Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2015., 20:52   #1
VIS i KOMIŽA 06/2015. NAŠI GUŠTI

Često putujemo suprug i ja po otocima, ali Vis nam je neodoljiv i nedovoljno istražen. Divno je gledati Vis kako raste u turističkom smislu. Veliki smo gurmani i ljubitelji prirode. Otok Vis je upravo po našem ukusu. Za roditelje s djecom i srednju i stariju generaciju ovo je raj na zemlji. Ali Vis ima i svoje zamke pa, ako prvi puta tamo odlazite pripazite. Trajekt i katamaran idu prerijetko , a ako ste pogodili nedjelju ili praznik (kao mi) gubite 2 dana Visa, jer dolazite u 21.20 , a u nedjelju već morate biti 7.30 na trajektu, jer do 16 nemate prijevoz za kopno, a s prtljagom nije zgodno ići na plažu , restoran…. Mi uvijek kombiniramo prijevozna sredstva bicikl i motor koji unajmimo vrlo povoljno.(unaprijed dogovorimo cijenu sa iznajmljivačem - mi smo platili 2 dana motora i bicikle 200 kuna). Što se restorana tiče kroz ovih 10 godina prošli smo sve i uvijek odemo vidjeti nove i one koji su nam bili kvalitetni. Po našem mišljenju u Visu bi restorane rangirali ovako: Pojoda( nema što ne valja), Kantun( dimljena sabljarka), Val (viška pogača). U konobu Pol murvu obavezno svratimo na slane ribice , sir, kapare..sve je fino. A Stončicu nikad ne zaobilazimo radi janjećih kotleta ( ne dajte se navući na janjetinu- uzmite samo kotlete). U Komiži je naš favorit Bako . Što se vina tiče volimo malo( nekad i malo više), ali dobro. Nama je Senjanović(bijelo) odličan i Peša (crno). Domaćih rakija gotovo i nema. A kava je najbolja na plaži u Visu preko puta hotela Issa. U Visu ima restorana koji naplaćuju ugođaj ). A ono što bih posebno spomenuli je Dalmatino u Rukavcu koji ćemo ubuduće zaobilaziti u velikom luku. Nakon što smo pojeli prosječno napravljenu škarpinu na lešo čiji je svaki zalogaj temeljito pratila ekipa iz kuhinje i njihovi prijatelji, tražimo račun, a konobarica donese etui s računom i stavi na mrvice od hrane. U jednom trenutku mladić iz ekipe Dalmatino kaže nam da ćemo imati problema zato što smo pomaknuli mrvice u stranu ( ne na pod). Prijetnju zaista nikad nismo doživjeli nigdje. Sramota za Dalmatino. Poslije smo saznali da nismo jedini koji smo imali problema u tom lokalu.
Na Biševu smo bili prošlih godina i svakako preporučujemo. Nama je najbolje kupanje u uvali Srebrna. Kući smo ponijeli smilja, ružmarin, koromača, kapara, motara, vina….
malamilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 22:44   #2
Vrlo zanimljiv putopis, mi idemo u kolovozu i dosta me zanima ponuda restorana... Rađe bi imali svaki dan obrok na dobrom i relativno pristupačnom mjestu, nego par puta pojeli neke spektakularno skupe delicije...

Nemoj zaboraviti pisati i na posebnoj temi za Vis
https://www.forum.hr/showthread.php?t=104249&page=89
z_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 00:40   #3
Odličan sažetak Visa!

z_k, Vis je zaista gastronomski raj, ali niti jedno od nabrojanih mjesta nije baš "pristupačno", ako na to ciljaš.
NemremSeSjetit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:10.