #36
Dobro ti kaže Diđe, ponesi si nešto na posao za međuobroke, pogotovo ako imate frižider. I pojedi nešto konkretno za gablec, nemoj biti cijeli dan na sendviču i kavama...

Evo, konkretno, moj klasičan radni dan:

7:00 - obilan sendvič (vjerojatno obilniji od tvog gableca)
10:00 - ručak (odem u restoran pojesti konkretan obrok)
14:00 - užina (neko voće, nešto slatko... možeš ubaciti i zobene, orašaste plodove ili nešto treće)
17:00 - ručak doma
20:00 - večera (uglavnom pahuljice s jogurtom)

Ja s ovakvom prehranom održavam kilažu, a unosim bitno više kalorija od tebe. Jedi, dijete drago. Nemoj da se stidiš.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 01:25   #37
Quote:
pepson kaže: Pogledaj post
upravu si, budem gladan već oko 08,00 h, kurlaju crijeva ko dva bagera

Po svemu ovome što ste svi napisali zaključio sam da baš sve trebam promijeniti da bi dobio koje kilo.... hajde nije mi mrsko, ako će rezultat biti pozitivan...

Da trebaš skoro sve promjeniti, ishrana je ključ svega. Ali bez treninga neće ti to nešto puno značiti. Bolje bi ti bilo kad bi koji dan tjedno uključio trening i ishranu korigovao, vidio bi onda napredak. Ovako povećavati kalorije a mišići da spavaju meni djeluje nekako besmisleno...
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 19:33   #38
Zelis li shake za mrsavljenje? znam jedan dobar
Mali Narko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 19:34   #39
Mozda lika ne zanimaju misic, nego je obican prosjecni covjek, samo je premrsav..
Dakle, povecaj kalorijski unos kako god znas i umijes
Mali Narko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:29.