Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2012., 11:33   #1
Bootable windows

Kad skinem windows, kako da ih sprzim na DVD i s kojim program da budu bootable kad ih idem installirat?
duye is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 14:12   #2
Quote:
duye kaže: Pogledaj post
Kad skinem windows, kako da ih sprzim na DVD i s kojim program da budu bootable kad ih idem installirat?
Skini si program Power iso, ja ga koristim godinama i vrlo je jednostavan. Kad ga instaliras preuzeta datoteka tj win koje si skinuo bit ce zlatni cd, kada kliknes na taj fajl otvorit ce ti se dodatni prozor i bit ce ti prikazani od windowsa fajlovi te pogledaj gore desno imat ces ikonicu BURN, to klikni i zapocet ce przenje. Kada zavrsi u biosu namjeti da ti je first boot cd/dvd i nakon toga ti mora bez problema bootat. Ako nesto ne znas javi pa cemo vidjet!
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 18:57   #3
Ok hvala na respondu
duye is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 21:20   #4
cak i sa nerom moze samo ici na burn image file , u biti imas more programa za snimanje tako da.
pokusaj to sto ti je junior rekao, ako ne ide , javi .
Mentolman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 22:33   #5
Quote:
Mentolman kaže: Pogledaj post
cak i sa nerom moze samo ici na burn image file , u biti imas more programa za snimanje tako da.
pokusaj to sto ti je junior rekao, ako ne ide , javi .
ok
duye is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 14:35   #6
Pošto na netbook-u nemam CD/DVD pokušavam napraviti boot usb.Skinuo sam program win 7 dvd usb download tool,skinuo iso image sa torenta međutim kad krenem u izradu napiše mi da iso image not valid? skinuo sam onda još 2-3 druga torenta ali stalno isto.Da li je do programa u kojem pokušavam napraviti boot usb ili je razlika u image-u za izradu boot DVD-a i USB-a?Kako da znam koji trebam skinuti za USB?Pomagajte jer sam već očajan!
koco is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 15:33   #7
Procitaj ovo.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 15:52   #8
S iso fajlovima je vrlo vjerojatno sve u redu, taj program često sere oko invalid imagea bez nekog određenog razloga. Ako imaš PowerISO instaliran, potraži Tools -> Create Bootable USB Drive i on će ti kopirati iso na USB. Možeš i UltraISO-m to napraviti.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2012., 03:17   #9
Quote:
koco kaže: Pogledaj post
Pošto na netbook-u nemam CD/DVD pokušavam napraviti boot usb.Skinuo sam program win 7 dvd usb download tool,skinuo iso image sa torenta međutim kad krenem u izradu napiše mi da iso image not valid? skinuo sam onda još 2-3 druga torenta ali stalno isto.Da li je do programa u kojem pokušavam napraviti boot usb ili je razlika u image-u za izradu boot DVD-a i USB-a?Kako da znam koji trebam skinuti za USB?Pomagajte jer sam već očajan!
A dal možeš nastavit dalje, makar piše da je invalid, nesjećam se točno al mislim da je meni isto pisalo, e sad dal sam napravio s drugim programom ili s tim nesjećam se točno, al stim koji si ti naveo isto sam i ja probao ili napravio, nemam sad iso winse, da probam pa da ti znam reć.
baco-syx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:58.