Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2010., 18:30   #21
smješka, taj studentski dom o kojem pričaš je zatvoren i gradi se novi, veći:

Novi Studentski Centar u izgradnji, imat će oko 700-800 postelja, sportsku dvoranu, centar, ...

Quote:
Ballota kaže: Pogledaj post






Quote:
Serafin kaže: Pogledaj post
Pogled na kampus.



SC


skyscrapercity forum
DelmatST is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 15:55   #22
ljudi ako se prebacujem iz zagreba u split imam li ja veče šanse upast u dom s obzirom na daljinu ili ne? Nemam socijalni uvijet tj. primanja nisu dovoljno mala i nemam ni neki prosjek pa me zanima kakve su mi šanse za dobit dom i druga stvar ako ne morem dobit dom zanima me kakve su cijene za kupit dom? i ima li tamo inspekcija po domovima ili ih sve boli kita ko ove ovdi u zagrebu? ovdi možeš i babu uselit u dom niko neće reagirat
orsat Veliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 16:57   #23
@DelmatST
smješka je u pravu to su slike novog studentskog doma, ona priča o đačkom domu u kojem zbog manjka đaka žive i neki sudenti(ali ne i sudentice) i on se nalazi s južne strane građevinskog fakulteta(20m).

@orsat Veliki
Pa šanse su ti gotovo nikakve svi(brucoši) u domovima koje ja znam su tamo ili preko veze(imoćani) ili su uspješni u školi/sportu. Što se tiče kupovanja mista u domu nećeš se baš usrećiti postoje provjere dakle upadnu ti u 6 ujtro u sobu i provjeravaju tko si. Moj savjet počni već sad tražiti stan, može se naći ako vas je 3 nešto za 1000kn bez režija ali računaj da to nije blizu faksa.
__________________
Is there a life after youth?
Bad Dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 18:31   #24
a ima li u vas opcija da netko kupi mjesto i prijavi se ko "treći" ? toga kod nas ima, recimo ja ne dobim sobu, al kupim od nekoga i onda se prijavim ko treći, jedini je uvjet da sam bio na natječaju. I to je to. Ima li toga u vas?
orsat Veliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 19:56   #25
Quote:
orsat Veliki kaže: Pogledaj post
a ima li u vas opcija da netko kupi mjesto i prijavi se ko "treći" ? toga kod nas ima, recimo ja ne dobim sobu, al kupim od nekoga i onda se prijavim ko treći, jedini je uvjet da sam bio na natječaju. I to je to. Ima li toga u vas?
To ti nebi znao reći, ali s obzirom na to koliko sam ja upućen meni zvuči nelogično. Probaj naći neku vezu u imotskome
__________________
Is there a life after youth?
Bad Dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 12:37   #26
Quote:
orsat Veliki kaže: Pogledaj post
a ima li u vas opcija da netko kupi mjesto i prijavi se ko "treći" ? toga kod nas ima, recimo ja ne dobim sobu, al kupim od nekoga i onda se prijavim ko treći, jedini je uvjet da sam bio na natječaju. I to je to. Ima li toga u vas?
prosle godine je ta opcija postojala, ali ove godine je bilo moguce jedino ako imas brata (ili sestru) koji te moze prijavit kao "treceg", inace ne.

Quote:
Bad Dream kaže: Pogledaj post
Probaj naći neku vezu u imotskome

Zadnje uređivanje Bat Kol : 06.07.2011. at 11:18.
k@ndy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 00:06   #27
Hoće li taj novi biti uopće otvoren do kraja 2010.? - vjerojatno ne.

Ovaj, zna li netko šta o Spinutu onda? Kakve su sobe tamo(koliko ima dvokrevetnih soba), ima li net i je li wc u sobi?

Dankešun
Amako Sudeki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 03:35   #28
Quote:
Amako Sudeki kaže: Pogledaj post
Hoće li taj novi biti uopće otvoren do kraja 2010.? - vjerojatno ne.
Ovaj, zna li netko šta o Spinutu onda? Kakve su sobe tamo(koliko ima dvokrevetnih soba), ima li net i je li wc u sobi?
Dankešun
Po planovima bi trebao biti gotov za sljedeći semestar ali to mi se čini teško i nemoguće.
Na spinutu imas net i wc je u sobi(tuš, lavandin, školjka), a dvokrevetnu možeš dobiti samo ako si na diplomskom(možda i 3.god), ako misliš da nećeš moći podnijeti život u domu moj savjet je što prije nađi cimere i/ili stan.
__________________
Is there a life after youth?
Bad Dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 18:22   #29
ljudi, pomagajte..
postoji li možda neki kalendar, nešto kao - kada trebamo predati sve te papire, od kada do kada traje natječaj....? jesam li zakasnila?
na stranici http://www.scst.hr/ ne piše ništa tome slično, odnosno piše, ali za prošlu godinu.
dakle?
Martina__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 18:58   #30
Quote:
Martina__ kaže: Pogledaj post
ljudi, pomagajte..
postoji li možda neki kalendar, nešto kao - kada trebamo predati sve te papire, od kada do kada traje natječaj....? jesam li zakasnila?
na stranici http://www.scst.hr/ ne piše ništa tome slično, odnosno piše, ali za prošlu godinu.
dakle?
Pobogu valjda kad vidimo jesmo upali uopće na fakultet

Meni je Split rezerva iza Zagreba, kako ću znat oće li mi uopće trebat dom u Splitu
__________________
...nada umire posljednja ;)...
Maxes is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 13:56   #31
Quote:
Amako Sudeki kaže: Pogledaj post
Hoće li taj novi biti uopće otvoren do kraja 2010.? - vjerojatno ne.

Ovaj, zna li netko šta o Spinutu onda? Kakve su sobe tamo(koliko ima dvokrevetnih soba), ima li net i je li wc u sobi?

Dankešun
ako mislis na studentski dom spinut tj hostel, onda se njemu ne trebas nadat ako nisi na 4. ili visoj godini.
sve sobe su dvokrevetne, net, wc u sobi, balkon.

Quote:
Martina__ kaže: Pogledaj post
ljudi, pomagajte..
postoji li možda neki kalendar, nešto kao - kada trebamo predati sve te papire, od kada do kada traje natječaj....? jesam li zakasnila?
na stranici http://www.scst.hr/ ne piše ništa tome slično, odnosno piše, ali za prošlu godinu.
dakle?
natjecaj jos uvijek nije obajvaljen. nisi zakasnila. kad sredis na fxu, bilo upise bilo ispite onda predas papire. natjecaj nece zavrsiti prije.

Zadnje uređivanje Bat Kol : 06.07.2011. at 11:19.
k@ndy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 21:27   #32
Odlicno
Hvala
Martina__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 14:28   #33
Bump, kolko je bodova trebalo prošle godine da se dobije dom?

Zadnje uređivanje s3pt4h : 07.07.2011. at 14:34.
s3pt4h is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 20:50   #34
Pozdrav ljudi..Molim vas može li mi netko pomoći oko pisanja molbe za studentski dom. Naime ja sam brucoš i u ljetnom roku državne mature nisam upala na željeni fax, zato želim ići na jesenski. Ali pošto želim u dom već sad moram poslat dokumente i molbu. Budući da ja koja nisam upisala fax u ljetnom roku nemam index, nemam JMBAG i sve to ostalo što oni koji su se upisali u ljetnom roku na fax imaju znači da moja prijava neće biti potpuna. Frendica je pitala onog stričeka koji radi u SC i on joj rekao da budući da idem na jesenski rok ja moram napisati neku zamolbu. Može li mi netko reć kako to treba izgledati?? Ja stvarno neznam što ću napisati..hvala..
__________________
Opravdanje "ali bio sam pijan" ne važi, alkohol ti samo da hrabrost da uradiš to, želju si imao mnogo prije pijanstva.
lucylu13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 23:48   #35
JMBAG ti za dom ne treba, a ako malo bolje pročitaš natječaj vidjet ćeš da ti ni indeks ne treba. Indeks na uvid daju svi studenti osim brucoša.
Tako da pišeš klasičnu molbu, prijavljujem se u dom bla, bla... ali ću upisati taj i taj fax na jesenskom roku te ću vam kroz rujan dostaviti potvrdu faxa da sam upisala... Naravno ako upadneš u dom i fax
Ne vidim razloga zašto ne bi upala u dom s obzirom da se gledaju bodovi iz srednje škole, državne mature, dodatni bodovi (braća, sestre, plaća....) i tako...
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 17:47   #36
Quote:
oštrilo kaže: Pogledaj post
JMBAG ti za dom ne treba, a ako malo bolje pročitaš natječaj vidjet ćeš da ti ni indeks ne treba. Indeks na uvid daju svi studenti osim brucoša.
Tako da pišeš klasičnu molbu, prijavljujem se u dom bla, bla... ali ću upisati taj i taj fax na jesenskom roku te ću vam kroz rujan dostaviti potvrdu faxa da sam upisala... Naravno ako upadneš u dom i fax
Ne vidim razloga zašto ne bi upala u dom s obzirom da se gledaju bodovi iz srednje škole, državne mature, dodatni bodovi (braća, sestre, plaća....) i tako...

Aha hvala...a to što se tiče braće i sestra..imam 2 sestre i brata..sestre idu u školu,a brat ne..da predam potvrdu o prebivalištu i za njega ili..??
__________________
Opravdanje "ali bio sam pijan" ne važi, alkohol ti samo da hrabrost da uradiš to, želju si imao mnogo prije pijanstva.
lucylu13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 21:26   #37
Quote:
Bad Dream kaže: Pogledaj post
To ti nebi znao reći, ali s obzirom na to koliko sam ja upućen meni zvuči nelogično. Probaj naći neku vezu u imotskome
Evo ja cili život u Imotskome pa još nikako naći vezu za dom, inače danas sam išao predati papire, koja je gužvetina bila, probajte doći što ranije jer oko 10h je ubitačno em vruće em se ne red ne miče.
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 22:09   #38
Quote:
lucylu13 kaže: Pogledaj post
Aha hvala...a to što se tiče braće i sestra..imam 2 sestre i brata..sestre idu u školu,a brat ne..da predam potvrdu o prebivalištu i za njega ili..??
IV. DOKUMENTI ZA OSTVARIVANJE DODATNIH BODOVA
9. Studenti kojima se brat ili sestra redovno školuju izvan prebivališta (do završetka srednjeg obrazovanja), odnosno tijekom sveučilišnog (preddiplomskog, integriranoga preddiplomskog i diplomskoga studija, diplomskog studija) i stručnog studija (stručnog i specijalističkoga stručnog diplomskoga studija) završno do kraja prve apsolventske godine za studente starog studijskog programa) za svakog brata ili sestru trebaju podnijeti:

- uvjerenje o školovanju,potvrda škole,fakulteta.
- rodni list /izvod iz matične knjige rođenih,
- uvjerenje /potvrda o prebivalištu (MUP).

Natječaj pa još detaljnije prouči:
http://www.szst.hr/studentski-kutak/...studentski-dom
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 13:52   #39
Da li se otvorio taj novi studentski dom od koga su ovdje na forumu slike?
Loa Leana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2011., 21:49   #40
Quote:
Loa Leana kaže: Pogledaj post
Da li se otvorio taj novi studentski dom od koga su ovdje na forumu slike?
nije još gotov, govore da bi triba bit gotov oko 11. miseca
Ko je bia zna! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:12.