Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kazalište

Kazalište Daske koje život znače

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2009., 16:28   #21
Quote:
skroby17 kaže: Pogledaj post
Slažem se! Još uvijek mi nisu jasni oni roditelji koji su djecu od 7 do 10 godina vodili na tu predstavu! (kada sam ja bio bilo ih je prilično)
ma da?
kad sam ja bila, nije bilo klinci (možda sve skupa petero)nego većinom starije osobe... onda sam se ja osjećala ko klinka pored svih njih.
Ali lijepo je znati da nisu svi stariji orijentirani samo na tamburice.
Pearl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 22:35   #22
za zainteresirane: najavljuju ovu rock- dramu sutra u 21.30 besplatno na bundeku!
__________________
...odustala od pametnih potpisa...
¤sunflower¤ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 16:10   #23
U 21!
__________________
I was so scared. I was like, 'They're going to re-cast me, they're going to re-cast me. I've got to do a good job' and I walk in and Giles from Buffy is there. I was just like 'Oh my God, oh my God.'
~Katie McGrath <3
Lafiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 21:42   #24
okej..ja cu vas sada razocarat sve..meni se predstava nije svidjela..to je vise bio koncert sa djelicima pisama..netko je napisao kako se Marija mogla više uživit u ulogu..kokju ulogu ljudi dragi?? Pisma?? Znam Mariju osobno i ona je izvrsna glumica jednako kako je Zdenka genijalna pjevačica..problem ovog komada je tekst koji ti ne daje nikakvu slobodu za glumu niti prostor..to nije predstava već show..žao mi je ako sam vas razočarala ovim postom
Bugsy Malone is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 16:23   #25
Ovo na Bundeku je bila skraćena verzija. Nije da pretjerano branim jer je meni bilo koma, ali čini mi se da je dosta teksta izbačeno, ostavljeno je po dvije-tri rečenice između pjesama i onda udri pjesmu - koja nema veze s onim što se prije nje govorilo. A osim svega toga, meni je Zdenka bila koma, dok bi Mariju recimo rado pogledala u još kojem mjuziklu. Ili možda Cardeniju kojeg više nema. :/
__________________
I was so scared. I was like, 'They're going to re-cast me, they're going to re-cast me. I've got to do a good job' and I walk in and Giles from Buffy is there. I was just like 'Oh my God, oh my God.'
~Katie McGrath <3
Lafiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 18:58   #26
Predpostavljam da je bila skraćena radi toga što je to još nova predstava i nalazi se na repertoaru za sljedeću godinu pa bi bilo "čudno" da u kazalitšu naplačuju karte a na Bundeku je besplatno!
skroby17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 20:56   #27
Ne znam baš, bila je i prošle godine Ruža na asfaltu skraćena pa je ove sezone uopće nisu izvodili.
__________________
I was so scared. I was like, 'They're going to re-cast me, they're going to re-cast me. I've got to do a good job' and I walk in and Giles from Buffy is there. I was just like 'Oh my God, oh my God.'
~Katie McGrath <3
Lafiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 22:24   #28
Quote:
Bugsy Malone kaže: Pogledaj post
okej..ja cu vas sada razocarat sve..meni se predstava nije svidjela..to je vise bio koncert sa djelicima pisama..netko je napisao kako se Marija mogla više uživit u ulogu..kokju ulogu ljudi dragi?? Pisma?? Znam Mariju osobno i ona je izvrsna glumica jednako kako je Zdenka genijalna pjevačica..problem ovog komada je tekst koji ti ne daje nikakvu slobodu za glumu niti prostor..to nije predstava već show..žao mi je ako sam vas razočarala ovim postom
Paaa... mislim da bi za jednu "pravu predstavu" trebalo jaaaaaaako puno ljudi. ovo je valjda bilo zamišljeno kao mjuzikl s time da o Janis najviše govore njena pisma i intervjui.. da su ubacili još razne događaje iz njezina života + pjevanje.. hm... predstava bi vjerojatno trajala barem 5 sati.
al ok, svatko je na svoj način to doživio i svatko je imao svoja očekivanja. Istina je da su čak i iz pisama izbacili neke djelove, a neznam zašto. ipak, meni je bilo odlično i nadam se da ću imati priliku još jednom pogledati predstavu.
Pearl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2009., 18:05   #29
Ljudi, jeste čuli? 28.08. na Špancirfestu u Varaždinu... ZDENKA KOVAČIĆEK - TRIBUTE TO JANIS JOPLIN!
Jedva čekam!!!
Pearl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 22:41   #30
Ispričavam se moderatorima... Oh, wait, that's me

Uglavnom, da, dizanje teme iz mrtvih itakoto

Današnje Danijelino pjevanje "Me and Bobby McGee" sa Zdenkom u publici me podsjetilo na ovu predstavu, pa sam se sjetila da bih je vrlo, vrlo rado ponovo pogledala. Pa ne znam, pa pitam vas: je li HRT ikad snimao ovu predstavu u cijelosti i emitirao ju u svom programu? Znate li, postoji li možda neka druga relativno pristojna snimka?


Hvala
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:36.