Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2017., 15:52   #1
Samo nebo zna / RTL (2017.)

Od ponedjeljka, 30. siječnja večernji program RTL-a bit će bogatiji za novu emisiju. U 20:15 imat ćete prilike gledati emisiju „Samo nebo zna“, koju vodi Marijana Batinić, a u kojoj jedna žena bira svog potencijalnog partnera. Njih šest je na „meti“, a koji će je impresionirati, ovisi samo o njezinoj percepciji.
ammaros is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 23:53   #2
Slutim novi tres u rangu ljns

A Simlesa
Jel vama on iritantan zbog te svoje vjecno sretne face??
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 02:44   #3
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Slutim novi tres u rangu ljns

A Simlesa
Jel vama on iritantan zbog te svoje vjecno sretne face??
Pomalo da, pogotovo kad je vodila Big Brother, nije ona za takve formate, više je tu da spaja srodne duše
Na tv rasporedu piše da ima samo 12 epizoda da ide pon-sri, što znači nakon 4 tjedna je već gotovo. Kao i prošle godine u isto vrijeme kad su emitirali ljjns i pa i reprize starih sezona.
ammaros is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 11:11   #4
gledam!!!
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 16:23   #5
Samo nebo zna da li cu ovo gledati!

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 17:20   #6
Evo još novih informacija o emisiji...

Dokumentarna sapunica ‘Samo nebo zna’, koja na RTL-u kreće s emitiranjem 30. siječnja od 20 sati, donosi jedinstvenu priliku zaviriti u budućnost i vidjeti kako biste vi i vaš potencijalni partner mogli izgledati za 20 godina. Ne biste to propustili, zar ne?!

I ne samo to! Imate priliku vidjeti kako bi vam izgledala djeca, gdje biste živjeli, koji auto biste vozili, ali i koliko novca na bankovnom računu biste imali! Uz voditeljicu Marijanu Batinić, koja će kandidatkinjama pomoći pri njihovom odabru, na raspolaganju su i tri stručne osobe – psihologinja Maja Vučić, sociolog Bruno Šimleša i vizionarka Vera Čudina.

'Skroz zgodna starica! I duboke bore su ok, ako imaš osmijeh na licu i sjaj u očima. Treba sačuvati ovu sliku i usporediti me za 20 godina! - kazala je Maja Vujčić.

Sociolog Bruno Šimešla je svojoj suprozi pokazao fotku i prva reakcija je bila: "Jooooj! Možda će ti lice tako i izgledati, ali sam sigurna da ćeš i sa 75 godina imati žar u očima". Šimleša se slaže sa suprugovom izjavom te pristaje na starenje tijela, ali ne i duha!

‘Svatko od nas bi htio zaviriti malo u svoju budućnost, pa tako i ja. Kako će izgledati moj život u budućnosti, pomislim svako malo. Ipak, mi samo možemo planirati i prognozirati, a kako će izgledati naša budućnost, to samo nebo zna! Ova emisija pokušava odgonetnuti kako će izgledati zajednički život i budućnost naših kandidata za 10, 20 ili 30 godina, a što je posebno, u ovoj emisiji dame biraju, i to naslijepo! Kad vidiš nekoliko varijanti svojih budućnosti lakše je odabrati što želiš, a što ne od svojeg života, a tko ne bi volio vidjeti kako će jednog dana izgledati njegov partner. Da sam slobodna, i mene bi zanimalo kako netko drugi vidi moju budućnost', otkrila je Batinić.

Koristeći opsežno istraživanje, procjene, genetske informacije, intervjue i ekonomska predviđanja, ‘Samo nebo zna’ mjerljivo predviđa kako bi budućnost nekog para mogla izgledati, ako završe zajedno.

Jedna djevojka od šest potencijalnih kandidata bira četiri idealna za spoj – ali ne zna kako oni sada izgledaju, već vidi samo predviđanje kako bi izgledali za 20 godina! Na njoj je da samo uz pomoć ‘sredovječne’ fotografije i kratkog provokativnog audioklipa svakog kandidata kojeg čuje, izabere od njih šestorice, četvoricu.

Četiri izabrana kandidata provest će jedan dan s djevojkom. Proći će kroz grupni spoj, romantični grupni spoj, zajedničku večeru i jedan na jedan ‘rešetanje’ s taboo pitanjima, osmišljenima da oznoje kandidata jer se takva pitanja nikad ne postavljaju na prvom spoju. Zahvaljujući svemu tome, kandidatkinja će eliminirati još dva kandidata i u daljnje upoznavanje povesti još samo dvojicu.

Koristeći profile kandidata, financijske analize, psihološku procjenu i karaktere, naši eksperti stvaraju projekciju stvarne kuće budućnosti. Vidimo život para kakav bi bio za 20 godina. Par će proći stvarnu tremu dok će gledati kako im izgledaju djeca, koja pjesma im je svirala na prvom plesu, koja im je veličina garderobe, koji auto voze…

Sljedeći težak zadatak je kuhati večeru za upoznavanje s obitelji i prijateljima, a nije lako proći test roditelja! Nakon uvida u dvije budućnosti i dva različita stila života, kandidatkinja mora odlučiti – s kime uistinu želi izaći na spoj.

A budući da šest potencijalnih partnera kandidatkinje ima uvid u to kako će izgledati u dalekoj budućnosti, i voditeljica Marijana te stručni tim odlučili su otkriti kako bi oni izgledali za nekih 20-30 godina.

‘Nisam loša, moram priznati, ali ću češće na masaže lica!’, komentirala je Marijana svoju sliku iz budućnosti.

http://www.rtl.hr/tv-novosti/2263555...lnog-partnera/
ammaros is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 02:36   #7
Ne znam zašto bi Šimleša išao na ovakav tip šouprograma, nije valjda da se očajnički zaželio ekrana?
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 22:25   #8
Ta ekipa koja bude predstavljena u ponedjeljak (i na najavama), jel to svaki dan nova epizoda, ili na tjednoj bazi ili imamo kao LjJNS jedne kandidate i kraj? Jel netko zna mozda, bas me zanima
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 15:06   #9
Ovo izgleda prestrašno.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 11:46   #10
Koliko ce epizoda biti zna tko?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 19:34   #11
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
Koliko ce epizoda biti zna tko?
samo nebo zna...
__________________
Ljepotice, ljepotice probudi see!!
Kako ću se probudit kad sam začarata?
Faculet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 21:14   #12
RTL uvijek zna donijeti treš.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 21:14   #13


marijana nije impresionirana ovim lovackim pricama

http://cdn2.teen.com/wp-content/uplo...op-talking.gif
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 30.01.2017. at 21:25.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 21:19   #14
Hvalite me usta moja Iritantna prva natjecateljica
__________________
"An angel led me when I was blind
I said take me back, I've changed my mind "
agness88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 21:21   #15
kod cura volim kad su normalne


falila mi je rtl produkcija
la rosana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 21:21   #16
Samo nebo zna / RTL (2017.)

Macice dosadno za sada.
A di su onog komentatora nasli. Iz kojeg bunara se on javlja?
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 21:21   #17
Ova je zbilja žblj. Blogerica.. 😥😥

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 21:22   #18
Kakva glupaca, produkcija banana.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 21:23   #19
liči mi malo ona na martinu tomčić

je li ovaj rekao da voli žuriti


ajme komentator je iz krv nije voda
šta sve ja znam
la rosana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 21:26   #20
Quote:
Intel_85 kaže: Pogledaj post
Kakva glupaca, produkcija banana.

Garant OHT, nazalost.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:51.