Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2012., 09:19   #9801
Quote:
dhatri32 kaže: Pogledaj post
sumljam da ce i ostale biti 9.90 kn, ali svejedno je to dobra prilika, ja sretna ...vec dugo si zelim te knjigice, ali s obzirom da taj komplet kosta cca 1200, 00 kn uvijek su na cekanju
Potpisujem.. vec dvije godine se mislim to kupit, pa mi je malo cifra pre velika za izdvojit od jednom...ovo ne propustam
nana_du is offline  
Old 28.05.2012., 09:48   #9802
Ajme, lijepo je vidjeti da će i Zagorku izdavati! Čitala sam puno toga njenoga, tamo u srednjoj školi. Prijateljica imala čitavu policu punu njezinih knjiga. 'Grička vještica' definitivno budi sjećanja... Nedavno sam našla neke Zagorkine e-knjige, doduše, jako loše skenirane, počela čitati jednu-dvije koje do sada nisam pročitala, i moram priznati da su mi bile čudno pisane (stilom) i dosadne pa sam odustala.
Ne znam da li sam čitala u vrijeme kad mi tako nešto nije leglo ili mi Zagorka više ne paše... Tako da ne vjerujem da ću kupovati. I ne vjerujem da će svi nastavci ići po 9.90 kn. To je samo cijena prve, da kupite a poslije se navučete i zažalite ako ne uzmete cijeli komplet. Radili su to već, nebrojeno puta.
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Old 28.05.2012., 09:58   #9803
Quote:
LaraFabian kaže: Pogledaj post
Inače, sinoć sam počela predobru knjigu SLATKI OKUS SUZA. Ova Nafisa me uspjela još jednom oboriti s nogu! Odlična spisateljica.
mislim da nemam tu knjigu, ali moram detaljno pregledati police, vec mi se dogadalo da kupujem duplo ...kako kazes da je dobra kupujem obavezno, jer u zadnje vrijeme su mi se malo zaredale lose i neprocitane knjige, pa da isperem taj gorki okus

Quote:
Elöise kaže: Pogledaj post
I ne vjerujem da će svi nastavci ići po 9.90 kn. To je samo cijena prve, da kupite a poslije se navučete i zažalite ako ne uzmete cijeli komplet. Radili su to već, nebrojeno puta.
kako kaze lara cim je na kioscima ne moze biti vise od 50-tak kuna sto je i dalje genijalno...vec i ovako svuda oko sebe gledam ljude kako hodaju sa kds knjigama po gradu, sto je prekrasno barem meni ...sad cemo ih gledati sa zagorkom u rukama, di ces vece srece
dhatri32 is offline  
Old 28.05.2012., 10:50   #9804
Ima li u Splitu kakva akcija knjiga, sad kad idem, pa da pokupujem?=
__________________
Kad nešto uistinu želiš, cijeli svijet se uroti da to i dobiješ!
LaraFabian is offline  
Old 28.05.2012., 11:33   #9805
Quote:
dhatri32 kaže: Pogledaj post
kako kaze lara cim je na kioscima ne moze biti vise od 50-tak kuna sto je i dalje genijalno...vec i ovako svuda oko sebe gledam ljude kako hodaju sa kds knjigama po gradu, sto je prekrasno barem meni ...sad cemo ih gledati sa zagorkom u rukama, di ces vece srece
Istina. Pogotovo što su Zagorku izdavali u tvrdom, luksuznijem izdanju, i cijene su ajme visoke. Dobro je što su dali ovu priliku ljudima koji vole Zagorku da si stvore kolekciju, makar i meko ukoričenih knjiga. Podržavam u svakom slučaju.
I da, vidjeh da ljudi koji inače ne zalaze u knjižare (meni poznati) kupuju KDS na kiosku. Sad, bolje išta nego ništa.
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Old 28.05.2012., 16:31   #9806
Kontesa Nera će biti po 9,90, dok će ostale knjige biti po 29,90, što opet nije puno
casper24 is offline  
Old 28.05.2012., 18:03   #9807
Quote:
casper24 kaže: Pogledaj post
Kontesa Nera će biti po 9,90, dok će ostale knjige biti po 29,90, što opet nije puno
prihvatljivo je. i ja se veselim ovome jer također (se sramim) nisam čitala ništa od Zagorke, a i tako u zadnje vrijeme kupim u prosjeku jednu KDS knjigu mjesečno
assi is offline  
Old 28.05.2012., 18:19   #9808
I ja sam jedna od onih što nije do sada pročitala niti jednu Zagorkinu knjigu, ali evo prilike
Hvala na ovoj infomaciji dhatri32

Što se tiče KDS naslova za lipanj... Uzeti ću sigurno BCB kad već imam sve nastavke do sada i vjerojatno Rachel Gibson kad već kažete da nije loša, a za ostale ću razmisliti. Ova nova knjiga od Kristin Hannah se ne čini loša, ali po opisu djeluje da je na istu foru kao i Zimski vrt, tako da ću vjerojatno pričekati vaše dojmove.
Penelope69 is offline  
Old 28.05.2012., 20:26   #9809
Quote:
Yuky kaže: Pogledaj post
Jučer sam kupila krimić Sestra,pošto duugo nisam ništa kupovala nisam odmah provjerila koliko dugo je knjiga na tržištu.Prodavaćica mi je rekla da je novo izdanje al poslije sam našla u časopisu da je već nekoliko mjeseci u prodaji,bila sam malo razočarana s tim da je knjiga za poklon.
Ali je zato odlična
__________________
H
hsfi is offline  
Old 28.05.2012., 23:05   #9810
Da vam se pridružim,slučajno vidjeh temu,tražeći komentare na zadnju knjigu koju sam pročitala,a to je "Robinja".
Volim malo vidjeti i druga mišljenja.
Ja sam u BiH,i kod nas dosta kasno dolaze knjige Tiska,na kioske dođu oko 3 puta godišnje,navodno češće ih bude u Konzumu,ali mi nije baš na ruku.
Uglavnom od ljetos kad sam na moru kupila puno knjiga,pa do danas skupila sam ih dosta,a i mijenjam se s prijateljicama da ne kupujemo iste.
Što se tiče ovih arapskih i afričkih,oduševile su me sljedeće,sve su ista izdanja:
-Tisuću sjajnih sunašaca
-Pustinjski cvijet
-Robinja
-Kopile Istanbula
-Tajna pustinje
-Nefertiti

Moram izdvojiti fenomenalnu knjigu Crveni šator.
Biblija za žene,preporučujem obavezno,kao i Matildin posljednji valcer.
Trenutno čitam Vrata suza,a valjda će nam stići Obećaj mi,Put soli i Olovni ponedjeljak.
Sve krimiće koje sam kupila pročitala sam u dahu.
-Nemeza
-Crvendać
-Ja ubijam
Jedino poludim kad vidim te knjige koje se kod nas prodaju po 4,95km,u knjižama sam ih nalazila po 20km.
Kao da je neko lud,a toliko sam platila Američkog derviša,nije loš,ali nije me ni ostavio bez daha,kao npr.Gonič zmajeva.
Sad nam je bio sajam knjiga,kupila sam 6 komada,ali srbijanska izdanja,ove po 19.90 kuna su bile 6 maraka,a većina ostalih naslova po 10.

Zadnje uređivanje Maca. : 28.05.2012. at 23:11.
Maca. is offline  
Old 29.05.2012., 15:48   #9811
Quote:
dhatri32 kaže: Pogledaj post
i jos jedan post koji vjerujem da ce vas razveseliti ...odkad sam vidjela najavu ja sam izbudena kao sto vec dugo nisam bila zbog knjiga sa kioska...

dakle izlazi gricka vjestica , suradnja glorije i jutarnjeg lista...na tisak kioscima, tisak media centrima i poslovnicama hr poste...

pocinje 31.05- kontesa nera
6.6- malleus maleficarum
14.6- suparnica marije terezije 1. dio
21.6- suparnica marije terezije 2. dio
28.6- dvorska kamarila
5.7- buntovnik na prijestolju

prva knjiga 9.90 kn

eto uzivajte, za ove knjige smo sigurni da necemo odustajati na pola

eto čitam ovaj tvoj post i toliko sam sretna....
ne mogu vjerovat.zagorku sam čitala jako,jako davno, he,he bilo je to u srednjoj školi.pročitala sam sve njezine knjige (ili barem većinu) i zbilja su mi predivne.
vidim da nema tajne krvavog mosta,koja je u biti prvi dio, ali nebitno jer nije presudna za daljnju radnju..siniša i nera...eto u meni se budi ona nekad davno zaljubljena djevojčica...
naravno da ih kupujem sve.
Quote:
casper24 kaže: Pogledaj post
Kontesa Nera će biti po 9,90, dok će ostale knjige biti po 29,90, što opet nije puno
vrijede svake lipe.
Plavi kaputić is offline  
Old 29.05.2012., 22:51   #9812
Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
eto čitam ovaj tvoj post i toliko sam sretna....
ne mogu vjerovat.zagorku sam čitala jako,jako davno, he,he bilo je to u srednjoj školi.pročitala sam sve njezine knjige (ili barem većinu) i zbilja su mi predivne.
vidim da nema tajne krvavog mosta,koja je u biti prvi dio, ali nebitno jer nije presudna za daljnju radnju..siniša i nera...eto u meni se budi ona nekad davno zaljubljena djevojčica...
naravno da ih kupujem sve.
tajna krvavog mosta je jedino sto me muci , ne kuzim zasto su ju zaobisli, mozda je cak i kupim na njuskalu pa krenem bas od pocetka
dhatri32 is offline  
Old 30.05.2012., 13:17   #9813
Ni ja nisam dosad čitala Zagorku, al sad ste me baš zainteresirali..jako, jako
Doonja is offline  
Old 30.05.2012., 17:08   #9814
Kupila sam Gospu od rijeke, nadam se da neću ostat razočarana!
PenelopeJane is offline  
Old 30.05.2012., 20:13   #9815
Bila sam danas u gradu i usput se zaletila u Tisak media centar na Trgu slobode po knjigu Sanjanje. Tamo me dočekalo ugodno iznenađenje: već su dobili 3 od 6 novih naslova za lipanj, naslovi koji su im već stigli su: BCB - Krvava žrtva, Sultanova miljenica i Ćelija 8. Nema sretnije od mene jer već skoro mjesec dana čekam da izađe novo BCB
Ako netko ne može dočekati neki od navedenih naslova sad znate gdje ih već ima
Penelope69 is offline  
Old 30.05.2012., 20:24   #9816
Tajnu krvavog mosta će navodno izdati u dva dijela, nakon što izađe posljednji dio Gričke vještice - Buntovnik na prijestolju, jer valjda u originalu je Grička započinjala sa Kontesom Nerom ili tako nešto.....
casper24 is offline  
Old 30.05.2012., 20:38   #9817
Uz koje novine ide Grička?
Ruralna is offline  
Old 30.05.2012., 21:19   #9818
Quote:
casper24 kaže: Pogledaj post
Tajnu krvavog mosta će navodno izdati u dva dijela, nakon što izađe posljednji dio Gričke vještice - Buntovnik na prijestolju, jer valjda u originalu je Grička započinjala sa Kontesom Nerom ili tako nešto.....
Ne, u originalu je prvi dio Tajna krvavog mosta. Imam pa znam. Može biti da će ići u dva dijela zato što, ako se ne varam, ima najviše stranica od ostalih knjiga, a i daljnja radnja nije baš vezana uz likove iz tog nastavka. Tu i tamo se nešto malo pojavi. Više je zaseban dio.
brzi gonzales is offline  
Old 30.05.2012., 22:44   #9819
Quote:
brzi gonzales kaže: Pogledaj post
Ne, u originalu je prvi dio Tajna krvavog mosta. Imam pa znam. Može biti da će ići u dva dijela zato što, ako se ne varam, ima najviše stranica od ostalih knjiga, a i daljnja radnja nije baš vezana uz likove iz tog nastavka. Tu i tamo se nešto malo pojavi. Više je zaseban dio.

Uvijek ide Tajna krvavog mosta kao prva knjiga(ja isto imam tako), ali originalno ta je knjiga sama za sebe...a Gročka vjestica pocinje s knjigom Kontesa Nera
Venera23 is offline  
Old 31.05.2012., 03:31   #9820
Ajme zakon ))

Grička se ne propušta! I super što su pristupačne cijene. Čitao sam je u osnovnoj školi, jedva čekam ponovno!
passionfan is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:31.