Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2009., 09:25   #81
Quote:
steinar kaže: Pogledaj post
smirite se aje , dobro je , u redu je , pijana posla , nije ništa ozbiljno bilo ...
Onda zakej dižeš tenzije bez veze? Mene odmah u depru baca kad tak nekaj pročitam.

Međusobna atmosfera super, ja i moji kolektivno zaključili da nam se ugodnije družit s drugim grupama nego s ostatkom BBB. Manja je tenzija i svi su normalno raspoloženi, nema pogleda ispod oka.

Ali to je na mojoj grupi da razriješi...
 
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 09:34   #82
sms za vukovar

bilo je odlično ... sad se još treba potruditi i iskoristiti mogućnost slanja sma-a i probat skupit još nešto novaca na taj način .. vidi prilog
edit: moral sam smanjit jpg, jedva se kuži

Zadnje uređivanje Frenky Fisher : 10.05.2010. at 13:17.
Frenky Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2009., 11:56   #83
http://www.abcportal.info/opsirnije....IDKategorija=1
Zgmarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2009., 23:08   #84
Bilo je veličanstveno.... Vukovare hvala ti!
__________________
Executive crew...
falken is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 20:13   #85
pozdrav

pozdrav svim dobrim ljudima koji spremni za pomoci drugome
vatreni666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2009., 14:01   #86


http://www.capica.hr/
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2009., 05:42   #87
sad nemrem spavat jebemti i proleti mi kroz glavu ovo...

Kako skupiti lovu za Vukovar...

Kaj vam je najzabavnije i najzanimljivije za čitati vezano uz navijače?meni osobno navijačke priče...gostovanja,zajebancija,putovanja,anegdote. ..

Zamislite ovo-da se napiše knjiga koja će biti zbirka najluđih priča s gostovanja i dogodovština vezanih uz navijačku subkulturu...i u njoj sudjeluju sve hrvatske navijačke grupe...znači autentične i istinite kratke priče koje opisuju navijački život...npr.otvori se mail na koji navijači svih klubova šalju svoje priče(pisane u prvom licu) koje su doživjeli prateći svoj klub...autori mogu ostati anonimni ak im je bed(ak se npr. spominju droga i kurve) a mogu biti potpisani nadimkom,kao ekipa iz kvarta i sl...uz to još dodatno ubaciti možda koju fotku slikanu na gostovanju ili skeniranu kartu(da se dokaže istinitost priče)...

Znači sve vezano uz navijački život-porazi,pobjede,ispadanje u drugu ligu,euforija,tuga,šora,zajebancija,ludilo...sve emocije koje to prate...knjiga pisana BEZ CENZURE,100% AUTENTIČNA...80e,raspad juge,rat,borba za ime Dinamo,Hajdukova liga prvaka,prosvjed BBBa za radio 101,Engleska 96,Francuska 98,ukradeno prvenstvo Rijeci,Portugal 04...svi bitni(i naravno nebitni) događaji u hrvatskom nogometu,navijačkoj sceni i društvu općenito ali pisano iz navijačkog kuta!!...naravno sve pisano uz veliku dozu humora i zabave...npr.svaka grupa u Hrvatskoj ima limit na 10 priča...te priče pišu navijači i šalju matičnoj udruzi navijača na mail koja bira 10 najboljih(najsmješnijih,najzabavnijih za čitat,najluđih...) koje će biti uvrštene u knjigu,a da se autore stimulira nudi se simbolična nagrada(gajba piva,šalovi,majice...)...te sve priče se skupe u knjigu i knjiga se prodaje npr.na kioscima...recimo da knjiga košta(bezveze govorim) 50 kn i da recimo 30kn uzme nakladnik i da je profit 20 kn po knjizi...da se proda 50 000 knjiga to je 50 000*20 =1 000 000 kn!...naravno s obzirom kakvo se smeće prodaje(Nives Celzijus) ova knjiga bi bila hit i idealna kao ljetno štivo...i nitko od tog ne profitira već sva lova ide za Vukovar!!...uz malo bolju reklamu,medijsku promociju i naglašen humanitarni cilj to bi bila jedna od najprodavanijih i njzabavnijih hrvatskih knjiga!!...ajd idem spavat pa ću sutra vidjet kaj sam napisao...al zamislite knjigu koja će biti zbirka ovakvih pripovjetki...

Put u Pariz
Jeb'o sva gostovanja sa Dinamom i repkom, sve bih dao za još jedan euro-izlet sa kutinskom Moslavinom u rukometu!

Kad ideš na gostovanje, znaš da ideš sa NAVIJAČIMA. Kad ideš sa Moslavinom, znaš da ideš sa alkosima!

Koja je to ekipa bila... Pola busa pravih drukera, ultrasa i fajtera, a druga polovica lokalni metalci, pankeri, šljakeri, alkosi, đaneri... Jebeno!

Tekma US Ivry - RK Moslavina, 1/8 finala Kupa pobjednika kupova u Parizu. 1996.
Krećemo iz KT u 8h. Pola ekipe već jedva stoji na nogama. U bunkeru 300 litara vina i 100 litara kole, transpovi i bubnjevi. Na slovenskoj granici nas ne puštaju preko, jer ne smijemo unijeti toliko cuge. Bezuspješno pokušavamo objasnit da smo u tranzitu i da nas ostave na miru. Dolazi jedan drot, pa drugi, pa zovi šefa, pa nekog inspektora, pa carinike... Svi do jednog šokirani sa 60 kanistera vina!
Nakon polusatnog natezanja dobivamo ultimatum - ili ćete pola ostavit, ili ne idete preko. Mi se pravimo blesavim i pitamo jel možemo tu polovicu popit na "ničijoj zemlji". Ovi, glupavi, naivni, Slovenci vele može.
Na šta je ličilo kad se 50 (već dobrano pijanih i napušenih moslavačkih spodoba) razletilo po granici, svaki sa kanisterom vinčine koju nalijeva u sebe, ne treba posebno objašnjavat... :lol
Nakon 10 minuta cirkusa su nas počeli hvatat po granici i tjerat nazad u bus...

Austriju i Švabiju prolazimo sa standardnim "šopingom" po pumpama. Dolazimo u Pforzheim i tu bi kao trebali "spavat". Nalazimo nekog našeg gastoša Mamića koji nas vodi u birtiju kod nekog svog frenda nazi Švabe. Lik brije na neke South will rise again šeme, ali se brzo skulirao kad mu je u birtiji iz 50-ak grla zagrmilo "Adolf Hitler". Dolazi murija, naguravanje, fajt, razbijanje birtije, i dok je dio ekipe zabavljen sa time, drugi kroz skladište iznosi gajbe pive, vina i kutije žestice..
Mislim da je lik drugi dan jebao mater i Mamiću i Balkancima...

Ekipa se gubi po gradu, neki naleću na Srbe, slijedi fajt, drugi izazivaju tuču u nekoj drugoj birtiji, treći "kupuju" robu za klince (!!), kaos traje do 6 u jutro. Do osam još tražimo pojedince po gradu i krećemo za Pariz.

Zalutali smo u krivu dvoranu jer je vozač bio pijan, zajebavali se po gradu, maltretirali turiste, ponašali se ko zadnji kreteni...
Tekmu izgubili sa deset razlike, potukli se sa murijom pred dvoranom, upali našima u svlačionicu, prijetili, ovi plaču ko pičke, redari se usrali, nas 15 uletilo na teren, uzeli loptu i igramo rukomet, murija gleda... :lol

Na povratku hrpa sranja, od kojih je najluđe bilo negdje na jugu Austrije. Na nekoj benzinskoj ekipa krade, a gazda u suzama viče Balkanische schweine, primitivci, ovo, ono... Jedan od likova, mrtav pijan, uzima zipp i cijev od pumpe, polijeva benzin po asfaltu i prijeti da će raznijet benzinsku u zrak, ak' se ne ispriča. Gazda u šoku, svi vrište od smijeha, kaos...
Pljačkam Invalide is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2009., 06:00   #88
švercanje po vlakovima,klošarenje i spavanje po klupama,putovanje po Europi bez love,zajebancija,provod,pobjeda,delirij...sav navijački život opisan u knjizi...tek tad bi narod shvatio kaj znači bit navijač,a knjiga bi bila prava,sirova,bez laži i beskompromisna,a opet duhovita i jebeno zabavna za čitat ...a na zdanjoj strani bi pisalo-nNAVIJAŠTVO NIJE ZLOČIN,ZLOČIN JE NE BITI NAVIJAČ
Pljačkam Invalide is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2009., 11:51   #89
bravo purgeri

http://www.javno.com/hr-sport/boysi-...ndromom_286928
crvenBILIplavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 21:14   #90
Humanitarna radna akcija u zagrebu

Ove i narednih subota organiziramo radne akcije humanitarnog karaktera.

Radi se o pomoci jednoj obitelji (mama i cetvero klinaca) koja zivi u uzasnim uvjetima. Pokusavamo im dovesti kucu iz srednjeg vijeka u ovo stoljece.

Skupljamo gradjevinski materijal, lovu, hranu.... frizider je u planu... ali ono sto nam trenutno najvise treba je radna snaga, pogotovo ljudi koji su vjesti u gradjevinskim radovima, stolariji, postavljanju laminata, plocica, ugradnji vrata i prozora, knaufa i sl.

Do sad smo napravili podove i zidove (izolacija, zbuka itd.).. na redu je stavljanje knaufa na strop (na kojem su trenutno samo daske, skinuli smo trstiku i komade svacega koji su otpadali).
Dobili smo troja vrata i tri prozora u donacijama. Od toga je ugradjeno dvoja vrata. Ostalo je u planu za ovaj ili iduci vikend.
Napravljena je struja u sobama (stekeri, kutije, prekidaci i ostalo).

Kupljen je namjestaj za dvije djecje sobe i potpuno opremljeno posteljinom, jastucima, dekama i sl.

Jos je puno posla pred nama a djeca su vec postala nestrpljiva, trenutno im je sve sto imaju nagurano nasred kuhinje i tako zive vec mjesec dana od kad su poceli radovi.

S obzirom da nas je malo sve ide jako sporo. Ovim putem zelim pozvati forumase dobre volje kojima fizicki rad nije mrzak da se pridruze nasoj ekipi i pomognu dici kvalitetu zivota jedne obitelji na malo visi stupanj.

Danas je najmanja curica (4 g.) 10 minuta palila i gasila svjetlo na prekidacu jer nije mogla vjerovati da to tak radi... To nam je najbolji moguci poticaj da zasucemo rukave jos jednu subotu i bacimo se na posao.

Nadam se da ce se skupiti neka ekipa s ovog podforuma i pomoci nam u akciji makar na nekoliko sati.

pozdrav



satori
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 22:39   #91
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
Ove i narednih subota organiziramo radne akcije humanitarnog karaktera.

Radi se o pomoci jednoj obitelji (mama i cetvero klinaca) koja zivi u uzasnim uvjetima. Pokusavamo im dovesti kucu iz srednjeg vijeka u ovo stoljece.

Skupljamo gradjevinski materijal, lovu, hranu.... frizider je u planu... ali ono sto nam trenutno najvise treba je radna snaga, pogotovo ljudi koji su vjesti u gradjevinskim radovima, stolariji, postavljanju laminata, plocica, ugradnji vrata i prozora, knaufa i sl.

Do sad smo napravili podove i zidove (izolacija, zbuka itd.).. na redu je stavljanje knaufa na strop (na kojem su trenutno samo daske, skinuli smo trstiku i komade svacega koji su otpadali).
Dobili smo troja vrata i tri prozora u donacijama. Od toga je ugradjeno dvoja vrata. Ostalo je u planu za ovaj ili iduci vikend.
Napravljena je struja u sobama (stekeri, kutije, prekidaci i ostalo).

Kupljen je namjestaj za dvije djecje sobe i potpuno opremljeno posteljinom, jastucima, dekama i sl.

Jos je puno posla pred nama a djeca su vec postala nestrpljiva, trenutno im je sve sto imaju nagurano nasred kuhinje i tako zive vec mjesec dana od kad su poceli radovi.

S obzirom da nas je malo sve ide jako sporo. Ovim putem zelim pozvati forumase dobre volje kojima fizicki rad nije mrzak da se pridruze nasoj ekipi i pomognu dici kvalitetu zivota jedne obitelji na malo visi stupanj.

Danas je najmanja curica (4 g.) 10 minuta palila i gasila svjetlo na prekidacu jer nije mogla vjerovati da to tak radi... To nam je najbolji moguci poticaj da zasucemo rukave jos jednu subotu i bacimo se na posao.

Nadam se da ce se skupiti neka ekipa s ovog podforuma i pomoci nam u akciji makar na nekoliko sati.

pozdrav



satori
kad i di sutra?
 
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 22:55   #92
takodjer sam voljan pomoć , di se nalazimo ?
 
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 23:02   #93
sutra u 10 u jutro na tramvajskoj stanici kod zapadnog zeljeznickog kolodvora

ako ne znate gdje je to napisat cu opsirnije

satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 23:52   #94
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
sutra u 10 u jutro na tramvajskoj stanici kod zapadnog zeljeznickog kolodvora

ako ne znate gdje je to napisat cu opsirnije

ne mogu tad, imam tad neku drugu obavezu. napiši mi na pm do kad ste tamo i gdje je to točno ili barem otprilike, vjerojatno navratim nešto kasnije.

i ostavi mi broj mobitela, također dujex ili netko drugi od navijača ako treba prijevoz ili nešto slično može pm pa se dogovorimo.
 
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 00:22   #95
bit cemo tamo skoro cijeli dan

na pm ti posaljem broj mobitela pa se javi kad ces moci

isto vrijedi za sve koji zele sudjelovati

ako ne mozete u jutro javite se pa cu vam dati adresu i broj telefona da svratite kasnije
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 00:32   #96
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
bit cemo tamo skoro cijeli dan

na pm ti posaljem broj mobitela pa se javi kad ces moci

isto vrijedi za sve koji zele sudjelovati

ako ne mozete u jutro javite se pa cu vam dati adresu i broj telefona da svratite kasnije

Posalji i meni broj telefona i adresu na PM, hvala.
 
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 20:26   #97
i dalje se skuplja ekipa za radne akcije
iduci vikend moramo kampanjski napraviti neke stvari i trebalo bi nas biti sto vise

tko god moze odvojiti kojih sat dva vremena bit ce nam od velike pomoci
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 17:16   #98
http://torcida.org/site/poziv-na-hum...akela-s-braca/
__________________
lice im bez boje, spokoj im u duši, a svaki cigaru puši...
trišnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 21:18   #99
update situacije:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=512246&page=21
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 15:21   #100
Evo bio danas na licu mjesta(ulica Grada Mainza 14) i upoznao se sa stanjem stvari(situacija je blago receno katastrofalna).Na brzinu logisticki rijesili dosta opreme ali je za neke stvari potrebna i fizikalija. Svi koji imate u subotu prijepodne izmedju 09 i 14 cajta, neka dodju na navedenu adresu da bacimo akciju skupljanja glomaznog otpada i jos par sitnica koje mozemo rijesiti prije tekme.Svtko tko ima nesto od alata(rukavice, tacke, grablje, kramp, lopata) neka iste i ponese . Svima koji se odazovu obecavam rad i znoj ali i po koju pivicu!! Da vidimo na djelu navijacko srce!
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:04.