Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2016., 23:40   #3681
Split - cimere za zajedničko traženje stana

Nisam student. Molim osobe zainteresirane za zajedničko traženje stana u Splitu a nemaju dogovor s kolegama studentima ili radnicima općenito da me kontaktiraju u inbox radi zajedničkog traženja istog. Trenutno je ponuda stanova na vrhuncu, to će potrajati još dva-tri tjedna, odnosno dok "gazde" ne potrpaju studentariju u njihove luksuzne resorte. Nakon te navale mogu jedino unajmiti jednosoban stan što mi se ne isplati. Eto zato mi je hitno.
__________________
That...Was mozart. That... That giggling, dirty-minded creature I'd just seen crawling on the floor.
stipko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 15:57   #3682
Student treće godine medicine traži cimera za stan na ružmarinci ( odmah iza maksimirske,blizu ekonomije,medicine itd..) od 54 m2, za više informacija poslati poruku u PM
__________________
"Srce mi otpuhao ko maslačak, ko bi rekao, tko bi rekao..."
cro-pro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 08:22   #3683
Traže se cimeri/cimerice

VARAŽDIN TRAŽE SE 2 CIMERA/ CIMERICE
Više info na linku ispod

http://www.njuskalo.hr/nekretnine/tr...oglas-20238775
lidijavz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 21:57   #3684
Djevojka, Peruanka, traži cimere/ice sa stanom, do 1000 kuna, na nekoliko mjeseci. Po mogućnosti u blizini FFZGa. Ako netko nešto zna, nek mi se javi pa da vas spojim
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 19:02   #3685
Exclamation Cimer/ica -> Pula

Tražim cimera/icu (nepušača) na dulje vrijeme (nema izbacivanja preko ljeta kao što mnogi rade da bi ekstra zaradili od turista,ali to nikad ne kažu..) za svoj stan od 53 m2. Stan se nalazi u strogom centru grada te se sastoji od 2 spavaće sobe(veće koje iznajmljujem od 15 m2),dnevnog boravka i kuhinje (ukupno oko 20m2) te kupaonice (7m2). Od svake škole/fakulteta ili bilo kakve važnije ustanove udaljen je 10 minuta hoda a od glavnog autobusnog kolodvora 15 minuta. Stan je klimatiziran (soba - dnevni boravak) i uredan.

Najamninu ne uzimam već samo izdatke za režije koje se kreću od 900 do 1300kn ovisno o godišnjem dobu (ljeto - zima).


Za sve ostale informacije i dogovore PM. Tada je moguće i pogledati stan uživo kako bi se stekla adekvatnija slika o samom prostoru ili šaljem slike na mail.

Zadnje uređivanje Rakkatakka : 01.11.2016. at 20:32.
surfer711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 02:23   #3686
IZNAJMLJIVANJE soba-duži period SPLIT

Dvije cimerice traže treću (dosadašnja treća odlazi).
Iznajmljuje se soba s bračnim krevetom u dvosobnom stanu na Sućidru (drugu sobu dijele već dvije cimerice, Kukuljevićeva ulica) za period od 06.01.2017.godine.
Cijena 900 kn (120 eura) + 1/3 režija.
Kontakt: PM

http://hr.cimeri.info/oglas/4625/tra...era-split.html

Zadnje uređivanje Rakkatakka : 19.12.2016. at 01:18.
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 23:41   #3687
Osijek

Studentica traži cimera ili cimericu sa stanom. Po mogucnosti u blizi stuc-a,ali i druge lokacije dolaze u obzir. Vise u inbox
Inec is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 19:46   #3688
Slavonski Brod, iznajmljujem namještenu garsonijeru 40 m2, u centru grada, odvojene režije, plinsko grijanje. Info PM

Zadnje uređivanje Rakkatakka : 03.03.2017. at 00:04.
emde is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 13:35   #3689
Karlovac - tražim cimericu

Tražim cimericu u jednosobnom stanu u Karlovcu, vrlo blizu Veleučilišta i Studentskog centra, dakle strogi centar i blizina svih potrebnih sadržaja. Stan je ful opremljen i lijep. Sobu dijelimo, ali je dosta velika i svaka ima svoj dio. Cijena je 500 kuna + 1/2 režija.
bajoldži bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 08:46   #3690
Iznajmljivanje dulji period SPLIT

Iznajmljuje se dvokrevetna soba u dvosobnom stanu na Sućidru (Kukuljevićeva ulica) od 01.05.2017.godine.
Cijena: 160,00 EUR + 1/2 režija (200-300kn).
Kontakt PM
__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."

Zadnje uređivanje Rakkatakka : 21.04.2017. at 21:37. Reason: link
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 14:36   #3691
Od 1.7. iznajmljujem novouređeni dvosobni stan u obiteljskoj kući na Trešnjevci, blizu tram. stanice Ozaljska - Selska i autobusne linije 109. U potpunosti namješten,plinsko grijanje. Cijena na upit. Kontakt: PM

Zadnje uređivanje Rakkatakka : 14.06.2017. at 20:00.
misf is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 10:38   #3692
Najam stana ZG/cimerica

Bok ljudi!

Trazim stan za najam u ZG a ujedno i cimericu koja bi zivjela sa mnom u sljedecoj akademskoj godini '17/18.
Pozeljno je da svaka od nas ima svoju sobu, i da sam stan ima wifi tj. mogucnost ugradnje ako vec nije. Kvartovi koji dolaze u obzir su: Trnje, Kruge, Sigečica, Savica..
Za stan mogu izdvojiti do 1500kn max.

Sto se tice buduce cimerice, nek je bar koliko-toliko odgovorna, bilo bi lijepo da nije neki partijaner, tu i tamo pozvati nekoga na pice nije uopce problem, uz prethodnu najavu. Sve se mozemo dogovoriti. Mozemo biti frendice, a mozemo se i samo pozdravljati.

Studentica sam, 22 godine, otvorena, izadjem tu i tamo, voljela bih reci da zivim pravo studentski tj. da uzivam u zivotu ali to i nije bas istina posto mi faks isisava vecinu volje za zivotom

Za sve dogovore, kontakt u PM, lp
__________________
Nećkam se, dakle Božo Petrov sam.
Atticus172 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 13:00   #3693
Cimer/ica u Puli

Trazim cimera ili cimericu za stan u Puli, trenutno sam u potrazi stana ali bih htjela da ga zajedno pronađemo ili ako toj drugoj osobi nedostaje još jedna osoba onda ja mogu uskočiti. Poželjno bi bilo da svatko ima svoju sobu, tako da se ne zamrzimo
Nepušačica sam, te mi puno znači da se u stanu ne puši u zatvorenim prostorima...
protocol is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 13:37   #3694
Zagreb

tražim cimericu jer mi je dosadno, netrba plaćati niti satnarinu ni režije
__________________
La familia es todo para mì ...
Andreasas is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 18:36   #3695
Iznajmljujem sobu u Zagrebu (centar)

Iznajmljujem sobu u dvosobnom stanu (mogućnost izbora), u blizini Trga žrtava fašizma. Soba je veličine 18 odn. 22 m2. Najamnina je 150 odn. 170 eura + 1/2 režije. (Niski troškovi grijanja). Zajedničko korištenje kuhinje i kupaonice. Sobe su namještene. Moguć je još dogovor oko detalja. Manja soba je useljiva u roku par dana, veća poslije skorog ličenja. Na ugovor, s pologom u visini jedne najamnine.
Do početka školske godine može i kratkoročno.
Baltik is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 17:38   #3696
Rijeka

Tražim cimera/cimericu i stan u centru ili neposrednoj blizini centra Rijeke. Poželjno da poštiva privatnost, ne očekuje da ćemo biti najbolji prijatelji od prvog dana u stanu i provoditi beskonačno vremena zajedno. I da ne očekuje kako ću slušati jadanja i/li tračeve svaki drugi dan, jednostavno nisam za to. Opuštena atmosfera, koja cuga navečer uz druženje je dobrodošla. Nemam ništa protiv pušenja u stanu, iako sama ne pušim. Ljubimci dobrodošli, ljubitelji piva također.

Ili ukoliko netko uznajmljuje garsonjeru do 250 eura s režijama u centru ili blizini, javite se.
__________________
"Alright, everything is alright, since you came along - ...."
Hopery is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 10:47   #3697
Quote:
Baltik kaže: Pogledaj post
Iznajmljujem sobu u dvosobnom stanu (mogućnost izbora), u blizini Trga žrtava fašizma. Soba je veličine 18 odn. 22 m2. Najamnina je 150 odn. 170 eura + 1/2 režije. (Niski troškovi grijanja). Zajedničko korištenje kuhinje i kupaonice. Sobe su namještene. Moguć je još dogovor oko detalja. Manja soba je useljiva u roku par dana, veća poslije skorog ličenja. Na ugovor, s pologom u visini jedne najamnine.
Do početka školske godine može i kratkoročno.
Ispravak: površina manje sobe nije 18 m2 nego 20 m2.
Dodatak: mogu unijeti računalo ako treba.
Baltik is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 19:52   #3698
Cimerica SPLIT

Tražim cimericu za stan u Splitu. Nalazi se kod fine, znaci 10 minuta pjeske do prava ili 15-20 do kampusa, ovisi koliko ti se zuri :P
Svaka ima svoju sobu. Poželjno da si nepusac. Stanarina po osobi je 1100 kn + rezije (max 350 kn po osobi budu).
Ja sam opcenito tiha osoba i zavucem se u svoju sobu ili se izgubim negdje
Mozemo biti prijateljice, a mozemo se i samo pozdravljati. Meni svejedno.
Za vise informacija salji PM.
Anndollett is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 19:37   #3699
Stan kod okretišta Dubrava! Traže se dvije uredne i odgovorne studentice ili mlađe zaposlene osobe!

Iznajmljuje se stan u Dubravi. Stan je kod okretišta Dubrava, u Štefanovečkoj ulici. Blizu vrtića, škole, Plodina, Kauflanda, Lidla. Pojedini fakulteti su udaljeni nekih 15-20 minuta vožnje tramvajem ili autobusom (EFZG, ERF, Agronomski fakultet, Šumarski fakultet, kampus Borongaj). Blizu je KBC Dubrava. Većina sadržaja je brzo dostupna jer s okretišta voze tramvaji broj 4, 5, 7, 11 i 12, a do okretišta je pješke nekih 5 minuta hoda.
Stan ima oko 45 kvadrata, na prvom je katu urbane vile u kojoj se nalazi svega 8 stanova. Sastoji se od predsoblja, hodnika, manje sobe, veće sobe, kuhinje sa prostranim dnevnim boravkom, kupaonice i balkona. Ispred zgrade je parkiralište, na kojem najčešće ima slobodnog mjesta (u slučaju da posjedujete automobil). Trenutno su dva kreveta u većoj sobi, ali jedan se može premjestiti u manju sobu.
Stan je namješten. U stanu je flat internet (trenutno u mirovanju, ako imate svoj, možete ga donijeti sa sobom), plinsko grijanje, perilica rublja, tv, telefon, usisavač, posuđe, klima, protuprovalna vrata. Sva brojila su odvojena i režije u stanu se kreću oko 800-1000 kuna mjesečno, zimi malo više zbog grijanja.
Stanarina je 1250 kuna po osobi plus režije, ukoliko su u stanu dvije osobe. Plaća se polog u visini jedne stanarine.

Traže se uredne studentice ili mlađe zaposlene osobe. Stan je useljiv od 1.9.!
barbara:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 00:04   #3700
Trazim cimera na AS III (Šara). Brucos sam FER-a, ne pusim nit ne pijem, a necu nikoga dovoditi u sobu jer nisam bas socijalan. Kuci cu ici rijetko, mozda 2 put godisnje, ne znam jos. Uredan sam, tih. Javite mi poruku ako mi zelite biti cimer pa da sutra znamo sobu uzeti. Ne morate biti 100% mirni ali ocekujem da imate obzira prema mojim obavezama.
Skorojevic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:04.