Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2008., 10:34   #41
ok, nisan ultras ako iz ovog ili onog razloga ne mogu stić na svako gostovanje.

ovo si se valjda zajeba da bi tribali zarađivat navijači uz igrače i klubove? pa i nije baš da svako može na tribinu, starijim ljudima je nezgodno i na domaće doći po lošem vrimenu a kamoli na ikoje gostovanje a da ne govorimo o dici koje starci još ne puštaju na stadion.
-smanjena korupcija i
manipulacije pojedinaca
-jeftinije ulaznice
-poboljšanje kvalitete
nogometa
-smanjena i regulirana
represija prema navijačima
to se sve (osim smanjivanja represije koju san i sam više puta osjetija mada nisan ni h od huligana, bolje bi bilo da se navijači sami odreknu kretena među sobom pa će represija sama nestati) slažen al to su standardne spike, pariš političar neki. i samo da znaš-nikad se nisan kladija protiv šibenskih klubova ili Hrvatske. sve u svemu, vi niste zdravi ako želite ukinit sliku sa stadiona, nevjerojatno mi je to, potpuno nerazumljivo. neka gledaju ljudi.
__________________
samo s tobom Šibeniče moj
exit12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 11:46   #42
Naravno da se na "zaradu" navijača ne misli na materijalno sredstvo,nego na sve ono što nose gušti same tekme,truda oko koreografija ili nezamljenivog osjećaja odlaska sa ekipom na gostovanja.Očito su ti to dosta nepoznati segmenti navijačkog svijeta.

pozdrav od NEZDRAVE EKIPE
1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 12:32   #43
aha, a kakvi su to gušti, aj objasni ti to meni, neznan ja to!?? ili još bolje aj ti meni opiši jedno svoje gostovanje sa moćnim WS jer eto ja neznan kako to izgleda, aj pa ću se ja zamislit na mistu glavnog junaka tj. tebe. ooooooćeš o Veliki Ultrasu? pa mislija san da ste bolesni jer ste par sezona bili na bolovanju zbog smanjenja pritoka novca. vidin da ste ozdravili nakon šta van je klub par sezona sam "hara" po Hrvatskoj pa čemu onda nebuloze o ukidanju našeg baluna na tv-u?
__________________
samo s tobom Šibeniče moj
exit12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 12:44   #44
U svakom slučaju gostovanja nisu ko vaša...

Ekipa je krenula u 8 ujutro za Varaždin...Stali smo kod Karlovca jer smo obojica bili gladni...ŠF
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 12:56   #45
Zbilja neznam kak ti se da funcute moj.
Idem na tekme Varteksa od 90-ih i zbilja neznam stadion i grad koji nisam videl u HNL-u.
Upoznal sam stotine ljudi iz svih gradova(pozdravi mi Mršu od ekipe iz Heerenvena),ali kakvih likova i kvazinavijača ima ispred tipkovnica....pa vas bi trebalo u sabor pred mikrofone pa vodite dijalog i delikventna prepucavanja o svojim uspjesima i jakim i pametnim mišljenjima.
Ne kužim kak moreš srat po stavu i mišljenju jedne navijačke skupine koja se vratila na scenu nakon par slabih,pa čak i nikakvih sezona.
Mi ko skupina ne skrivamo svoje ideale i naš stav protiv HRT-a ostaje i drži.

A ništa vidimo se na šubičevcu kroz par tjedana...u pardon u tvojoj dnevnoj sobi pred TV-om.
1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 13:14   #46
da, dva Funcuta, bolje i to nego par godina NIŠTA, vjerni ws. pričaš o kvazinavijačima i kažeš "vas", nebi baš reka da san kvazi navijač ili da pričan o svojim uspjesima a mišljenja su mi kako ti kažeš pametna(tu se slažemo ha ha ha). ja tebi neću reći da si ti kvazinavijač ali ti tu pričaš o svojim "sve san proša, upozna, vidija" a ne ja, mada san i ja krenija početkom 90-ih (ne na gostovanja odma tad naravno a i inače rijetko stignen otić mada san u Hrvatkoj obiša vjerojatno više stadiona jer smo mi jebiga i 2. ligu igrali). po tom vašem stavu ću uvik kakit jer mi je nenormalan, ne vidin razloga, na daaaaaaaaaaaaaleko ga ne vidin, objasni mi na private da ne tlačimo ljude, volija bi čut (pročitat) objašnjenje osim ovih kretenarija o profitu zubatih kapitalista, ne shvaćan! ma jebate dnevni, vidimo se na stadionu , možemo i pivo popit, nije bed.
__________________
samo s tobom Šibeniče moj
exit12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 16:42   #47
Quote:
exit12 kaže: Pogledaj post
da, dva Funcuta, bolje i to nego par godina NIŠTA, vjerni ws. pričaš o kvazinavijačima i kažeš "vas", nebi baš reka da san kvazi navijač ili da pričan o svojim uspjesima a mišljenja su mi kako ti kažeš pametna(tu se slažemo ha ha ha). ja tebi neću reći da si ti kvazinavijač ali ti tu pričaš o svojim "sve san proša, upozna, vidija" a ne ja, mada san i ja krenija početkom 90-ih (ne na gostovanja odma tad naravno a i inače rijetko stignen otić mada san u Hrvatkoj obiša vjerojatno više stadiona jer smo mi jebiga i 2. ligu igrali). po tom vašem stavu ću uvik kakit jer mi je nenormalan, ne vidin razloga, na daaaaaaaaaaaaaleko ga ne vidin, objasni mi na private da ne tlačimo ljude, volija bi čut (pročitat) objašnjenje osim ovih kretenarija o profitu zubatih kapitalista, ne shvaćan! ma jebate dnevni, vidimo se na stadionu , možemo i pivo popit, nije bed.
Zakaj se ti uopče pjeniš oko nečeg kaj i sam znaš da nije tak kak ti veliš?Ti sad gledaš u prošlost umjesto u budućnost,a kaj se tiče vaših i naših stavova..................Naš stav je više sličan stavu svih navijača (ali navijača, a ne nekih simpatizera tipa Plave Brigade) dak je vaš stav sličan našem stavu prije dvije godine,a taj stav vas vodi u propast
__________________
http://wild07boys.blog.hr/
Reso WS/WB is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 17:43   #48
Quote:
1990 kaže: Pogledaj post

A ništa vidimo se na šubičevcu kroz par tjedana...u pardon u tvojoj dnevnoj sobi pred TV-om.
umjesto da se tu raspravljate o glupostima, ima tema koje se tiču svih navijača u hr.
kako je krenulo svi ćemo jedino i moć gledat preko TV-a
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 10:40   #49
Nisambio u prilici prije postavit pitanje pa sad pitam s kolom zakašnjenja...
Zakaj niste bili u Kranjči?
HuberRotomat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 11:34   #50
Quote:
HuberRotomat kaže: Pogledaj post
Nisambio u prilici prije postavit pitanje pa sad pitam s kolom zakašnjenja...
Zakaj niste bili u Kranjči?
Ti si sigurno onda bio na utakmici kad postavljaš ovakvo pitanje.
Kranjčevićeva-WS oko 30
__________________
http://wild07boys.blog.hr/
Reso WS/WB is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 17:55   #51
da odlicno je da su se konacno ws brojno povecali i da je to opet pocelo funkcionirat,al svejedno premalo nas je,opcenito me zivcira kaj u vz-u tolko mladih ne zanima nogomet(eventualno repka),a kamoli varteks ili da dođu na koju tekmu,tak je npr. i u mojem drustvu,na faksu(u srednjoj je bila ista prica) onak jedva da se imam s kim spominati o tome,varteks treba biti prvi ili biti u finalu kupa da bi se povecal interes za njega,jedino onda...mislim da bi se trebalo vise plakata ljepiti po gradu,ono najave za tekme i to da se ljudi malo nabriju,makar sumnjam da bi i to pomoglo
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 00:20   #52
A gle, nebremo odma vratit nekaj čega nije bilo od 2001., a i onda je bilo u opadanju.
Vratila se navijačka scena u Varaždin prošle sezone (bilo je i sezona prije, al to je tolko jadno bilo da ko da nije ni postojalo )... Vidi se pomak veliki, kaj se tiče ljudi, koreografija.
A i pogledaj kvalitetu nogometa... Pa to je očajno... Dobro je da još postoji ikakva gledanost lige...
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 01:58   #53
Quote:
Plemeniti dabar kaže: Pogledaj post
A gle, nebremo odma vratit nekaj čega nije bilo od 2001., a i onda je bilo u opadanju.
Vratila se navijačka scena u Varaždin prošle sezone (bilo je i sezona prije, al to je tolko jadno bilo da ko da nije ni postojalo )... Vidi se pomak veliki, kaj se tiče ljudi, koreografija.
A i pogledaj kvalitetu nogometa... Pa to je očajno... Dobro je da još postoji ikakva gledanost lige...
Istina.Nogomet nam je očaj očaja.Na tribine idem samo sbog ekipe i navijanja.Varteksa nam razbija ko stigne i muka mi je gledati više ovakav nogomet.Na terenu se nema kaj za videti.OČAJ
__________________
http://wild07boys.blog.hr/
Reso WS/WB is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 03:27   #54
Quote:
Plemeniti dabar kaže: Pogledaj post
A gle, nebremo odma vratit nekaj čega nije bilo od 2001., a i onda je bilo u opadanju.
Vratila se navijačka scena u Varaždin prošle sezone (bilo je i sezona prije, al to je tolko jadno bilo da ko da nije ni postojalo )... Vidi se pomak veliki, kaj se tiče ljudi, koreografija.
A i pogledaj kvalitetu nogometa... Pa to je očajno... Dobro je da još postoji ikakva gledanost lige...
a dobro,to stoji,nogomet nam je koma,al to nebi trebala biti prepreka za navijačke skupine,a starci i ostali ionak nisu ti koji stvaraju ambijent...npr. slucajno sam okrenuo na satelitu tekmu crvena zvz.-rad(mislim)...stadion prazan prazan,a cujem navijanje i to ono posteno i vidis oko 1500 delija,ne volim srbe al samo dajem primjer odanosti i dok im je klub u ...urcu,a i nogomet opcenito im nije nista bolji nego nas,ak mogu oni možemo i mi(ne govorim samo za ws,za sve)
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 12:10   #55
Zbroji : loš nogomet+represija+zakon o navijačima+Varaždinski mentalitet (kad je u pitanju navijanje bez kapi alkohola)+višegodišnja letargija. Kaj si dobil?Oko stotinjak vjernih stonesi.
__________________
http://wild07boys.blog.hr/
Reso WS/WB is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 13:03   #56
Nisam bil na tekmi neko vrijeme, pa da pitam... je istina da alkotestiraju na ulazu na istok i da moraš imat 0.00 promila?
Filippo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 13:28   #57
Nažalost istina.
__________________
http://wild07boys.blog.hr/
Reso WS/WB is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 13:41   #58
Na domaću tribinu vam dreger daju?Znam da i nama uvijek pune kvotu u Varaždinu al da domaćim???
supermirko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 00:09   #59
Neki ne vjeruju, neki misle da seremo ali mi smo doma više jebeni nego vani.Nama je svaka domaća utakmica gostovanje.Na nekim gostovanjima se čak čudimo kak je "dobra" murija jer doma imamo originalni i zadrti A.C.A.B.
__________________
http://wild07boys.blog.hr/
Reso WS/WB is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 18:37   #60
Prijašnja tekma doma(mislim da protiv cibalije) privedena su dva naša i to sa 0,07 i 0,14 promilčeka...nakon upita u stanici gdi je problem sljedio je i munjevit odgovor A.C.A.B.-a: potencijalno ste opasni za normalan tijek odigravanja utakmice.
Represija je sve veča i jača,ali ekipa se neda.
1990 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:14.