Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Kuhinja bez mesa

Kuhinja bez mesa Vegetarijanstvo, veganstvo, makrobiotika i ostala bezmesna prehrana

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2017., 07:08   #1
Tofu (nacini pripreme)?!

Pozdrav,

Zanima me da li se preporuča vec marinirani i dimljeni tofu jos dodatno umakati u nekom sosu/umaku ili se moze bez toga!?
Pocetnik sam u tome svemu, dosada sam jedino spremao samo svjezi tofu marinirajuci ga prethodno u sojinom umaku i onda ga ispeci na woku ili isprziti.

Također me zanima na koje sve nacine mogu spremati dimljeni i marinirani tofu, a da nije previse komplicirano?!

I isto ako mi moze netko jos savjetovati nacine na koje mogu spremati generalno tofu (svjezi)?
Obozavam tofu, mogao bih ga stalno jesti, ali uvijek spremam te stvari na manje, vise iste nacine i volio bih to malo promijeniti, a zelim jos neki nacin da se moze pripremiti da je jednostavan i jako fin jer sam prilicno izbirljiv po pitanju toga sto smatram ukusnim.

Hvala

Zadnje uređivanje Filthy Animal : 15.01.2017. at 07:33.
Filthy Animal is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 11:19   #2
Za marinirani tofu ne znam jer ga nisam koristila, ali dimljeni tofu nema potrebe namakati u soja sos niti termički obrađivati.

Dimljeni tofu najčešće koristim u salatama (npr. tabbouleh) ili ga stavim u sandwich.

Što se tiče savjeta oko pripreme svježeg tofu-a, lakše bi bilo dati savjet kada bi napisao kakve stvari inače voliš jesti (što ti je ukusno). Kada kažeš jednostavna priprema, na što točno misliš? Koliko dugo vremenski bi odvojio za pripremu?
Magenta123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 10:00   #3
Quote:
Magenta123 kaže: Pogledaj post
Za marinirani tofu ne znam jer ga nisam koristila, ali dimljeni tofu nema potrebe namakati u soja sos niti termički obrađivati.

Dimljeni tofu najčešće koristim u salatama (npr. tabbouleh) ili ga stavim u sandwich.

Što se tiče savjeta oko pripreme svježeg tofu-a, lakše bi bilo dati savjet kada bi napisao kakve stvari inače voliš jesti (što ti je ukusno). Kada kažeš jednostavna priprema, na što točno misliš? Koliko dugo vremenski bi odvojio za pripremu?
Hvala, znači dimljeni tofu mogu komotno jesti bez da ga treba termički obrađivati, super, to sam htio znati.
Baš sam guglao za ovaj tabbouleh izgleda preukusno... Anyway, kad onda dimljeni tofu stavljas u sandwiche mozes li pls reci sto jos stavljas uz to? Ne radi mi baš mašta...

Quote:
Magenta123 kaže: Pogledaj post
Što se tiče savjeta oko pripreme svježeg tofu-a, lakše bi bilo dati savjet kada bi napisao kakve stvari inače voliš jesti (što ti je ukusno). Kada kažeš jednostavna priprema, na što točno misliš? Koliko dugo vremenski bi odvojio za pripremu?
Hmm, teško je reći što mi je ukusno, haha inače meso ne jedem vec dvije godine i kad sam ga prestao konzumirati htio sam onda naci neku biljnu alternativu pecenom mesu i primjerice svježi tofu je sasvim super za to, ali koliko god da mi je ukusan, ipak problem to što ga konstantno spremam na iste načine, tj. uvijek ga umačem u sojinom umaku pa pečem na woku ili pržim. Stoga, znaci najvise recimo onda volim kad je nešto pečeno, kao tofu na woku ili da nesto ima okus po roštilju, ali kao što rekoh nikako ne znam kako onda taj tofu spremiti na neki način da odgovara mojem ukusu, a da pritom nije ovaj nacin na koji jedino radim. Pa eto, ako imas neki savjet oko toga, iako znam da nisam baš najbolje opisao sto mi je ukusno jer je komplicirano za objasnit, ali eto...
A što se tiče toga koliko bi vremenski odvojio za pripremu, pa ae recimo da nije vise od pola sata... :P

I nevezano za ovo gore, moze li se mozda svjezi tofu nekako nasjeckati na kockice pa ga napraviti kao gulas, a da to na nesto slici?
Filthy Animal is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 13:45   #4
dimljeni tofu koristiš isto kao dimljeni sir, narežeš i jedeš
možeš ga dodat varivima od povrća i/ili grahorica do dobiju taj dimljeni ukus
možeš ga krupno naribanog dodat raznim burgerima od grahorica ili štrucama
burgeri i štruce su super jer ih možeš ranije napraviti pa zamrznut i vadit po potrebi
moje grah burgere obožavaju i nevegani i bolji su im nego "obični"

ako bi klasično od svježeg tofua radio gulaš mislim da bi ti se raspao
ja bi napravila osnovu idodala pred kraj samo da prokuha minutu, dvije tofu koji bi prijeklasično spremila, dakle pacanje i prženje

kajgana od tofua?

a seitan? da li ti se on dopada?
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 21:55   #5
Quote:
Filthy Animal kaže: Pogledaj post
A što se tiče toga koliko bi vremenski odvojio za pripremu, pa ae recimo da nije vise od pola sata... :P
1. marinirani i pečeni
2. na kockice, marinirani, kao dodatak riži s povrćem (npr. blanširati smrznuto povrće po izboru, rižu skuhati do pola, sve - riža, povrće, tofu - sljubiti u woku ili tavi)
3. u kolačima npr. cheesecake, međimurska gibanica, slane savijače s povrćem...

za gulaše je puno bolji sejtanikus, ne raspada se od duljeg kuhanja.
__________________
otpis
peronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 12:40   #6
dimljeni tofu u sandwichu tipa BLT, naribani na tjesteninu u umaku od rajcice, puniti s njim npr. gljive i zapeći u roru, u tortillu sa hummusom i svacim necim

tofu vulgaris volim koristiti u miso juhi, zatim pomijesati sa hrpom povrca (bundeva, krumpir, tikvice...) i zapeci u roru i kada je gotovo staviti dressing od tahinija ili kikiriki maslaca (mozda priprema traje dulje od pola sata, ali ja si specem hrpu toga pa imam par dana za jesti)

tofu mozes i jednostavno prepeci na tavici, zaliti vec nekim gotovim umakom (npr. uncle ben's sweet and sour). zatim ako ti ostane rize ili tjestenine od prethodnog dana napraviti neki stir fry.

kombinacije su beskonacne, jedina granica je tvoja masta
Magenta123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 13:08   #7
Da, u miso juhi! :klap:

Najbrza juha na svijetu i totalni comfort food. Moji favoriti za nju: grasak, mladi luk, wakame, malo tjestenine za juhu.
__________________
otpis
peronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 06:40   #8
Quote:
Magenta123 kaže: Pogledaj post
dimljeni tofu koristiš isto kao dimljeni sir, narežeš i jedeš
možeš ga dodat varivima od povrća i/ili grahorica do dobiju taj dimljeni ukus
možeš ga krupno naribanog dodat raznim burgerima od grahorica ili štrucama
burgeri i štruce su super jer ih možeš ranije napraviti pa zamrznut i vadit po potrebi
moje grah burgere obožavaju i nevegani i bolji su im nego "obični"

ako bi klasično od svježeg tofua radio gulaš mislim da bi ti se raspao
ja bi napravila osnovu idodala pred kraj samo da prokuha minutu, dvije tofu koji bi prijeklasično spremila, dakle pacanje i prženje

kajgana od tofua?

a seitan? da li ti se on dopada?
Hvala na savjetima!
Sad mi je jasno to za dimljeni tofu.,
Inače budem nastojao isprobati sve navedeno. Nego, kako misliš krupno naribani tofu jer je on mekane strukture!? Pretpostavljam da ga se onda prethodno zamrzne da se stvrdne i tek ga onda naribati...ili ne.
Grah burgeri, morati cu to probati. Znači tu moze ici bilo koja grahorica?

Quote:
Magenta123 kaže: Pogledaj post
ako bi klasično od svježeg tofua radio gulaš mislim da bi ti se raspao
ja bi napravila osnovu idodala pred kraj samo da prokuha minutu, dvije tofu koji bi prijeklasično spremila, dakle pacanje i prženje
Kužim, sad je jasno...
Quote:
Magenta123 kaže: Pogledaj post
kajgana od tofua?
Čini se mljac!

Quote:
Magenta123 kaže: Pogledaj post
a seitan? da li ti se on dopada?
dada, volim seitan, spremio sam ga jedanput mariniranog u soja umaku, isto kao i tofu.


Quote:
peronja kaže: Pogledaj post
1. marinirani i pečeni
2. na kockice, marinirani, kao dodatak riži s povrćem (npr. blanširati smrznuto povrće po izboru, rižu skuhati do pola, sve - riža, povrće, tofu - sljubiti u woku ili tavi)
3. u kolačima npr. cheesecake, međimurska gibanica, slane savijače s povrćem...

za gulaše je puno bolji sejtanikus, ne raspada se od duljeg kuhanja.
Sviđa mi se ova kombinacija sa rižom s povrćem, tnx.
Tofu u kolačima? Tko bi rekao...ugl. zvuči primamljivo, pogotovo kao slana savijača od povrća.

Fala na inf., super da onda seitan mogu normalno pripremati kao gulaš, budem pokušao.


Quote:
Magenta123 kaže: Pogledaj post
dimljeni tofu u sandwichu tipa BLT, naribani na tjesteninu u umaku od rajcice, puniti s njim npr. gljive i zapeći u roru, u tortillu sa hummusom i svacim necim

tofu vulgaris volim koristiti u miso juhi, zatim pomijesati sa hrpom povrca (bundeva, krumpir, tikvice...) i zapeci u roru i kada je gotovo staviti dressing od tahinija ili kikiriki maslaca (mozda priprema traje dulje od pola sata, ali ja si specem hrpu toga pa imam par dana za jesti)

tofu mozes i jednostavno prepeci na tavici, zaliti vec nekim gotovim umakom (npr. uncle ben's sweet and sour). zatim ako ti ostane rize ili tjestenine od prethodnog dana napraviti neki stir fry.

kombinacije su beskonacne, jedina granica je tvoja masta
Definitivno cu onda dimljeni tofu upotrijebiti za sendvič od ove kombinacije koje si navela.

Miso juha!!! Ajd, pokusat cu napraviti isto na taj nacin, nadam se da mi bude dobro ispalo. Kao i ovo za obican tofu, odlične ideje, svaka čast, sve cu to definitivno eksperimentirati.

Quote:
peronja kaže: Pogledaj post
Da, u miso juhi! :klap:

Najbrza juha na svijetu i totalni comfort food. Moji favoriti za nju: grasak, mladi luk, wakame, malo tjestenine za juhu.
Ako je toliko dobra odmah sutra hitam po wakame.


Ljudi mozete mi onda jos reci za marinirani tofu, to sam kupio, znaci kad je vec kupljen mariniran nadam se da ga ne trebam ponovo marinirati, i da li postoji nes specificno da se radi od njega, kao i dimljeni tofu ili je slicnija stvar kao sa svjezim?
Filthy Animal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 18:11   #9
kak si uspio mene kvotat i da piše magenta?
ne jednom

dimljeni tofu je čvršći od običnog i može se ribat na ribež za jabuke
tofu sam kupovala od sojarnyce i njihov mi je fini, imaju ih raznih vrsta + što je povoljan i dovezu mi ga na kućni prag

a tempeh?
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 03:17   #10
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
kak si uspio mene kvotat i da piše magenta?
ne jednom
Tako da tvoj dio rečenice koji želim kvotati stavim između ove dvije naredbe; [QUOTE =polly;62103009] [/QUOTE]

Quote:
polly kaže: Pogledaj post
dimljeni tofu je čvršći od običnog i može se ribat na ribež za jabuke
tofu sam kupovala od sojarnyce i njihov mi je fini, imaju ih raznih vrsta + što je povoljan i dovezu mi ga na kućni prag
Nisma znao da ima cvrscu strukturu od obicnog, tnx.
Aha, dada, znam za sojanrnicu.

Quote:
polly kaže: Pogledaj post
a tempeh?
Nisam ga još probao, a nezz, čini mi se malo preskup gdjegod vidim.
Filthy Animal is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 11:00   #11
Nisam više vege, ali volim dimljeni tofu. Kao što je već rečeno - ne treba ga dodatno marinirati/začiniti. Ja ga jedem u sendvičima i slanutak salati (slanutak+dimljeni tofu).
Pigsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 13:50   #12
Inace kad smo vec kod vege i kod gore spomenutih strudli jako dobra zamjena za sir je proso.
Skuha ga se na gusto (ko rizoto) i pomijesa s vrhnjem i s cim vec hocete.
Bucnica je puno bolja od klasicne
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 20:36   #13
Proso? Okej, možda zbog konzistencije, ali okus mu ne vuče baš na sir.
Meni indijski orasi vuku na sirni okus.
Pigsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 09:14   #14
prva tema o tofuu
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 09:15   #15
Quote:
Pigsy kaže: Pogledaj post
Proso? Okej, možda zbog konzistencije, ali okus mu ne vuče baš na sir.
Meni indijski orasi vuku na sirni okus.
od indijskih oraha se može napraviti ooodličan "sir".
ja sam ga prije nekoliko godina našla na patientijinom blogu.

polly, molim te recept za bučnicu sa prosom!
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 11:09   #16
Quote:
Stella PoP kaže: Pogledaj post
....

polly, molim te recept za bučnicu sa prosom!
od tih stvari koje mi samostalno opadnu na pamet nemam točan recept
sve se uvijek svede samo na opis
da ju radim uskoro (a sigurno neću) bi sve izvagala

daklem
posoliš naribanu buču, nakon pola sata ju ožmikaš
proso skuhaš na gusto, najbolje kad je kuhano par sati prije pa da se skuha/napuše do kraja, nije baš fora kad hruska a neće se poslije dokuhati
pomiješaš proso, neko do kiselih vrhnja (biljno ili pravo tak svejedno) i buču
jaja ne trebaju a od prosa će biti i lijepo žuto
kore (koje god ti drage) nafilaš kak već radiš i sve još potrackaš s vrhnjem
pukneš u rol i na 180 dok ne postane zlatno smečkasto
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:09.