Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2016., 23:32   #201
Bok, imam 28 godina i zivim u Rijeci.
Ukratko, trazim prijateljicu. Znaci otvorena si za upoznavanje, tj. druzila bi se i uzivo. S vremenom

Ne nudim nista revolucionarno, klasika ,setnje, kave,kino, kracenje dugih zimskih noci uz caj, kolace i filmove, u mom ili tvom prostoru. Ako imas kakve socijalne strahove ili si povucena to je ok, i ja sam malo povucn, nis strasno.
Ako nisi opasna za okolinu, prolazis .

Eto, ukratko.
MementoMori051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 19:00   #202
Eto... neću trenutno ništa staviti na US, nisam u toj fazi trenutno, ali bi trebao nešto... nekog.

Ja? Pa eto, 38, muško, zaposlen, upravo se vratio u tužnu Hrvatsku statistiku, trebam nekoga za priču i dijeljenje životnih problema i iskustava, razglabanje o svemu i svačemu... pomalo geek, ateist koji sve više postaje antiteist (svi znamo zbog čega), ako znaš što je Točka, Had, Gunsi, Gracijani, Kont, Palach, Bosanac... sva "ona" stara mjesta
...volim sci-fi/fantasy filmove i serije, bilo one teške psihološke drame ili za opuštanje, tehniku, sportske teme baš i ne, a televiziju nisam baš gledao zadnjih 14+ godina tako da sam tu šupalj... ako netko ima vremena za dopisivanje i priču, kava i kino može kasnije...
__________________

Fear is the mind-killer. Fear is the little death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain.
sahardoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 22:31   #203
Hej hej, tražim nekoga za prijateljska druženja,izlaske,gledanje filmova,šetnje,klizanje,kartanje...Spol nebitan,do 25godina. Zagreb
teatralana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 21:53   #204
netko za dopisivanje/prijateljstvo, 25+... ?
karlovac.
mario889 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 18:23   #205
Zbog spleta raznih okolnosti izgubio sam praktički cijelo društvo. 24g. Otvoren sam i za beskonačno dopisivanje i za upoznavanje uživo, ali moram napomenuti da živim u inozemstvu. Godine i spol nebitni ako si ok Slobodno se javi u inbox pa ću se raspisati, za javnost je i ovo dovoljno I ne, nisam klon, mogu dokazati haha
reowll is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 19:14   #206
Netko za tipkanje o smislu i besmislu zivota.
Adventima , novim godinama, i ostalim "carolijama"...

P.S.
Budi zena od 30 g nadalje
Svjetlosni is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 20:26   #207
Ja bih prijatelja koji će uz mene biti unatoč svemu,

ali to ne postoji...
Zaynee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 00:07   #208
Cura traži frendove do 30 godina starosti iz zgb.
Triton10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 19:46   #209
Eto... Malo mi je neugodnu tu pisati ali sta je tu je.

Posto nemam neko drustvo volio bi naci osobu za medusobno kracenje vremena aka PRIJATELJA, bilo online ili real life ako zivis u Zagrebu ili okolici. Kao osoba se ne volim opisivat i mislim da bi bolje bilo razmjeniti par poruka pa da tako nademo medusobne hobije/interese. Inace sam muskarac roden '94 u Zagrebu gdje i zivim.

Preferiram muskarce svojih godina (20-26), ali ne diskriminiram pa je u moj inbox dobro dosao svatko bez obzira na spol/godine. Ipak se mi usamljeni moramo drzati zajedno
sule944 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 17:50   #210
Netko za dopisivanje...


Sent from my iPhone using Tapatalk
brendonlee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 21:21   #211
Tražim nekoga da mi bude prijatelj / prijateljica. Ako ste zainteresirani javite mi se. Ništa o sebi neću pisati,ako vas zanima pitajte me.
LoneWolf17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 00:53   #212
Tražim nekoga 18-23 godine za druženje, iz Splita, spol nebitan, samo da ste opušteni i otvorenog uma
Ja sam žensko, imam 20 godina i studiram u Zg tako da sam se s vremenom odvojila od svih poznanika i prijatelja u Splitu i stvarno mi fali neko društvo tu
ddd413 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 18:17   #213
.

Tražim nekog za druženje,malo popričati i sl. Žensko sam,29g. Živim u Splitu.
lena lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 21:54   #214
Tražim nekoga s kime ću ubijati vrijeme, i tak, nekog za kavu i dim u 2 ujutro

Godine i spol nebitni. Mogu imati ugodne odnose sa sociološki prihvatljivim i neprihvatljivim (dijagnosticiranim) osobama.

Ja sam 40/184/98/18/105/100/102 (lol) izgledao sam nekad kao Van Damme haha šala i nadam se da će nam bit zabavno. : P

Ja sem v Zg.
Sexbot is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 18:51   #215
Pozdrav svima bez prijatelja

Ja sam žensko, 28 godina iz Rijeke. Tražim isključivo prijateljicu za druženje, u sretnoj sam vezi pa molim da mi se oni koji traže takvu vrstu odnosa ne javljaju. Tražim nekoga za druženje uživo, dopisivanje me ne zanima, lijepo sjednemo na kavu, popričamo i vidimo da li se slažemo i želimo li se ponovo nalaziti.

Par podataka o meni:
- volim čitati (pogotovo knjige tipa self help, Louise Hay i sl., ne baš ljubiće i sl.)
- otvorena sam i nemam dlake na jeziku (eto jedan od razloga zašto nemam prijatelje )
- otvorena za razgovore o bilo kojoj temi
- svašta nešto još ali mi je glupo ovako nabrajati, kao što sam već napisala, sjednemo, popričamo i vidimo sve na licu mjesta

Voljela bi da mi se jave cure blizu po godinama.

Eto nadam se da će stići koji poziv za kavu u inbox
anai88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 18:56   #216
Iskreni, normalni povuceni decko (30g) iz Splita trazi curu ili par za prijateljstvo, ispijanje kavica i drustvene igre
Ako se pronalazite u oglasu inbox je prazan
zummo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 22:07   #217
Socijalno-anksiozno-depresivni mladić od 28 godina iz Zagreba traži društvo za lude razuzdane provode
Ok, malo pretjerujem... možda jednog lijepog dana, al do onda barem nekog/neku sa sličnim problemima željan/željnu dopisivanja za početak, a kasnije za upoznavanje... Nekog s kim bih mogao otvoreno i iskreno razgovarati o dotičnim problemima, da međusobno dijelimo iskustva i budemo si podrška... Pa eto, moj inbox je otvoren
Nemon-X is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 11:15   #218
Bok,

trazim nekog s kim bih mogla malo popricati, malo se pojadati, tko zna slusati bez osudjivanja i iscudjavanja.
Toliko toga mi se skupilo, zasrala sam hrpu toga u zivotu i to me gusi vec dugo, a nikome oko sebe ne mogu reci, bez da mi dijele lekcije i slicno, a to mi zadnje sad treba.. trebam samo necije slusanje i strpljenje...

Ali ovako virtualno, ne uzivo, ne bi se nikad upoznali uzivo.

Vrijedi i obrnuto, dapace, ako netko treba nekoga tko ce ga saslusati.
miss Minnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 18:16   #219
Mi se još družimo u Splitu, društvo od 3-4 cure neke od nas sa psihokauča, godišta od 20ak do 38 godina....eto ako se ko želi pridružit.....
tina789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 16:16   #220
Evo i ja se javljam.. pomalo usamljena nakon preseljenja i čišćenja nekih prijatelja..ako je tko za društvo neka se javi😀
Zelena oaza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:33.