Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2007., 14:48   #1
Fakulteti u Osijeku

Jel mi može netko ko zna reći za sve fakultete u osijeku koje su vezani za računalstvo (rad s računalo, programiranje itd.) I njihove stranica ako ima*
Njunjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 15:01   #2
Bas mi je drago da si pokrenuo ovu temu, bas sam ja mislila nesto slicno. Znam samo za ETF, racunarstvo (sveucilisni ili strucni studij). I mene zanimaju iskustva vezana uz taj faks. A i prijemni.
shanon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 15:07   #3
mislim da imas na odjelu za matematiku smjer informatiku, bar je bilo prije 4 godine kad sam ja išla, ma pogledaj si ovdje-to si svi fakulteti osjeckog sveucilista http://www.unios.hr/fakulteti/fakulteti.html
WindOFChange is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 15:29   #4
O thx možete mi objasniti što mogu raditi poslije ElektroTehničkog faksa? I što zapravo najviše prevladava na faksu(mislim na rad na računalu ili nekaj drugo)?
Njunjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 15:58   #5
Ovo na odjelu za matematiku mi ne izgleda kao nesto sto mene zanima. E sad, ETF, mislim da bi na ovom stručnom studiju trebalo vise biti prakse, a na sveucilisnom vise teorije. Sad, koliko je to tako... Ne znam, ima li netko sa ETF-a da pomogne?
shanon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 16:23   #6
registriraj se na forumu etf-a, mislim da ce ti tamo najbolje znatio reci sve sto te zanima
WindOFChange is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 16:57   #7
Quote:
WindOFChange kaže: Pogledaj post
registriraj se na forumu etf-a, mislim da ce ti tamo najbolje znatio reci sve sto te zanima
Hvala! Al' je neki jadan forum, kao da nije studij elektrotehnike i racunarstva.
shanon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 17:21   #8
Postoji na ekonomiji smjer poslovna informatika. Ne znam puno o tome, ja idem po starom programu, ali ako te zanima pogledaj ovdje.
__________________
Roweeeena!
game is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 17:33   #9
Na Odjelu za matematiku ce u buducnosti jedan od "master" smjerova biti matematika i racunarstvo.
__________________
Endless Loop: n., see Loop, Endless.
Loop, Endless: n., see Endless Loop.
boba_jagoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 20:33   #10
pito sam na njihovom forumu ali ne odgovaraju
Njunjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 21:28   #11
netko može odgovoriti na
Quote:
možete mi objasniti što mogu raditi poslije ElektroTehničkog faksa?
Njunjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 09:38   #12
Quote:
Njunjo kaže: Pogledaj post
netko može odgovoriti na
Pa sad, kakva je situacija sa poslom, to je dobro pitanje. Nadam se da ce se netko sa ETF-a!!!!! pojaviti na nekom forumu.
Mislim da je to računarstvo na ETF-u najblize onome sto si zamislio. (Mozda se i varam). Probaj nazvati tamo u referadu, mozda ima normalnih ljudi pa pitaj sto te zanima.

P.S. Ako si ti onaj ASSD, odgovor ti je na stranicama faksa, na prijemnom se polaze matematika i fizika.
shanon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 14:19   #13
Pitanje vezano sveučilište u osijeku? Da li student ima pravo u toku akademske godine promjeniti svoj izbor seminara?
juridika21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 15:41   #14
Pozdrav!

Upisao sam se na Ekonomski faks u Osijeku izvanredno, radim i neću ići na predavanja pa ako netko zna gdje i kako mogu najlakše do literature i skripti za izlaske na ispite! Počela ekonomije,mikroekonomika,osnove organizacije,statistika,gospodarstvo hrvatske,matematika,engleski 1. Jel zna netko ima li na internetu šta? Nekad je postojao efos forum ali ga sad nema.....
Kesobran is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:43.