Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2017., 16:16   #461
Pre 5 godina je bio runner-up u 8 sezoni Bachelorette (Emily).
nisam gledala tu sezonu, tako da nemam neko mišljenje, na osnovu nekih klipova mi se sviđa al ono čudo da su njega iskopali pored toliko drugih novijih kandidata..
__________________
soy una zorra de postal
katnis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 17:26   #462
Nije bas neki.

I da malo prokomentiram bip-strasno mi je bilo zao kristine. Gledat ono dvoje non stop pred ocima, uzas. Skicala sam malo instagtame od njih troje al vjerojatno ne smiju stavljat nista prije finala, bas me zanima jel je on na kraju s nekom od njih.

I ne vjerujem da nitko ne gleda australskog bachelora. Fora je, a bachelor je bas sladak za razliku od ovog novog americkog.
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 22:10   #463
Quote:
Lila R. kaže: Pogledaj post
Nije bas neki.

I da malo prokomentiram bip-strasno mi je bilo zao kristine. Gledat ono dvoje non stop pred ocima, uzas. Skicala sam malo instagtame od njih troje al vjerojatno ne smiju stavljat nista prije finala, bas me zanima jel je on na kraju s nekom od njih.

I ne vjerujem da nitko ne gleda australskog bachelora. Fora je, a bachelor je bas sladak za razliku od ovog novog americkog.
I meni je bezveze da su nekoga tako starog iskopali. Nisam tada gledala, tako da nemam pojma tko je lik. Ali malo sam čitala i kažu ( upućeni ) da je ovaj najveći player od svih koji su bili Bachelori do sada. Tako da mi je to totalno bezveze. Razočarana sam izborom. Kao što netko kaže, imali su hrpu novijih/zanimljivih osoba.

Ja mislim početi gledati australskog. Vidim da već ima hrpa epizoda, a ništa trenutno ne gledam. Taman.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 18:59   #464
Quote:
katnis kaže: Pogledaj post
Novi Bachelor Arie Luyendyk Jr.
Ne bih se sjetila po imenu, ali cim sam vidjela - da, race driver kao i Emillyn pokojni, pa je tu bilo emocija.
Tada je imao 30 i nije bio prosijed kao sada, ali cini se OK.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 16:07   #465
Joj, Arie. Svašta se o njemu priča, Jef je odmah na Twitteru napisao neke komentare.

Bit će zanimljivo.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 12:13   #466
Isto sam morala ici googlat tko je taj kad sam vidjela objavu jer nisam gledala tada. U tom ime sam onda krenula skinut sezonu od Emily, ali ne znam dal cu uspjet u toj nakani .


Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Razočarana sam izborom. Kao što netko kaže, imali su hrpu novijih/zanimljivih osoba.
No isto mi nije bilo jasno kako su do njega pobogu dosli, Ashley I. je u svom recapu to lijepo sumirala. Kome se ne da citati, ukratko: Peter ih je izgleda odbio, Eric nije dovoljno zanimljiv. Dean si je unistio dobru reputaciju. To je od prosle sezona. Onda Luke, za njega su isplivale kojekakve glasine nakon sezone da nije bilo sanse da ga uzmu. Ona jos spominje Wellsa (divan, ali ne dovoljno za Bachelora) i Bena (as in Higgins, prebrzo nakon Lauren). I tko je jos mogao biti? Meni pada na pamet Brooks, ali mislim da se on vecinom drzi podalje od Bachelora. I ni meni se ne svidja sto su morali taleko daleko kopati za nekim, ali nakon sto su vecinu recentnih imali po BiPu tko je jos mogao biti kandidat?


No, a da prokementiram BiP (danas sam tek zavrsila). Dosadna sezona , sto ne mogu vjerovati da govorim jer sam joj se toliko veselila.... Corrinne i DeMario su mi se vec popeli na vrh glave. Sve ostalo sto se dogadjalo je bilo toliko bezveze (scallop fingers, what? Jasmine ludaca. Dosadni decki, dosadne cure, bez kemije igdje ). Osim Dean-Kristina-Danielle trokuta , jadna Kristina, no super se drzala u biti. Yay za Raven&Adama i Taylor&Dereka no nisam se emocionalno vezala za njih koilko sam recimo za Jade&Tannera, oni su mu jos uvijek top Bach par .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 20:30   #467
ja nisam nikako stigla gledat evo sad sam na 5 epki...ove sezoni muski su totalno mess, sjede na dvije stolice ne znaju dal su došli ili pošli

bilo mi je slatko ono sa Daniele i Wellsom kad je odlazila
da li se zna dal su nesto mozda pokusali nakon emisije?
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 21:06   #468
Ukratko, ne . Evo. Vrijedi clanak ako nista onda zbog gif-a poljubca .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 22:11   #469
a jbm...bas bi bili slatki par
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 21:39   #470
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
I tko je jos mogao biti? Meni pada na pamet Brooks, ali mislim da se on vecinom drzi podalje od Bachelora.
Istina da baš nisu imali previše izbora, ali ne vidim nešto ni da im je ovaj izor, tip je po pisanjima navodno totalno neozbiljan, nakon showa je obožavao spavati sa jedva punoljetnim curama koje je upoznavao na zabavama u raznim studentskim campusima. A i bivše su ga već krenule ogovarati na društvenim mrežama da nije on sposoban odlučiti se za jednu osobu.

Ne znam tko je taj Brooks? Pa po meni je Ben iz Paradisea bio isto ok izbor. Trebali su nekoga malo ''običnijeg'' dečka, koji nije toliko nametljiv a zgodan je bila bi sigurno neka dobra love story. Ali se meni čini da oni u posljednje vrijeme više tipuju na bad boyse nekakve i dramu. Zato im i jest score sa uspjelim vezama kod Bachelora očajan.

Još tko bi meni bio zanimljiv kanidat onaj cupcake koji je bio u Kaitlyns season, mislim da se zove Chris. Mislim to sa cupcakeom je bilo smiješno, ali mislim da je on čak daleko i dogurao. Zgodnišan je i stomatolog. Vjerojatno ga zato i nema nikako po tim njihovim druženjima, jer ima pravi posao.


Ja pogledala australskog Bachelora. Matty J. jako sladak, zgodan. Super sezona. Ako tko hoće gledati toplo preporučujem. Fora mi je i što je kod njih to sve još nekako normalno, u njih nema da se na zabavi ljubaka sa svima pred ostalim. Kod njih je to nepristojno.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 12:24   #471
Brooks je bio "runner up" iz sezone od Desiree. Stavila sam ga pod navodnike jer je on sam otisao i slomio joj srce time, cijela ta scena prekida i njezino plakanje mi je ostalo u pamcenju kao jedna od najgorih reality scena. Slicno kao Racherl i Peter, ali jos puno gore. I Brooks je bio hot isto
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 13:07   #472
ja tek sinoc pogledala zadnje epizode, i nikak mi nije jasno kad je to na kraju bilo sa Corrinne i Demariom, on prica da nije bilo nista ona kao se ne sjeca jer je bila pod ljekovima, pa se u zadnjoj emisiji kao zagrlili pozeljeli si srecu niđe veze
nis nemrem skontat...

kaj ste vi skontali?
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 13:31   #473
Ja sam zakljucila da nakon jebanja nema kajanja, Corinne traze ispriku bilogdje, a DeMario je htio biti cool, pa ispao posran. Druga stvari koju sam zakljucila, kad sam vec krenula s izrekama, je da je to bilo puno vike nizasto. Netko tko ih nije ni vidio je digao buku i stvar eksplodirala preko svake mjere.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 13:33   #474
aha znaci netko treci ih je kao vidio kako se sexaju i proglasio da se desilo silovanje, a oni ostali u cudu...ona se kao ne sjeca jer je pila tablete a on zna da je ona pristala i da ju nije silovao? ako sam dobro skopčala
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 18:18   #475
Je, tako je . S time da sexanja nije ni bilo, ono sto se navodno dogodilo je otpriilke tri sekunde oralnog sexa od njega prema njoj na njezinu inicijativu. I puno brijanja. Neuzbudljivo kazem .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:31   #476
o boze, i onda oni zbog toga prekinu snimanje
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:46   #477
Yes, jer su optuzbu za seksualno zlostavljanje morali ozbiljno shvatiti. Sto kuzim. Ali navodno je prijavu napravila producentica koja scenu nije ni vidjela nego samo cula o njoj. Taj dio je .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 12:31   #478
Statisti Hrvatska pozivaju dame od 25-45 godina za prijavu za hrvatskog Bachelora koji krece uskoro na televiziji.


Poslano sa mog HTC Desire EYE koristeći Tapatalk
krampusica45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 12:33   #479
Info:

Poslano sa mog HTC Desire EYE koristeći Tapatalk
krampusica45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 16:46   #480
Omg , sve sto sam pratila strano, pa se pojavila domaca verzija je bilo apsolutno grozno .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:28.