Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2013., 23:00   #21
Quote:
marimar kaže: Pogledaj post
Kako nešto uopće može biti kombinacija Gleeja i Sulejmana ?! To dvoje nema nikakvih dodirnih točaka. Mislim strašno
mozda Veljača pokuša profurati Bollywood al u muslimanskoj verziji, jedino to mi pada na pamet
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 23:56   #22
ja i dalje ne razumijem,evo pokušavam da si smjestim u svojoj maloj glavici ali nejde

naci neka serija koje je kostimirana ali.....kaj ja znam Moulin Rouge
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 11:47   #23
Talijani su imali neku sličnu seriju,samo ne u povijesnom kontekstu.Bila je mješavina obiteljske dramske serije prožete humorom i onda su u nekim scenama likovi pjevali i plesali.Sve skupa biolo je ok,zabavno i dobro napravljeno.Ali to su ipak radili talijani pa je ispalo dobro,sve se bojim koje čudovište će ovi naši napraviti kad neznaju ni običnu sapunicu snimiti.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2013., 01:58   #24
Quote:
lexluthor84 kaže: Pogledaj post
Talijani su imali neku sličnu seriju,samo ne u povijesnom kontekstu.Bila je mješavina obiteljske dramske serije prožete humorom i onda su u nekim scenama likovi pjevali i plesali.Sve skupa biolo je ok,zabavno i dobro napravljeno.Ali to su ipak radili talijani pa je ispalo dobro,sve se bojim koje čudovište će ovi naši napraviti kad neznaju ni običnu sapunicu snimiti.
Ma jesi li vidio ikad scenu di lara piva pa to je užas a zamisli sad tako cilu seriju.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2013., 10:11   #25
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Ma jesi li vidio ikad scenu di lara piva pa to je užas a zamisli sad tako cilu seriju.
A vidio sam jednom
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2013., 13:46   #26
Nije da branim Veljačicu (dovoljno je svojih gluposti serevirala u Lari),ali šta se Sulejmana tiče,mislim da se ne misli na povijesni okvir nego na likove ko u toj seriji....A za Glee stvarno....Mislim,nisam gledala,ali ako će ovi naši morat pjevat
__________________
....."Once you make a decision, the universe conspires to make it happen..."
kate 100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 21:24   #27
Quote:
Blood Dima kaže: Pogledaj post
Glee i Sulejaman?
Mislim GLEE I SULEJMAN?

Ajde dobro, baš me zanima na što će to ličiti
Ne shvatam...
Bože sveti, koje sve gluposti neće pasti ljudima na pamet...
Baš nam je Veljača maštovita u zadnje vrijeme...
dennomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 15:03   #28
http://www.index.hr/black/clanak/od-...ju/661635.aspx
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 18:39   #29
To počinje na proljeće? Šta nije trebalo umjesto Lare?
Čini se bezveze,tj. glupo totalno
I sad stvarno nekontam kako je moguć spoj Sulejmana i svega toga
__________________
....."Once you make a decision, the universe conspires to make it happen..."
kate 100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 18:46   #30
Hrvatske teen serije Mene strah.
Fforumaš1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 18:29   #31
Filip Juričić, Vanda Winter i Mladen Vulić glume u "Stelli".

Quote:
Već dvije godine analiziramo odnose likova domaćih sapunica “Ruže vjetrova” koju gledamo na RTL televiziji i “Larina izbora” s Nove TV. I bilo je, i još jest zabavno gledati Laru kako stalno plače ili smijati se doskočicama Seke Odak poput one “ravna si da ti i zidovi zavide”, ali poslije dvije sezone “Lare” i “Ruže” tvorci televizijskog programa rekli su dosta.

Pale su zadnje klape obje serije i pripremaju se novi projekti. Tako bismo na Novoj TV u jesen mogli gledati seriju “Stella” koju s timom suradnika radi Jelena Veljača. Jelena je taj polumjuzikl opisala kao spoj popularne američke, produkcijski vrlo skupe, serije “Glee” i “Sulejmana Veličanstvenog”, a u glavnim ulogama su Vanda Winter, Filip Juričić i Mladen Vulić.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 18:38   #32
Oh Boy! Spoj Gleeja i Sulejmana

ma ovo će biti najveći šou na Balkanu

šta će Juričić glumit tinejdžera
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2013., 14:19   #33
šta će to biti nekakav bollywood na hrvatski način. jedva čekam da se malo nasmijem. prave humoristične serije nisu ni do koljena našim ''dramskim'' serijama.
toby5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 18:01   #34
[FOTO] Sementa Rajhard & Vanda Winter
Snimanje 1. sezone je završeno.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 18:09   #35
kako, vec? pa koliko to epizoda ima?
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 18:15   #36
To će se emitirati jednom tjedno, zasad je snimljeno 12 ili 13 epizoda. Radi se o pravoj dramskoj seriji, a ići će i nova sapunica umjesto Lare.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 18:22   #37
Quote:
Adriancija kaže: Pogledaj post
To će se emitirati jednom tjedno, zasad je snimljeno 12 ili 13 epizoda. Radi se o pravoj dramskoj seriji, a ići će i nova sapunica umjesto Lare.
Hajde da i to vidimo
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 22:25   #38
Ahaa, a ja mislio da ce ovo biti nova sapunica. Hajde onda da vidimo i tu dramsku seriju. Jel ima pdf na forumu za tu novu sapunicu?
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 02:17   #39
ahahhahaha...ja ne vjerujem, čitam vam komentare i rikavam hahahahahahah al samo malo, dakle, ak sam ja dobro shvatila, February nam ima pune ruke posla jer sprema i sapunjaru i kroejšn gli paralelno? s time da sapunjara će ići umjesto lare svaki dan, a ovo jednom tjedno jel tak nekak??? i taj gli bu bil ja si to shvaćam serija, ala ona neka pred par godina kaj je išla na prvom programu nedjeljom, di je šulentička igrala; tinejđerska dramska, samo ćemo u steli imati priliku uživati u maštovitim glazbeno-scenskim kreacijama tetke Vjeke i strike Tončija??? tak nekak pretpostavljam...a kaj to je ziher da juričić bu glumil u dotičoj seriji??...već me strah da će glumit klinca od 17 godina...bože koje nebuloze
I čisto onak znatiželje radi, ako itko od Jeleninih kolega ili ona sama čita: pa kud baš ime stella? daleko od toga da je ime ružno, ne, al brate dobro da nije stavila leticija ili platonija...mislim znam ja da danas u principu, svaki hrvat koji iole drži do sebe cijenit će sve što je stranjsko, što je zapadnije to je prihvatljivije, po mogučnosti američko, pa u skladu s time, naša Jay F prati trendove, furajući se na Carrie B., imajući svoga šrinka već ohoho dugo, pišući scenarije na svom novom mac-u u starbaksu u londonu...i bla bla, sve je to 5, al da više niti hrvatska imena nisu dovoljno dobra da se prodaju na tržištu, to mi je već preveč blesavo...ali dobro, što bi oliver rekao - ko sam ja da ti sudim Jelena
__________________
Keep calm and carry on!
MrMaaf is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2013., 03:48   #40
http://www.index.hr/black/clanak/rat...ge/666306.aspx

Tu se pak uglavnim ulogama spominju Ivan Glowatzky i neka Sementha Rajhard
__________________
....."Once you make a decision, the universe conspires to make it happen..."
kate 100 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:09.